Przetargi i licytacje nieruchomości: Sławków

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Licytacja komornicza domu

Sławków, Krakowska

...pierwsza licytacja nieruchomości należącej do ***, położonej przy Krakowska 30, 41-260 Sławków, dla której SĄD REJONOWY DĄBROWA GÓRNICZA VI WYDZIAŁ KSIĄG WIECZYSTYCH prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
Działka o numerze 3539 karta mapy 24 o powierzchni 232 m2, zabudowana budynkiem mieszkalnym nr 240108_1.0001.1679_BUD o powierzchni użytkowej 63,59 m2 oraz budynkiem niemieszkalnym nr 240108_1.0001.1680_BUD o powierzchni użytkowej 33,37 m2. Budynki przekraczają obrys...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

105 000 zł

1 651 zł/m²

64 m²

Termin: 2022-04-08

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

Sławków, Krakowska

Cena wywoławcza:

105 000 zł

1 651 zł/m²

64 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2022-04-08

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

Sławków

...odbędzie się w dniu 4 kwietnia 2022 r. o godz. 13.00 w siedzibie Urzędu Miasta w Sławkowie przy ul. Łosińskiej 1 - sala posiedzeń na parterze.

Cena nieruchomości zostanie podwyższona o obowiązujący podatek VAT w wys. 23 % i podlega zapłaceniu nie później niż do dnia zawarcia umowy przenoszącej własność. Wymieniona nieruchomość nie jest obciążona prawami ani ograniczeniami w jej rozporządzaniu, nie toczy się postępowanie administracyjne dotyczące prawidłowości jej nabycia, nie zostały złożon...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

439 500 zł

150 zł/m²

2 930 m²

Termin: 2022-04-04

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Sławków
Przetarg na działkę

Sławków

Cena wywoławcza:

439 500 zł

150 zł/m²

2 930 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-04-04

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Sławków
Przetarg na działkę

Sławków

...odbędzie się w dniu 4 kwietnia 2022 r. o godz. 11.00 w siedzibie Urzędu Miasta w Sławkowie przy ul. Łosińskiej 1 - sala posiedzeń na parterze.

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

90 000 zł

51,00 zł/m²

1 778 m²

Termin: 2022-04-04

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Sławków
Przetarg na działkę

Sławków

Cena wywoławcza:

90 000 zł

51,00 zł/m²

1 778 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-04-04

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Sławków
Przetarg na działkę

Sławków

...odbędzie się w dniu 4 kwietnia 2022 r. o godz. 10.00 w siedzibie Urzędu Miasta w Sławkowie przy ul. Łosińskiej 1 - sala posiedzeń na parterze.

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

10 500 zł

20,00 zł/m²

521 m²

Termin: 2022-04-04

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Sławków
Przetarg na działkę

Sławków

Cena wywoławcza:

10 500 zł

20,00 zł/m²

521 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-04-04

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Sławków
Przetarg na działkę

Sławków

...odbędzie się w dniu 21 lutego 2022 r. o godz. 1100 w siedzibie Urzędu Miasta w Sławkowie przy ul. Łosińskiej 1 - sala posiedzeń na parterze.

 

Cena nieruchomości zostanie podwyższona o obowiązujący podatek VAT w wys. 23 % i podlega zapłaceniu nie później niż do dnia zawarcia umowy przenoszącej własność. Wymieniona nieruchomość nie jest obciążona prawami ani ograniczeniami w jej rozporządzaniu, nie toczy się postępowanie administracyjne dotyczące prawidłowości jej nabycia, nie zostały złożo...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

82 000 zł

82,00 zł/m²

996 m²

Termin: 2022-02-21

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Sławków
Przetarg na działkę

Sławków

Cena wywoławcza:

82 000 zł

82,00 zł/m²

996 m²

 

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-02-21

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Sławków
Przetarg na działkę

Sławków

...odbędzie się w dniu 17 listopada 2021 r. o godz. 10.00 w siedzibie Urzędu Miasta w Sławkowie przy ul. Łosińskiej 1 - sala posiedzeń na parterze.

Pierwszy przetarg ustny nieograniczony odbył się w dniu 8 lipca 2021 r.

Drugi przetarg ustny nieograniczony odbył się w dniu 23 sierpnia 2021 r.

Trzeci przetarg ustny nieograniczony odbył się w dniu 27 września 2021 r.

Cena nieruchomości zostanie podwyższona o obowiązujący podatek VAT w wys. 23 % i podlega zapłaceniu nie później niż do dnia zawa...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

73 900 zł

138 zł/m²

537 m²

Termin: 2021-11-17

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Sławków
Przetarg na działkę

Sławków

Cena wywoławcza:

73 900 zł

138 zł/m²

537 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2021-11-17

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Sławków
Przetarg na działkę

Sławków, ul. Armii Krajowej

...odbędzie się w dniu 17 listopada 2021 r. o godz. 10.00  w siedzibie Urzędu Miasta w Sławkowie przy ul. Łosińskiej 1 - sala posiedzeń na parterze.

 

Cena nieruchomości zostanie podwyższona o obowiązujący podatek VAT w wys. 23 %                      i podlega zapłaceniu nie...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

73 900 zł

118 zł/m²

625 m²

Termin: 2021-11-17

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Sławków
Przetarg na działkę

Sławków, ul. Armii Krajowej

Cena wywoławcza:

73 900 zł

118 zł/m²

625 m²

 

Szczegóły przetargu

Termin: 2021-11-17

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Sławków
Przetarg na działkę

Sławków

Syndyk masy upadłości syg.akt VIII GUp81/17

- osoby nieprowadzącej działalności gospodarczej

ogłasza konkurs ofert na sprzedaż udziału w nieruchomości

Przedmiotem konkursu jest sprzedaż udziału w wysokości 4/6 części nieruchomości gruntowej, niezabudowanej, położonej w Sławkowie, gmina Sławków, powiat będziński, województwo śląskie, składającej się z działek ewidencyjnych: nr 496 (o powierzchni 0,0130 ha), nr 1471/6 (o powierzchni 0,1090 ha), nr 1899/1 (o powierzchni 0,1143 ha) i nr 1899/2 (o...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

66 291 zł

19,00 zł/m²

3 548 m²

Termin: 2021-08-31

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

Sławków

Cena wywoławcza:

66 291 zł

19,00 zł/m²

3 548 m²

Syndyk masy upadłości syg.akt VIII GUp81/17

- osoby nieprowadzącej działalności gospodarczej

ogłasza konkurs ofert na sprzedaż udziału w nieruchomości

Szczegóły przetargu

Termin: 2021-08-31

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

Sławków

...odbędzie się w dniu 23 sierpnia 2021 r. o godz. 1200  w siedzibie Urzędu Miasta w Sławkowie przy ul. Łosińskiej 1 - sala posiedzeń na parterze.

 

Pierwszy przetarg ustny nieograniczony odbył się w dniu 8 czerwca 2021 r.

Drugi przetarg ustny nieograniczony odbył się w dniu 15 lipca 2021 r.

Cena nieruchomości zostanie podwyższona o obowiązujący podatek VAT w wys. 23 %                      i podlega zapłaceniu nie później niż do dnia zawarcia umowy przenoszącej własność. Wymieniona nierucho...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

525 000 zł

170 zł/m²

3 093 m²

Termin: 2021-08-23

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Sławków
Przetarg na działkę

Sławków

Cena wywoławcza:

525 000 zł

170 zł/m²

3 093 m²

 

Szczegóły przetargu

Termin: 2021-08-23

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Sławków
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości