Przetargi i licytacje nieruchomości: gm. Buczkowice

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Licytacja komornicza domu

bielski, gm. Buczkowice, Buczkowice, Bielska

...pierwsza licytacja nieruchomości:

## NIERUCHOMOŚĆ ZABUDOWANA

nieruchomość gruntowa położona w Buczkowicach przy ul. Bielskiej ***, składająca się z działki o nr *** o powierzchni 0.0130 ha, zabudowanej budynkiem mieszkalnym, o konstrukcji murowano-drewnianej z 1910 r., częściowo podpiwniczonym, parterowym, z poddaszem nieużytkowym, o powierzchni zabudowy 71 m2. Budynek niezamieszkały, w złym stanie technicznym, kwalifikuje się do rozbiórki. Budynek wpisany jest do ewidencji zabytków gminy ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

16 957,50 zł

239 zł/m²

71 m²

Termin: 2026-05-15

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

bielski, gm. Buczkowice, Buczkowice, Bielska

Cena wywoławcza:

16 957,50 zł

239 zł/m²

71 m²

...pierwsza licytacja nieruchomości:

## NIERUCHOMOŚĆ ZABUDOWANA

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-05-15

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

bielski, gm. Buczkowice, Buczkowice, Słoneczna

...pierwsza licytacja nieruchomości gruntowej położonej: 43-374 Buczkowice, ul. Słoneczna, dla której Sąd Rejonowy Wydział VII Ksiąg Wieczystych w Bielsku-Białej prowadzi księgę wieczystą o numerze KW BB1B/***/8.

Przedmiotem licytacji jest nieruchomość gruntowa, składająca się z działek o nr ***/4 i o nr ***/7 o łącznej powierzchni 0,1096 ha. Działki leżą obok siebie i stanowią zwartą całość. Nieruchomość nie posiada prawnie uregulowanego dostępu do drogi publicznej. Zgodnie z miejscowym plane...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

127 500 zł

116 zł/m²

1 096 m²

Termin: 2026-03-25

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

bielski, gm. Buczkowice, Buczkowice, Słoneczna

Cena wywoławcza:

127 500 zł

116 zł/m²

1 096 m²

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-03-25

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

bielski, gm. Buczkowice, Godziszka, Tulipanów

...pierwsza licytacja :

- nieruchomości, której właścicielem jest *** z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Godziszce położonej przy Tulipanów ***, Godziszka, 43-376 Buczkowice, dla której Sąd Rejonowy w Bielsku-Białej VII Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Słowackiego 15, Bielsko-Biała, 43-300 Bielsko-Biała) prowadzi księgę wieczystą o numerze BB1B/***/1.

Opis nieruchomości:
Nieruchomość gruntowa położona w Godziszce przy ul. Tulipanów ***, w gminie Buczkowice, obejmująca działkę o...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

750 000 zł

3 497 zł/m²

215 m²

Termin: 2026-03-17

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

bielski, gm. Buczkowice, Godziszka, Tulipanów

Cena wywoławcza:

750 000 zł

3 497 zł/m²

215 m²

...pierwsza licytacja :

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-03-17

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na obiekt / lokal

bielski, gm. Buczkowice, Rybarzowice

Tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, tereny zieleni nieurządzonej, granica strefy "K" ochrony krajobrazu kulturowego.

Pełna treść ogłoszenia o przetargu w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

95 280 zł

92,33 zł/m²

1 032 m²

Termin: 2025-10-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

bielski, gm. Buczkowice, Rybarzowice

Cena wywoławcza:

95 280 zł

92,33 zł/m²

1 032 m²

Pełna treść ogłoszenia o przetargu w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-17

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

bielski, gm. Buczkowice, Rybarzowice

Tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej niskiej intensywności, tereny dróg publicznych klasy dojazdowej.

Pełna treść ogłoszenia w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

107 000 zł

95,79 zł/m²

1 117 m²

Termin: 2025-09-05

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

bielski, gm. Buczkowice, Rybarzowice

Cena wywoławcza:

107 000 zł

95,79 zł/m²

1 117 m²

Pełna treść ogłoszenia w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-05

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

bielski, gm. Buczkowice, Rybarzowice

Tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, tereny zieleni nurządzonej.

Pełna treść ogłoszenia w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

119 100 zł

115 zł/m²

1 032 m²

Termin: 2025-09-05

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

bielski, gm. Buczkowice, Rybarzowice

Cena wywoławcza:

119 100 zł

115 zł/m²

1 032 m²

Pełna treść ogłoszenia w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-05

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

bielski, gm. Buczkowice, Rybarzowice

Pełna treść ogłoszenia w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

107 000 zł

95,79 zł/m²

1 117 m²

Termin: 2025-07-03

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

bielski, gm. Buczkowice, Rybarzowice

Cena wywoławcza:

107 000 zł

95,79 zł/m²

1 117 m²

Pełna treść ogłoszenia w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-07-03

Organizator przetargu:
KOWR
Licytacja komornicza domu

bielski, gm. Buczkowice, Buczkowice, Bielska

...pierwsza licytacja :

- nieruchomości położonej przy Bielska ***, 43-374 Buczkowice, dla której Sąd Rejonowy w Bielsku-Białej VII Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Słowackiego 15, Bielsko-Biała, 43-300 Bielsko-Biała) prowadzi zbiór o oznaczeniu ***
Opis nieruchomości:
Nieruchomość gruntowa położona w Buczkowicach przy ul. Bielskiej ***, składająca się z działki o nr *** o powierzchni 0.0130 ha, zabudowanej budynkiem mieszkalnym, o konstrukcji murowano-drewnianej z 1910 r., częściowo podpi...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

16 957,50 zł

239 zł/m²

71 m²

Termin: 2025-06-24

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

bielski, gm. Buczkowice, Buczkowice, Bielska

Cena wywoławcza:

16 957,50 zł

239 zł/m²

71 m²

...pierwsza licytacja :

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-06-24

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na obiekt / lokal

bielski, gm. Buczkowice, Rybarzowice

Tereny użytków rolnych, tereny dróg publicznych klasy dojazdowej.

Pełna treść ogłoszenia w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

7 700 zł

18,73 zł/m²

411 m²

Termin: 2025-06-11

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

bielski, gm. Buczkowice, Rybarzowice

Cena wywoławcza:

7 700 zł

18,73 zł/m²

411 m²

Pełna treść ogłoszenia w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-06-11

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

bielski, gm. Buczkowice, Rybarzowice

Pełna treść ogłoszenia w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

119 100 zł

115 zł/m²

1 032 m²

Termin: 2025-06-11

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na obiekt / lokal

bielski, gm. Buczkowice, Rybarzowice

Cena wywoławcza:

119 100 zł

115 zł/m²

1 032 m²

Pełna treść ogłoszenia w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-06-11

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

bielski, gm. Buczkowice, Rybarzowice

Tereny użytków rolnych.

Pełna treść ogłoszenia w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

57 000 zł

18,68 zł/m²

3 051 m²

Termin: 2025-05-29

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

bielski, gm. Buczkowice, Rybarzowice

Cena wywoławcza:

57 000 zł

18,68 zł/m²

3 051 m²

Tereny użytków rolnych.

Pełna treść ogłoszenia w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-05-29

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

bielski, gm. Buczkowice, Rybarzowice

Tereny użytków rolnych.

Pełna treść ogłoszenia w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

102 000 zł

18,44 zł/m²

5 531 m²

Termin: 2025-05-29

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

bielski, gm. Buczkowice, Rybarzowice

Cena wywoławcza:

102 000 zł

18,44 zł/m²

5 531 m²

Tereny użytków rolnych.

Pełna treść ogłoszenia w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-05-29

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

bielski, gm. Buczkowice, Rybarzowice

Tereny zabudowy produkcyjnej i usługowej.

Pełna treść ogłoszenia w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

97 000 zł

105 zł/m²

922 m²

Termin: 2025-05-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

bielski, gm. Buczkowice, Rybarzowice

Cena wywoławcza:

97 000 zł

105 zł/m²

922 m²

Tereny zabudowy produkcyjnej i usługowej.

Pełna treść ogłoszenia w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-05-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

bielski, gm. Buczkowice, Rybarzowice

Tereny zabudowy produkcyjnej i usługowej, tereny dróg publicznych klasy lokalnej.

Pełna treść ogłoszenia w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

128 000 zł

141 zł/m²

910 m²

Termin: 2025-05-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

bielski, gm. Buczkowice, Rybarzowice

Cena wywoławcza:

128 000 zł

141 zł/m²

910 m²

Pełna treść ogłoszenia w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-05-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

bielski, gm. Buczkowice, Rybarzowice

Tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, granica strefy "K" ochrony krajobrazu kulturowego, granice stref sanitarnych cmentarzy: 150 m i 500 m.

Pełna treść ogłoszenia w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

51 500 zł

133 zł/m²

387 m²

Termin: 2025-04-29

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

bielski, gm. Buczkowice, Rybarzowice

Cena wywoławcza:

51 500 zł

133 zł/m²

387 m²

Pełna treść ogłoszenia w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-04-29

Organizator przetargu:
KOWR
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości