Przetargi i licytacje nieruchomości: gm. Mykanów

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Licytacja komornicza działki

częstochowski, gm. Mykanów, Wola Kiedrzyńska, Mykanowska

...pierwsza licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA

nieruchomość gruntowa zabudowana

Adres nieruchomości
Mykanowska ***, 42-215 Wola Kiedrzyńska, poczta Mykanów

Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości
Teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej

Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja
księga wieczysta (NKW) o numerze ***, Sąd Rejonowy w Częstochowie IX Wydział Ksiąg Wieczystych

Cena wywołania
640 350,00 zł
(3/4 ceny sumy oszacowania)

Najniższe postąpi...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

640 350 zł

68,48 zł/m²

9 351 m²

Termin: 2026-07-01

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

częstochowski, gm. Mykanów, Wola Kiedrzyńska, Mykanowska

Cena wywoławcza:

640 350 zł

68,48 zł/m²

9 351 m²

NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA

nieruchomość gruntowa zabudowana

Adres nieruchomości
Mykanowska ***, 42-215 Wola Kiedrzyńska, poczta Mykanów

Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości
Teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej

Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja

Cena wywołania
640 350,00 zł
(3/4 ceny sumy oszacowania)

Najniższe postąpi...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-07-01

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

częstochowski, gm. Mykanów, Mykanów, ul. Kasztanowa

...pierwsza licytacja nieruchomości:

***DOM WRAZ DZIAŁKAMI 25 627M2***

Nieruchomość gruntowa, składająca się z działek o numerach ***, ***, *** i ***/***. Działka nr *** zabudowana budynkiem mieszkalnym, parterowym z poddaszem użytkowym, podpiwniczonym. Budynek wybudowany w latach 70 tych XX w., rozbudowany w 2007 roku o powierzchni użytkowej 152,46 m2. Działka nr ***/*** zabudowana dwoma pomieszczeniami gospodarczymi oraz dwoma garażami. Działki nr *** i *** niezabudowane. Łączna powierzchni...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

1 557 975 zł

60,79 zł/m²

25 627 m²

Termin: 2026-09-08

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

częstochowski, gm. Mykanów, Mykanów, ul. Kasztanowa

Cena wywoławcza:

1 557 975 zł

60,79 zł/m²

25 627 m²

...pierwsza licytacja nieruchomości:

***DOM WRAZ DZIAŁKAMI 25 627M2***

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-09-08

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

częstochowski, gm. Mykanów, Kuźnica Lechowa, LEŚNA

...druga licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

## NIERUCHOMOŚĆ

Nieruchomość gruntowa

***Adres nieruchomości***
LEŚNA ***, 42-233 Kuźnica Lechowa, poczta Mykanów

***Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości***
Teren lasu

***Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja***

***Cena wywołania***
196 666,67 zł
(2/3 ceny sumy oszacowania)

***Najniższe postąpienie***
1 967,00 zł

***Suma osz...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

196 666,67 zł

1 063 zł/m²

185 m² 6 pokoi

Termin: 2026-04-14

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

częstochowski, gm. Mykanów, Kuźnica Lechowa, LEŚNA

Cena wywoławcza:

196 666,67 zł

1 063 zł/m²

185 m² 6 pokoi

...druga licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

## NIERUCHOMOŚĆ

Nieruchomość gruntowa

***Adres nieruchomości***
LEŚNA ***, 42-233 Kuźnica Lechowa, poczta Mykanów

***Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości***
Teren lasu

***Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja***

***Cena wywołania***
196 666,67 zł
(2/3 ceny sumy oszacowania)

***Najniższe postąpienie***
1 967,00 zł

***Suma osz...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-04-14

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na dom

częstochowski, gm. Mykanów, Wierzchowisko, Słoneczna

OPIS OFERTY

Syndyk masy upadłości *** w toku postępowania upadłościowego prowadzonego przed Sądem Rejonowym w Częstochowie, Wydział VIII Gospodarczy (sygn. akt: CZ1C/GUp/6/2025), ogłasza konkurs ofert na sprzedaż z wolnej ręki majątku wchodzącego w skład masy upadłości w postaci prawa własności do nieruchomości gruntowej składającej się z trzech działek oznaczonych numerami ewidencyjnymi*** o łącznej powierzchni 1.464,00 m², zabudowanych budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym wolnostojącym o powi...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

587 300 zł

1 695 zł/m²

347 m² 5 pokoi

Termin: 2026-04-10

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

częstochowski, gm. Mykanów, Wierzchowisko, Słoneczna

Cena wywoławcza:

587 300 zł

1 695 zł/m²

347 m² 5 pokoi

OPIS OFERTY

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-10

Organizator przetargu:
Syndyk
Licytacja komornicza obiektu / lokalu

częstochowski, gm. Mykanów, Kokawa, KOPERNIKA

...druga licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

MAGAZYNY

nieruchomość gruntowa zabudowana

Adres nieruchomości
KOPERNIKA ***, 42-231 KOKAWA, poczta Mykanów

Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości
Tereny przemysłowe

Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja

Cena wywołania
200 400,00 zł
(2/3 ceny sumy oszacowania)

Najniższe postąpienie
2 004,00 zł

Suma oszacowania
300 600,00 zł

Wy...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

200 400 zł

545 zł/m²

368 m²

Termin: 2026-04-07

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza obiektu / lokalu

częstochowski, gm. Mykanów, Kokawa, KOPERNIKA

Cena wywoławcza:

200 400 zł

545 zł/m²

368 m²

...druga licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

MAGAZYNY

nieruchomość gruntowa zabudowana

Adres nieruchomości
KOPERNIKA ***, 42-231 KOKAWA, poczta Mykanów

Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości
Tereny przemysłowe

Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja

Cena wywołania
200 400,00 zł
(2/3 ceny sumy oszacowania)

Najniższe postąpienie
2 004,00 zł

Suma oszacowania
300 600,00 zł

Wy...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-04-07

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza obiektu / lokalu

częstochowski, gm. Mykanów, Kokawa, KOPERNIKA

...druga licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA ZABUDOWANA, MAGAZYNY
nieruchomość gruntowa zabudowana

***Adres nieruchomości***
KOPERNIKA ***, 42-231 Kokawa, poczta Mykanów

***Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości***
Tereny przemysłowe

***Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja***

***Cena wywołania***
544 400,00 zł
(2/3 ceny sumy oszacowania)

***Najniższe...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

544 400 zł

664 zł/m²

820 m²

Termin: 2026-04-07

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza obiektu / lokalu

częstochowski, gm. Mykanów, Kokawa, KOPERNIKA

Cena wywoławcza:

544 400 zł

664 zł/m²

820 m²

...druga licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA ZABUDOWANA, MAGAZYNY
nieruchomość gruntowa zabudowana

***Adres nieruchomości***
KOPERNIKA ***, 42-231 Kokawa, poczta Mykanów

***Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości***
Tereny przemysłowe

***Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja***

***Cena wywołania***
544 400,00 zł
(2/3 ceny sumy oszacowania)

***Najniższe...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-04-07

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

częstochowski, gm. Mykanów, Czarny Las, Nowa

...pierwsza licytacja :

- nieruchomości, której właścicielem jest *** *** *** położonej przy Nowa ***, Czarny Las, 42-233 Mykanów, dla której Sąd Rejonowy w Częstochowie IX Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Rocha ***, Częstochowa, 42-202 Częstochowa) prowadzi księgę wieczystą o numerze CZ1C/***/2.

Opis nieruchomości:
Nieruchomość położona: 42-233 Mykanów, Nowa ***, Czarny Las, dla której Sąd Rejonowy w Częstochowie IX Wydział Ksiąg Wieczystych, prowadzi księgę wieczystą o numerze KW [NKW C...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

380 100 zł

82,42 zł/m²

4 612 m²

Termin: 2026-04-01

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

częstochowski, gm. Mykanów, Czarny Las, Nowa

Cena wywoławcza:

380 100 zł

82,42 zł/m²

4 612 m²

...pierwsza licytacja :

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-04-01

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

częstochowski, gm. Mykanów, Lubojenka

Nieruchomość gruntowa niezabudowana - szczegóły w załączniku poniżej...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

63 200 zł

116 zł/m²

545 m²

Termin: 2026-02-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

częstochowski, gm. Mykanów, Lubojenka

Cena wywoławcza:

63 200 zł

116 zł/m²

545 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

częstochowski, gm. Mykanów, Lubojenka

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

147 700 zł

122 zł/m²

1 215 m²

Termin: 2026-02-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

częstochowski, gm. Mykanów, Lubojenka

Cena wywoławcza:

147 700 zł

122 zł/m²

1 215 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

częstochowski, gm. Mykanów, Lubojenka

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

150 000 zł

122 zł/m²

1 234 m²

Termin: 2026-02-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

częstochowski, gm. Mykanów, Lubojenka

Cena wywoławcza:

150 000 zł

122 zł/m²

1 234 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na mieszkanie

częstochowski, gm. Mykanów, Cykarzew Północny, Dworcowa

PKP S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość położoną w woj. Śląskim, w powiecie Częstochowskim, gminie Mykanów przy ul. Dworcowej 3/3 Cykarzew Północny.

Budynek mieszkalny nr 3 znajduje się w północnej części Cykarzewa Północnego i położony jest na działce nr 29/4 o pow. 0,1933ha, obręb 0005 Cykarzew Północny w sąsiedztwie pojedynczej zabudowy mieszkaniowej, historycznej stacji kolejowej, torów kolejowych oraz terenów zielonych.
W dalszej ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

99 000 zł

2 367 zł/m²

42 m² 1 pokój

Termin: 2026-02-20

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na mieszkanie

częstochowski, gm. Mykanów, Cykarzew Północny, Dworcowa

Cena wywoławcza:

99 000 zł

2 367 zł/m²

42 m² 1 pokój

W dalszej ...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-20

Organizator przetargu:
PKP
Licytacja komornicza obiektu / lokalu

częstochowski, gm. Mykanów, Kokawa, Kopernika

...pierwsza licytacja w trybie elektronicznym za pośrednictwem systemu teleinformatycznego na portalu https://e-licytacje.komornik.pl/ nieruchomości gruntowej zabudowanej położonej:
- 42-231 Mykanów, KOPERNIKA ***, Kokawa, obejmującej działkę gruntu numer ***/*** o powierzchni 0,6452 ha, dla której Sąd Rejonowy w Częstochowie IX Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze KW CZ1C/***/5 [NKW CZ1C/***/5] (tereny przemysłowe).
Nieruchomość zabudowana dwoma budynkami: 1) Budynek n...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

612 450 zł

747 zł/m²

820 m²

Termin: 2026-02-05

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza obiektu / lokalu

częstochowski, gm. Mykanów, Kokawa, Kopernika

Cena wywoławcza:

612 450 zł

747 zł/m²

820 m²

Nieruchomość zabudowana dwoma budynkami: 1) Budynek n...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-02-05

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza obiektu / lokalu

częstochowski, gm. Mykanów, Kokawa, Kopernika

- 42-231 Mykanów, KOPERNIKA ***, Kokawa, obejmującej działkę gruntu numer *** o powierzchni 0,2290 ha oraz działkę gruntu numer *** o powierzchni 0,6977 ha, dla której Sąd Rejonowy w Częstochowie IX Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze KW CZ1C/***/3 [NKW CZ1C/***/3].
W ewidencji gruntów dzia...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

225 450 zł

764 zł/m²

295 m²

Termin: 2026-02-05

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza obiektu / lokalu

częstochowski, gm. Mykanów, Kokawa, Kopernika

Cena wywoławcza:

225 450 zł

764 zł/m²

295 m²

W ewidencji gruntów dzia...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-02-05

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

częstochowski, gm. Mykanów, Mykanów, LEŚNA

...pierwsza licytacja w trybie elektronicznym za pośrednictwem systemu teleinformatycznego na portalu https://e-licytacje.komornik.pl/,
udziałów w nieruchomości w wysokości 4/6, 1/6 oraz 1/6.
Wyżej wymienione udziały stanowią całość gospodarczą oraz funkcjonalną i składają się na całą licytowaną nieruchomość gruntową o pow. 0,5249 ha, obejmującą działki ***, ***, ***. Nieruchomość zabudowana jest budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym, budynkiem garażowym oraz budynkiem gospodarczym.
Nieruchomość...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

221 250 zł

6 pokoi

Termin: 2026-02-03

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

częstochowski, gm. Mykanów, Mykanów, LEŚNA

Cena wywoławcza:

221 250 zł

6 pokoi

udziałów w nieruchomości w wysokości 4/6, 1/6 oraz 1/6.
Nieruchomość...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-02-03

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

częstochowski, gm. Mykanów, Cykarzew

...druga licytacja :

- nieruchomości, której właścicielem jest *** położonej przy CYKARZEW, 42-231 MYKANÓW, dla której Sąd Rejonowy w Częstochowie IX Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Rocha 90, Częstochowa, 42-202 Częstochowa) prowadzi księgę wieczystą o numerze CZ1C/***/2.

Opis nieruchomości:
Nieruchomość o powierzchni 6,1279 ha. Na nieruchomość składają się działki ewid. o nr.: ***, ***, ***, ***, ***, ***, ***. Działka ewid. nr. *** o powierzchni 3,0745 ha niezabudowana, nieogrodzona, c...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

351 666,67 zł

5,74 zł/m²

61 279 m²

Termin: 2026-01-23

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

częstochowski, gm. Mykanów, Cykarzew

Cena wywoławcza:

351 666,67 zł

5,74 zł/m²

61 279 m²

...druga licytacja :

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-01-23

Organizator licytacji:
KOMORNIK
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 4999 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości