Przetargi Spółek Skarbu Państwa: Knurów

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na obiekt / lokal

Knurów, ul. 1 Maja

PGNiG TERMIKA Energetyka Przemysłowa S.A. z siedzibą w Jastrzębiu-Zdroju ogłasza przetarg nieograniczony pisemny, jednoetapowy (nr 5/EZWM/2021) na sprzedaż prawa użytkowania wieczystego gruntu obejmującego działki o numerach ewidencyjnych nr 63/2 o powierzchni 4 116 m2 i 3349/9 o powierzchni 3 067 m2, obręb Knurów, powiat gliwicki, woj. śląskie, wraz z wzniesionymi na tym gruncie, a stanowiącymi odrębny od gruntu przedmiot własności, budynkami: administracyjnym o pow. użytkowej 1 022,01 m2, wars...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 800 000 zł

251 zł/m²

7 183 m²

Termin: 2021-12-21

Organizator przetargu:
PGNiG SA
Przetarg na obiekt / lokal

Knurów, ul. 1 Maja

Cena wywoławcza:

1 800 000 zł

251 zł/m²

7 183 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2021-12-21

Organizator przetargu:
PGNiG SA
Przetarg na obiekt / lokal

Knurów

Przedmiot przetargu:
Przetarg nr 230-163/2020 – sprzedaż nieruchomości gruntowej zabudowanej, położonej w Knurowie przy
ul. Lignozy, w skład której wchodzi:
1. prawo użytkowania wieczystego zabudowanej działki gruntu oznaczonej nr 921/102, obręb Szczygłowice,
o powierzchni 0,0241 ha, zapisanej w księdze wieczystej GL1G/00075880/5, prowadzonej przez Sąd
Rejonowy w Gliwicach,
Działka w kształcie czworokąta foremnego. Teren nieruchomości jest płaski i nieogrodzony. Nieruchomość jest położona na ter...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

124 000 zł

873 zł/m²

142 m²

Termin: 2021-09-13

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń
Przetarg na obiekt / lokal

Knurów

Cena wywoławcza:

124 000 zł

873 zł/m²

142 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2021-09-13

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości