Przetargi i licytacje nieruchomości: Kobiór

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na dom

pszczyński, gm. Kobiór, Kobiór, Kodowa

Syndyk Masy Upadłości osoby fizycznej *** nieprowadzącej działalności gospodarczej ogłasza piąty pisemny przetarg ofertowy na sprzedaż nieruchomości gruntowej zabudowanej budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym, w zabudowie wolnostojącej, położonej w miejscowości Kobiór, przy ul. Kodowej ***, województwo śląskie, gmina Kobiór, powiat pszczyński, o łącznej powierzchni 1087 m2, posadowionej na działce ewidencyjnej o numerze ***/75, dla której w Sądzie Rejonowym w Tychach prowadzi księgę wieczystą o n...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

651 200 zł

3 947 zł/m²

165 m² 4 pokoje

Termin: 2025-10-31

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

pszczyński, gm. Kobiór, Kobiór, Kodowa

Cena wywoławcza:

651 200 zł

3 947 zł/m²

165 m² 4 pokoje

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-31

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

pszczyński, gm. Kobiór, Kobiór, Kodowa

Syndyk Masy Upadłości osoby fizyczne***nieprowadzącej działalności gospodarczej ogłasza czwarty pisemny przetarg ofertowy na sprzedaż nieruchomości gruntowej zabudowanej budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym, w zabudowie wolnostojącej, położonej w miejscowości Kobiór, przy ul. Kodowej ***, województwo śląskie, gmina Kobiór, powiat pszczyński, o łącznej powierzchni 1087 m2, posadowionej na działce ewidencyjnej o numerze ***/75, dla której w Sądzie Rejonowym w Tychach prowadzi księgę wieczystą o nr...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

691 900 zł

4 193 zł/m²

165 m² 4 pokoje

Termin: 2025-09-12

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

pszczyński, gm. Kobiór, Kobiór, Kodowa

Cena wywoławcza:

691 900 zł

4 193 zł/m²

165 m² 4 pokoje

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-12

Organizator przetargu:
Syndyk
Licytacja komornicza działki

pszczyński, gm. Kobiór, Kobiór, Rodzinna

...pierwsza licytacja :

- nieruchomości położonej przy Rodzinna ***/***, 43-210 Kobiór, dla której Sąd Rejonowy w Tychach (adres: ul. Budowlanych 33, Tychy, 43-100 Tychy) prowadzi księgę wieczystą o numerze KA1T/***/4.

Suma oszacowania wynosi 154 000,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 115 500,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest kwotę 15 400,00 zł.

W ciągu dwóch tygodni przed...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

115 500 zł

128 zł/m²

900 m²

Termin: 2025-08-21

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

pszczyński, gm. Kobiór, Kobiór, Rodzinna

Cena wywoławcza:

115 500 zł

128 zł/m²

900 m²

...pierwsza licytacja :

W ciągu dwóch tygodni przed...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-08-21

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

pszczyński, gm. Kobiór, Kobiór, Kodowa

...pierwsza licytacja nieruchomości należącej do dłużnika: ***, położonej przy Kodowa ***, 43-210 Kobiór, dla której SĄD REJONOWY TYCHY V WYDZIAŁ KSIĄG WIECZYSTYCH prowadzi księgę wieczystą o numerze KA1T/***/6.

Opis nieruchomości:
Prawo własności nieruchomości położonej w miejscowości Kobiór, przy ul. Kodowej *** stanowiącej własność dłużnika *** posiadającej założoną księgę wieczystą w Wydziale Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w Tychach o nr KA1T/***/6. Nieruchomość zlokalizowana w miejscow...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

195 375 zł

1 181 zł/m²

166 m²

Termin: 2025-06-11

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

pszczyński, gm. Kobiór, Kobiór, Kodowa

Cena wywoławcza:

195 375 zł

1 181 zł/m²

166 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-06-11

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na dom

pszczyński, gm. Kobiór, Kobiór, Kodowa

Syndyk Masy Upadłości ogłasza przetarg ofertowy na sprzedaż nieruchomości gruntowej położonej w Kobiórze przy ul. Kodowej ***,zabudowanej budynkiem jednorodzinnym, wolnostojącym, posadowionym na działce o powierzchni 1087 m2. Numer księgi wieczystej ***. Cena wywoławcza wynosi 814 000 zł. Oferty mogą być składane do dnia 28-02-2025 do godz. 15.00 na adres syndyka masy upadłości tj. *** ul. Katowicka 8/4, 41-600 Świętochłowice, w zaklejonej kopercie z napisem Przetarg ***

Otwarcie i rozpatrzenie...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

814 000 zł

4 933 zł/m²

165 m² 4 pokoje

Termin: 2025-02-28

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

pszczyński, gm. Kobiór, Kobiór, Kodowa

Cena wywoławcza:

814 000 zł

4 933 zł/m²

165 m² 4 pokoje

Otwarcie i rozpatrzenie...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-02-28

Organizator przetargu:
Syndyk
Licytacja komornicza działki

pszczyński, gm. Kobiór, Kobiór, Ołtuszewskiego

...rozpocznie się pierwsza e-licytacja nieruchomości (na portalu https://e-licytacje.komornik.pl/). E-licytacja zakończy się w dniu 19 grudnia 2024 roku o godz. 13:00. Będzie to:

DRUGA ELEKTRONICZNA LICYTACJA

nieruchomości gruntowej oznaczonej nr działki ***/***, położonej w Kobiórze przy ul. Ołtuszewskiego, dla której Sąd Rejonowy w Tychach prowadzi księgę wieczystą o numerze KA1T/***/8, stanowiącej własność dłużnika *** ***.

Nieruchomość oszacowana jest na kwotę 271 700 zł.
Cena wywoławcza...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

181 133,33 zł

68,51 zł/m²

2 644 m²

Termin: 2024-12-12

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

pszczyński, gm. Kobiór, Kobiór, Ołtuszewskiego

Cena wywoławcza:

181 133,33 zł

68,51 zł/m²

2 644 m²

DRUGA ELEKTRONICZNA LICYTACJA

Nieruchomość oszacowana jest na kwotę 271 700 zł.
Cena wywoławcza...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2024-12-12

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

pszczyński, gm. Kobiór, Kobiór, Ołtuszewskiego

...rozpocznie się pierwsza e-licytacja nieruchomości (na portalu https://e-licytacje.komornik.pl/). E-licytacja zakończy się w dniu 6 listopada 2024 roku o godz. 13:00. Będzie to:

PIERWSZA ELEKTRONICZNA LICYTACJA

Nieruchomość oszacowana jest na kwotę 271 700 zł.
Cena wywoła...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

203 775 zł

77,07 zł/m²

2 644 m²

Termin: 2024-10-30

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

pszczyński, gm. Kobiór, Kobiór, Ołtuszewskiego

Cena wywoławcza:

203 775 zł

77,07 zł/m²

2 644 m²

PIERWSZA ELEKTRONICZNA LICYTACJA

Nieruchomość oszacowana jest na kwotę 271 700 zł.
Cena wywoła...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2024-10-30

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na dom

pszczyński, gm. Kobiór, Kobiór, Żeńców

Syndyk masy upadłości ***, w toku postępowania upadłościowego prowadzonego przed Sądem Rejonowym Katowice-Wschód w Katowicach, Wydział X Gospodarczy (sygn. akt: X GUp 1089/21/10), ogłasza konkurs ofert na sprzedaż z wolnej ręki majątku wchodzącego w skład masy upadłości w postaci udziału ½ w prawie własności nieruchomości gruntowej zabudowanej budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym o powierzchni użytkowej 139,7 m2, położonej w Kobiórze przy ulicy Żeńców 14, składającej się z dwóch działek o numera...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

419 000 zł

2 999 zł/m²

140 m² 5 pokoi

Termin: 2024-04-10

Organizator przetargu:
Syndyk Adrian Dzwonek
Przetarg na dom

pszczyński, gm. Kobiór, Kobiór, Żeńców

Cena wywoławcza:

419 000 zł

2 999 zł/m²

140 m² 5 pokoi

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-04-10

Organizator przetargu:
Syndyk Adrian Dzwonek
Licytacja komornicza domu

pszczyński, gm. Kobiór, Kobiór, Błękitna

...pierwsza licytacja lokalu mieszkalnego położonego przy Błękitna , 43-210 Kobiór , dla którego prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.

Suma oszacowania wynosi 1 390 000,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 1 042 500,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 139 000,00 zł. Rękojmia powinna być złożona w gotówce albo w książeczce oszczędnościowej zaopatrzonej w upoważnienie właścici...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

1 042 500 zł

Termin: 2022-09-09

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

pszczyński, gm. Kobiór, Kobiór, Błękitna

Cena wywoławcza:

1 042 500 zł

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2022-09-09

Organizator licytacji:
KOMORNIK
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 4999 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości