Przetargi i licytacje nieruchomości: Turza Śląska

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Licytacja komornicza działki

wodzisławski, gm. Gorzyce, Turza Śląska, Mszańska

...pierwsza licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

- ***NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA ZABUDOWANA DWOMA BUDYNKAMI MIESZKALNYMI JEDNORODZINNYMI W BUDOWIE***

Nieruchomość gruntowa położona w Turzy Śląskiej, gmina Gorzyce, przy ul. Mszańskiej, zabudowana dwoma budynkami mieszkalnymi jednorodzinnymi w budowie. Nieruchomość składa się z działek o nr: ***/*** o powierzchni 0,0617 ha i ***/*** o powierzchni 0,0710 ha. Dla nieruchomości urządzona jest księga wieczysta o nr *** prowadzona przez V Wyd...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

867 382,50 zł

654 zł/m²

1 327 m²

Termin: 2026-06-24

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

wodzisławski, gm. Gorzyce, Turza Śląska, Mszańska

Cena wywoławcza:

867 382,50 zł

654 zł/m²

1 327 m²

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-06-24

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na obiekt / lokal

wodzisławski, gm. Gorzyce, Turza Śląska

...odbędzie się w dniu 21.04.2026 r. w Urzędzie Gminy Gorzyce, ul. Kościelna 15 na sali
narad (nr 5) o godzinie 10:00.
Wadium wnieść należy w formie pieniądza (PLN).
Wadium w podanej w niniejszym ogłoszeniu wysokości, wpłacić należy w terminie do dnia
15.04.2026 r. na konto Gminy Gorzyce numer 87 8469 0009 0000 0257 2000 0009 prowadzone
przez Bank Spółdzielczy w Gorzycach, tytułem: wadium na zakup działki nr 1686/172 k.m. 5
obręb Turza z określeniem podmiotu (imię i nazwisko, nazwa firmy) przys...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

626 000 zł

2 096 zł/m²

299 m²

Termin: 2026-04-21

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Gorzyce, pow. wodzisławski, woj. śląskie
Przetarg na obiekt / lokal

wodzisławski, gm. Gorzyce, Turza Śląska

Cena wywoławcza:

626 000 zł

2 096 zł/m²

299 m²

narad (nr 5) o godzinie 10:00.
Wadium wnieść należy w formie pieniądza (PLN).
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-21

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Gorzyce, pow. wodzisławski, woj. śląskie
Licytacja komornicza domu

wodzisławski, gm. Gorzyce, Turza Śląska, Wodzisławska

...pierwsza licytacja

nieruchomości położonej przy ul. Wodzisławska ***/***, Turza Śląska, 44-351 Gorzyce, dla której Sąd Rejonowy w Wodzisławiu Śląskim V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze GL1W/***/4.

Opis nieruchomości:
lokal mieszkalny nr *** stanowiący odrębną nieruchomość w budynku mieszkalnym, parterowym, jednorodzinnym w zabudowie bliźniaczej, położonym na terenie przeznaczonym pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Budynek składa się z czterech pokoi, kuch...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

183 750 zł

2 317 zł/m²

79 m² 4 pokoje

Termin: 2025-03-20

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

wodzisławski, gm. Gorzyce, Turza Śląska, Wodzisławska

Cena wywoławcza:

183 750 zł

2 317 zł/m²

79 m² 4 pokoje

...pierwsza licytacja

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-03-20

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza obiektu / lokalu

wodzisławski, gm. Gorzyce, Turza Śląska, MSZAŃSKA

...druga licytacja :

- nieruchomości, której właścicielem jest *** w likwidacji położonej przy Mszańska, 44-351 Turza Śląska, dla której Sąd Rejonowy w Wodzisławiu Śląskim V Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. 26 Marca 44, Wodzisław Śląski, 44-300 Wodzisław Śląski) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
Nieruchomość posiada założoną księgę wieczystą w Sądzie Rejonowym w Wodzisławiu Śląskim o nr ***. Nieruchomość składa się z dwóch działek gruntowych 669/63, 671/63 o łącz...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

998 666,67 zł

396 zł/m²

2 522 m²

Termin: 2023-10-27

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza obiektu / lokalu

wodzisławski, gm. Gorzyce, Turza Śląska, MSZAŃSKA

Cena wywoławcza:

998 666,67 zł

396 zł/m²

2 522 m²

...druga licytacja :

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2023-10-27

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

wodzisławski, gm. Gorzyce, Turza Śląska, Wodzisławska

...druga licytacja nieruchomości należącej do dłużnika*** położonej przy ul. Wodzisławska, ,Turza Śląska, 44-351 Gorzyce, dla której Sąd Rejonowy w Wodzisławiu Śląskim V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze GL1W/***/4.
Opis nieruchomości:
lokal mieszkalny stanowiący odrębną nieruchomość, w postaci budynku mieszkalnego, parterowego, jednorodzinnego w zabudowie szeregowej, składającego się z trzech pokoi, kuchni, łazienki, komórki oraz przedpokoju z wiatrołapem o łącznej ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

172 133,33 zł

2 260 zł/m²

76 m² 3 pokoje

Termin: 2023-10-20

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

wodzisławski, gm. Gorzyce, Turza Śląska, Wodzisławska

Cena wywoławcza:

172 133,33 zł

2 260 zł/m²

76 m² 3 pokoje

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2023-10-20

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

wodzisławski, gm. Gorzyce, Turza Śląska, Graniczna

...druga licytacja

nieruchomości, której właścicielem jest *** przy Graniczna, 44-335 Turza Śląska , dla której Sąd Rejonowy w Wodzisławiu Śląskim Wydział V Ksiąg Wieczystych (adres: ul. 26 Marca 44, Wodzisław Śląski, 44-300 Wodzisław Śląski) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.Opis nieruchomości:
Nieruchomość posiada założoną księgę wieczystą w Sądzie Rejonowym w Wodzisławiu Śląskim o nr ***. Nieruchomość o powierzchni 6361 m² obejmuje jedną działkę gruntową o nr 451/142 stanowiącą pas gr...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

201 333,33 zł

1 187 zł/m²

170 m²

Termin: 2023-06-16

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

wodzisławski, gm. Gorzyce, Turza Śląska, Graniczna

Cena wywoławcza:

201 333,33 zł

1 187 zł/m²

170 m²

...druga licytacja

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2023-06-16

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza obiektu / lokalu

wodzisławski, gm. Gorzyce, Turza Śląska, MSZAŃSKA

...pierwsza licytacja

nieruchomości, której właścicielem jest *** w likwidacji położonej przy Mszańska, 44-351 Turza Śląska , dla której Sąd Rejonowy w Wodzisławiu Śląskim V Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. 26 Mara 44, Wodzisław Śląski, 44-300 Wodzisław Śląski) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

1 123 500 zł

445 zł/m²

2 522 m²

Termin: 2023-06-02

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza obiektu / lokalu

wodzisławski, gm. Gorzyce, Turza Śląska, MSZAŃSKA

Cena wywoławcza:

1 123 500 zł

445 zł/m²

2 522 m²

...pierwsza licytacja

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2023-06-02

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

wodzisławski, gm. Gorzyce, Turza Śląska, Wodzisławska

...pierwsza licytacja nieruchomości należącej do dłużnika*** położonej przy ul. Wodzisławska 12B,Turza Śląska, 44-351 Gorzyce, dla której Sąd Rejonowy w Wodzisławiu Śląskim V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
lokal mieszkalny stanowiący odrębną nieruchomość, w postaci budynku mieszkalnego, parterowego, jednorodzinnego w zabudowie szeregowej, składającego się z trzech pokoi, kuchni, łazienki, komórki oraz przedpokoju z wiatrołapem o łącznej po...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

193 650 zł

2 543 zł/m²

76 m² 3 pokoje

Termin: 2023-03-10

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

wodzisławski, gm. Gorzyce, Turza Śląska, Wodzisławska

Cena wywoławcza:

193 650 zł

2 543 zł/m²

76 m² 3 pokoje

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2023-03-10

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

wodzisławski, gm. Gorzyce, Turza Śląska, Graniczna

...pierwsza licytacja

nieruchomości, której właścicielem jest *** przy Graniczna , 44-335 Turza Śląska , dla której Sąd Rejonowy w Wodzisławiu Śląskim Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. 26 Marca 44/44-300, Wodzisław Śląski, 44-373 Wodzisław Śląski) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
Nieruchomość posiada założoną księgę wieczystą w Sądzie Rejonowym w Wodzisławiu Śląskim o nr ***. Nieruchomość o powierzchni 6361 m² obejmuje jedną działkę gruntową o nr 451/142 stanowi...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

226 500 zł

1 335 zł/m²

170 m²

Termin: 2022-12-09

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

wodzisławski, gm. Gorzyce, Turza Śląska, Graniczna

Cena wywoławcza:

226 500 zł

1 335 zł/m²

170 m²

...pierwsza licytacja

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2022-12-09

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

wodzisławski, gm. Gorzyce, Turza Śląska

Ogłoszenie nie jest już dostępne...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

271 500 zł

1 115 zł/m²

244 m²

Termin: 2022-10-07

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

wodzisławski, gm. Gorzyce, Turza Śląska

Cena wywoławcza:

271 500 zł

1 115 zł/m²

244 m²

Ogłoszenie nie jest już dostępne...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2022-10-07

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza obiektu / lokalu

wodzisławski, gm. Gorzyce, Turza Śląska, Mszańska

...druga licytacja nieruchomości należącej do dłużnika*** położonej przy Mszańska, 44-351 Turza Śląska, dla której Sąd Rejonowy w Wodzislawiu Śląskim prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
Nieruchomość położona w miejscowości Turza Śląska, przy ul. Mszańska, której obszar wynosi 0,5097 ha, zabudowanej budynkami zakładu obróbki drzewnej o powierzchni 1.418 m2, kubaturze 5.976 m3. Nieruchomość posiada założoną księgę wieczystą w Wydziale Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w W...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

508 666,67 zł

359 zł/m²

1 418 m²

Termin: 2021-10-01

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza obiektu / lokalu

wodzisławski, gm. Gorzyce, Turza Śląska, Mszańska

Cena wywoławcza:

508 666,67 zł

359 zł/m²

1 418 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2021-10-01

Organizator licytacji:
KOMORNIK
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 5001 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości