Licytacje komornicze: Poręba

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Licytacja komornicza obiektu / lokalu

Poręba, Wolności

...pierwsza licytacja nieruchomości zabudowanej budynkiem gospodarczym położonej w miejscowości Poręba przy ulicy Wolności (działka ewidencyjna nr *** o powierzchni 0,1578 ha), dla której Sąd Rejonowy w Zawierciu Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Przedmiotowa nieruchomość położona jest na obszarze, dla którego w chwili obecnej nie ma obowiązującego planu zagospodarowania przestrzennego. Zapisy Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego miast...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

105 742,50 zł

67,01 zł/m²

Termin: 2023-07-26

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza obiektu / lokalu

Poręba, Wolności

Cena wywoławcza:

105 742,50 zł

67,01 zł/m²

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2023-07-26

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Poręba

...druga licytacja nieruchomości gruntowej - działek ewidencyjnych nr 9035, 9240, 9252, 9264 o powierzchni łącznej 0,7381 ha, położonej w Porębie, dla której Sąd Rejonowy w Zawierciu Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą ***.

Suma oszacowania wynosi 66 840,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 2/3 sumy oszacowania i wynosi 44 560,00 zł.

Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 6 684,00 zł. Rękojmia powinn...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

44 560 zł

6,04 zł/m²

7 381 m²

Termin: 2023-06-26

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Poręba

Cena wywoławcza:

44 560 zł

6,04 zł/m²

7 381 m²

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2023-06-26

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Poręba, Zakładowa

...pierwsza licytacja nieruchomości należącej do dłużnika*** położonej przy Zakładowa , 42-480 Poręba, dla której Sąd Rejonowy w Zawierciu V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.

Suma oszacowania wynosi 38 860,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 29 145,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 3 886,00 zł. Rękojmia powinna być złożona w gotówce albo w ks...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

29 145 zł

374 zł/m²

78 m²

Termin: 2023-03-03

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Poręba, Zakładowa

Cena wywoławcza:

29 145 zł

374 zł/m²

78 m²

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2023-03-03

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Poręba

...pierwsza licytacja nieruchomości gruntowej - działek ewidencyjnych nr 9035, 9240, 9252, 9264 o powierzchni łącznej 0,7381 ha, położonej w Porębie, dla których Sąd Rejonowy w Zawierciu Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą ***.

Suma oszacowania wynosi 66 840,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 50 130,00 zł.

Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 6 684,00 zł. Rękojmia po...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

50 130 zł

6,79 zł/m²

7 381 m²

Termin: 2022-12-09

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Poręba

Cena wywoławcza:

50 130 zł

6,79 zł/m²

7 381 m²

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2022-12-09

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

Poręba

...druga licytacja :
Nieruchomości gruntowej zabudowanej budynkiem mieszkalnym,budynkiem garażowym i budynkiem stodoły .
W skład nieruchomości wchodzą działki o numerach ewidencyjnych 7240/2 , 7302/2 , 11053 , 11224, 11395 o łącznej powierzchni 0,7490 ha .
Nieruchomość dla której Sąd Rejonowy w Zawierciu Wydział Ksiąg Wieczystych
prowadzi księgę wieczystą o numerze KW *** położona jest 42-480 Poręba,
ul. Wyzwolenia .

Suma oszacowania wynosi 371 500,00zł, zaś cena wywołania jest równa 2/3 sumy ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

247 666,67 zł

Termin: 2022-11-18

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

Poręba

Cena wywoławcza:

247 666,67 zł

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2022-11-18

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Poręba, Przemysłowa

...pierwsza licytacja

lokalu mieszkalnego stanowiącego odrębną nieruchomość położonego: 42-480 Poręba, ul. Przemysłowa, dla której Sąd Rejonowy w Zawierciu Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą KW ***, stanowiącego własność dłużnika ***
Przedmiotowy lokal mieszkalny o powierzchni 51,00 m2, usytuowany jest na parterze budynku mieszkalnego wielorodzinnego położonego w Porębie przy ul. Przemysłowej. Lokal składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki z WC i przedpokoju. Ponadto do loka...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

132 000 zł

2 588 zł/m²

51 m² 2 pokoje

Termin: 2022-10-04

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Poręba, Przemysłowa

Cena wywoławcza:

132 000 zł

2 588 zł/m²

51 m² 2 pokoje

...pierwsza licytacja

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2022-10-04

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Poręba, Kopernika

...pierwsza licytacja
1.Nieruchomości gruntowej ,zabudowanej budynkiem mieszkalnym oraz dwoma budynkami gospodarczymi, położonej 42-480 Poręba ul. Kopernika, oznaczonej jako działka o numerze ewidencyjnym 1897 powierzchni 0,0455 ha , dla której Sąd Rejonowy w Zawierciu Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze KW ***.
Suma oszacowania wynosi 165 700,00zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 124 275,00zł.
Licytant przystępujący do przetargu zobowiązany...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

142 650 zł

160 zł/m²

889 m²

Termin: 2022-09-23

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Poręba, Kopernika

Cena wywoławcza:

142 650 zł

160 zł/m²

889 m²

...pierwsza licytacja
Licytant przystępujący do przetargu zobowiązany...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2022-09-23

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Poręba, Przemysłowa

...pierwsza licytacja

nieruchomości położonej: 42-480 Poręba, ul. Przemysłowa 21, dla której Sąd Rejonowy w Zawierciu Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze KW *** stanowiąca własność dłużnika ***
Przedmiotem licytacji jest nieruchomość lokalowa stanowiąca samodzielny lokal mieszkalny o powierzchni 51,00 m2, usytuowana na drugim piętrze budynku mieszkalnego wielorodzinnego, położonego w Porębie przy ul. Przemysłowej 21 wraz z udziałem wynoszącym 40/10000 w nieruchomości ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

110 250 zł

2 162 zł/m²

51 m² 2 pokoje

Termin: 2022-07-08

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Poręba, Przemysłowa

Cena wywoławcza:

110 250 zł

2 162 zł/m²

51 m² 2 pokoje

...pierwsza licytacja

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2022-07-08

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

Poręba

...pierwsza licytacja :
Nieruchomości gruntowej zabudowanej budynkiem mieszkalnym, budynkiem garażowym i budynkiem stodoły .
ul. Wyzwolenia 146 .
Suma oszacowania wynosi 371 500,00zł, zaś cena wywołania jest równa 3/...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

278 625 zł

Termin: 2022-06-10

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

Poręba

Cena wywoławcza:

278 625 zł

...pierwsza licytacja :
ul. Wyzwolenia 146 .
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2022-06-10

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Poręba

...druga licytacja nieruchomości gruntowej - działek ewidencyjnych nr 1608, 1748, 486/2, 487/2, 488/2, 615/1, 1030, 2590/1, o łącznej powierzchni 1,9362 ha, położonych w miejscowości Poręba, obręb Niwki, dla której Sąd Rejonowy w Zawierciu Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą ***.

Suma oszacowania wynosi 54 100,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 2/3 sumy oszacowania i wynosi 36 066,67 zł.

Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiąt...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

36 066,67 zł

2,00 zł/m²

19 362 m²

Termin: 2022-01-28

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Poręba

Cena wywoławcza:

36 066,67 zł

2,00 zł/m²

19 362 m²

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2022-01-28

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Poręba

...pierwsza licytacja nieruchomości należącej do dłużnika*** położonej przy , 42-480 Poręba-Niwki, dla której Sąd Rejonowy w Zawierciu V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.

Suma oszacowania wynosi 54 100,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 40 575,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 5 410,00 zł. Rękojmia powinna być złożona w gotówce albo w książe...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

40 575 zł

2,00 zł/m²

19 362 m²

Termin: 2021-08-13

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Poręba

Cena wywoławcza:

40 575 zł

2,00 zł/m²

19 362 m²

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2021-08-13

Organizator licytacji:
KOMORNIK
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 5001 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości