Przetargi i licytacje nieruchomości: Żywiec

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

Żywiec, Armii Krajowej

PKP S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość niezabudowaną położoną w Żywcu, przy ul. Armii Krajowej, oznaczoną geodezyjne jako działka nr. 4216/10 o powierzchni 0,1293 ha.
Nieruchomość położona jest w centralnej części Żywca. Działka o regularnym kształcie, zbliżonym do wydłużonego prostokąta, teren płaski.( zał. mapa)
Otoczenie nieruchomości stanowią zakłady produkcyjne, magazyny, tereny zabudowy mieszkaniowej.
Przez nieruchomość prz...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

108 000 zł

83,53 zł/m²

1 293 m²

Termin: 2026-05-06

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na działkę

Żywiec, Armii Krajowej

Cena wywoławcza:

108 000 zł

83,53 zł/m²

1 293 m²

Przez nieruchomość prz...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-06

Organizator przetargu:
PKP
Licytacja komornicza obiektu / lokalu

Żywiec

...pierwsza licytacja nieruchomości w postaci:
położona w Żywcu przy ul. Browarnej ***, obj. dwoma księgami wieczystymi:
KW BB1Z/***/2 składająca się z jednej działki nr *** o powierzchni 0.1065 ha zabudowanej budynkiem/wolnostojącym/kamienicą o charakterze usługowo-mieszkalnym i zabudową gospodarczą. Częścią składową wyżej opisanej działki *** jest budynek o charakterze usługowo-mieszkalnym.
KW BB1Z/***/9 składająca się z jednej działki nr *** o powierzchni 0.0140 ha, niezabudowanej, nie...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

502 830 zł

Termin: 2026-03-05

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza obiektu / lokalu

Żywiec

Cena wywoławcza:

502 830 zł

...pierwsza licytacja nieruchomości w postaci:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-03-05

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

Żywiec

GR.6840.6.2025

OGŁOSZENIE O PRZETARGU

Burmistrz Miasta Żywca ogłasza

PRZETARG USTNY NIEOGRANICZONY

na sprzedaż nieruchomości gruntowej położonej w Żywcu,

w rejonie ulic Sporyskiej i Łąkowej.

Przedmiot przetargu:

Numer działki: 10405

Powierzchnia: 0,4982 ha

Księga wieczysta: BB1Z/__000pokaż telefon

Własność: Gmina Żywiec

Położenie: przy granicy z miejscowością Trzebinia
(współrzędne: 49.6616, 19.2249)

Dostęp do drogi: Brak bezpośredniego dostępu na terenie Żyw...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

150 000 zł

30,11 zł/m²

4 982 m²

Termin: 2026-02-17

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Żywiec
Przetarg na działkę

Żywiec

Cena wywoławcza:

150 000 zł

30,11 zł/m²

4 982 m²

GR.6840.6.2025

OGŁOSZENIE O PRZETARGU

Burmistrz Miasta Żywca ogłasza

PRZETARG USTNY NIEOGRANICZONY

na sprzedaż nieruchomości gruntowej położonej w Żywcu,

w rejonie ulic Sporyskiej i Łąkowej.

Przedmiot przetargu:

Numer działki: 10405

Powierzchnia: 0,4982 ha

Księga wieczysta: BB1Z/__000pokaż telefon

Własność: Gmina Żywiec

Położenie: przy granicy z miejscowością Trzebinia
(współrzędne: 49.6616, 19.2249)

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-17

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Żywiec
Przetarg na działkę

Żywiec

...odbędzie się dnia 17 lutego 2026 r. (wtorek) o godz. 10:30 w budynku Urzędu Miejskiego w Żywcu, Rynek 2, budynek A, I piętro, pok. 102.

Nabycie nieruchomości od Miasta Żywiec w drodze przetargu jest zwolnione z zapłaty podatku od czynności cywilnoprawnych. Koszt umowy notarialnej i wpisów w księgach wieczystych pokrywa nabywca.

Wadium wpłacone przez uczestnika, który:

- nie wygrał przetargu zostanie zwrócone,

- wygrał przetarg zostanie zaliczone na poczet ceny nabycia,

- odst...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

200 000 zł

26,78 zł/m²

7 467 m²

Termin: 2026-02-17

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Żywiec
Przetarg na działkę

Żywiec

Cena wywoławcza:

200 000 zł

26,78 zł/m²

7 467 m²

Wadium wpłacone przez uczestnika, który:

- nie wygrał przetargu zostanie zwrócone,

- odst...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-17

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Żywiec
Przetarg na obiekt / lokal

Żywiec, Dworcowa

Oferta aktualna - możliwość umówienia bezpiecznej prezentacji. Zapraszamy!

BURMISTRZ MIASTA ŻYWCA

zaprasza do składania ofert

na nabycie zabudowanej nieruchomości położonej w Żywcu przy ul. Dworcowej 4, oznaczonej jako działka nr 1202.

Stan prawny: księga wieczysta nr BB1Z/00000009/1, powierzchnia działki 0,0257 ha, własność Gmina Żywiec.

Nieruchomość zabudowana budynkiem użytkowym o powierzchni użytkowej 205,5 m2(parter 155 m2, piętro 50,5 m2), powierzchni piwnic 109 m2. Dwie kon...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

720 000 zł

3 504 zł/m²

206 m² 1 pokój

Termin: 2026-02-06

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Żywiec
Przetarg na obiekt / lokal

Żywiec, Dworcowa

Cena wywoławcza:

720 000 zł

3 504 zł/m²

206 m² 1 pokój

BURMISTRZ MIASTA ŻYWCA

zaprasza do składania ofert

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-06

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Żywiec
Licytacja komornicza domu

Żywiec, Różana

...pierwsza licytacja

nieruchomości położonej przy ul. ***, 34-300 Żywiec, dla której Sąd Rejonowy w Żywcu V Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Kościuszki 39, Żywiec, 34-300 Żywiec) prowadzi księgę wieczystą o numerze BB1Z/***/1.

Opis nieruchomości:
Działka nr *** o łącznej powierzchni 0,0304 ha zabudowana jest budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym w zabudowie bliźniaczej. Nieruchomość gruntowa posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej - ulicy Różanej, jest uzbrojona w przyłącza z...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

217 950 zł

3 159 zł/m²

69 m² 2 pokoje

Termin: 2026-01-14

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

Żywiec, Różana

Cena wywoławcza:

217 950 zł

3 159 zł/m²

69 m² 2 pokoje

...pierwsza licytacja

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-01-14

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Żywiec

...druga licytacja nieruchomości w postaci:

Lokal mieszkalny – prawo odrębnej własności do lokalu mieszkalnego - położony w Żywcu na os. 700-lecia ***/***. Dla lokalu prowadzona jest KW BB1Z/***/2 przez Sąd Rejonowy w Żywcu, Wydział V Ksiąg Wieczystych.
Lokal mieszkalny składa się z jednego pokoju przedpokoju, kuchni, łazienki z WC o łącznej powierzchni użytkowej 28m2. Znajduje się na I piętrze w bloku czteropiętrowym wykonanym z tzw. wielkiej płyty.
Z własnością lokalu związany jest udz...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

113 000 zł

4 036 zł/m²

28 m² 1 pokój

Termin: 2025-12-04

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Żywiec

Cena wywoławcza:

113 000 zł

4 036 zł/m²

28 m² 1 pokój

...druga licytacja nieruchomości w postaci:

Z własnością lokalu związany jest udz...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-12-04

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Żywiec, Wąska

...pierwsza licytacja lokalu mieszkalnego należącego do dłużnika: *** ***, położonego przy Wąskiej ***/***/34-300, Żywcu, 34-300 Żywiec, dla którego Sąd Rejonowy w Żywcu V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze BB1Z/***/8.

Opis nieruchomości:
Lokal mieszkalny nr *** o pow. użytkowej 23,00 m2 położony w Żywcu, ul. Wąska ***. Z własnością lokalu związany jest udział w wysokości 843/1000 w nieruchomości wspólnej, którą stanowi grunt oraz części budynku i urządzenia, któr...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

48 750 zł

2 120 zł/m²

23 m² 1 pokój

Termin: 2025-11-20

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Żywiec, Wąska

Cena wywoławcza:

48 750 zł

2 120 zł/m²

23 m² 1 pokój

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-11-20

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na obiekt / lokal

Żywiec, Wąska

...odbędzie się w dniu 31 października 2025r.o godz.10.00 w Sądzie Rejonowym Wydział VI Gospodarczy w Bielsku-Białej ul. Bogusławskiego 24, 43-300 Bielsko-Biała, sala nr 7
*** Oferenci biorą udział w posiedzeniu osobiście lub przez pełnomocnika, legitymującego się pełnomocnictwem.
*** Warunkiem dopuszczenia oferenta do aukcji, oprócz wpłaty wadium jest przedłożenie

syndykowi przed rozpoczęciem aukcji pisemnego oświadczenia stwierdzającego, że:

a) akceptuje warunki Regulaminu Aukcji,
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 190 790 zł

Termin: 2025-10-31

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

Żywiec, Wąska

Cena wywoławcza:

1 190 790 zł

a) akceptuje warunki Regulaminu Aukcji,
...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-31

Cena wywoławcza:

161 000 zł

125 zł/m²

1 293 m²

Termin: 2025-10-29

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na działkę

Żywiec

Cena wywoławcza:

161 000 zł

125 zł/m²

1 293 m²

Ze względu na położeni...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-29

Organizator przetargu:
PKP
Licytacja komornicza mieszkania

Żywiec, Słonki

...pierwsza licytacja

lokalu mieszkalnego położonego przy Słonki ***, 34-300 Żywiec, dla którego SĄD REJONOWY ŻYWIEC V WYDZIAŁ KSIĄG WIECZYSTYCH (adres: ul. Kościuszki 39, ŻYWIEC, 34-300 Żywiec) prowadzi księgę wieczystą o numerze BB1Z/***/2.

Opis nieruchomości:
Lokal nr *** o powierzchni użytkowej 36,39 m2 znajduje się w budynku mieszkalnym wielorodzinnym w Żywcu przy ul. /Ks. Prałata Słonki ***. Jest to budynek wolnostojący, o 2 kondygnacjach nadziemnych, podpiwniczony, o konstrukcji m...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

171 750 zł

4 720 zł/m²

36 m² 1 pokój

Termin: 2025-10-15

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

Żywiec, Słonki

Cena wywoławcza:

171 750 zł

4 720 zł/m²

36 m² 1 pokój

...pierwsza licytacja

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-10-15

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

Żywiec

GR.6840.6.2025

OGŁOSZENIE O PRZETARGU

Burmistrz Miasta Żywca ogłasza

PRZETARG USTNY NIEOGRANICZONY

na sprzedaż nieruchomości gruntowej położonej w Żywcu,

w rejonie ulic Sporyskiej i Łąkowej.

Przedmiot przetargu:

Numer działki: 10405

Powierzchnia: 0,4982 ha

Księga wieczysta: BB1Z/00050658/0

Własność: Gmina Żywiec

Położenie: przy granicy z miejscowością Trzebinia

(współrzędne: 49.6616,...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

150 000 zł

30,11 zł/m²

4 982 m²

Termin: 2025-10-14

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Żywiec
Przetarg na działkę

Żywiec

Cena wywoławcza:

150 000 zł

30,11 zł/m²

4 982 m²

GR.6840.6.2025

OGŁOSZENIE O PRZETARGU

Burmistrz Miasta Żywca ogłasza

PRZETARG USTNY NIEOGRANICZONY

na sprzedaż nieruchomości gruntowej położonej w Żywcu,

w rejonie ulic Sporyskiej i Łąkowej.

Przedmiot przetargu:

Numer działki: 10405

Powierzchnia: 0,4982 ha

Księga wieczysta: BB1Z/00050658/0

Własność: Gmina Żywiec

Położenie: przy granicy z miejscowością Trzebinia

(współrzędne: 49.6616,...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-14

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Żywiec
Przetarg na działkę

Żywiec

...odbędzie się dnia 14 października 2025 r. (wtorek) o godz. 10:30 w budynku Urzędu Miejskiego w Żywcu, Rynek 2, budynek A, I piętro, pok. 102.

Wadium wpłacone przez uczestnika, który:

- nie wygrał przetargu zostanie zwrócone,

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

200 000 zł

26,78 zł/m²

7 467 m²

Termin: 2025-10-14

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Żywiec
Przetarg na działkę

Żywiec

Cena wywoławcza:

200 000 zł

26,78 zł/m²

7 467 m²

Wadium wpłacone przez uczestnika, który:

- nie wygrał przetargu zostanie zwrócone,

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-14

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Żywiec
Przetarg na dom

Żywiec, Dworcowa

...odbędzie się dnia 16 września 2025 r. o godz. 10:00 w budynku Urzędu Miejskiego w Żywcu, Rynek 2, budynek A, I piętro, pok. 102.

Wadium wpłacone przez uczestnika, który:

- nie wygrał przetargu zostanie zwrócone,

- odstąpił ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

727 200 zł

3 539 zł/m²

206 m²

Termin: 2025-09-16

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Żywiec
Przetarg na dom

Żywiec, Dworcowa

Cena wywoławcza:

727 200 zł

3 539 zł/m²

206 m²

Wadium wpłacone przez uczestnika, który:

- nie wygrał przetargu zostanie zwrócone,

- odstąpił ...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-16

Cena wywoławcza:

720 000 zł

3 504 zł/m²

206 m²

Termin: 2025-09-16

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Żywiec
Przetarg na obiekt / lokal

Żywiec, Dworcowa

Cena wywoławcza:

720 000 zł

3 504 zł/m²

206 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-09-16

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Żywiec
       
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości