Przetargi nieruchomości: Sosnowiec

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Chemiczna

Spółdzielnia Mieszkaniowa „LOKUM” z siedzibą w Sosnowcu przy ul. Chemicznej 12 ogłasza pisemny przetarg nieograniczony na zawarcie umowy ustanowienia odrębnej własności i sprzedaży niżej wymienionego lokalu mieszkalnego.

ul. Chemiczna 12/Ia/6

• pow. użytk. 50,50 m² (II piętro)
• pokój, kuchnia, wc wspólne na korytarzu;
• instalacje: wodno – kanalizacyjna, elektryczna, CO;
• cena wywoławcza – 158.000,00 zł
• wadium – 15.800,00 zł

 Ww. lokal można oglądać w dniach 24.04.2025 r. oraz 28.04.2025...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

158 000 zł

3 160 zł/m²

50 m² 1 pokój

Termin: 2025-05-07

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Mieszkaniowa „LOKUM”
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Chemiczna

Cena wywoławcza:

158 000 zł

3 160 zł/m²

50 m² 1 pokój

ul. Chemiczna 12/Ia/6

• pow. użytk. 50,50 m² (II piętro)
• pokój, kuchnia, wc wspólne na korytarzu;
• instalacje: wodno – kanalizacyjna, elektryczna, CO;
• cena wywoławcza – 158.000,00 zł
• wadium – 15.800,00 zł

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-05-07

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Mieszkaniowa „LOKUM”
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Ostrowy Górnicze, Gałczyńskiego

...odbędzie się w trybie aukcji elektronicznej w dniu 07.05.2025r . o godz. 09:00 na portalu aukcyjnym .

Oferent zobowiązany jest do zapoznania się i akceptacji bez zastrzeżeń pełnej treści Obwieszczenia szczegółowego opublikowanego na stronie (zakładka Oferta - Przetargi mieszkania ) oraz Regulaminu postępowania przy sprzedaży nieruchomości w O/AZM SRK S.A. ( ).

Spółka może odwołać lub zmienić warunki przetargu lub ogłoszenia, zamknąć przetarg bez wybrania którejkolwiek z ofert bez podania p...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

59 000 zł

2 049 zł/m²

29 m² 1 pokój

Termin: 2025-05-07

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń SRK
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Ostrowy Górnicze, Gałczyńskiego

Cena wywoławcza:

59 000 zł

2 049 zł/m²

29 m² 1 pokój

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-05-07

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń SRK
Przetarg na działkę

Sosnowiec

...odbędzie się na portalu aukcyjnym: https://lain3-srk.coig.biz/
w dniu 09.05.2025r. o godz. 10
00
I. Przedmiot przetargu:
Przetarg nr 230-100/2024 – nieruchomości położone w Sosnowcu przy ul. Jamesa Watta o łącznej
powierzchni 11.6142 ha, w skład których wchodzą:
1) prawo użytkowania wieczystego niezabudowanej działki gruntu numer 1119, o powierzchni
0,0270 ha, zapisanej w księdze wieczystej KA1S/00047467/1, prowadzonej przez Sąd Rejonowy
w Sosnowcu,
2) prawo użytkowania wieczystego niezabudo...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

11 310 000 zł

97,38 zł/m²

116 142 m²

Termin: 2025-05-07

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń SRK
Przetarg na działkę

Sosnowiec

Cena wywoławcza:

11 310 000 zł

97,38 zł/m²

116 142 m²

w dniu 09.05.2025r. o godz. 10
00
I. Przedmiot przetargu:
powierzchni 11.6142 ha, w skład których wchodzą:
w Sosnowcu,
2) prawo użytkowania wieczystego niezabudo...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-05-07

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń SRK
Przetarg na obiekt / lokal

Sosnowiec, Kazimierz, Ogrodowa

w dniu 07.05.2025r. o godz. 13
00
I. Przedmiot przetargu:
Przetarg nr 230-66/2025 – nieruchomość położona w Sosnowcu, obręb Kazimierz w rejonie
ul. Ogrodowej o powierzchni 0,1180 ha, w skład której wchodzą:
1) prawo użytkowania wieczystego zabudowanej działki gruntu nr 1492/5 o powierzchni 0,1180 ha
zapisanej w księdze wieczystej KA1S/00088020/5 prowadzonej przez Sąd Rejonowy w Sosnowcu,
2) prawo własności budynku szpitala i inne...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 900 000 zł

2 798 zł/m²

679 m²

Termin: 2025-05-05

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń SRK
Przetarg na obiekt / lokal

Sosnowiec, Kazimierz, Ogrodowa

Cena wywoławcza:

1 900 000 zł

2 798 zł/m²

679 m²

w dniu 07.05.2025r. o godz. 13
00
I. Przedmiot przetargu:
2) prawo własności budynku szpitala i inne...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-05-05

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń SRK
Przetarg na obiekt / lokal

Sosnowiec, Klimontów, Kraszewskiego

...odbędzie się w trybie aukcji elektronicznej w dniu 29.04.2025r. o godz. 10:00 na portalu aukcyjnym
https://lain3-srk.coig.biz/.
Przedmiot przetargu może być oglądany do dnia 25.04.2025r, po wcześniejszym telefonicznym ustaleniu terminu
z zarządcą nieruchomości znajdującym się w Bytomiu przy ul. Łużycka 7 (tel.(32) 396 66 00 wew. 2 nast. 1).
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

132 000 zł

Termin: 2025-04-29

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń SRK
Przetarg na obiekt / lokal

Sosnowiec, Klimontów, Kraszewskiego

Cena wywoławcza:

132 000 zł

https://lain3-srk.coig.biz/.
...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-04-29

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń SRK
Przetarg na działkę

Sosnowiec, Kraszewskiego

Działka ma kształt regularny. Nieruchomość jest zabudowana jednokondygnacyjnym, częściowo zagłębionym w ziemi budynkiem transportu i łączności. Budynek murowany z cegły pełnej, pokryty dachem częściowo betonowym. Na dachu częściowo warstwa papy. W obiekcie znajduje się 10 pomieszczeń o charakterze garaży. Niektóre pomieszczenia posiadają bramy (drewniane, metalowe), cześć pomieszczeń nie jest zamknięta. Ogólny stan techniczny budynku przed awaryjny. Stopień zużycia określić można na około 85 %. ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

132 000 zł

275 zł/m²

480 m²

Termin: 2025-04-29

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń
Przetarg na działkę

Sosnowiec, Kraszewskiego

Cena wywoławcza:

132 000 zł

275 zł/m²

480 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-04-29

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Będzińska

...odbędzie się w tym samym miejscu, w dniu rozstrzygnięcia przetargu, tj. dnia 23 kwietnia 2025 r. o godz. 10:45. W przypadku licytacji kwota postąpienia wynosić będzie 1 000,00 PLN. Wadium w kwocie 10 000,00 PLN należy wpłacić na rachunek bankowy masy upadłości ***, o numerze: 18 1090 1766 0000 0001 5267 4150, prowadzonym przez Santander Bank Polska S.A. z podaniem tytułu wpłaty "WADIUM W PRZETARGU, sygn. akt KA1K/GUp-s/918/2022, nazwa Oferenta”. Uznanie rachunku bankowego masy upadłości musi...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

102 700 zł

1 771 zł/m²

58 m² 2 pokoje

Termin: 2025-04-23

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Będzińska

Cena wywoławcza:

102 700 zł

1 771 zł/m²

58 m² 2 pokoje

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-04-23

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

Sosnowiec, Rybna

...odbędzie się w dniu 11.04.2025 r., o godz. 9.30, w Urzędzie Miejskim w Sosnowcu, al. Zwycięstwa 20, w sali 307, II piętro. Poprzedni przetarg odbył się 29.11.2024 r.

Obowiązuje wpłata wadium w wysokości: 20 000,00 zł (_słownie: dwadzieścia tysięcy złotych_).

Ogłoszenie przetargowe zostało wywieszone na tablicy ogłoszeń Urzędu Miejskiego w Sosnowcu, al. Zwycięstwa 20, a także opublikowane na stronie internetowej pod adresem: bip.um.sosnowiec.pl w zakładce Nieruchomości/Przetargi oraz na str...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

214 000 zł

Termin: 2025-04-11

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Sosnowiec
Przetarg na obiekt / lokal

Sosnowiec, Rybna

Cena wywoławcza:

214 000 zł

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-04-11

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Sosnowiec
Przetarg na działkę

Sosnowiec, Porąbka, Minerów

w dniu 15.04.2025r. o godz. 900
I. Przedmiot przetargu:
Przetarg nr 230-143/2024 – nieruchomość położona w Sosnowcu w rejonie ul. Minerów, o łącznej
powierzchni 1,4297 ha, zapisana w księdze wieczystej KA1S/00088020/5 prowadzonej przez Sąd
Rejonowy w Sosnowcu w skład której wchodzi:
1) prawo użytkowania wieczystego działki nr 2565/32 o powierzchni 0,3930 ha,
2) prawo użytkowania wieczystego działki nr 2565/33 o powierzchni 0,0106...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

707 000 zł

49,45 zł/m²

14 297 m²

Termin: 2025-04-11

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń SRK
Przetarg na działkę

Sosnowiec, Porąbka, Minerów

Cena wywoławcza:

707 000 zł

49,45 zł/m²

14 297 m²

w dniu 15.04.2025r. o godz. 900
I. Przedmiot przetargu:
Rejonowy w Sosnowcu w skład której wchodzi:
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-04-11

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń SRK
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Dobrzańskiego 132/1

Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Do lokalu należy pomieszczenie przynależne - piwnica o powierzchni 9,18 m2. Lokal wyposażony jest w instalacje elektryczną, wodociągowo-kanalizacyjną, CO....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

202 000 zł

4 040 zł/m²

50 m² 2 pokoje

Termin: 2025-04-08

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Dobrzańskiego 132/1

Cena wywoławcza:

202 000 zł

4 040 zł/m²

50 m² 2 pokoje

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-04-08

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Juliusz, Obrońców Warszawy

...odbędzie się w trybie aukcji elektronicznej w dniu 08.04.2025r . o godz. 09:30 na portalu aukcyjnym

Spółka może odwołać lub zmienić warunki przetargu lub ogłoszenia, zamknąć przetarg bez wybrania którejkolwiek z ofert bez podania prz...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

148 000 zł

4 504 zł/m²

33 m² 2 pokoje

Termin: 2025-04-08

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń SRK
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Juliusz, Obrońców Warszawy

Cena wywoławcza:

148 000 zł

4 504 zł/m²

33 m² 2 pokoje

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-04-08

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń SRK
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Obwodowa 8/18

Lokal składa się z 1 pokoju, kuchni. Do lokalu należą pomieszczenia przynależne: wc na korytarzu o powierzchni 2,12 m2, komórka o powierzchni 4,20 m2. Łączna powierzchnia pomieszczeń przynależnych wynosi 6,32 m2. Lokal wyposażony jest w instalacje elektryczną, wodociągowo-kanalizacyjną, ogrzewanie piecowe. ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

146 000 zł

3 244 zł/m²

45 m² 1 pokój

Termin: 2025-04-08

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Obwodowa 8/18

Cena wywoławcza:

146 000 zł

3 244 zł/m²

45 m² 1 pokój

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-04-08

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Obrońców Warszawy 4A/18

Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z wc i przedpokoju. Do lokalu należy pomieszczenie przynależne - piwnica o powierzchni 4,42 m2. Lokal wyposażony jest w instalacje elektryczną, wodociągowo-kanalizacyjną, CO, CW....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

148 000 zł

4 625 zł/m²

32 m² 2 pokoje

Termin: 2025-04-08

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Obrońców Warszawy 4A/18

Cena wywoławcza:

148 000 zł

4 625 zł/m²

32 m² 2 pokoje

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-04-08

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Obwodowa

...odbędzie się w trybie aukcji elektronicznej w dniu 08.04.2025r . o godz. 08:00 na portalu aukcyjnym

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

146 000 zł

3 236 zł/m²

45 m² 1 pokój

Termin: 2025-04-08

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń SRK
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Obwodowa

Cena wywoławcza:

146 000 zł

3 236 zł/m²

45 m² 1 pokój

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-04-08

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń SRK
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Obwodowa 8/19

Lokal składa się z 1 pokoju, kuchni. Do lokalu należą pomieszczenia przynależne: wc na korytarzu o powierzchni 2,80 m2, pomieszczenie gospodarcze zlokalizowane na I piętrze o powierzchni 35,34 m2, komórka o powierzchni 14,40 m2. Łączna powierzchnia pomieszczeń przynależnych wynosi 52,54 m2. Lokal wyposażony jest w instalacje elektryczną, wodociągowo-kanalizacyjną, ogrzewanie piecowe....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

114 000 zł

4 071 zł/m²

28 m² 1 pokój

Termin: 2025-04-08

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Obwodowa 8/19

Cena wywoławcza:

114 000 zł

4 071 zł/m²

28 m² 1 pokój

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-04-08

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń
1                         39
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 5001 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości