Przetargi nieruchomości: Sosnowiec

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Obwodowa

...odbędzie się w trybie aukcji elektronicznej w dniu 08.04.2025r . o godz. 08:30 na portalu aukcyjnym

Oferent zobowiązany jest do zapoznania się i akceptacji bez zastrzeżeń pełnej treści Obwieszczenia szczegółowego opublikowanego na stronie (zakładka Oferta - Przetargi mieszkania ) oraz Regulaminu postępowania przy sprzedaży nieruchomości w O/AZM SRK S.A. ( ).

Spółka może odwołać lub zmienić warunki przetargu lub ogłoszenia, zamknąć przetarg bez wybrania którejkolwiek z ofert bez podania prz...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

114 000 zł

3 945 zł/m²

29 m² 1 pokój

Termin: 2025-04-08

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń SRK
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Obwodowa

Cena wywoławcza:

114 000 zł

3 945 zł/m²

29 m² 1 pokój

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-04-08

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń SRK
Przetarg na działkę

Sosnowiec, Kleeberga

...odbędzie się w dniu 4 kwietnia 2025 r. w Urzędzie Miejskim w Sosnowcu
al. Zwycięstwa 20 w sali nr 307, II piętro, o godz. 10.00.

Obowiązuje wpłata wadium w wysokości 100 000,00 zł (słownie: sto tysięcy złotych).

Ogłoszenie o przetargu zostało wywieszone na tablicy ogłoszeń Urzędu Miejskiego w Sosnowcu, al. Zwycięstwa 20, a także opublikowane na stronie internetowej pod adresem: bip.um.sosnowiec.pl w zakładce Nieruchomości/Przetargi oraz na stronie internetowej www.sosnowiec.pl.

Szczegółow...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 166 000 zł

251 zł/m²

4 648 m²

Termin: 2025-04-04

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Sosnowiec
Przetarg na działkę

Sosnowiec, Kleeberga

Cena wywoławcza:

1 166 000 zł

251 zł/m²

4 648 m²

al. Zwycięstwa 20 w sali nr 307, II piętro, o godz. 10.00.

Szczegółow...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-04-04

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Sosnowiec
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Szymanowskiego 59/3

Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju. Do lokalu należy pomieszczenie przynależne - piwnica o powierzchni 2,46 m2. Lokal wyposażony jest w instalacje elektryczną, wodociągowo-kanalizacyjną, gaz, CO, CW. ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

135 000 zł

4 655 zł/m²

29 m² 2 pokoje

Termin: 2025-04-01

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Szymanowskiego 59/3

Cena wywoławcza:

135 000 zł

4 655 zł/m²

29 m² 2 pokoje

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-04-01

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Narutowicza 50A/58

Lokal składa się z 1 pokoju, kuchni, łazienki z WC i przedpokoju. Do lokalu należy pomieszczenie przynależne - piwnica o powierzchni 2,60 m2. Lokal wyposażony jest w instalacje elektryczną, wodociągowo-kanalizacyjną, gaz, CO....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

111 000 zł

4 625 zł/m²

24 m² 1 pokój

Termin: 2025-03-17

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Narutowicza 50A/58

Cena wywoławcza:

111 000 zł

4 625 zł/m²

24 m² 1 pokój

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-03-17

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Zagaje

...odbędzie się w dniu 14 marca 2025 r. w Urzędzie Miejskim w Sosnowcu, al. Zwycięstwa 20 w sali nr 307, II piętro, o godz. 9.30.

Zainteresowani przetargiem zobowiązani są do wpłaty wadium w ustalonej wysokości i w wyznaczonym terminie.

Wysokość wadium wynosi 16 000,00 zł (słownie: szesnaście tysięcy złotych).

Ogłoszenie o przetargu zostało wywieszone na tablicy ogłoszeń Urzędu Miejskiego w Sosnowcu, al. Zwycięstwa 20, a także opublikowane na stronie internetowej pod adresem: bip.um.sosnowie...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

160 000 zł

3 099 zł/m²

52 m² 2 pokoje

Termin: 2025-03-14

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Sosnowiec
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Zagaje

Cena wywoławcza:

160 000 zł

3 099 zł/m²

52 m² 2 pokoje

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-03-14

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Sosnowiec
Przetarg na obiekt / lokal

Sosnowiec, Wyszyńskiego

...trzecia licytacja nieruchomości tj. lokalu niemieszkalnego nr ***przy ulicy Wyszyńskiego ***zlokalizowanego w podpiwniczeniu budynku wielorodzinnego składającego się z dziewięciu pomieszczeń piwnicznych oraz korytarza na poziomie parteru o łącznej powierzchni użytkowej 107,31 m2.

Dla nieruchomości urządzona jest księga wieczysta nr *** prowadzona przez VI Wydział Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w Sosnowcu.

Cena oszacowania wynosi brutto: 59 200 zł

Kwota wywołania: 38 480 zł

WAŻNE: Waru...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

38 480 zł

359 zł/m²

107 m²

Termin: 2025-03-07

Organizator przetargu:
Urząd Skarbowy w Sosnowcu
Przetarg na obiekt / lokal

Sosnowiec, Wyszyńskiego

Cena wywoławcza:

38 480 zł

359 zł/m²

107 m²

Cena oszacowania wynosi brutto: 59 200 zł

Kwota wywołania: 38 480 zł

WAŻNE: Waru...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-03-07

Organizator przetargu:
Urząd Skarbowy w Sosnowcu
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Zagórze, Dworska

Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej sprzeda z wolnej ręki w formie pisemnego konkursu ofert:

· prawo własności nieruchomości w postaci lokalu mieszkalnego, położonego przy ul. Dworskiej ***w Sosnowcu, gm. Sosnowiec, pow. Sosnowiec, woj. śląskie, o powierzchni 40,51 m2, dla której to Sąd Rejonowy w Sosnowcu V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.

Minimalna cena: 230 000,00 zł.

W celu nabycia w/w prawa własności nieruc...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

230 000 zł

5 678 zł/m²

41 m² 3 pokoje

Termin: 2025-02-24

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Zagórze, Dworska

Cena wywoławcza:

230 000 zł

5 678 zł/m²

41 m² 3 pokoje

Minimalna cena: 230 000,00 zł.

W celu nabycia w/w prawa własności nieruc...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-02-24

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

Sosnowiec, J. Watta

...odbędzie się w dniu 21.02.2025 r. o godz. 9.30 w Urzędzie Miejskim w Sosnowcu, al. Zwycięstwa 20, w sali 307, II piętro. Poprzednie przetargi odbyły się w dniach 26.04.2024 r. oraz 20.09.2024 r.

4. Zainteresowani przetargiem zobowiązani są do wpłaty wadium w ustalonej wysokości i wyznaczonym terminie. Wysokość wadium wynosi: 200.000,00 zł (słownie: dwieście tysięcy złotych). Wpłacone wadium będzie uprawniało do udziału w kolejnych licytacjach do momentu jego wykorzystania tj. wygrania licyt...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 816 000 zł

118 zł/m²

15 350 m²

Termin: 2025-02-21

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Sosnowiec
Przetarg na działkę

Sosnowiec, J. Watta

Cena wywoławcza:

1 816 000 zł

118 zł/m²

15 350 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-02-21

Cena wywoławcza:

1 170 000 zł

129 zł/m²

9 061 m²

Termin: 2025-02-21

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Sosnowiec
Przetarg na działkę

Sosnowiec, J. Watta

Cena wywoławcza:

1 170 000 zł

129 zł/m²

9 061 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-02-21

Cena wywoławcza:

2 994 000 zł

119 zł/m²

25 063 m²

Termin: 2025-02-21

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Sosnowiec
Przetarg na działkę

Sosnowiec, J. Watta

Cena wywoławcza:

2 994 000 zł

119 zł/m²

25 063 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-02-21

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Sosnowiec
Przetarg na obiekt / lokal

Sosnowiec, Zagórze, Braci Mieroszewskich

INFORMUJEMY, że Syndyk Masy Upadłości*** upadłości niebawem ogłosi kolejny przetarg na sprzedaż nieruchomości zabudowanej budynkiem o funkcji magazynowo – usługowej położonej w Sosnowcu przy ul. Braci Mieroszewskich ***, dla której Sąd Rejonowy w Sosnowcu VI Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą nr *** wraz z ruchomościami w postaci wyposażenia oraz stanu magazynowego znajdującego się w budynku przy ul. Braci Mieroszewskich ***w Sosnowcu.

Oferowana nieruchomość to doskonały wybór ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

4 058 202,81 zł

1 196 zł/m²

Termin: 2025-02-16

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

Sosnowiec, Zagórze, Braci Mieroszewskich

Cena wywoławcza:

4 058 202,81 zł

1 196 zł/m²

Oferowana nieruchomość to doskonały wybór ...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-02-16

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

Sosnowiec, Kazimierz, Armii Krajowej

...odbędzie się w dniu 14.02.2025 r., o godz. 9.30, w Urzędzie Miejskim w Sosnowcu, al. Zwycięstwa 20, w sali 307, II piętro.

4. Zainteresowani przetargiem zobowiązani są do wpłaty wadium (w ustalonej wysokości
i wyznaczonym terminie), którego wysokość wynosi 50 000,00 zł (_słownie: pięćdziesiąt tysięcy złotych_). Wadium należy wpłacić przelewem do dnia 10.02.2025 r. na rachunek bankowy Urzędu Miejskiego w Sosnowcu: PKO BP S.A. nr 73 1020 2313 0000 3902 0579 4468
(w dniu 10.02.2025 r. środki f...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

523 250 zł

250 zł/m²

2 093 m²

Termin: 2025-02-14

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Sosnowiec
Przetarg na działkę

Sosnowiec, Kazimierz, Armii Krajowej

Cena wywoławcza:

523 250 zł

250 zł/m²

2 093 m²

(w dniu 10.02.2025 r. środki f...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-02-14

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Sosnowiec
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Szymanowskiego 59/79

Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju. Do lokalu należy pomieszczenie przynależne -piwnica o powierzchni 2,50 m2. Lokal wyposażony jest w instalacje elektryczną, wodociągowo-kanalizacyjną, gazową, CO oraz CW....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

128 000 zł

4 414 zł/m²

29 m² 2 pokoje

Termin: 2025-02-12

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Szymanowskiego 59/79

Cena wywoławcza:

128 000 zł

4 414 zł/m²

29 m² 2 pokoje

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-02-12

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Chemiczna

Spółdzielnia Mieszkaniowa „LOKUM” z siedzibą w Sosnowcu przy ul. Chemicznej 12 ogłasza pisemny przetarg nieograniczony na zawarcie umowy ustanowienia odrębnej własności i sprzedaży niżej wymienionego lokalu mieszkalnego.

ul. Chemiczna 12/Ia/6

•\tpow. użytk. 50,50 m² (II piętro)

•\tpokój, kuchnia, wc wspólne na korytarzu;

•\tinstalacje: wodno – kanalizacyjna, elektryczna, CO;

•\tcena wywoławcza – 199.900,00 zł

•\twadium – 19.990,00 zł

\tWw. lokal można oglądać w dniach 30.01.2025 r. oraz ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

199 900 zł

3 958 zł/m²

51 m² 1 pokój

Termin: 2025-02-07

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Mieszkaniowa „LOKUM”
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Chemiczna

Cena wywoławcza:

199 900 zł

3 958 zł/m²

51 m² 1 pokój

ul. Chemiczna 12/Ia/6

•\tpow. użytk. 50,50 m² (II piętro)

•\tpokój, kuchnia, wc wspólne na korytarzu;

•\tinstalacje: wodno – kanalizacyjna, elektryczna, CO;

•\tcena wywoławcza – 199.900,00 zł

•\twadium – 19.990,00 zł

\tWw. lokal można oglądać w dniach 30.01.2025 r. oraz ...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-02-07

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Mieszkaniowa „LOKUM”
Przetarg na obiekt / lokal

Sosnowiec, Targowa

...odbędzie się w dniu 7.02.2025 r., o godz. 9.30, w Urzędzie Miejskim w Sosnowcu, al. Zwycięstwa 20, w sali 307, II piętro.

i wyznaczonym terminie), którego wysokość wynosi 1 000 000,00 zł (_słownie: milion złotych_). Wadium należy wpłacić przelewem do dnia 3.02.2025 r. na rachunek bankowy Urzędu Miejskiego
w Sosnowcu: PKO BP S.A. nr 73 1020 2313 0000 3902 0579 4468 (w dniu 3.02.2025 r. środki finansowe muszą...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

9 986 000 zł

Termin: 2025-02-07

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Sosnowiec
Przetarg na obiekt / lokal

Sosnowiec, Targowa

Cena wywoławcza:

9 986 000 zł

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-02-07

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Sosnowiec