Przetargi nieruchomości: Sosnowiec

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Matejki

...odbędzie się w dniu 02.08.2022 r. o godz. 10:00 w siedzibie spółdzielni.

Warunkiem uczestnictwa w przetargu jest dokonanie wpłaty wadium na konto Spółdzielni Mieszkaniowej „ŚRODULA” PKO BP S.A. O/Sosnowiec Nr 46 1020 2498 0000 8202 0018 5835.

Wadium ma znajdować się na koncie spółdzielni w przeddzień przetargu.

Wadium przepada na rzecz spółdzielni jeżeli oferent, który wygrał przetarg w terminie do 60 dni od daty ogłoszenia wyniku przetargu nie dokona czynności związanych z zawarciem umow...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

174 900 zł

3 372 zł/m²

52 m²

Termin: 2022-08-02

Organizator przetargu:
SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA ŚRODULA
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Matejki

Cena wywoławcza:

174 900 zł

3 372 zł/m²

52 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-08-02

Organizator przetargu:
SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA ŚRODULA
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Gałczyńskiego 23/14

Lokal składa się z 1 pokoju, kuchni, łazienki z WC, przedpokoju oraz spiżarki. Do lokalu należy pomieszczenie przynależne - piwnica o powierzchni 1,15 m2. Lokal wyposażony jest w instalacje elektryczną oraz wodociągowo-kanalizacyjną. Ogrzewanie - piec węglowy....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

112 000 zł

2 286 zł/m²

49 m² 1 pokój

Termin: 2022-08-02

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Gałczyńskiego 23/14

Cena wywoławcza:

112 000 zł

2 286 zł/m²

49 m² 1 pokój

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-08-02

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń
Przetarg na działkę

Sosnowiec, Wysoka

...odbędzie się w dniu 29.07 2022 r. o godz. 10.00 w Urzędzie Miejskim w Sosnowcu, al. Zwycięstwa 20, w sali nr 307, II piętro.

4. Wysokość wadium wynosi: 20 000,00 zł.

5. Ogłoszenie o przetargu zostało wywieszone na tablicy ogłoszeń Urzędu Miejskiego w Sosnowcu przy al. Zwycięstwa 20, a także opublikowane na stronie internetowej pod adresem: bip.um.sosnowiec.pl w zakładce Nieruchomości/Przetargi oraz na stronie www.sosnowiec.pl.

6. Szczegółowe informacje o przetargu można uzyskać w Wydziale...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

341 000 zł

313 zł/m²

1 090 m²

Termin: 2022-07-29

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Sosnowiec
Przetarg na działkę

Sosnowiec, Wysoka

Cena wywoławcza:

341 000 zł

313 zł/m²

1 090 m²

4. Wysokość wadium wynosi: 20 000,00 zł.

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-07-29

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Sosnowiec
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Podjazdowa 13/24

Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC oraz przedpokoju. Do lokalu należy pomieszczenie przynależne - piwnica o powierzchni 9,64 m2. Lokal wyposażony jest w instalacje elektryczną, wodociągowo-kanalizacyjną oraz gaz. Ogrzewanie - piec węglowy....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

154 000 zł

3 756 zł/m²

41 m² 2 pokoje

Termin: 2022-07-26

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Podjazdowa 13/24

Cena wywoławcza:

154 000 zł

3 756 zł/m²

41 m² 2 pokoje

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-07-26

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Braci Mieroszewskich 83/21

Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Do lokalu należą pomieszczenia przynależne - piwnica o powierzchni 13,46 m2 oraz komórka o powierzchni 12,44 m2. Łączna powierzchnia pomieszczeń przynależnych wynosi 25,90 m2. Lokal wyposażony jest w instalacje elektryczną, wodociągowo-kanalizacyjną oraz CO....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

156 000 zł

3 000 zł/m²

52 m² 2 pokoje

Termin: 2022-07-26

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Braci Mieroszewskich 83/21

Cena wywoławcza:

156 000 zł

3 000 zł/m²

52 m² 2 pokoje

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-07-26

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Gałczyńskiego 23/18

Lokal składa się z 1 pokoju, kuchni, łazienki z WC, przedpokoju oraz spiżarki. Do lokalu należą pomieszczenia przynależne - piwnica o powierzchni 0,88 m2 oraz komórka o powierzchni 8,25 m2. Łączna powierzchnia pomieszczeń przynależnych wynosi 9,13 m2. Lokal wyposażony jest w instalacje elektryczną oraz wodociągowo-kanalizacyjną. Ogrzewanie - brak....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

143 000 zł

2 698 zł/m²

53 m² 1 pokój

Termin: 2022-07-26

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Gałczyńskiego 23/18

Cena wywoławcza:

143 000 zł

2 698 zł/m²

53 m² 1 pokój

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-07-26

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Gałczyńskiego 21/5

Lokal składa się z 1 pokoju, kuchni, łazienki z WC oraz przedpokoju. Do lokalu należy pomieszczenie przynależne - piwnica o powierzchni 1,60 m2. Lokal wyposażony jest w instalacje elektryczną oraz wodociągowo-kanalizacyjną. Ogrzewanie - brak....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

130 000 zł

2 500 zł/m²

52 m² 1 pokój

Termin: 2022-07-26

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Gałczyńskiego 21/5

Cena wywoławcza:

130 000 zł

2 500 zł/m²

52 m² 1 pokój

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-07-26

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń
Przetarg na obiekt / lokal

Sosnowiec, Floriańska

...odbędzie się w dniu 22.07.2022 r. o godz. 9.30 w Urzędzie Miejskim w Sosnowcu, al. Zwycięstwa 20, w sali 307, II piętro. Poprzednie przetargi odbyły się w dniach 4.02.2022 r. oraz 6.05.2022 r.

3. Wysokość wadium wynosi: 40.000,00 zł (słownie: czterdzieści tysięcy złotych).

4. Ogłoszenie o przetargu zostało wywieszone na tablicy ogłoszeń Urzędu Miejskiego w Sosnowcu przy al. Zwycięstwa 20, a także opublikowane na stronie internetowej pod adresem: bip.um.sosnowiec.pl w zakładce Nieruchomości...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

394 000 zł

Termin: 2022-07-22

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Sosnowiec
Przetarg na obiekt / lokal

Sosnowiec, Floriańska

Cena wywoławcza:

394 000 zł

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-07-22

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Sosnowiec
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, 3 – go Maja

...odbędzie się przetarg ustny nieograniczony na zawarcie umowy ustanowienia odrębnej własności i sprzedaży niżej wymienionego lokalu mieszkalnego.
ul. 3 – go Maja 44/31
• pow. użytk. 44,12 m² (I piętro)
• pokój, kuchnia, łazienka, WC;
• instalacje: wodno – kanalizacyjna, elektryczna, gazowa, CO (przyłącze w trakcie realizacji);
• cena wywoławcza – 150.000,00 zł
• kwota postąpienia licytacyjnego – 1.500,00 zł
• wadium – 15.000,00 zł
Warunkiem przystąpienia do przetargu jest dokonanie wpłaty:
- ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

150 000 zł

3 400 zł/m²

44 m² 1 pokój

Termin: 2022-07-20

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Mieszkaniowa „LOKUM”
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, 3 – go Maja

Cena wywoławcza:

150 000 zł

3 400 zł/m²

44 m² 1 pokój

ul. 3 – go Maja 44/31
• pow. użytk. 44,12 m² (I piętro)
• pokój, kuchnia, łazienka, WC;
• cena wywoławcza – 150.000,00 zł
• kwota postąpienia licytacyjnego – 1.500,00 zł
• wadium – 15.000,00 zł
Warunkiem przystąpienia do przetargu jest dokonanie wpłaty:
- ...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-07-20

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Mieszkaniowa „LOKUM”
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Mikołajczyka 48/4

Lokal składa się z 1 pokoju, kuchni oraz WC. Do lokalu należą pomieszczenia przynależne - piwnica o powierzchni 11,93 m2 oraz komórka o powierzchni 3,67 m2. Łączna powierzchnia pomieszczeń przynależnych wynosi 15,60 m2. Lokal wyposażony jest w instalacje elektryczną oraz wodociągowo-kanalizacyjną (szambo). Ogrzewanie - piec węglowy...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

76 000 zł

2 303 zł/m²

33 m² 1 pokój

Termin: 2022-07-20

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Mikołajczyka 48/4

Cena wywoławcza:

76 000 zł

2 303 zł/m²

33 m² 1 pokój

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-07-20

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, 3 – go Maja

ul. 3 – go Maja 42/18
• pow. użytk. 81,76 m² (I piętro)
• 2 pokoje, kuchnia, przedpokój, WC wspólne na korytarzu;
• cena wywoławcza – 250.000,00 zł
• kwota postąpienia licytacyjnego – 2.500,00 zł
• wadium – 25.000,00 zł
Warunkiem przystąpienia do przetargu...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

250 000 zł

3 058 zł/m²

82 m² 2 pokoje

Termin: 2022-07-20

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Mieszkaniowa „LOKUM”
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, 3 – go Maja

Cena wywoławcza:

250 000 zł

3 058 zł/m²

82 m² 2 pokoje

ul. 3 – go Maja 42/18
• pow. użytk. 81,76 m² (I piętro)
• 2 pokoje, kuchnia, przedpokój, WC wspólne na korytarzu;
• cena wywoławcza – 250.000,00 zł
• kwota postąpienia licytacyjnego – 2.500,00 zł
• wadium – 25.000,00 zł
Warunkiem przystąpienia do przetargu...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-07-20

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Mieszkaniowa „LOKUM”
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Dańdówka, Maliny

ul. Maliny 7a/28
• pow. użytk. 31,96 m² (poddasze)
• pokój z aneksem kuchennym, WC wspólne na korytarzu;
• instalacje: wodno – kanalizacyjna, elektryczna;
• cena wywoławcza – 90.000,00 zł
• kwota postąpienia licytacyjnego – 900,00 zł
• wadium – 9.000,00 zł
Warunkiem przystąpienia do przetargu jest dokonanie wpłaty:
- kosztów manipulacyjnych bezzwrot...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

90 000 zł

2 816 zł/m²

32 m² 1 pokój

Termin: 2022-07-20

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Mieszkaniowa „LOKUM”
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Dańdówka, Maliny

Cena wywoławcza:

90 000 zł

2 816 zł/m²

32 m² 1 pokój

ul. Maliny 7a/28
• pow. użytk. 31,96 m² (poddasze)
• pokój z aneksem kuchennym, WC wspólne na korytarzu;
• instalacje: wodno – kanalizacyjna, elektryczna;
• cena wywoławcza – 90.000,00 zł
• kwota postąpienia licytacyjnego – 900,00 zł
• wadium – 9.000,00 zł
Warunkiem przystąpienia do przetargu jest dokonanie wpłaty:
- kosztów manipulacyjnych bezzwrot...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-07-20

Organizator przetargu:
Spółdzielnia Mieszkaniowa „LOKUM”
Przetarg na działkę

Sosnowiec

...odbędzie się w dniu 15.07.2021r. od godz. 10.30 w Urzędzie Miejskim w Sosnowcu, al. Zwycięstwa 20 w sali nr 307, II piętro.

4. Zainteresowani przetargiem zobowiązani są do wpłaty wadium w ustalonej wysokości i wyznaczonym terminie. Wysokość wadium wynosi: 20.000,00 zł na każdą działkę (słownie: dwadzieścia tysięcy złotych). Wpłacone wadium będzie uprawniało do udziału w kolejnych licytacjach do momentu jego wykorzystania, tj. wygrania licytacji. W przypadku zamiaru nabycia więcej niż jednej...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

158 000 zł

254 zł/m²

623 m²

Termin: 2022-07-15

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Sosnowiec
Przetarg na działkę

Sosnowiec

Cena wywoławcza:

158 000 zł

254 zł/m²

623 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-07-15

Cena wywoławcza:

126 000 zł

195 zł/m²

647 m²

Termin: 2022-07-15

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Sosnowiec
Przetarg na działkę

Sosnowiec

Cena wywoławcza:

126 000 zł

195 zł/m²

647 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-07-15

Cena wywoławcza:

157 000 zł

254 zł/m²

619 m²

Termin: 2022-07-15

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Sosnowiec
Przetarg na działkę

Sosnowiec

Cena wywoławcza:

157 000 zł

254 zł/m²

619 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-07-15

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Sosnowiec
1                         39
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 5001 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości