Przetargi nieruchomości: Sosnowiec

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Podjazdowa 10/6

Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC oraz przedpokoju. Do lokalu należy pomieszczenie przynależne - piwnica o powierzchni 6,66 m2. Lokal wyposażony jest w instalacje elektryczną oraz wodociągowo-kanalizacyjną. Ogrzewanie - piec węglowy. Gaz poprowadzony do budynku, ale nie podłączony do lokali....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

237 000 zł

4 389 zł/m²

54 m² 2 pokoje

Termin: 2022-09-21

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Podjazdowa 10/6

Cena wywoławcza:

237 000 zł

4 389 zł/m²

54 m² 2 pokoje

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-09-21

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Zamkowa 28a/48

Lokal składa się z 1 pokoju, kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Do lokalu należy pomieszczenie przynależne - piwnica o powierzchni 0,83 m2. Lokal wyposażony jest w instalacje elektryczną, wodociągowo-kanalizacyjną, gaz oraz CO....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

116 000 zł

4 640 zł/m²

25 m² 1 pokój

Termin: 2022-09-21

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Zamkowa 28a/48

Cena wywoławcza:

116 000 zł

4 640 zł/m²

25 m² 1 pokój

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-09-21

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Kraszewskiego 5/5

Lokal składa się z 1 pokoju, kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Do lokalu należą pomieszczenia przynależne - piwnica o powierzchni 11,14 m2 oraz komórka o powierzchni 0,86 m2 (znajdująca się na I piętrze). Łączna powierzchnia pomieszczeń przynależnych wynosi 12,00 m2. Lokal wyposażony jest w instalacje elektryczną, wodociągowo-kanalizacyjną, CO i CW....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

164 000 zł

3 814 zł/m²

43 m² 1 pokój

Termin: 2022-09-14

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Kraszewskiego 5/5

Cena wywoławcza:

164 000 zł

3 814 zł/m²

43 m² 1 pokój

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-09-14

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Kraszewskiego 3/54

Lokal składa się z 1 pokoju, kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Do lokalu należą pomieszczenia przynależne - piwnica o powierzchni 13,16 m2 oraz komórka o powierzchni 0,86 m2 (znajdująca się na I piętrze). Łączna powierzchnia pomieszczeń przynależnych wynosi 14,02 m2. Lokal wyposażony jest w instalacje elektryczną, wodociągowo-kanalizacyjną, CO i CW....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

167 000 zł

3 795 zł/m²

44 m² 1 pokój

Termin: 2022-09-14

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Kraszewskiego 3/54

Cena wywoławcza:

167 000 zł

3 795 zł/m²

44 m² 1 pokój

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-09-14

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń
Przetarg na działkę

Sosnowiec, Kazimierz

...odbędzie się w dniu 9.09.2022 r. w Urzędzie Miejskim w Sosnowcu, al. Zwycięstwa 20, w sali nr 307, II piętro, o godz. 10.00. Poprzednie przetargi odbyły się 18.03.2022 r. i 27.05.2022 r.

Obowiązuje wpłata wadium w wysokości 20 000,00 zł (słownie: dwadzieścia tysięcy złotych).

Ogłoszenie o przetargu zostało wywieszone na tablicy ogłoszeń Urzędu Miejskiego w Sosnowcu, al. Zwycięstwa 20, a także opublikowane na stronie internetowej pod adresem: bip.um.sosnowiec.pl w zakładce Nieruchomości/Prz...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

172 000 zł

253 zł/m²

679 m²

Termin: 2022-09-09

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Sosnowiec
Przetarg na działkę

Sosnowiec, Kazimierz

Cena wywoławcza:

172 000 zł

253 zł/m²

679 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-09-09

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Sosnowiec
Przetarg na działkę

Sosnowiec, Kosynierów

...odbędzie się w dniu 9.09.2022 r. o godz. 9.30 w Urzędzie Miejskim w Sosnowcu, al. Zwycięstwa 20, w sali 307, II piętro.

3. Wysokość wadium wynosi: 20.000,00 zł (słownie: dwadzieścia tysięcy złotych).

4. Ogłoszenie o przetargu zostało wywieszone na tablicy ogłoszeń Urzędu Miejskiego w Sosnowcu przy al. Zwycięstwa 20, a także opublikowane na stronie internetowej pod adresem: bip.um.sosnowiec.pl w zakładce Nieruchomości/Przetargi oraz na stronie www.sosnowiec.pl.

5. Szczegółowe informacje o ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

185 900 zł

133 zł/m²

1 394 m²

Termin: 2022-09-09

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Sosnowiec
Przetarg na działkę

Sosnowiec, Kosynierów

Cena wywoławcza:

185 900 zł

133 zł/m²

1 394 m²

5. Szczegółowe informacje o ...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-09-09

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Sosnowiec
Przetarg na działkę

Sosnowiec, Sokolska

...odbędzie się w dniu 2.09.2022 r. o godz. 9.30 w Urzędzie Miejskim w Sosnowcu, al. Zwycięstwa 20, w sali 307, II piętro.

3. Wysokość wadium dla obu nieruchomości wynosi: 80.000,00 zł (słownie: osiemdziesiąt tysięcy złotych).

5. S...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

774 000 zł

208 zł/m²

3 721 m²

Termin: 2022-09-02

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Sosnowiec
Przetarg na działkę

Sosnowiec, Sokolska

Cena wywoławcza:

774 000 zł

208 zł/m²

3 721 m²

5. S...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-09-02

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Sosnowiec
Przetarg na działkę

Sosnowiec, Sokolska

5. S...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

575 328 zł

208 zł/m²

2 766 m²

Termin: 2022-09-02

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Sosnowiec
Przetarg na działkę

Sosnowiec, Sokolska

Cena wywoławcza:

575 328 zł

208 zł/m²

2 766 m²

5. S...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-09-02

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Sosnowiec
Przetarg na obiekt / lokal

Sosnowiec, Traugutta

NIERUCHOMOŚĆ POD ZABUDOWĘ MIESZKANIOWĄ

Syndyk masy upadłości w postępowaniu upadłościowym *** prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą ***ogłasza przetarg ofertowy na sprzedaż majątku wchodzącego w skład masy upadłości w postaci:

Prawa własności nieruchomości gruntowej, położonej w Sosnowcu przy ulicy Traugutta składającej się z dwóch działek o numerach ewidencyjnych 2174/2 i 2174/1 i łącznej powierzchni 4.655 m2, zabudowanej budynkiem hali magazynowej, budynkiem administracyjnym oraz bu...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 014 000 zł

1 139 zł/m²

890 m²

Termin: 2022-08-31

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na obiekt / lokal

Sosnowiec, Traugutta

Cena wywoławcza:

1 014 000 zł

1 139 zł/m²

890 m²

NIERUCHOMOŚĆ POD ZABUDOWĘ MIESZKANIOWĄ

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-08-31

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Kraszewskiego 13/44

Lokal składa się z 1 pokoju, kuchni, łazienki z WC oraz przedpokoju. Do lokalu należy pomieszczenie przynależne - piwnica o powierzchni 10,95 m2. Lokal wyposażony jest w instalacje elektryczną, wodociągowo-kanalizacyjną, CO i CW....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

136 000 zł

3 238 zł/m²

42 m² 1 pokój

Termin: 2022-08-30

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Kraszewskiego 13/44

Cena wywoławcza:

136 000 zł

3 238 zł/m²

42 m² 1 pokój

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-08-30

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Ostrogórska

Syndyk masy upadłości ***, osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, ogłasza o sprzedaży w trybie pisemnego przetargu ofertowego spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu mieszkalnego o powierzchni użytkowej 54,68 m2 (KW nr ***) oraz spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu niemieszkalnego – garażu (KW nr ***) - położonych w Sosnowcu, przy ul. Ostrogórskiej 35, łącznie za cenę minimalną 207 000,00 zł.

Warunki uczestnictwa w przetargu opisane są w regulaminie dostępnym w...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

207 000 zł

3 786 zł/m²

55 m² 3 pokoje

Termin: 2022-08-29

Organizator przetargu:
Syndyk Zbigniew Głodny
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Ostrogórska

Cena wywoławcza:

207 000 zł

3 786 zł/m²

55 m² 3 pokoje

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-08-29

Organizator przetargu:
Syndyk Zbigniew Głodny
Przetarg na działkę

Sosnowiec, Broniewskiego

Syndyk masy upadłości ***, osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, ogłasza o sprzedaży w trybie pisemnego przetargu ofertowego, łącznie:

- udziału 1/2 w nieruchomości gruntowej – działce o powierzchni 424 m2, położonej w Sosnowcu w rejonie ul. Broniewskiego, objęty KW nr *** za cenę minimalną 9 800,00 PLN;

- udziału 1/3 w nieruchomości gruntowej – działkach o powierzchni 179 m2, położonych w Sosnowcu w rejonie ul. Broniewskiego, objętych KW nr *** za cenę minimalną 2 800,00 P...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

9 800 zł

23,00 zł/m²

424 m²

Termin: 2022-08-29

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

Sosnowiec, Broniewskiego

Cena wywoławcza:

9 800 zł

23,00 zł/m²

424 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-08-29

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Dobrzańskiego 152/7

Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Do lokalu należy pomieszczenie przynależne - piwnica o powierzchni 19,11 m2. Lokal wyposażony jest w instalacje elektryczną oraz wodociągowo-kanalizacyjną. Ogrzewanie - piec węglowy....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

197 000 zł

3 863 zł/m²

51 m² 2 pokoje

Termin: 2022-08-25

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Dobrzańskiego 152/7

Cena wywoławcza:

197 000 zł

3 863 zł/m²

51 m² 2 pokoje

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-08-25

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Klimontowska 17/5

Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC oraz przedpokoju. Do lokalu należy pomieszczenie przynależne - piwnica o powierzchni 3,87 m2. Lokal wyposażony jest w instalacje elektryczną, wodociągowo-kanalizacyjną. Ogrzewanie - piec węglowy. Lokal usytuowany jest na poddaszu....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

148 000 zł

3 020 zł/m²

49 m² 2 pokoje

Termin: 2022-08-11

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Klimontowska 17/5

Cena wywoławcza:

148 000 zł

3 020 zł/m²

49 m² 2 pokoje

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-08-11

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Matejki

...odbędzie się w dniu 02.08.2022 r. o godz. 10:00 w siedzibie spółdzielni.

Warunkiem uczestnictwa w przetargu jest dokonanie wpłaty wadium na konto Spółdzielni Mieszkaniowej „ŚRODULA” PKO BP S.A. O/Sosnowiec Nr 46 1020 2498 0000 8202 0018 5835.

Wadium ma znajdować się na koncie spółdzielni w przeddzień przetargu.

Wadium przepada na rzecz spółdzielni jeżeli oferent, który wygrał przetarg w terminie do 60 dni od daty ogłoszenia wyniku przetargu nie dokona czynności związanych z zawarciem umow...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

174 900 zł

3 372 zł/m²

52 m²

Termin: 2022-08-02

Organizator przetargu:
SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA ŚRODULA
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Matejki

Cena wywoławcza:

174 900 zł

3 372 zł/m²

52 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-08-02

Organizator przetargu:
SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA ŚRODULA
1                         39
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 5001 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości