Przetargi nieruchomości: Sosnowiec

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Wąska

Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej ***, ogłasza 4 (czwarty) przetarg nieograniczony na sprzedaż z wolnej ręki, za cenę nie niższą niż 20% ceny oszacowania, która to cena oszacowania wynosi 223.000,00 zł, udziału 3/4 części w prawie własności nieruchomości w postaci lokalu mieszkalnego położonego w Sosnowcu przy ul. Wąskiej 15, dla której prowadzona jest księga wieczysta numer ***.
Szczegółowy operat szacunkowy znajduje się w biurze syndyka i jest dostę...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

44 600 zł

655 zł/m²

68 m² 3 pokoje

Termin: 2021-12-14

Organizator przetargu:
Syndyk Bogumił Bertoldi
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Wąska

Cena wywoławcza:

44 600 zł

655 zł/m²

68 m² 3 pokoje

Szczegóły przetargu

Termin: 2021-12-14

Organizator przetargu:
Syndyk Bogumił Bertoldi
Przetarg na działkę

Sosnowiec

...odbędzie się w dniu 03.12.2021 r. w Urzędzie Miejskim w Sosnowcu,
al. Zwycięstwa 20 w sali nr 307 o godz. 10.00.
4) Zainteresowani przetargiem zobowiązani są do wpłaty wadium w ustalonej wysokości i wyznaczonym terminie. Wysokość wadium wynosi 30.000,00 zł (słownie: trzydzieści tysięcy złotych). Wadium należy wpłacić przelewem do dnia 29.11.2021 r. do godz. 18.00 na rachunek bankowy Urzędu Miejskiego w Sosnowcu: PKO BP S.A. nr 73 1020 2313 0000 3902 0579 4468 (w dniu 29.11.2021 r. środki fin...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

156 000 zł

223 zł/m²

700 m²

Termin: 2021-12-03

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Sosnowiec
Przetarg na działkę

Sosnowiec

Cena wywoławcza:

156 000 zł

223 zł/m²

700 m²

al. Zwycięstwa 20 w sali nr 307 o godz. 10.00.
Szczegóły przetargu

Termin: 2021-12-03

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Sosnowiec
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Dybowskiego

Syndyk masy upadłości Agnieszki Kapały, osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, oferuje do sprzedaży, w drodze pisemnego konkursu ofert, 1/2 udziału w spółdzielczym własnościowym prawie do lokalu mieszkalnego, położonego w Sosnowcu przy ul. Dybowskiego 27, objętego KW *** za cenę nie niższą niż 78.150,00 zł. Pisemne oferty przystąpienia do rokowań należy złożyć w terminie do dnia 02.12.2021 roku włącznie. Oferty przyjmuje i informacji udziela Biuro Syndyka 41-300 Dąbrowa Górnic...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

78 150 zł

3 006 zł/m²

26 m² 2 pokoje

Termin: 2021-12-02

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Dybowskiego

Cena wywoławcza:

78 150 zł

3 006 zł/m²

26 m² 2 pokoje

Szczegóły przetargu

Termin: 2021-12-02

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Braci Mieroszewskich 85/18

Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC oraz przedpokoju. Do lokalu należą pomieszczenia przynależne - piwnica o powierzchni 9,52 m2 oraz komórka o powierzchni 12,21 m2. Łączna powierzchnia pomieszczeń przynależnych wynosi 21,73 m2. Lokal wyposażony jest w instalację elektryczną, wodociągowo-kanalizacyjną oraz CO....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

160 000 zł

3 265 zł/m²

49 m² 2 pokoje

Termin: 2021-11-30

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Braci Mieroszewskich 85/18

Cena wywoławcza:

160 000 zł

3 265 zł/m²

49 m² 2 pokoje

Szczegóły przetargu

Termin: 2021-11-30

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Targowa

...odbędzie się w dniu 30 listopada 2021 r. w Urzędzie Miejskim w Sosnowcu,
al. Zwycięstwa 20 w sali nr 307, II piętro, o godz. 10.00. Poprzedni przetarg odbył się 6 sierpnia 2021 r .
Zainteresowani przetargiem zobowiązani są do wpłaty wadium w ustalonej wysokości i wyznaczonym terminie. Wysokość wadium wynosi 13 000,00 zł (słownie: trzynaście tysięcy złotych) dla lokalu nr 12 oraz 15 000,00 zł (słownie: piętnaście tysięcy złotych) dla lokalu nr 20.
Ogłoszenie o przetargu zostało wywieszone na ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

149 000 zł

2 154 zł/m²

69 m² 3 pokoje

Termin: 2021-11-30

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Sosnowiec
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Targowa

Cena wywoławcza:

149 000 zł

2 154 zł/m²

69 m² 3 pokoje

Ogłoszenie o przetargu zostało wywieszone na ...
Szczegóły przetargu

Termin: 2021-11-30

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Sosnowiec
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Podjazdowa 10/46

Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC oraz przedpokoju. Do lokalu należy pomieszczenie przynależne - piwnica o powierzchni 13,26 m2. Lokal wyposażony jest w instalację elektryczną oraz wodociągowo-kanalizacyjną. Ogrzewanie - piec węglowy....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

178 000 zł

3 236 zł/m²

55 m² 2 pokoje

Termin: 2021-11-30

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Podjazdowa 10/46

Cena wywoławcza:

178 000 zł

3 236 zł/m²

55 m² 2 pokoje

Szczegóły przetargu

Termin: 2021-11-30

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Podjazdowa 10/12

Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC oraz przedpokoju. Do lokalu należy pomieszczenie przynależne - piwnica o powierzchni 5,31 m2. Lokal wyposażony jest w instalację elektryczną oraz wodociągowo-kanalizacyjną. Ogrzewanie - piec węglowy....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

196 000 zł

3 564 zł/m²

55 m² 2 pokoje

Termin: 2021-11-30

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Podjazdowa 10/12

Cena wywoławcza:

196 000 zł

3 564 zł/m²

55 m² 2 pokoje

Szczegóły przetargu

Termin: 2021-11-30

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Targowa

Ogłoszenie o przetargu zostało wywieszone na ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

128 000 zł

2 089 zł/m²

61 m² 2 pokoje

Termin: 2021-11-30

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Sosnowiec
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Targowa

Cena wywoławcza:

128 000 zł

2 089 zł/m²

61 m² 2 pokoje

Ogłoszenie o przetargu zostało wywieszone na ...
Szczegóły przetargu

Termin: 2021-11-30

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Sosnowiec
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Obrońców Warszawy 6a/7

Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC oraz przedpokoju. Do lokalu należy pomieszczenie przynależne - piwnica o powierzchni 2,68 m2. Lokal wyposażony jest w instalację elektryczną, wodociągowo-kanalizacyjną, CO oraz CW....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

150 000 zł

3 659 zł/m²

41 m² 2 pokoje

Termin: 2021-11-30

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Obrońców Warszawy 6a/7

Cena wywoławcza:

150 000 zł

3 659 zł/m²

41 m² 2 pokoje

Szczegóły przetargu

Termin: 2021-11-30

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń
Przetarg na działkę

Sosnowiec

...odbędzie się w dniu 26.11.2021r. w Urzędzie Miejskim w Sosnowcu, al. Zwycięstwa 20 w sali nr 307 o godz. 10.00.
4. Zainteresowani przetargiem zobowiązani są do wpłaty wadium w ustalonej wysokości i wyznaczonym terminie. Wysokość wadium wynosi: 20.000,00 zł _(słownie: dwadzieścia tysięcy złotych_). Wadium należy wpłacić przelewem do dnia 22.11.2021r. do godz. 18.00 na rachunek bankowy Urzędu Miejskiego w Sosnowcu: PKO BP S.A. nr 73 1020 2313 0000 3902 0579 4468 (w dniu 22.11.2021r. środki fin...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

120 000 zł

212 zł/m²

567 m²

Termin: 2021-11-26

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Sosnowiec
Przetarg na działkę

Sosnowiec

Cena wywoławcza:

120 000 zł

212 zł/m²

567 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2021-11-26

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Sosnowiec
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Dobrzańskiego 154/2

Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC oraz przedpokoju. Do lokalu należy pomieszczenie przynależne - piwnica o powierzchni 15,74 m2. Lokal wyposażony jest w instalację elektryczną oraz wodociągowo-kanalizacyjną. Ogrzewanie - brak....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

182 000 zł

2 676 zł/m²

68 m² 2 pokoje

Termin: 2021-11-25

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Dobrzańskiego 154/2

Cena wywoławcza:

182 000 zł

2 676 zł/m²

68 m² 2 pokoje

Szczegóły przetargu

Termin: 2021-11-25

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Wrzosowa

Syndyk*** ogłasza przetarg pisemny na sprzedaż:

- lokalu mieszkalnego położonego w Sosnowcu przy ul. Wrzosowej 8 A o powierzchni użytkowej 51,15 m2 oraz przynależnej piwnicy o powierzchni 14,03 m2 dla którego Sąd Rejonowy w Sosnowcu prowadzi księgę wieczystą nr ***;

Cena wywoławcza wynosi: 180 000,00 zł (słownie: sto osiemdziesiąt tysięcy złotych).

Adres do składania ofert: Biuro Syndyka ul. Porcelanowa 19, 40-246 Katowice (od 9.30 do 15.00).

Termin składania ofert: do 18 listopada 2021 r. d...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

180 000 zł

3 529 zł/m²

51 m² 2 pokoje

Termin: 2021-11-18

Organizator przetargu:
Syndyk Marcin Ferdyn
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Wrzosowa

Cena wywoławcza:

180 000 zł

3 529 zł/m²

51 m² 2 pokoje

Syndyk*** ogłasza przetarg pisemny na sprzedaż:

Termin składania ofert: do 18 listopada 2021 r. d...
Szczegóły przetargu

Termin: 2021-11-18

Organizator przetargu:
Syndyk Marcin Ferdyn
Przetarg na obiekt / lokal

Sosnowiec, Goszczyńskiego 13

PKP S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość położoną w woj. Śląskim, w powiecie Sosnowiec, gminie Sosnowiec przy ul. Goszczyńskiego 13 w Sosnowcu stanowiącą lokal użytkowy. Budynek mieszkalny nr 13 położony jest na działkach nr 2834, 2836, 2837 ,2838, 2839, 2841, 2842, 2843, 2845, 2846, 2964 o łącznej pow. 1,075 ha, obręb: 0010,Sosnowiec.
Przedmiotowy lokal użytkowy znajduje się w sąsiedztwie zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej, punktów u...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

65 000 zł

3 081 zł/m²

21 m²

Termin: 2021-10-22

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na obiekt / lokal

Sosnowiec, Goszczyńskiego 13

Cena wywoławcza:

65 000 zł

3 081 zł/m²

21 m²