Przetargi nieruchomości: Sosnowiec

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

Sosnowiec, Piotrkowska

...odbędzie się w dniu 08.10.2021r. w Urzędzie Miejskim w Sosnowcu, al. Zwycięstwa 20 w sali nr 307. o godz. 10,30

4. Zainteresowani przetargiem zobowiązani są do wpłaty wadium w ustalonej wysokości i wyznaczonym terminie. Wysokość wadium wynosi: 60.000,00 zł _(słownie: sześćdziesiąt tysięcy złotych_). Wadium należy wpłacić przelewem do dnia 04.10.2021r. do godz. 18.00 na rachunek bankowy Urzędu Miejskiego w Sosnowcu: PKO BP S.A. nr 73 1020 2313 0000 3902 0579 4468 w dniu 04.10.2021r. środki f...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

351 000 zł

251 zł/m²

1 399 m²

Termin: 2021-10-08

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Sosnowiec
Przetarg na działkę

Sosnowiec, Piotrkowska

Cena wywoławcza:

351 000 zł

251 zł/m²

1 399 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2021-10-08

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Sosnowiec
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Wrzosowa

Syndyk *** ogłasza przetarg pisemny na sprzedaż:

lokalu mieszkalnego położonego w Sosnowcu przy ul. Wrzosowej 8 A o powierzchni użytkowej 51,15 m2 oraz przynależnej piwnicy o powierzchni 14,03 m2 dla którego Sąd Rejonowy w Sosnowcu prowadzi księgę wieczystą nr ***;

Cena wywoławcza wynosi: 195 000,00 zł (słownie: sto dziewięćdziesiąt pięć tysięcy złotych).

Adres do składania ofert: Biuro Syndyka ul. Porcelanowa 19, 40-246 Katowice (od 9.30 do 15.00).

Termin składania ofert: do 7 października ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

195 000 zł

3 824 zł/m²

51 m² 2 pokoje

Termin: 2021-10-07

Organizator przetargu:
Syndyk Marcin Ferdyn
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Wrzosowa

Cena wywoławcza:

195 000 zł

3 824 zł/m²

51 m² 2 pokoje

Syndyk *** ogłasza przetarg pisemny na sprzedaż:

Termin składania ofert: do 7 października ...
Szczegóły przetargu

Termin: 2021-10-07

Organizator przetargu:
Syndyk Marcin Ferdyn
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Broniewskiego 42/56

Lokal składa się z 1 pokoju, kuchni, łazienki z WC oraz przedpokoju. Lokal wyposażony jest w instalację elektryczną, wodociągowo-kanalizacyjną, CO oraz CW....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

70 000 zł

3 182 zł/m²

22 m² 1 pokój

Termin: 2021-09-30

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Broniewskiego 42/56

Cena wywoławcza:

70 000 zł

3 182 zł/m²

22 m² 1 pokój

Szczegóły przetargu

Termin: 2021-09-30

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Anieli Urbanowicz 17a/9

Lokal składa się z 1 pokoju z wnęką kuchenną, łazienki z WC oraz przedpokoju. Do lokalu należy pomieszczenie przynależne - piwnica o powierzchni 3,33 m2. Lokal wyposażony jest w instalację elektryczną, wodociągowo-kanalizacyjną, gazową oraz CO....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

87 000 zł

5 118 zł/m²

17 m² 1 pokój

Termin: 2021-09-28

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Anieli Urbanowicz 17a/9

Cena wywoławcza:

87 000 zł

5 118 zł/m²

17 m² 1 pokój

Szczegóły przetargu

Termin: 2021-09-28

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Ogrodowa 11/1

Lokal składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki z WC, przedpokoju, 2 pomieszczeń gospodarczych oraz werandy. Lokal wyposażony jest w instalację elektryczną, wodociągowo-kanalizacyjną oraz CO....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

380 000 zł

2 533 zł/m²

150 m² 3 pokoje

Termin: 2021-09-28

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Ogrodowa 11/1

Cena wywoławcza:

380 000 zł

2 533 zł/m²

150 m² 3 pokoje

Szczegóły przetargu

Termin: 2021-09-28

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Obrońców Warszawy 1a/21

Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC oraz przedpokoju. Do lokalu należy pomieszczenie przynależne - piwnica o powierzchni 3,29 m2. Lokal wyposażony jest w instalację elektryczną, wodociągowo-kanalizacyjną, CO oraz CW....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

140 000 zł

3 415 zł/m²

41 m² 2 pokoje

Termin: 2021-09-28

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Obrońców Warszawy 1a/21

Cena wywoławcza:

140 000 zł

3 415 zł/m²

41 m² 2 pokoje

Szczegóły przetargu

Termin: 2021-09-28

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Podjazowa 15/8

Lokal składa się z 1 pokoju, kuchni oraz łazienki z WC. Do lokalu należy pomieszczenie przynależne - piwnica o powierzchni 9,97 m2. Lokal wyposażony jest w instalację elektryczną, wodociągowo-kanalizacyjną oraz gazową. Ogrzewanie - brak...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

121 000 zł

3 103 zł/m²

39 m² 1 pokój

Termin: 2021-09-28

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Podjazowa 15/8

Cena wywoławcza:

121 000 zł

3 103 zł/m²

39 m² 1 pokój

Szczegóły przetargu

Termin: 2021-09-28

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń
Przetarg na działkę

Sosnowiec, Stary Sosnowiec, Wiązowa

PKP S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomości w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość niezabudowaną, położoną w Sosnowcu, oznaczoną geodezyjnie jako działki nr 372/1 o pow. 0,9523 ha oraz nr 372/3 o pow. 0,7599 ha o łącznej pow. 1,7122 ha, obręb 0011,11. Nieruchomość położona w Sosnowcu przy ul. Wiązowej / Mireckiego. Nieruchomość położona w bliskiej odległości od centrum miasta oraz głównego dworca PKP. Bezpośrednie otoczenie nieruchomości stanowi zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna,...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 900 000 zł

111 zł/m²

17 122 m²

Termin: 2021-09-24

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na działkę

Sosnowiec, Stary Sosnowiec, Wiązowa

Cena wywoławcza:

1 900 000 zł

111 zł/m²

17 122 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2021-09-24

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Obrońców Warszawy 5a/8

Lokal składa się z 1 pokoju, kuchni, łazienki z WC oraz przedpokoju. Do lokalu należy pomieszczenie przynależne - piwnica o powierzchni 2,47 m2. Lokal wyposażony jest w instalację elektryczną, wodociągowo-kanalizacyjną, CO oraz CW....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

150 000 zł

4 545 zł/m²

33 m² 1 pokój

Termin: 2021-09-23

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Obrońców Warszawy 5a/8

Cena wywoławcza:

150 000 zł

4 545 zł/m²

33 m² 1 pokój

Szczegóły przetargu

Termin: 2021-09-23

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Władysława Broniewskiego

...odbędzie się w trybie aukcji elektronicznej w dniu 21.09.2021r. o godz. 08:00
na portalu aukcyjnym https://lain3-srk.coig.biz/.
Przedmiot przetargu może być oglądany w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach od 800–1400
do dnia 17.09.2021r, po wcześniejszym telefonicznym ustaleniu terminu z zarządcą nieruchomości
znajdującym się w Sosnowcu przy ul. Dmowskiego 80A (tel. (32) 396 66 00 wew.2)
Warunkiem przystąpienia do przetargu jest:
1) Posiadanie własnego aktywnego konta na portalu...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

182 000 zł

4 193 zł/m²

43 m² 2 pokoje

Termin: 2021-09-21

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Władysława Broniewskiego

Cena wywoławcza:

182 000 zł

4 193 zł/m²

43 m² 2 pokoje

na portalu aukcyjnym https://lain3-srk.coig.biz/.
Warunkiem przystąpienia do przetargu jest:
1) Posiadanie własnego aktywnego konta na portalu...
Szczegóły przetargu

Termin: 2021-09-21

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Wąska

OGŁOSZENIE

Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej ***, ogłasza przetarg pisemny, nieograniczony na sprzedaż z wolnej ręki, za cenę nie niższą niż cena oszacowania, która wynosi 223.000,00 zł, udziału 3/4 części w prawie własności nieruchomości w postaci lokalu mieszkalnego położonego w Sosnowcu przy ul. Wąskiej 15, dla której prowadzona jest księga wieczysta numer ***.

Szczegółowy operat szacunkowy znajduje się w biurze syndyka i jest dostępny po wysłani...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

223 000 zł

3 276 zł/m²

68 m² 3 pokoje

Termin: 2021-09-17

Organizator przetargu:
Syndyk Bogumił Bertoldi
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Wąska

Cena wywoławcza:

223 000 zł

3 276 zł/m²

68 m² 3 pokoje

OGŁOSZENIE

Szczegóły przetargu

Termin: 2021-09-17

Organizator przetargu:
Syndyk Bogumił Bertoldi
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Mec, Dworska

...odbędzie się w trybie aukcji elektronicznej w dniu 16.09.2021r. o godz. 10:00 na portalu aukcyjnym https://lain3-srk.coig.biz/ .

Oferent zobowiązany jest do zapoznania się z treścią Obwieszczenia szczegółowego oraz „Regulaminem postępowania przy sprzedaży nieruchomości mieszkaniowych Spółki Restrukturyzacji Kopalń” dostępnego na stronie internetowej www.srk.com.pl oraz akceptacji ich postanowień.

Spółka Restrukturyzacji Kopalń S.A. może odstąpić od przetargu, unieważnić przetarg bez podani...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

137 000 zł

3 816 zł/m²

36 m² 2 pokoje

Termin: 2021-09-16

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Mec, Dworska

Cena wywoławcza:

137 000 zł

3 816 zł/m²

36 m² 2 pokoje

Szczegóły przetargu

Termin: 2021-09-16

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Dobrzańskiego

...odbędzie się w trybie aukcji elektronicznej w dniu 16.09.2021r. o godz. 11:00 na portalu aukcyjnym https://lain3-srk.coig.biz/ .

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

182 000 zł

2 646 zł/m²

69 m² 2 pokoje

Termin: 2021-09-16

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Dobrzańskiego

Cena wywoławcza:

182 000 zł

2 646 zł/m²

69 m² 2 pokoje

Szczegóły przetargu

Termin: 2021-09-16

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Narutowicza

...odbędzie się w trybie aukcji elektronicznej w dniu 14.09.2021r. o godz. 09:00
na portalu aukcyjnym https://lain3-srk.coig.biz/.
do dnia 10.09.2021r, po wcześniejszym telefonicznym ustaleniu terminu z zarządcą nieruchomości
znajdującym się w Sosnowcu przy ul. Dmowskiego 80 A (tel. (32) 396 66 00 wew.2)
Warunkiem przystąpienia do przetargu jest:
1) Posiadanie własnego aktywnego konta na portal...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

134 000 zł

3 116 zł/m²

43 m² 1 pokój

Termin: 2021-09-14

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Narutowicza

Cena wywoławcza:

134 000 zł

3 116 zł/m²

43 m² 1 pokój

na portalu aukcyjnym https://lain3-srk.coig.biz/.
Warunkiem przystąpienia do przetargu jest:
1) Posiadanie własnego aktywnego konta na portal...
Szczegóły przetargu

Termin: 2021-09-14

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Gabriela Narutowicza

...odbędzie się w trybie aukcji elektronicznej w dniu 14.09.2021r. o godz. 09:00 na portalu aukcyjnym https://lain3-srk.coig.biz/ .

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

134 000 zł

3 083 zł/m²

44 m² 1 pokój

Termin: 2021-09-14

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń
Przetarg na mieszkanie

Sosnowiec, Gabriela Narutowicza

Cena wywoławcza:

134 000 zł

3 083 zł/m²

44 m² 1 pokój