ogłasza
II ustne przetargi nieograniczone na sprzedaż niżej wymienionych lokali mieszkalnych
stanowiących własność Gminy Miejskiej Zabrze
wraz ze sprzedażą udziałów w prawie własności gruntu, położonych w Zabrzu:
7. adres: ul. Ireny Kosmowskiej 3a/12
działka: nr
3894/55,
3884/65
pow.:
951 m2
księga wieczysta nr
GL1Z/00024717/6
prawo: własność udział:
38/1000
opis
lokalu:
położenie:
II piętro
pow.:
40,53 m2
pomieszczenia: 2 pokoje,
kuchnia, przedpokój...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

100 000 zł

2 467 zł/m²

41 m² 2 pokoje

Termin: 2025-06-26

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Zabrzu
Przetarg na mieszkanie

Zabrze, Ireny Kosmowskiej

Cena wywoławcza:

100 000 zł

2 467 zł/m²

41 m² 2 pokoje

Prezydent Miasta Zabrze
ogłasza
stanowiących własność Gminy Miejskiej Zabrze
7. adres: ul. Ireny Kosmowskiej 3a/12
działka: nr
3894/55,
3884/65
pow.:
951 m2
księga wieczysta nr
GL1Z/00024717/6
prawo: własność udział:
38/1000
opis
lokalu:
położenie:
II piętro
pow.:
40,53 m2
pomieszczenia: 2 pokoje,
kuchnia, przedpokój...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-06-26

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Zabrzu
Przetarg na obiekt / lokal

Zabrze, Wandy

...odbędzie się w dniu 26.06.2025 roku o godz. 9:00, w sali 207 Urzędu Miejskiego w Zabrzu przy
ul. Powstańców Śląskich 5-7.
Wadium:
Wadium należy wnosić przelewem na konto depozytowe Miasta Zabrze prowadzone przez ING Bank
Śląski nr 25 1050 1230 1000 0023 5387 1185 najpóźniej do dnia 16.06.2025 roku.
UWAGA! W tytule przelewu należy wpisać oznaczenie nieruchomości, której dotyczy wadium oraz
imię i nazwisko (lub nazwę w przypadku spółek) uczestnika/uczestników przetargu. W przetargu może
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

360 000 zł

2 890 zł/m²

125 m²

Termin: 2025-06-26

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Zabrzu
Przetarg na obiekt / lokal

Zabrze, Wandy

Cena wywoławcza:

360 000 zł

2 890 zł/m²

125 m²

ul. Powstańców Śląskich 5-7.
Wadium:
...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-06-26

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Zabrzu
Przetarg na działkę

Zabrze, Makoszowy

Prezydent Miasta Zabrze
ogłasza
V ustne przetargi nieograniczone na sprzedaż prawa własności nieruchomości
niezabudowanych, stanowiących własność Gminy Miejskiej Zabrze
Oznaczenie nieruchomości według danych z ewidencji gruntów i księgi wieczystej:
Nieruchomości będące przedmiotem przetargów stanowią własność Gminy Miejskiej Zabrze,
położone są w Zabrzu pomiędzy ul. Sejmową i ul. Roberta Miki, obręb 0005, Makoszowy, arkusz
mapy 1 i obejmują działki:
1. adres: pomiędzy ul. Sejmową i ul. R...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

140 000 zł

199 zł/m²

702 m²

Termin: 2025-06-24

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Zabrzu
Przetarg na działkę

Zabrze, Makoszowy

Cena wywoławcza:

140 000 zł

199 zł/m²

702 m²

Prezydent Miasta Zabrze
ogłasza
mapy 1 i obejmują działki:
1. adres: pomiędzy ul. Sejmową i ul. R...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-06-24

mapy 1 i obejmują działki:
4. adres: pomiędzy ul. Sejmową i ul. R...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

150 000 zł

205 zł/m²

731 m²

Termin: 2025-06-24

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Zabrzu
Przetarg na działkę

Zabrze, Makoszowy

Cena wywoławcza:

150 000 zł

205 zł/m²

731 m²

Prezydent Miasta Zabrze
ogłasza
mapy 1 i obejmują działki:
4. adres: pomiędzy ul. Sejmową i ul. R...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-06-24

mapy 1 i obejmują działki:
9. adres: pomiędzy ul. Sejmową i ul. R...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

150 000 zł

195 zł/m²

770 m²

Termin: 2025-06-24

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Zabrzu
Przetarg na działkę

Zabrze, Makoszowy

Cena wywoławcza:

150 000 zł

195 zł/m²

770 m²

Prezydent Miasta Zabrze
ogłasza
mapy 1 i obejmują działki:
9. adres: pomiędzy ul. Sejmową i ul. R...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-06-24

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Zabrzu
Przetarg na obiekt / lokal

Zabrze, Galileusza

...odbędzie się w dniu 24.06.2025 roku o godz. 9:30, w sali 207 Urzędu Miejskiego w Zabrzu przy
ul. Powstańców Śląskich 5-7.

Cena wywoławcza:

360 000 zł

2 867 zł/m²

126 m²

Termin: 2025-06-24

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Zabrzu
Przetarg na obiekt / lokal

Zabrze, Galileusza

Cena wywoławcza:

360 000 zł

2 867 zł/m²

126 m²

ul. Powstańców Śląskich 5-7.
Wadium:
...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-06-24

mapy 1 i obejmują działki:
2. adres: pomiędzy ul. Sejmową i ul. R...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

160 000 zł

198 zł/m²

809 m²

Termin: 2025-06-24

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Zabrzu
Przetarg na działkę

Zabrze, Makoszowy

Cena wywoławcza:

160 000 zł

198 zł/m²

809 m²

Prezydent Miasta Zabrze
ogłasza
mapy 1 i obejmują działki:
2. adres: pomiędzy ul. Sejmową i ul. R...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-06-24

mapy 1 i obejmują działki:
7. adres: pomiędzy ul. Sejmową i ul. R...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

120 000 zł

206 zł/m²

583 m²

Termin: 2025-06-24

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Zabrzu
Przetarg na działkę

Zabrze, Makoszowy

Cena wywoławcza:

120 000 zł

206 zł/m²

583 m²

Prezydent Miasta Zabrze
ogłasza
mapy 1 i obejmują działki:
7. adres: pomiędzy ul. Sejmową i ul. R...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-06-24

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Zabrzu
Przetarg na obiekt / lokal

Zabrze, 3 Maja

...odbędzie się w dniu 24.06.2025 roku o godz. 9:00, w sali 207 Urzędu Miejskiego w Zabrzu przy
ul. Powstańców Śląskich 5-7.

Cena wywoławcza:

250 000 zł

3 561 zł/m²

70 m²

Termin: 2025-06-24

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Zabrzu
Przetarg na obiekt / lokal

Zabrze, 3 Maja

Cena wywoławcza:

250 000 zł

3 561 zł/m²

70 m²

ul. Powstańców Śląskich 5-7.
Wadium:
...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-06-24

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Zabrzu
Przetarg na obiekt / lokal

Zabrze

...odbędzie się dnia 12.06.2025 r. o godz. 10.00 w siedzibie JSW KOKS S.A.

ul. Pawliczka 1 w Zabrzu.

Osoba do kontaktu: Kierownik Działu Obsługi Majątku JSW KOKS S.A.

tel. 32 416 43 44, 601 740 678 (od pn. do pt. w godzinach od 7.00 do 14.00)

e-mail: Adres email ukryty...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

200 000 zł

471 zł/m²

425 m² 11 pokoi

Termin: 2025-06-12

Organizator przetargu:
JSW KOKS S.A.
Przetarg na obiekt / lokal

Zabrze

Cena wywoławcza:

200 000 zł

471 zł/m²

425 m² 11 pokoi

ul. Pawliczka 1 w Zabrzu.

e-mail: Adres email ukryty...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-06-12

Organizator przetargu:
JSW KOKS S.A.
Przetarg na działkę

Zabrze

...odbędzie się dnia 12.06.2025 r. o godz. 11.00 w siedzibie JSW KOKS S.A.

ul. Pawliczka 1 w Zabrzu.

e-mail: Adres email ukryty...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

55 000 zł

67,90 zł/m²

810 m²

Termin: 2025-06-12

Organizator przetargu:
JSW KOKS S.A.
Przetarg na działkę

Zabrze

Cena wywoławcza:

55 000 zł

67,90 zł/m²

810 m²

ul. Pawliczka 1 w Zabrzu.

e-mail: Adres email ukryty...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-06-12

Organizator przetargu:
JSW KOKS S.A.
Przetarg na mieszkanie

Zabrze, Opolska

...odbędzie się w dniu 10.06.2025 r. o godz. 13:00 w Klubie „KWADRAT” przy ul. Ślęczka 8 w Zabrzu.

Warunkiem przystąpienia do przetargu jest:

wpłata wadium w wysokości 7 000,00 zł przelewem na konto Spółdzielni PKO B.P. 69 1020 2401 0000 0902 0045 0510 najpóźniej do dnia 09.06.2025 r. oraz przesłanie skanu dowodu wpłaty na adres e-mail.

Nazwa oferenta na dowodzie wpłaty wadium (przelewie) powinna być identyczna z nazwą oferenta przystępującego do przetargu.

w przypadku osób fizyczny...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

196 400 zł

3 571 zł/m²

55 m² 2 pokoje

Termin: 2025-06-10

Organizator przetargu:
Zabrzańska Spółdzielnia Mieszkaniowa
Przetarg na mieszkanie

Zabrze, Opolska

Cena wywoławcza:

196 400 zł

3 571 zł/m²

55 m² 2 pokoje

Warunkiem przystąpienia do przetargu jest:

w przypadku osób fizyczny...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-06-10

Organizator przetargu:
Zabrzańska Spółdzielnia Mieszkaniowa
Przetarg na działkę

Zabrze, Karola Gorzawskiego

...odbędzie się 10 czerwca 2025 r. o godzinie 1200 w sali 207 Urzędu Miejskiego w Zabrzu
przy ul. Powstańców Śląskich 5-7.
Pierwszy przetarg odbył się 17 grudnia 2024 r.
Wadium:
Wadium w wysokości 78.000,00 zł należy wnieść w pieniądzu, dokonując przelewu na konto
depozytowe Miasta Zabrze w ING Bank Śląski nr 25 1050 1230 1000 0023 5387 1185
do dnia 3 czerwca 2025 r. Za termin wniesienia wadium uważa się dzień jego wpływu
na wskazane wyżej konto...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

390 000 zł

223 zł/m²

1 747 m²

Termin: 2025-06-10

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Zabrzu
Przetarg na działkę

Zabrze, Karola Gorzawskiego

Cena wywoławcza:

390 000 zł

223 zł/m²

1 747 m²

przy ul. Powstańców Śląskich 5-7.
Pierwszy przetarg odbył się 17 grudnia 2024 r.
Wadium:
na wskazane wyżej konto...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-06-10

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Zabrzu
Przetarg na działkę

Zabrze, Józefa Nawrata

...odbędzie się 10 czerwca 2025 r. w sali 207 Urzędu Miejskiego w Zabrzu przy
ul. Powstańców Śląskich 5-7 o godzinie 1030
.
Pierwszy przetarg odbył się 13 czerwca 2024 r. Drugi przetarg odbył się 3 września 2024 r. Trzeci
przetarg odbył się 19 listopada 2024 r. Czwarty przetarg odbył się 14 stycznia 2025 r.
Wadium:
Wadium w wysokości 34.000,00 zł należy wnieść w pieniądzu, dokonując przelewu na konto
depozytowe Miasta Zabrze w ING Bank Śląski nr 25 1050 1230 1000 0023 5387 1185 do dnia
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

170 000 zł

265 zł/m²

641 m²

Termin: 2025-06-10

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Zabrzu
Przetarg na działkę

Zabrze, Józefa Nawrata

Cena wywoławcza:

170 000 zł

265 zł/m²

641 m²

ul. Powstańców Śląskich 5-7 o godzinie 1030
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-06-10

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Zabrzu
Przetarg na dom

Zabrze, Makoszowy, Józefa Gawrona

...odbędzie się 10 czerwca 2025 r. o godzinie 1000 w Sali 207 Urzędu Miejskiego
w Zabrzu przy ul. Powstańców Śląskich 5-7.
Pierwszy przetarg odbył się 4 marca 2025 r.
Oględziny nieruchomości odbędą się 27 maja 2025 r. w godzinach 1100
-1200. Kontaktz administracją POM 1 w Zabrzu przy ul. 3 Maja 84, tel. 32 373 47 10.
Wadium:
Wadium w wysokości 80.000,00 zł należy wnieść w pieniądzu, dokonując przelewu na konto
depozytowe Miasta Zabrze w ING Bank Śląski nr 25 1050 1230 1000 0023 5387 1185...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

400 000 zł

1 640 zł/m²

244 m²

Termin: 2025-06-10

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Zabrzu
Przetarg na dom

Zabrze, Makoszowy, Józefa Gawrona

Cena wywoławcza:

400 000 zł

1 640 zł/m²

244 m²

w Zabrzu przy ul. Powstańców Śląskich 5-7.
Pierwszy przetarg odbył się 4 marca 2025 r.
Wadium:
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-06-10

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Zabrzu
1                         44
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości