ogłasza
I ustne przetargi nieograniczone na sprzedaż niżej wymienionych lokali mieszkalnych
stanowiących własność Gminy Miejskiej Zabrze
wraz ze sprzedażą udziałów w prawie własności gruntu, położonych w Zabrzu:
1. adres: ul. Prof. Tadeusza Banachiewicza 13/2
działka: nr
1785/52
pow.:
596 m2
księga wieczysta nr
GL1Z/00026788/8
prawo: własność udział:
28/1000
opis
lokalu:
położenie:
parter
pow.:
52,90 m2
pomieszczenia: 2 pokoje,
kuchnia, łazienka z wc,...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

250 000 zł

4 726 zł/m²

53 m² 2 pokoje

Termin: 2025-03-25

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Zabrzu
Przetarg na mieszkanie

Zabrze, Prof. Tadeusza Banachiewicza

Cena wywoławcza:

250 000 zł

4 726 zł/m²

53 m² 2 pokoje

Prezydent Miasta Zabrze
ogłasza
stanowiących własność Gminy Miejskiej Zabrze
1. adres: ul. Prof. Tadeusza Banachiewicza 13/2
działka: nr
1785/52
pow.:
596 m2
księga wieczysta nr
GL1Z/00026788/8
prawo: własność udział:
28/1000
opis
lokalu:
położenie:
parter
pow.:
52,90 m2
pomieszczenia: 2 pokoje,
kuchnia, łazienka z wc,...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-03-25

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Zabrzu
Przetarg na dom

Zabrze, Makoszowy, Józefa Gawrona

...odbędzie się 4 marca 2025 r. o godzinie 9
30 w Sali 207 Urzędu Miejskiego w Zabrzu przy
ul. Powstańców Śląskich 5-7.
Oględziny nieruchomości odbędą się 11 lutego 2025 r. w godzinach 1100
-1200
. Kontakt
z administracją POM 1 w Zabrzu przy ul. 3 Maja 84, tel. 32 373 47 10.
Wadium:
Wadium w wysokości 94.000,00 zł należy wnieść w pieniądzu, dokonując przelewu na konto
depozytowe Miasta Zabrze w ING Bank Śląski nr 25 1050 1230 1000 0023 5387 1185
do dnia 25 lutego 2025 r...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

470 000 zł

1 927 zł/m²

244 m²

Termin: 2025-03-04

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Zabrzu
Przetarg na dom

Zabrze, Makoszowy, Józefa Gawrona

Cena wywoławcza:

470 000 zł

1 927 zł/m²

244 m²

...odbędzie się 4 marca 2025 r. o godzinie 9
30 w Sali 207 Urzędu Miejskiego w Zabrzu przy
ul. Powstańców Śląskich 5-7.
-1200
. Kontakt
Wadium:
do dnia 25 lutego 2025 r...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-03-04

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Zabrzu
Przetarg na mieszkanie

Zabrze, Marii Rodziewiczówny 10/5

Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC i przedpokoju. Do lokalu należy pomieszczenie przynależne - piwnica o powierzchni 12,02 m2. Lokal wyposażony jest w instalacje elektryczną, wodociągowo-kanalizacyjną, ogrzewanie- piec węglowy. Lokal ustutuowany jest na poddaszu w budynku....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

77 000 zł

1 750 zł/m²

44 m² 2 pokoje

Termin: 2025-02-26

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń
Przetarg na mieszkanie

Zabrze, Marii Rodziewiczówny 10/5

Cena wywoławcza:

77 000 zł

1 750 zł/m²

44 m² 2 pokoje

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-02-26

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń
Przetarg na działkę

Zabrze, Pawła Majnusza

...odbędzie się dnia 20.02.2025 r. o godz. 10.00 w siedzibie JSW KOKS S.A.

ul. Pawliczka 1 w Zabrzu.

Osoba do kontaktu: Kierownik Działu Obsługi Majątku JSW KOKS S.A.

tel.XXXXX344, 601 740 678 (od pn. do pt. w godzinach od 7.00 do 14.00)

e-mail: Adres email ukryty...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

82 000 zł

101 zł/m²

810 m²

Termin: 2025-02-20

Organizator przetargu:
JSW KOKS S.A.
Przetarg na działkę

Zabrze, Pawła Majnusza

Cena wywoławcza:

82 000 zł

101 zł/m²

810 m²

ul. Pawliczka 1 w Zabrzu.

e-mail: Adres email ukryty...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-02-20

Organizator przetargu:
JSW KOKS S.A.
Przetarg na obiekt / lokal

Zabrze, Alojzego Pawliczka

...odbędzie się dnia 20.02.2025 r. o godz. 9.00 w siedzibie JSW KOKS S.A.

ul. Pawliczka 1 w Zabrzu.

e-mail: Adres email ukryty...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

300 000 zł

706 zł/m²

425 m² 11 pokoi

Termin: 2025-02-20

Organizator przetargu:
JSW KOKS S.A.
Przetarg na obiekt / lokal

Zabrze, Alojzego Pawliczka

Cena wywoławcza:

300 000 zł

706 zł/m²

425 m² 11 pokoi

ul. Pawliczka 1 w Zabrzu.

e-mail: Adres email ukryty...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-02-20

Organizator przetargu:
JSW KOKS S.A.
Przetarg na obiekt / lokal

Zabrze, Armii Krajowej

...odbędzie się 18 lutego 2025 r. o godzinie 9
00 w sali 207 Urzędu Miejskiego
w Zabrzu przy ul. Powstańców Śląskich 5-7.
W sprawie oględzin nieruchomości należy kontaktować się z Jednostką Gospodarki
Nieruchomościami w Zabrzu POM nr 3, ul. Karola Miarki 5, tel. 32 373 47 33.
Wadium:
Wadium w wysokości 116 000,00 zł należy wnieść w pieniądzu, dokonując przelewu na konto
depozytowe Miasta Zabrze w ING Banku Śląskim nr 25 1050 1230 1000 0023 5387 1185
do 11 lutego 2025 r.
Za termin wnies...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

580 000 zł

1 230 zł/m²

472 m²

Termin: 2025-02-18

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Zabrzu
Przetarg na obiekt / lokal

Zabrze, Armii Krajowej

Cena wywoławcza:

580 000 zł

1 230 zł/m²

472 m²

...odbędzie się 18 lutego 2025 r. o godzinie 9
00 w sali 207 Urzędu Miejskiego
w Zabrzu przy ul. Powstańców Śląskich 5-7.
Wadium:
do 11 lutego 2025 r.
Za termin wnies...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-02-18

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Zabrzu
Przetarg na działkę

Zabrze, Alberta Borsiga

...odbędzie się w dniu 18.02.2025 r. o godz. 10:00 w siedzibie Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A. w Katowicach przy ul. Wojewódzkiej 42.

5. Warunkiem uczestnictwa w przetargu jest wniesienie do dnia 14.02.2025 r. wadium w wysokości 315.080,00 zł (słownie: trzysta piętnaście tysięcy osiemdziesiąt złotych 00/100) przelewem na rachunek bankowy Katowickiej SSE S.A. nr 09 1910 1048 2501 9911 2936 0001 Santander Bank Polska S.A. Za termin wniesienia wadium uważa się dzień jego wpływu ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

2 100 500 zł

175 zł/m²

12 002 m²

Termin: 2025-02-18

Organizator przetargu:
Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna SA
Przetarg na działkę

Zabrze, Alberta Borsiga

Cena wywoławcza:

2 100 500 zł

175 zł/m²

12 002 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-02-18

Organizator przetargu:
Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna SA
Przetarg na działkę

Zabrze, Makoszowy

Prezydent Miasta Zabrze
ogłasza
IV ustne przetargi nieograniczone na sprzedaż prawa własności nieruchomości
niezabudowanych, stanowiących własność Gminy Miejskiej Zabrze
Oznaczenie nieruchomości według danych z ewidencji gruntów i księgi wieczystej:
Nieruchomości będące przedmiotem przetargu stanowią własność Gminy Miejskiej Zabrze,
położone są w Zabrzu pomiędzy ul. Sejmową i ul. Roberta Miki, obręb 0005, Makoszowy
i obejmują działki:
1. adres: pomiędzy ul. Sejmową i ul. Roberta Miki
dz...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

157 500 zł

224 zł/m²

702 m²

Termin: 2025-02-11

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Zabrzu
Przetarg na działkę

Zabrze, Makoszowy

Cena wywoławcza:

157 500 zł

224 zł/m²

702 m²

i obejmują działki:
1. adres: pomiędzy ul. Sejmową i ul. Roberta Miki
dz...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-02-11

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Zabrzu
Przetarg na obiekt / lokal

Zabrze, Galileusza

...odbędzie się w dniu 11.02.2025 roku o godz. 9:00, w sali 207 Urzędu Miejskiego w Zabrzu
przy ul. Powstańców Śląskich 5-7.

Wadium:
Wadium należy wnosić przelewem na konto depozytowe Miasta Zabrze prowadzone przez ING Bank
Śląski nr 25 1050 1230 1000 0023 5387 1185 najpóźniej do dnia 5.02.2025 roku....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

480 000 zł

3 823 zł/m²

126 m²

Termin: 2025-02-11

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Zabrzu
Przetarg na obiekt / lokal

Zabrze, Galileusza

Cena wywoławcza:

480 000 zł

3 823 zł/m²

126 m²

przy ul. Powstańców Śląskich 5-7.

Wadium:
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-02-11

i obejmują działki:

1. adres: pomiędzy ul. Sejmową i ul. Roberta Miki
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

135 000 zł

234 zł/m²

578 m²

Termin: 2025-02-11

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Zabrzu
Przetarg na działkę

Zabrze, Makoszowy

Cena wywoławcza:

135 000 zł

234 zł/m²

578 m²

i obejmują działki:

1. adres: pomiędzy ul. Sejmową i ul. Roberta Miki
...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-02-11

i obejmują działki:

1. adres: pomiędzy ul. Sejmową i ul. Roberta Miki
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

198 000 zł

217 zł/m²

911 m²

Termin: 2025-02-11

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Zabrzu
Przetarg na działkę

Zabrze, Makoszowy

Cena wywoławcza:

198 000 zł

217 zł/m²

911 m²

i obejmują działki:

1. adres: pomiędzy ul. Sejmową i ul. Roberta Miki
...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-02-11

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Zabrzu
Przetarg na działkę

Zabrze, Mikulczyce, Guido Henckela Donnersmarcka

...odbędzie się 4 lutego 2025 r. w sali 207 Urzędu Miejskiego w Zabrzu przy ul. Powstańców Śląskich
5-7 o godzinie 9
00
.
Pierwszy przetarg odbył się 5 listopada 2024 r.
Wadium:
Wadium w wysokości 660.000,00 zł należy wnieść w pieniądzu, dokonując przelewu na konto depozytowe
Miasta Zabrze w ING Bank Śląski nr 25 1050 1230 1000 0023 5387 1185 do dnia 28 stycznia 2025 r.
Za termin wniesienia wadium uważa się dzień jego wpływu na wskazane wyżej konto....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

3 300 000 zł

198 zł/m²

16 640 m²

Termin: 2025-02-04

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Zabrzu
Przetarg na działkę

Zabrze, Mikulczyce, Guido Henckela Donnersmarcka

Cena wywoławcza:

3 300 000 zł

198 zł/m²

16 640 m²

5-7 o godzinie 9
00
.
Pierwszy przetarg odbył się 5 listopada 2024 r.
Wadium:
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-02-04

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Zabrzu
Przetarg na obiekt / lokal

Zabrze, Buchenwaldczyków

...odbędzie się 4 lutego 2025 r. o godzinie 1100 w sali 207 Urzędu Miejskiego
w Zabrzu przy ul. Powstańców Śląskich 5-7.
Wadium:
Wadium w wysokości 58 000,00 zł należy wnieść w pieniądzu, dokonując przelewu na konto
do 28 stycznia 2025 r...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

290 000 zł

632 zł/m²

459 m²

Termin: 2025-02-04

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Zabrzu
Przetarg na obiekt / lokal

Zabrze, Buchenwaldczyków

Cena wywoławcza:

290 000 zł

632 zł/m²

459 m²

w Zabrzu przy ul. Powstańców Śląskich 5-7.
Wadium:
do 28 stycznia 2025 r...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-02-04

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Zabrzu
Przetarg na działkę

Zabrze, Mikulczyce, Alberta Borsiga

5-7 o godzinie 9
30
.
Pierwszy przetarg odbył się 12 listopada 2024 r.
Wadium:
Wadium w wysokości 460.000,00 zł należy wnieść w pieniądzu, dokonując przelewu na konto depozytowe
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

2 300 000 zł

164 zł/m²

13 985 m²

Termin: 2025-02-04

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Zabrzu
Przetarg na działkę

Zabrze, Mikulczyce, Alberta Borsiga

Cena wywoławcza:

2 300 000 zł

164 zł/m²

13 985 m²

5-7 o godzinie 9
30
.
Pierwszy przetarg odbył się 12 listopada 2024 r.
Wadium:
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-02-04

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Zabrzu
Przetarg na działkę

Zabrze, Zaborze, Osiedleńcza

...odbędzie się 4 lutego 2025 r. o godzinie 1000 w sali 207 Urzędu Miejskiego w Zabrzu
przy ul. Powstańców Śląskich 5-7.
Pierwszy przetarg odbył się 9 maja 2024 r.
Drugi przetarg odbył się 5 listopada 2024 r.
Wadium:
Wadium w wysokości 22 000,00 zł należy wnieść w pieniądzu, dokonując przelewu na konto
do 28 stycznia 2025 r....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

110 000 zł

138 zł/m²

799 m²

Termin: 2025-02-04

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Zabrzu
Przetarg na działkę

Zabrze, Zaborze, Osiedleńcza

Cena wywoławcza:

110 000 zł

138 zł/m²

799 m²

przy ul. Powstańców Śląskich 5-7.
Pierwszy przetarg odbył się 9 maja 2024 r.
Drugi przetarg odbył się 5 listopada 2024 r.
Wadium:
do 28 stycznia 2025 r....
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-02-04

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Zabrzu
1                         44
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości