Przetargi nieruchomości: Zabrze

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

Zabrze, Wolności

...odbędzie się 4 lutego 2025 r. w sali 207 Urzędu Miejskiego w Zabrzu przy
ul. Powstańców Śląskich 5-7 o godzinie 1030
.
Pierwszy przetarg odbył się 5 listopada 2024 r.
Wadium:
Wadium w wysokości 340.000,00 zł należy wnieść w pieniądzu, dokonując przelewu na konto
depozytowe Miasta Zabrze w ING Bank Śląski nr 25 1050 1230 1000 0023 5387 1185 do dnia
28 stycznia 2025 r. Za termin wniesienia wadium uważa się dzień jego wpływu na wskazane wyżej
konto....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 700 000 zł

294 zł/m²

5 779 m²

Termin: 2025-02-04

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Zabrzu
Przetarg na działkę

Zabrze, Wolności

Cena wywoławcza:

1 700 000 zł

294 zł/m²

5 779 m²

ul. Powstańców Śląskich 5-7 o godzinie 1030
.
Pierwszy przetarg odbył się 5 listopada 2024 r.
Wadium:
konto....
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-02-04

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Zabrzu
Przetarg na mieszkanie

Zabrze, Bytomska

...odbędzie się w dniu 28.01.2025 roku, o godzinie 11:00 w sali 207 Urzędu Miejskiego w Zabrzu
przy ul. Powstańców Śląskich 5-7.
Wadium:
Wadium należy wnosić przelewem na konto depozytowe Miasta Zabrze prowadzone przez ING Bank
Śląski nr 25 1050 1230 1000 0023 5387 1185 najpóźniej do dnia 22.01.2025 roku....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

70 000 zł

1 786 zł/m²

39 m² 2 pokoje

Termin: 2025-01-28

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Zabrzu
Przetarg na mieszkanie

Zabrze, Bytomska

Cena wywoławcza:

70 000 zł

1 786 zł/m²

39 m² 2 pokoje

przy ul. Powstańców Śląskich 5-7.
Wadium:
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-01-28

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Zabrzu
Przetarg na mieszkanie

Zabrze, Joanny Żnieńskiej

Prezydent Miasta Zabrze
ogłasza
II ustne przetargi nieograniczone na sprzedaż niżej wymienionych lokali mieszkalnych
stanowiących własność Gminy Miejskiej Zabrze
wraz ze sprzedażą udziałów w prawie własności gruntu, położonych w Zabrzu:

3. adres: ul. Joanny Żnieńskiej 36/5
działka: nr
6501/65
pow.:
868 m2
księga wieczysta nr
GL1Z/00019916/3
prawo: własność udział:
44/1000
opis
lokalu:
położenie:
I piętro
pow.: 29,12 m2
pomieszczenia: pokój,
kuchnia, wc, przedpokój
pomieszc...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

60 000 zł

2 060 zł/m²

29 m² 1 pokój

Termin: 2025-01-28

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Zabrzu
Przetarg na mieszkanie

Zabrze, Joanny Żnieńskiej

Cena wywoławcza:

60 000 zł

2 060 zł/m²

29 m² 1 pokój

Prezydent Miasta Zabrze
ogłasza
stanowiących własność Gminy Miejskiej Zabrze

3. adres: ul. Joanny Żnieńskiej 36/5
działka: nr
6501/65
pow.:
868 m2
księga wieczysta nr
GL1Z/00019916/3
prawo: własność udział:
44/1000
opis
lokalu:
położenie:
I piętro
pow.: 29,12 m2
pomieszczenia: pokój,
kuchnia, wc, przedpokój
pomieszc...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-01-28

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Zabrzu
Przetarg na dom

Zabrze, Zaborze, Wolności

...odbędzie się 28 stycznia 2025 r. o godzinie 9
00 w sali 207 Urzędu Miejskiego
w Zabrzu przy ul. Powstańców Śląskich 5-7.
Wadium:
Wadium w wysokości 540 000,00 zł należy wnieść w pieniądzu, dokonując przelewu na konto
depozytowe Miasta Zabrze w ING Banku Śląskim nr 25 1050 1230 1000 0023 5387 1185
do 21 stycznia 2025 r.
Za termin wniesienia wadium uważa się dzień jego wpływu na wskazane wyżej konto....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

2 700 000 zł

13 516 zł/m²

200 m²

Termin: 2025-01-28

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Zabrzu
Przetarg na dom

Zabrze, Zaborze, Wolności

Cena wywoławcza:

2 700 000 zł

13 516 zł/m²

200 m²

...odbędzie się 28 stycznia 2025 r. o godzinie 9
00 w sali 207 Urzędu Miejskiego
w Zabrzu przy ul. Powstańców Śląskich 5-7.
Wadium:
do 21 stycznia 2025 r.
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-01-28

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Zabrzu
Przetarg na działkę

Zabrze, Zaborze, Józefa Kraszewskiego

...odbędzie się 28 stycznia 2025 r. o godzinie 1000 w sali 207 Urzędu Miejskiego w Zabrzu
przy ul. Powstańców Śląskich 5-7.
Wadium:
Wadium w wysokości 28 000,00 zł należy wnieść w pieniądzu, dokonując przelewu na konto
do 21 stycznia 2025 r.
Za termin wniesienia wadium uważa się dzień jego wpływu na wskazane wyżej konto.
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

140 000 zł

229 zł/m²

612 m²

Termin: 2025-01-28

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Zabrzu
Przetarg na działkę

Zabrze, Zaborze, Józefa Kraszewskiego

Cena wywoławcza:

140 000 zł

229 zł/m²

612 m²

przy ul. Powstańców Śląskich 5-7.
Wadium:
do 21 stycznia 2025 r.
...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-01-28

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Zabrzu
Przetarg na działkę

Zabrze, Klonowa

...odbędzie się 28 stycznia 2025 r. o godzinie 1030 w sali 207 Urzędu Miejskiego w Zabrzu przy
ul. Powstańców Śląskich 5-7.
Wadium:
Wadium w wysokości 410.000,00 zł należy wnieść w pieniądzu, dokonując przelewu na konto
depozytowe Miasta Zabrze w ING Bank Śląski nr 25 1050 1230 1000 0023 5387 1185
do dnia 21 stycznia 2025 r. Za termin wniesienia wadium uważa się dzień jego wpływu na wskazane
wyżej konto.
UWAGA! W tytule przelewu należy wpisać oznaczenie nieruchomości, której dotyczy wadi...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

2 050 000 zł

413 zł/m²

4 969 m²

Termin: 2025-01-28

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Zabrzu
Przetarg na działkę

Zabrze, Klonowa

Cena wywoławcza:

2 050 000 zł

413 zł/m²

4 969 m²

ul. Powstańców Śląskich 5-7.
Wadium:
wyżej konto.
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-01-28

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Zabrzu
Przetarg na mieszkanie

Zabrze, Johanna Goethego

Prezydent Miasta Zabrze
ogłasza
stanowiących własność Gminy Miejskiej Zabrze
1. adres: ul. Johanna Goethego 6/6
działka: nr
1267/193
pow.:
467 m2
księga wieczysta nr
GL1Z/00013125/9
prawo: własność udział:
107/1000
opis
lokalu:
położenie:
II piętro
pow.: 42,24 m2
pomieszczenia: pokój,
kuchnia, wc, przedpokój
pomieszcz...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

100 000 zł

2 367 zł/m²

42 m² 1 pokój

Termin: 2025-01-28

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Zabrzu
Przetarg na mieszkanie

Zabrze, Johanna Goethego

Cena wywoławcza:

100 000 zł

2 367 zł/m²

42 m² 1 pokój

Prezydent Miasta Zabrze
ogłasza
stanowiących własność Gminy Miejskiej Zabrze
1. adres: ul. Johanna Goethego 6/6
działka: nr
1267/193
pow.:
467 m2
księga wieczysta nr
GL1Z/00013125/9
prawo: własność udział:
107/1000
opis
lokalu:
położenie:
II piętro
pow.: 42,24 m2
pomieszczenia: pokój,
kuchnia, wc, przedpokój
pomieszcz...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-01-28

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Zabrzu
Przetarg na mieszkanie

Zabrze, Św. Cecylii

4. adres: ul. Św. Cecylii 2/9
działka: nr
1157/48
pow.:
443 m2
księga wieczysta nr
GL1Z/00012656/3
prawo: własność udział:
79/1000
opis
lokalu:
położenie:
III piętro
pow.: 51,02 m2
pomieszczenia: 2 pokoje,
kuchnia, łazienka z wc,
przedpokój
pomieszczenia
przynależne do lokalu:
piwnica o pow. 3,25 m2
Cena
wywoławcza:
110.000,00 zł
w
tym:
94,45% stanowi cena
lokalu
5,55% stanowi cena udziału w prawie
własności gruntu
Wysokość wadium: 11.000,00 zł
Termin oględzin: 17.0...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

110 000 zł

2 156 zł/m²

51 m² 2 pokoje

Termin: 2025-01-28

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Zabrzu
Przetarg na mieszkanie

Zabrze, Św. Cecylii

Cena wywoławcza:

110 000 zł

2 156 zł/m²

51 m² 2 pokoje

4. adres: ul. Św. Cecylii 2/9
działka: nr
1157/48
pow.:
443 m2
księga wieczysta nr
GL1Z/00012656/3
prawo: własność udział:
79/1000
opis
lokalu:
położenie:
III piętro
pow.: 51,02 m2
pomieszczenia: 2 pokoje,
kuchnia, łazienka z wc,
przedpokój
pomieszczenia
przynależne do lokalu:
piwnica o pow. 3,25 m2
Cena
wywoławcza:
110.000,00 zł
w
tym:
94,45% stanowi cena
lokalu
5,55% stanowi cena udziału w prawie
własności gruntu
Wysokość wadium: 11.000,00 zł
Termin oględzin: 17.0...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-01-28

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Zabrzu
Przetarg na mieszkanie

Zabrze, Stefana Czarnieckiego

Prezydent Miasta Zabrze
ogłasza
stanowiących własność Gminy Miejskiej Zabrze
1. adres: ul. Stefana Czarnieckiego 38/6
działka: nr 4362/73,
4379/73
pow.: 323 m2
księga wieczysta nr
GL1Z/00027187/2
prawo: własność udział:
93/1000
opis
lokalu:
położenie:
I piętro
pow.: 48,23 m2
pomieszczenia: 3 pokoje,
kuchnia, łazienka, w...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

110 000 zł

2 281 zł/m²

48 m² 3 pokoje

Termin: 2025-01-21

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Zabrzu
Przetarg na mieszkanie

Zabrze, Stefana Czarnieckiego

Cena wywoławcza:

110 000 zł

2 281 zł/m²

48 m² 3 pokoje

Prezydent Miasta Zabrze
ogłasza
stanowiących własność Gminy Miejskiej Zabrze
1. adres: ul. Stefana Czarnieckiego 38/6
działka: nr 4362/73,
4379/73
pow.: 323 m2
księga wieczysta nr
GL1Z/00027187/2
prawo: własność udział:
93/1000
opis
lokalu:
położenie:
I piętro
pow.: 48,23 m2
pomieszczenia: 3 pokoje,
kuchnia, łazienka, w...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-01-21

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Zabrzu
Przetarg na obiekt / lokal

Zabrze, 3 Maja

...odbędzie się w dniu 21.01.2025 roku o godz. 9:00, w sali 207 Urzędu Miejskiego w Zabrzu
przy ul. Powstańców Śląskich 5-7.
Wadium:
Śląski nr 25 1050 1230 1000 0023 5387 1185 najpóźniej do dnia 15.01.2025 roku.
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

300 000 zł

4 274 zł/m²

70 m²

Termin: 2025-01-21

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Zabrzu
Przetarg na obiekt / lokal

Zabrze, 3 Maja

Cena wywoławcza:

300 000 zł

4 274 zł/m²

70 m²

przy ul. Powstańców Śląskich 5-7.
Wadium:
...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-01-21

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Zabrzu
Przetarg na mieszkanie

Zabrze, Juliana Tuwima

Prezydent Miasta Zabrze
ogłasza
I ustne przetargi nieograniczone na sprzedaż niżej wymienionych lokali mieszkalnych
stanowiących własność Gminy Miejskiej Zabrze

3. adres: ul. Juliana Tuwima 22/13
działka: nr
5084/122
pow.:
232 m2
księga wieczysta nr
GL1Z/00019554/7
prawo: własność udział:
43/1000
opis
lokalu:
położenie:
IV piętro
pow.:
28,70 m2
pomieszczenia: 2 pokoje,
kuchnia, łazienka z wc,
pomie...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

120 000 zł

4 181 zł/m²

29 m² 2 pokoje

Termin: 2025-01-21

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Zabrzu
Przetarg na mieszkanie

Zabrze, Juliana Tuwima

Cena wywoławcza:

120 000 zł

4 181 zł/m²

29 m² 2 pokoje

Prezydent Miasta Zabrze
ogłasza
stanowiących własność Gminy Miejskiej Zabrze

3. adres: ul. Juliana Tuwima 22/13
działka: nr
5084/122
pow.:
232 m2
księga wieczysta nr
GL1Z/00019554/7
prawo: własność udział:
43/1000
opis
lokalu:
położenie:
IV piętro
pow.:
28,70 m2
pomieszczenia: 2 pokoje,
kuchnia, łazienka z wc,
pomie...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-01-21

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Zabrzu
Przetarg na mieszkanie

Zabrze, Przelotowa

Prezydent Miasta Zabrze
ogłasza
stanowiących własność Gminy Miejskiej Zabrze

2. adres: ul. Przelotowa 1/10
działka: nr
4201/123
pow.:
315 m2
księga wieczysta nr
GL1Z/00014874/1
prawo: własność udział:
95/1000
opis
lokalu:
położenie:
III piętro
pow.: 47,63 m2
pomieszczenia: 2 pokoje,
kuchnia, łazienka z wc,
przedpokó...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

110 000 zł

2 309 zł/m²

48 m² 2 pokoje

Termin: 2025-01-21

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Zabrzu
Przetarg na mieszkanie

Zabrze, Przelotowa

Cena wywoławcza:

110 000 zł

2 309 zł/m²

48 m² 2 pokoje

Prezydent Miasta Zabrze
ogłasza
stanowiących własność Gminy Miejskiej Zabrze

2. adres: ul. Przelotowa 1/10
działka: nr
4201/123
pow.:
315 m2
księga wieczysta nr
GL1Z/00014874/1
prawo: własność udział:
95/1000
opis
lokalu:
położenie:
III piętro
pow.: 47,63 m2
pomieszczenia: 2 pokoje,
kuchnia, łazienka z wc,
przedpokó...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-01-21

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Zabrzu
Przetarg na mieszkanie

Zabrze, Polskiego Czerwonego Krzyża

Prezydent Miasta Zabrze
ogłasza
stanowiących własność Gminy Miejskiej Zabrze
1. adres: ul. Polskiego Czerwonego Krzyża 13/4
działka: nr 969/57 pow.:
534 m2
księga wieczysta nr
GL1Z/00020037/7
prawo: własność udział:
110/1000
opis
lokalu:
położenie:
parter
pow.: 53,61 m2
pomieszczenia: 2 pokoje,
kuchnia, łazienka z wc,
pr...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

190 000 zł

3 544 zł/m²

54 m² 2 pokoje

Termin: 2025-01-21

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Zabrzu
Przetarg na mieszkanie

Zabrze, Polskiego Czerwonego Krzyża

Cena wywoławcza:

190 000 zł

3 544 zł/m²

54 m² 2 pokoje

Prezydent Miasta Zabrze
ogłasza
stanowiących własność Gminy Miejskiej Zabrze
1. adres: ul. Polskiego Czerwonego Krzyża 13/4
działka: nr 969/57 pow.:
534 m2
księga wieczysta nr
GL1Z/00020037/7
prawo: własność udział:
110/1000
opis
lokalu:
położenie:
parter
pow.: 53,61 m2
pomieszczenia: 2 pokoje,
kuchnia, łazienka z wc,
pr...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-01-21

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Zabrzu
Przetarg na działkę

Zabrze, Makoszowy, Kazimierza Kruszyny

...odbędzie się 14 stycznia 2025 r. w sali 207 Urzędu Miejskiego w Zabrzu przy
ul. Powstańców Śląskich 5-7 o godzinie 9
00
.
Pierwszy przetarg odbył się 20 czerwca 2024 r.
Drugi przetarg odbył się 3 września 2024 r.
Trzeci przetarg odbył się 19 listopada 2024 r.
Wadium:
Wadium w wysokości 50.000,00 zł należy wnieść w pieniądzu, dokonując przelewu na konto
7 stycznia 2025 r. Za termin wniesienia wadi...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

250 000 zł

192 zł/m²

1 300 m²

Termin: 2025-01-14

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Zabrzu
Przetarg na działkę

Zabrze, Makoszowy, Kazimierza Kruszyny

Cena wywoławcza:

250 000 zł

192 zł/m²

1 300 m²

ul. Powstańców Śląskich 5-7 o godzinie 9
00
.
Pierwszy przetarg odbył się 20 czerwca 2024 r.
Drugi przetarg odbył się 3 września 2024 r.
Trzeci przetarg odbył się 19 listopada 2024 r.
Wadium:
7 stycznia 2025 r. Za termin wniesienia wadi...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-01-14

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Zabrzu
Przetarg na działkę

Zabrze, Józefa Nawrata

ul. Powstańców Śląskich 5-7 o godzinie 1000
.
Pierwszy przetarg odbył się 13 czerwca 2024 r.
Drugi przetarg odbył się 3 września 2024 r.
Trzeci przetarg odbył się 19 listopada 2024 r.
Wadium:
Wadium w wysokości 37.800,00 zł należy wnieść w pieniądzu, dokonując przelewu na konto
7 stycznia 2025 r. Za termin wniesienia wadiu...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

189 000 zł

295 zł/m²

641 m²

Termin: 2025-01-14

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Zabrzu
Przetarg na działkę

Zabrze, Józefa Nawrata

Cena wywoławcza:

189 000 zł

295 zł/m²

641 m²

ul. Powstańców Śląskich 5-7 o godzinie 1000
.
Pierwszy przetarg odbył się 13 czerwca 2024 r.
Drugi przetarg odbył się 3 września 2024 r.
Trzeci przetarg odbył się 19 listopada 2024 r.
Wadium:
7 stycznia 2025 r. Za termin wniesienia wadiu...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-01-14

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Zabrzu
1                         44
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości