Przetargi nieruchomości: Zabrze

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na obiekt / lokal

Zabrze, Krakowska 40

Budynek mieszkalno - usługowy nr 40 o powierzchni 682 m2, położony w Zabrzu przy ul. Krakowskiej 40 oraz budynku gospodarczego o powierzchni 394,17 m2 zlokalizowanego w Zabrzu przy ul. Krakowskiej 40, dla którego księgę wieczystą o numerze GL1Z/00015852/8 prowadzi Sąd Rejonowy w Zabrzu. Przedmiotowa księga wieczysta obejmuje działki gruntu nr 4422/24, 4423/24 o powierzchni 691 m2. W skład zbywanej nieruchomości wchodzą: budynek mieszkalno- usługowy oraz budynek gospodarczy o powierzchni 33m². Bu...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

507 000 zł

1 287 zł/m²

394 m²

Termin: 2024-11-12

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń
Przetarg na obiekt / lokal

Zabrze, Krakowska 40

Cena wywoławcza:

507 000 zł

1 287 zł/m²

394 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-11-12

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń
Przetarg na działkę

Zabrze, Zaborze, Alojzego Pawliczka

...odbędzie się dnia 05.11.2024 r. o godz. 10.00 w siedzibie JSW KOKS S.A.
ul. Pawliczka 1 w Zabrzu.

Osoba do kontaktu: Kierownik Działu Obsługi Majątku JSW KOKS S.A.
tel. 32 416 43 44, 601 740 678 (od pn. do pt. w godzinach od 7.00 do 14.00)
e-mail: @...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

140 000 zł

93,15 zł/m²

1 503 m²

Termin: 2024-11-05

Organizator przetargu:
JSW KOKS S.A.
Przetarg na działkę

Zabrze, Zaborze, Alojzego Pawliczka

Cena wywoławcza:

140 000 zł

93,15 zł/m²

1 503 m²

ul. Pawliczka 1 w Zabrzu.

e-mail: @...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-11-05

Organizator przetargu:
JSW KOKS S.A.
Przetarg na obiekt / lokal

Zabrze, Centrum

...odbędzie się dnia 05.11.2024 r. o godz. 9.00 w siedzibie JSW KOKS S.A.
ul. Pawliczka 1 w Zabrzu.

tel. 32 416 43 44, 601 740 678 _(od pn. do pt. w godzinach od 7.00 do 14.00)_

e-mail:...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

300 000 zł

706 zł/m²

425 m²

Termin: 2024-11-05

Organizator przetargu:
JSW KOKS S.A.
Przetarg na obiekt / lokal

Zabrze, Centrum

Cena wywoławcza:

300 000 zł

706 zł/m²

425 m²

ul. Pawliczka 1 w Zabrzu.

e-mail:...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-11-05

Organizator przetargu:
JSW KOKS S.A.
Przetarg na mieszkanie

Zabrze, Głowackiego 12/10

Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni, przedpokoju, łazienki oraz wc. Do lokalu należy pomieszczenie przynależne - komórka o powierzchni 5,94 m2. Lokal wyposażony jest w instalacje elektryczną, wodociągowo-kanalizacyjną. Ogrzewanie - brak. Lokal usytuowany jest na poddaszu  w budynku....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

64 000 zł

1 255 zł/m²

51 m² 2 pokoje

Termin: 2024-10-30

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń
Przetarg na mieszkanie

Zabrze, Głowackiego 12/10

Cena wywoławcza:

64 000 zł

1 255 zł/m²

51 m² 2 pokoje

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-10-30

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń
Przetarg na mieszkanie

Zabrze, św. Wojciecha 10/3

Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i WC . Lokal wyposażony jest w instalacje elektryczną, wodociągowo-kanalizacyjną. Ogrzewanie - brak. Do lokalu należą pomieszczenia przynależne - dwie piwnice o powierzchniach: 4,25 m2 i  4,35 m2, a także dwie komórki o powierzchniach: 5,57 m2 i 5,57 m2....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

85 000 zł

1 848 zł/m²

46 m² 2 pokoje

Termin: 2024-10-29

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń
Przetarg na mieszkanie

Zabrze, św. Wojciecha 10/3

Cena wywoławcza:

85 000 zł

1 848 zł/m²

46 m² 2 pokoje

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-10-29

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń
Przetarg na mieszkanie

Zabrze, Władysława IV 4/5

Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni, WC wspólne na korytarzu. Lokal wyposażony jest w instalacje elektryczną, wodociągowo-kanalizacyjną. Ogrzewanie - brak. Do lokalu należy pomieszczenie przynależne - piwnica o powierzchni 4,06 m2....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

67 000 zł

1 914 zł/m²

35 m² 2 pokoje

Termin: 2024-10-29

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń
Przetarg na mieszkanie

Zabrze, Władysława IV 4/5

Cena wywoławcza:

67 000 zł

1 914 zł/m²

35 m² 2 pokoje

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-10-29

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń
Przetarg na mieszkanie

Zabrze, św. Wojciecha 11/2

Lokal składa się z 1 pokoju, kuchni oraz łazienki z WC. Do lokalu należy pomieszczenie przynależne - piwnica o powierzchni 4,23 m2. Lokal wyposażony jest w instalacje elektryczną, wodociągowo-kanalizacyjną. Ogrzewanie - brak....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

64 000 zł

1 882 zł/m²

34 m² 1 pokój

Termin: 2024-10-29

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń
Przetarg na mieszkanie

Zabrze, św. Wojciecha 11/2

Cena wywoławcza:

64 000 zł

1 882 zł/m²

34 m² 1 pokój

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-10-29

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń
Przetarg na mieszkanie

Zabrze, Głowackiego 15/8

Lokal składa się z 2 pokoi oraz kuchni. WC wspólne na klatce schodowej (I piętro). Do lokalu należy pomieszczenie przynależne - piwnica o powierzchni 3,20 m2. Lokal wyposażony jest w instalacje elektryczną, wodociągowo-kanalizacyjną. Ogrzewanie - brak .Lokal usytuowany jest na poddaszu budynku....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

75 000 zł

1 744 zł/m²

43 m² 2 pokoje

Termin: 2024-10-03

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń
Przetarg na mieszkanie

Zabrze, Głowackiego 15/8

Cena wywoławcza:

75 000 zł

1 744 zł/m²

43 m² 2 pokoje

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-10-03

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń
Przetarg na mieszkanie

Zabrze, Władysława IV 18/2

Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC i przedpokoju. Lokal wyposażony jest w instalacje elektryczną, wodociągowo-kanalizacyjną. Ogrzewanie - brak. Do lokalu należą pomieszczenia przynależne - piwnica o powierzchni 4,62 m2 i komórka o powierzchni 5,54 m2....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

74 000 zł

1 850 zł/m²

40 m² 2 pokoje

Termin: 2024-10-03

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń
Przetarg na mieszkanie

Zabrze, Władysława IV 18/2

Cena wywoławcza:

74 000 zł

1 850 zł/m²

40 m² 2 pokoje

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-10-03

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń
Przetarg na mieszkanie

Zabrze, Głowackiego 5/8

Lokal składa się z 3 pokoi, kuchni, przedpokoju, łazienki z wc oraz kotłowni. Do lokalu należy pomieszczenie przynależne - piwnica o powierzchni 4,71 m2. Lokal wyposażony jest w instalacje elektryczną, wodociągowo-kanalizacyjną. Ogrzewanie - indywidualne - kominek w pokoju....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

213 000 zł

3 672 zł/m²

58 m² 3 pokoje

Termin: 2024-10-02

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń
Przetarg na mieszkanie

Zabrze, Głowackiego 5/8

Cena wywoławcza:

213 000 zł

3 672 zł/m²

58 m² 3 pokoje

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-10-02

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń
Przetarg na mieszkanie

Zabrze, św. Wojciecha 12/1a

Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni oraz łazienki z WC. Do lokalu należy pomieszczenie przynależne - piwnica o powierzchni 4,56 m2. Lokal wyposażony jest w instalacje elektryczną oraz wodociągowo-kanalizacyjną. Ogrzewanie - brak....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

63 000 zł

1 853 zł/m²

34 m² 2 pokoje

Termin: 2024-10-02

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń
Przetarg na mieszkanie

Zabrze, św. Wojciecha 12/1a

Cena wywoławcza:

63 000 zł

1 853 zł/m²

34 m² 2 pokoje

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-10-02

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń
Przetarg na mieszkanie

Zabrze, Rodziewiczówny 12/6

Lokal składa się z 1 pokoju, kuchni, łazienki z WC oraz przedpokoju. Do lokalu należy pomieszczenie przynależne - piwnica o powierzchni 6,51 m2. Lokal wyposażony jest w instalacje elektryczną, wodociągowo-kanalizacyjną. Ogrzewanie - brak....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

52 000 zł

1 926 zł/m²

27 m² 1 pokój

Termin: 2024-10-02

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń
Przetarg na mieszkanie

Zabrze, Rodziewiczówny 12/6

Cena wywoławcza:

52 000 zł

1 926 zł/m²

27 m² 1 pokój

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-10-02

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń
Przetarg na działkę

Zabrze, Centrum, Wolności

...odbędzie się 1 października 2024 r. o godzinie 1000 w sali 207 Urzędu Miejskiego
w Zabrzu przy ul. Powstańców Śląskich 5-7.
Pierwszy przetarg odbył się 13 czerwca 2024 r.
Wadium:
Wadium w wysokości 39 200,00 zł należy wnieść w pieniądzu, dokonując przelewu na konto
depozytowe Miasta Zabrze w ING Banku Śląskim nr 25 1050 1230 1000 0023 5387 1185
do 24 września 2024 r.
Za termin wniesienia wadium uważa się dzień jego wpływu na wskazane wyżej konto.
UWAGA ! W tytule przelewu należy wpis...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

196 000 zł

339 zł/m²

579 m²

Termin: 2024-10-01

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Zabrzu
Przetarg na działkę

Zabrze, Centrum, Wolności

Cena wywoławcza:

196 000 zł

339 zł/m²

579 m²

w Zabrzu przy ul. Powstańców Śląskich 5-7.
Pierwszy przetarg odbył się 13 czerwca 2024 r.
Wadium:
do 24 września 2024 r.
UWAGA ! W tytule przelewu należy wpis...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-10-01

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Zabrzu
Przetarg na dom

Zabrze

Syndyk Masy Upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej w postępowaniu upadłościowym prowadzonym pod sygnaturą GL1G/GUp-s/133/2024 sprzeda z wolnej ręki, w trybie konkursu ofert, udział upadłego w wysokości 7/72 w prawie własności nieruchomości gruntowej zabudowanej budynkiem wielorodzinnym położonym w Zabrzu przy ul. Grunwaldzkiej , dla której to nieruchomości Sąd Rejonowy w Zabrzu VI Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą nr ***.

Cena minimalna przedmioto...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

50 600 zł

169 zł/m²

300 m²

Termin: 2024-09-30

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

Zabrze

Cena wywoławcza:

50 600 zł

169 zł/m²

300 m²

Cena minimalna przedmioto...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-09-30

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na mieszkanie

Zabrze, Władysława IV 13/4

Lokal składa się z 1 pokoju, kuchni, łazienki z WC oraz przedpokoju. Do lokalu należy pomieszczenie przynależne - piwnica o powierzchni 3,24 m2. Lokal wyposażony jest w instalacje elektryczną, wodociągowo-kanalizacyjną. Ogrzewanie piecowe.  ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

85 000 zł

1 932 zł/m²

44 m² 1 pokój

Termin: 2024-09-26

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń
Przetarg na mieszkanie

Zabrze, Władysława IV 13/4

Cena wywoławcza:

85 000 zł

1 932 zł/m²

44 m² 1 pokój

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-09-26

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń
1                         44
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości