Przetargi i licytacje nieruchomości: gm. Bogoria

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Licytacja komornicza domu

staszowski, gm. Bogoria, Ujazdek

...druga licytacja nieruchomości:

NIERUCHOMOŚĆ ZABUDOWANA SKŁADAJĄCA SIĘ Z DZIAŁEK NR ***, ***, ***, ***, ***, *** O ŁĄCZNEJ POWIERZCHNI 1,5800 HA

Nieruchomość o numerze KW *** położona w miejscowości Ujazdek, gmina Bogoria o łącznej powierzchni 1,5800 ha, składająca się z działki ewid. nr *** o powierzchni 0,5500 ha zabudowanej budynkiem mieszkalnym, jednorodzinnym, dwukondygnacyjnym, o powierzchni użytkowej 144 m2, budynkiem gospodarczym o powierzchni 75 m2, drewnianym budynkiem mieszk...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

117 782,67 zł

535 zł/m²

220 m²

Termin: 2026-06-19

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

staszowski, gm. Bogoria, Ujazdek

Cena wywoławcza:

117 782,67 zł

535 zł/m²

220 m²

...druga licytacja nieruchomości:

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-06-19

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

staszowski, gm. Bogoria, Ceber

...pierwsza licytacja nieruchomości:

NIERUCHOMOŚĆ SKŁADAJĄCA SIĘ Z DZIAŁKI O NR EWID. *** POŁOŻONA W MIEJSCOWOŚCI JURKOWICE, GMINA BOGORIA ORAZ Z DZIAŁKI O NR EWID. *** POŁOŻONEJ W MIEJSCOWOŚCI CEBER, GMINA BOGORIA.

Nieruchomość składająca się z działki o nr ewid. *** położona w miejscowości Jurkowice, gmina Bogoria oraz z działki o nr ewid. *** położonej w miejscowości Ceber, gmina Bogoria o łącznej powierzchni 2,050ha

***Adres nieruchomości***
28-210 Ceber, poczta Bogoria

***Prz...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

44 100 zł

2,15 zł/m²

20 500 m²

Termin: 2026-05-22

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

staszowski, gm. Bogoria, Ceber

Cena wywoławcza:

44 100 zł

2,15 zł/m²

20 500 m²

...pierwsza licytacja nieruchomości:

***Adres nieruchomości***
28-210 Ceber, poczta Bogoria

***Prz...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-05-22

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

staszowski, gm. Bogoria, Kolonia Wysoki Małe

...odbędzie się :

D R U G A L I C Y T A C J A

nieruchomości niezabudowanej położonej w miejscowości Kolonia Wysoki Małe, gmina Bogoria stanowiącej własność *** ***, *** ***, *** ***, *** ***, *** ***, *** ***, *** ***, *** ***, *** ***, *** ***, *** ***, dla której to nieruchomości Sąd Rejonowy w Staszowie IV Wydział Ksiąg Wieczystych nie prowadzi księgi wieczystej, w celu zniesienia współwłasności.
Przedmiotem licytacji jest nieruchomość niezabudowana składająca się z działki ewid. nr *...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

19 046,67 zł

1,48 zł/m²

12 900 m²

Termin: 2026-03-05

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

staszowski, gm. Bogoria, Kolonia Wysoki Małe

Cena wywoławcza:

19 046,67 zł

1,48 zł/m²

12 900 m²

...odbędzie się :

D R U G A L I C Y T A C J A

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-03-05

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

staszowski, gm. Bogoria, Jurkowice

...druga licytacja nieruchomości należącej do dłużnika*** położonej w miejscowości Jurkowice ***, 28-210 Bogoria, dla której Sąd Rejonowy w Staszowie IV Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
Nieruchomość położona w miejscowości Jurkowice, gmina Bogoria, stanowiąca własność dłużnika *** dla której to nieruchomości prowadzona jest księga wieczysta w Wydziale Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w Staszowie nr ***. Przedmiotowa nieruchomość oznaczona...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

195 200 zł

6,75 zł/m²

Termin: 2026-01-23

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

staszowski, gm. Bogoria, Jurkowice

Cena wywoławcza:

195 200 zł

6,75 zł/m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-01-23

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na dom

staszowski, gm. Bogoria, Wysoki Średnie

Wchodzące w skład masy upadłości

***- osoba fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej

sygn. akt RZ1Z/GUp/7/2025

prawo własności nieruchomości gruntowej zabudowanej budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym o powierzchni użytkowej 54,00 m2 wraz z zabudową gospodarczą w skład której wchodzi budynek gospodarczo – składowy i dwa budynki gospodarcze

Cena wywoławcza wynosi 118.800,00 zł

Opis nieruchomości:

Nieruchomość gruntowa położona w Gminie Bogoria, w powiecie staszowskim o...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

118 800 zł

1 980 zł/m²

60 m²

Termin: 2025-12-04

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

staszowski, gm. Bogoria, Wysoki Średnie

Cena wywoławcza:

118 800 zł

1 980 zł/m²

60 m²

Wchodzące w skład masy upadłości

sygn. akt RZ1Z/GUp/7/2025

Cena wywoławcza wynosi 118.800,00 zł

Opis nieruchomości:

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-04

Organizator przetargu:
Syndyk
Licytacja komornicza domu

staszowski, gm. Bogoria, Ujazdek

...druga licytacja nieruchomości należącej do dłużnika: ***, położonej w miejscowości ***, 28-210 Bogoria, dla której IV Wydział Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w Staszowie prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.

Opis nieruchomości:
Nieruchomość o łącznej powierzchni 1,5800 ha, składająca się z działki ewid. nr *** o powierzchni 0,5500 ha zabudowanej budynkiem mieszkalnym, jednorodzinnym, dwukondygnacyjnym, o powierzchni użytkowej 144 m2, budynkiem gospodarczym o powierzchni 75 m2, drewn...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

117 782,67 zł

818 zł/m²

144 m²

Termin: 2025-11-21

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

staszowski, gm. Bogoria, Ujazdek

Cena wywoławcza:

117 782,67 zł

818 zł/m²

144 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-11-21

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

staszowski, gm. Bogoria, Jurkowice

...pierwsza licytacja nieruchomości należącej do dłużnika: ***, położonej w miejscowości JURKOWICE ***, 28-210 Bogoria, dla której IV Wydział Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w Staszowie prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
Nieruchomość położona w miejscowości Jurkowice, gmina Bogoria, stanowiąca własność dłużnika: ***, dla której to nieruchomości prowadzona jest księga wieczysta w Wydziale Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w Staszowie nr ***. Przedmiotowa nieruchomoś...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

219 600 zł

7,60 zł/m²

Termin: 2025-11-21

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

staszowski, gm. Bogoria, Jurkowice

Cena wywoławcza:

219 600 zł

7,60 zł/m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-11-21

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

staszowski, gm. Bogoria, Kolonia Wysoki Małe

...odbędzie się :

P I E R W S Z A L I C Y T A C J A

nieruchomości niezabudowanej położonej w miejscowości Kolonia Wysoki Małe, gmina Bogoria stanowiącej własność *** ***, *** ***, *** ***, *** ***, *** ***, *** *** *** ***, dla której to nieruchomości Sąd Rejonowy w Staszowie IV Wydział Ksiąg Wieczystych nie prowadzi księgi wieczystej, w celu zniesienia współwłasności. Przedmiotem licytacji jest nieruchomość niezabudowana składająca się z działki ewid. nr ***, ***, *** o łącznej powierzchn...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

21 427,50 zł

1,66 zł/m²

12 900 m²

Termin: 2025-11-06

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

staszowski, gm. Bogoria, Kolonia Wysoki Małe

Cena wywoławcza:

21 427,50 zł

1,66 zł/m²

12 900 m²

...odbędzie się :

P I E R W S Z A L I C Y T A C J A

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-11-06

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na dom

staszowski, gm. Bogoria, Wysoki Średnie

Wchodzące w skład masy upadłości

sygn. akt RZ1Z/GUp/7/2025

Cena wywoławcza wynosi 132.000,00 zł

Opis nieruchomości:

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

132 000 zł

2 444 zł/m²

54 m²

Termin: 2025-10-30

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

staszowski, gm. Bogoria, Wysoki Średnie

Cena wywoławcza:

132 000 zł

2 444 zł/m²

54 m²

Wchodzące w skład masy upadłości

sygn. akt RZ1Z/GUp/7/2025

Cena wywoławcza wynosi 132.000,00 zł

Opis nieruchomości:

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-30

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

staszowski, gm. Bogoria, Zimnowoda

Syndyk masy upadłości ogłasza konkurs ofert na sprzedaż z wolnej ręki prawa

własności nieruchomości gruntowej zabudowanej, oznaczonej jako działka gruntu o

numerze ewidencyjnym ***, obręb 0037 Zimnowoda , o powierzchni 0,74 ha.

zlokalizowanej w miejscowości Zimnowoda, gmina Bogoria, powiat staszowski,

województwo świętokrzyskie, dla której Sąd Rejonowy w Staszowie Wydział Ksiąg

Wieczystych prowadzi księgę wieczystą nr ***, o wartości oszacowanej przez rzeczoznawcę majątkowego Maci...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

795 000 zł

5 964 zł/m²

133 m² 4 pokoje

Termin: 2025-10-29

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na dom

staszowski, gm. Bogoria, Zimnowoda

Cena wywoławcza:

795 000 zł

5 964 zł/m²

133 m² 4 pokoje

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-29

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

staszowski, gm. Bogoria, Wierzbka

Ogłoszenie przetargowe na sprzedaż nieruchomości w przetargu nieograniczonym, szczegóły dotyczące nieruchomości oraz warunków przetargu zawarte są w załączniku.

Ogłoszenie przetargowe na sprzedaż nieruchomości w przetargu nieograniczonym, szczegóły dotyczące nieruchomości oraz warunków przetargu zawarte są w załączniku....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

7 230 zł

2,26 zł/m²

3 200 m²

Termin: 2025-04-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

staszowski, gm. Bogoria, Wierzbka

Cena wywoławcza:

7 230 zł

2,26 zł/m²

3 200 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-04-24

Cena wywoławcza:

6 080 zł

2,76 zł/m²

2 200 m²

Termin: 2025-04-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

staszowski, gm. Bogoria, Wierzbka

Cena wywoławcza:

6 080 zł

2,76 zł/m²

2 200 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-04-24

Cena wywoławcza:

7 480 zł

1,92 zł/m²

3 900 m²

Termin: 2025-04-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

staszowski, gm. Bogoria, Wierzbka

Cena wywoławcza:

7 480 zł

1,92 zł/m²

3 900 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-04-24

Cena wywoławcza:

11 010 zł

2,34 zł/m²

4 700 m²

Termin: 2025-04-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

staszowski, gm. Bogoria, Wierzbka

Cena wywoławcza:

11 010 zł

2,34 zł/m²

4 700 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-04-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

staszowski, gm. Bogoria, Wierzbka

ogłoszenie przetargowe na sprzedaż nieruchomości w przetargu nieograniczonym, szczegóły dotyczące nieruchomości oraz warunków przetargu zawarte są w załączniku.

ogłoszenie przetargowe na sprzedaż nieruchomości w przetargu nieograniczonym, szczegóły dotyczące nieruchomości oraz warunków przetargu zawarte są w załączniku....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

7 480 zł

1,92 zł/m²

3 900 m²

Termin: 2025-03-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

staszowski, gm. Bogoria, Wierzbka

Cena wywoławcza:

7 480 zł

1,92 zł/m²

3 900 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-03-26

Organizator przetargu:
KOWR
       
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości