Licytacja komornicza domu: staszowski, gm. Bogoria, Ujazdek

Cena wywoławcza:

117 782,67 zł

535 zł/m²
220 m²
Organizator licytacji:
KOMORNIK
Termin: 2026-06-19

NIERUCHOMOŚĆ ZABUDOWANA SKŁADAJĄCA SIĘ Z DZIAŁEK NR ***, ***, ***, ***, ***, *** O ŁĄCZNEJ POWIERZCHNI 1,5800 HA

Komornik Sądowy

przy Sądzie Rejonowym w Staszowie Małgorzata Pakaszewska

Kancelaria Komornicza nr I w Staszowie

Konstytucji 3-go Maja 6B

28-200 Staszów

Sygnatura: Km 1288/12

## OBWIESZCZENIE O DRUGIEJ LICYTACJI NIERUCHOMOŚCI

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Staszowie Małgorzata Pakaszewska Kancelaria Komornicza nr I w Staszowie podaje do publicznej wiadomości, że w trybie ustalonym w art. 953 ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks postępowania...
Kod publikacji Adradar: AWK17 254 059
Pełna treść ogłoszenia dostępna jest dla użytkowników PLUS przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar

Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz ponad 1000 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.

Aukcja to doskonała okazja do nabycia domu poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze zwiększonym ryzykiem.