Licytacje komornicze: gm. Markusy

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Licytacja komornicza działki

elbląski, gm. Markusy, Markusy

...pierwsza licytacja :

- nieruchomości, której właścicielem jest *** położonej przy ,Topolno Małe, 82-325 Markusy, dla której Sąd Rejonowy w Elblągu Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. ul. Płk. Dąbka 21, Elbląg, 82-300 Elbląg) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.

Suma oszacowania wynosi 89 000,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 66 750,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jes...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

66 750 zł

Termin: 2023-12-08

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

elbląski, gm. Markusy, Markusy

Cena wywoławcza:

66 750 zł

...pierwsza licytacja :

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2023-12-08

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

elbląski, gm. Markusy, Wiśniewo

...pierwsza licytacja nieruchomości należącej do dłużnika*** położonej przy ,Wiśniewo, 82-325 Markusy, dla której Sąd Rejonowy w Elblągu VI Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
Nieruchomość to działka nr 109/2 o powierzchni 3,00 ha i wskaźniku bonitacyjnym 0,462. Jest to polder żuławski poprzecinany siatką rowów melioracyjnych. Obrys działki regularny. Działka użytkowna rolniczo, zadbana. Sąsiedztwo nieruchomości to tereny użytkowane rolniczo or...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

75 000 zł

2,50 zł/m²

30 000 m²

Termin: 2023-05-24

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

elbląski, gm. Markusy, Wiśniewo

Cena wywoławcza:

75 000 zł

2,50 zł/m²

30 000 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2023-05-24

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

elbląski, gm. Markusy, Dzierzgonka

...pierwsza licytacja nieruchomości należącej do dłużnika*** położonej przy ,Dzierzgonka, 82-325 Markusy, dla której Sąd Rejonowy w Elblągu VI Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
Nieruchomość o powierzchni 5,3238 ha składa się z działek: nr 29, 34, 35/2. Działki nr 34 i 35/2 o łącznej powierzchni 2,0738 ha, które tworzą zwarty rozłóg, przedzielone są rowem melioracyjnym. Działka nr 29 położona jest w odległości ok. 280 m na południe od działki ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

159 000 zł

2,99 zł/m²

53 238 m²

Termin: 2023-05-24

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

elbląski, gm. Markusy, Dzierzgonka

Cena wywoławcza:

159 000 zł

2,99 zł/m²

53 238 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2023-05-24

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

elbląski, gm. Markusy, Dzierzgonka

...druga licytacja nieruchomości będącej wspólną własnością dłużników*** położonej przy ,Dzierzgonka, 82-325 Markusy, dla której Sąd Rejonowy w Elblągu VI Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
nieruchomość gruntową o łącznej powierzchni 8.2800 ha. Działka nr 41/3 o powierzchni 1.4914 ha zabudowana fragmentami ściany budynku gospodarczego (w pozostałej części budynek rozbrany) - działka uzbrojona w energię elektryczną i wodę. Działki gruntowe niez...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

220 533,33 zł

3,00 zł/m²

82 800 m²

Termin: 2022-08-09

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

elbląski, gm. Markusy, Dzierzgonka

Cena wywoławcza:

220 533,33 zł

3,00 zł/m²

82 800 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2022-08-09

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

elbląski, gm. Markusy, Węgle-Żukowo

...pierwsza licytacja :

- nieruchomości położonej przy ,Węgle Żukowo, 82-325 Markusy, dla której Sąd Rejonowy w Elblągu Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. ul. Płk. Dąbka 21, Elbląg, 82-300 Elbląg) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.

Opis nieruchomości:
nieruchomość gruntowa niezabudowana o powierzchni 2,400 ha

Suma oszacowania wynosi 103 000,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 77 250,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w w...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

77 250 zł

32,00 zł/m²

2 400 m²

Termin: 2022-08-03

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

elbląski, gm. Markusy, Węgle-Żukowo

Cena wywoławcza:

77 250 zł

32,00 zł/m²

2 400 m²

...pierwsza licytacja :

Opis nieruchomości:
nieruchomość gruntowa niezabudowana o powierzchni 2,400 ha

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2022-08-03

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

elbląski, gm. Markusy, Węgle-Żukowo

...pierwsza licytacja :

Opis nieruchomości:
nieruchomość gruntowa niezabudowana o powierzchni 9,5938 ha,

Suma oszacowania wynosi 402 000,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 301 500,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

301 500 zł

3,00 zł/m²

95 938 m²

Termin: 2022-08-03

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

elbląski, gm. Markusy, Węgle-Żukowo

Cena wywoławcza:

301 500 zł

3,00 zł/m²

95 938 m²

...pierwsza licytacja :

Opis nieruchomości:

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2022-08-03

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

elbląski, gm. Markusy, Krzewsk

...druga licytacja

nieruchomości, której właścicielem jest *** przy Krzewsk , 82-325 Krzewsk, dla której Sąd Rejonowy w Elblągu VI Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Płk. Dąbka 21/., Elbląg, 82-300 Elbląg) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
Nieruchomość to działka gruntu o nr 107/3 o powierzchni 0,1281 HA zabudowana wolnostojącym domem mieszkalnym, jednorodzinnym o konstrukcji drewnianej, szkieletowej. Dom to budynek parterowy z uzytkowym poddaszem, z wiatą boczna ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

193 333,33 zł

3 150 zł/m²

61 m²

Termin: 2022-05-13

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

elbląski, gm. Markusy, Krzewsk

Cena wywoławcza:

193 333,33 zł

3 150 zł/m²

61 m²

...druga licytacja

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2022-05-13

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

elbląski, gm. Markusy, Dzierzgonka

Opis nieruchomości:
nieruchomość gruntową rolną o łączej powierzchni 5,0444 ha, obręb 0003 Dzierzgonka - na dzień oględzin działki nie były uprawiane rolniczo. Działka nr 44 o pow. 2,0200 ha , posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej na działce nr 68. Działka nr 45/2 o pow. 1,1485 h...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

118 350 zł

2,00 zł/m²

50 444 m²

Termin: 2022-03-25

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

elbląski, gm. Markusy, Dzierzgonka

Cena wywoławcza:

118 350 zł

2,00 zł/m²

50 444 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2022-03-25

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

elbląski, gm. Markusy, Dzierzgonka

Opis nieruchomości:
nieruchomość gruntową rolną , obręb 0003 Dzierzgonka o łącznej powierzchni 1,6000 ha - na dzień oględzin działki nie były uprawiane rolniczo. Działka nr 25/2 o powierzchni 1,0700 ha , posiada dostęp do rogi publicznej na działce nr 68. Działka nr 57/1 o powierzchni 0,5...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

36 525 zł

2,00 zł/m²

16 000 m²

Termin: 2022-03-25

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

elbląski, gm. Markusy, Dzierzgonka

Cena wywoławcza:

36 525 zł

2,00 zł/m²

16 000 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2022-03-25

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

elbląski, gm. Markusy, Dzierzgonka

Opis nieruchomości:
nieruchomość gruntową rolną, obręb 0003 Dzierzgonka o łącznej powierzchni 2,7176 ha . Działka nr 61/6 o powierzhni 0,8777 ha na dzień oględzin zasadzona kukurydzą, działka posiada dostęp do drogi publicznej na działce nr 69/2. Działka nr 62/10 o powierzchni 1,8399 na d...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

62 250 zł

2,00 zł/m²

27 176 m²

Termin: 2022-03-25

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

elbląski, gm. Markusy, Dzierzgonka

Cena wywoławcza:

62 250 zł

2,00 zł/m²

27 176 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2022-03-25

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

elbląski, gm. Markusy, Krzewsk

...druga licytacja

Opis nieruchomości:
Działka gruntu o nr 107/3 o powierzchni 0,1281ha, zabudowana wolnostojącym domem mieszkalnym, jednorodzinnym o konstrukcji drewnianej, szkieletowej. Dom to budynek parterowy z użytkowym poddaszem, z wiatą boczną i tarasem zreali...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

193 333,33 zł

3 150 zł/m²

61 m²

Termin: 2022-02-18

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

elbląski, gm. Markusy, Krzewsk

Cena wywoławcza:

193 333,33 zł

3 150 zł/m²

61 m²

...druga licytacja

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2022-02-18

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

elbląski, gm. Markusy, Krzewsk

...pierwsza licytacja nieruchomości należącej do dłużnika*** położonej przy Krzewsk , 82-325 Krzewsk , dla której Sąd Rejonowy w Elblągu VI Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
Nieruchomość stanowi działka gruntu o nr 107/3 o powierzchni 0,1281ha, zabudowana wolnostojącym domem mieszkalnym, jednorodzinnym o konstrukcji drewnianej, szkieletowej. Dom to budynek parterowy z uzytkowym poddaszem, z wiatą boczną i tarasem zrealizowany według projektu ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

217 500 zł

3 543 zł/m²

61 m²

Termin: 2021-10-15

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza domu

elbląski, gm. Markusy, Krzewsk

Cena wywoławcza:

217 500 zł

3 543 zł/m²

61 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2021-10-15

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza obiektu / lokalu

elbląski, gm. Markusy, Dzierzgonka

Opis nieruchomości:
nieruchomość gruntową o łącznej powierzchni 8.2800 ha. Działka nr 41/3 o powierzchni 1.4914 ha zabudowana jest budynkiem gospodarczym o pow.150 m2, a pow. użytkowej 127,50 m2. Działki gruntowe niezbudowane: nr 22 - powierzchnia 1.8100 ha, nr 25/1 - powierzc...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

175 933,33 zł

1 173 zł/m²

150 m²

Termin: 2021-09-30

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza obiektu / lokalu

elbląski, gm. Markusy, Dzierzgonka

Cena wywoławcza:

175 933,33 zł

1 173 zł/m²

150 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2021-09-30

Organizator licytacji:
KOMORNIK
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 5001 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości