Przetargi i licytacje nieruchomości: Tulce

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

poznański, gm. Kleszczewo, Tulce

...odbędzie się dnia 16 kwietnia 2026 r. o godz. 12:00 w Poznaniu, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich – pod adresem ul. Bukowska 12, 60-810 Poznań (budynek World Trade Center Poznań – sala konferencyjna na I piętrze). Przetarg rozpocznie się o godz. 11:30 rejestracją osób uprawnionych.
*** Informacje dotyczące Przetargu, w szczególności „Warunki przetargu ustnego nieograniczonego na sprzedaż nieruchomości” zawierające szczegółowe informacje dotyczące procedury zbycia Działki 85/4 ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

53 000 000 zł

269 zł/m²

197 082 m²

Termin: 2026-04-16

Organizator przetargu:
Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o.o.
Przetarg na działkę

poznański, gm. Kleszczewo, Tulce

Cena wywoławcza:

53 000 000 zł

269 zł/m²

197 082 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-16

Organizator przetargu:
Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o.o.
Przetarg na działkę

poznański, gm. Kleszczewo, Tulce

...odbędzie się dnia 26 marca 2026 r. o godz. 12:00 w Poznaniu, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich – pod adresem ul. Głogowska 10, 60-734 Poznań (budynek Poznań Congress Center, sala Vanilla, wjazd od ul. Śniadeckich). Przetarg rozpocznie się o godz. 11:30 rejestracją osób uprawnionych.
*** Informacje dotyczące Przetargu, w szczególności „Warunki przetargu ustnego nieograniczonego na sprzedaż nieruchomości” zawierające szczegółowe informacje dotyczące procedury zbycia Działki 85/5...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

51 500 000 zł

260 zł/m²

198 184 m²

Termin: 2026-03-26

Organizator przetargu:
Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o.o.
Przetarg na działkę

poznański, gm. Kleszczewo, Tulce

Cena wywoławcza:

51 500 000 zł

260 zł/m²

198 184 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-26

Organizator przetargu:
Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o.o.
Licytacja komornicza mieszkania

poznański, gm. Kleszczewo, Tulce, Średzka

...druga licytacja w trybie elektronicznym następujących nieruchomości:

- lokalu mieszkalnego położonego przy Średzka ***/***, 63-004 Tulce, dla którego Sąd Rejonowy w Środzie Wielkopolskiej V Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Czerwonego Krzyża 6, Środa Wielkopolska, 63-000 Środa Wielkopolska) prowadzi księgę wieczystą o numerze PO1D/***/0.

Opis nieruchomości:
Drugi przetarg w trybie licytacji elektronicznej nieruchomości stanowiącej lokal mieszkalny położonej: 63-004 Tulce, ul. Śred...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

153 833,33 zł

2 689 zł/m²

57 m² 2 pokoje

Termin: 2026-02-12

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

poznański, gm. Kleszczewo, Tulce, Średzka

Cena wywoławcza:

153 833,33 zł

2 689 zł/m²

57 m² 2 pokoje

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-02-12

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

poznański, gm. Kleszczewo, Tulce

...odbędzie się dnia 15 stycznia 2026 r. o godz. 12:00 w Poznaniu, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich – pod adresem ul. Głogowska 10, 60-734 Poznań (budynek Poznań Congress Center, sala Vanilla, wjazd od ul. Śniadeckich). Przetarg rozpocznie się o godz. 11:30 rejestracją osób uprawnionych.
*** Informacje dotyczące Przetargu, w szczególności „Warunki przetargu ustnego nieograniczonego na sprzedaż nieruchomości” zawierające szczegółowe informacje dotyczące procedury zbycia Działki 8...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

53 000 000 zł

267 zł/m²

198 184 m²

Termin: 2026-01-15

Organizator przetargu:
Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o.o.
Przetarg na działkę

poznański, gm. Kleszczewo, Tulce

Cena wywoławcza:

53 000 000 zł

267 zł/m²

198 184 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-15

Organizator przetargu:
Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o.o.
Licytacja komornicza mieszkania

poznański, gm. Kleszczewo, Tulce, Średzka

...pierwsza licytacja w trybie elektronicznym następujących nieruchomości:

Opis nieruchomości:
Pierwszy przetarg w trybie licytacji elektronicznej nieruchomości stanowiącej lokal mieszkalny położonej: 63-004 Tulce, ul...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

173 062,50 zł

3 026 zł/m²

57 m² 2 pokoje

Termin: 2025-12-03

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

poznański, gm. Kleszczewo, Tulce, Średzka

Cena wywoławcza:

173 062,50 zł

3 026 zł/m²

57 m² 2 pokoje

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-12-03

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

poznański, gm. Kleszczewo, Tulce, Fiołkowa

...pierwsza licytacja

lokalu mieszkalnego, którego właścicielem jest *** przy Fiołkowa 9A, 63-004 Tulce, dla którego Sąd Rejonowy w Środzie Wlkp. Wydział V Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Stary Rynek 6, Środa Wlkp., 63-000 Środa Wlkp.) prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.
Opis nieruchomości:
lokal mieszkalny nr 6 o powierzchni użytkowej 64,60 m2 składający się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju (korytarza) i pomieszczenia gospodarczego, położony w miejscowości Tulce, ul. Fiołkowa 9...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

210 675 zł

3 261 zł/m²

65 m² 3 pokoje

Termin: 2022-04-21

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza mieszkania

poznański, gm. Kleszczewo, Tulce, Fiołkowa

Cena wywoławcza:

210 675 zł

3 261 zł/m²

65 m² 3 pokoje

...pierwsza licytacja

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2022-04-21

Organizator licytacji:
KOMORNIK
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości