Licytacje komornicze: domy Warszawa
Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz 5001 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Licytacja komornicza domu
Warszawa, Wawer, Piołunowa
...pierwsza licytacja |
Cena wywoławcza:204 750 zł1 735 zł/m²118 m² Termin: 2022-11-16 Organizator licytacji: KOMORNIK |
Licytacja komornicza domu
Warszawa, Wawer, Piołunowa |
|||
Cena wywoławcza:204 750 zł1 735 zł/m²118 m² |
|||
|
...pierwsza licytacja |
|||
|
Termin: 2022-11-16
Organizator licytacji: KOMORNIK |
|||
Licytacja komornicza domu
Warszawa, Białołęka, Odłogi
...druga licytacja w formie elektronicznej nieruchomości gruntowej zabudowanej, położonej przy ul. Odłogi |
Cena wywoławcza:726 000 zł4 566 zł/m²159 m² Termin: 2022-11-16 Organizator licytacji: KOMORNIK |
Licytacja komornicza domu
Warszawa, Białołęka, Odłogi |
|||
Cena wywoławcza:726 000 zł4 566 zł/m²159 m² |
|||
|
|||
|
Termin: 2022-11-16
Organizator licytacji: KOMORNIK |
|||
Licytacja komornicza domu
Warszawa, Wawer, Bonaparte
...pierwsza licytacja |
Cena wywoławcza:517 500 zł3 814 zł/m²136 m² Termin: 2022-10-21 Organizator licytacji: KOMORNIK |
Licytacja komornicza domu
Warszawa, Wawer, Bonaparte |
|||
Cena wywoławcza:517 500 zł3 814 zł/m²136 m² |
|||
|
...pierwsza licytacja |
|||
|
Termin: 2022-10-21
Organizator licytacji: KOMORNIK |
|||
Licytacja komornicza domu
Warszawa, Wawer
...pierwsza licytacja |
Cena wywoławcza:689 775 zł4 844 zł/m²142 m² Termin: 2022-10-19 Organizator licytacji: KOMORNIK |
Licytacja komornicza domu
Warszawa, Wawer |
|||
Cena wywoławcza:689 775 zł4 844 zł/m²142 m² |
|||
|
...pierwsza licytacja |
|||
|
Termin: 2022-10-19
Organizator licytacji: KOMORNIK |
|||
Licytacja komornicza domu
Warszawa, Rembertów, Roty
...pierwsza licytacja : |
Cena wywoławcza:757 500 zł6 419 zł/m²118 m² Termin: 2022-10-19 Organizator licytacji: KOMORNIK |
Licytacja komornicza domu
Warszawa, Rembertów, Roty |
|||
Cena wywoławcza:757 500 zł6 419 zł/m²118 m² |
|||
|
...pierwsza licytacja : |
|||
|
Termin: 2022-10-19
Organizator licytacji: KOMORNIK |
|||
Licytacja komornicza domu
Warszawa, Włochy, Techników
...odbędzie się pierwsza elektroniczna licytacja nieruchomości gruntowej zabudowanej budynkiem murowanym, mieszkalnym, należącej w udziałach po 1/3 części do dłużników: ***, położonej pod adresem: 02-468 Warszawa, Techników 20, Warszawa, dla której Sąd Rejonowy dla W-wy Mokotowa w W-wie XIII Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze KW: ***. Suma oszacowania wynosi 1 022 500,00zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 766 875,00zł. Licytant przystępując...
|
Cena wywoławcza:766 875 zł7 036 zł/m²109 m² Termin: 2022-10-13 Organizator licytacji: KOMORNIK |
Licytacja komornicza domu
Warszawa, Włochy, Techników |
|||
Cena wywoławcza:766 875 zł7 036 zł/m²109 m² |
|||
|
|
|||
|
Termin: 2022-10-13
Organizator licytacji: KOMORNIK |
|||
Licytacja komornicza domu
Warszawa, Białołęka, Ostródzka
Obwieszczenie o konkursie ofert na sprzedaż w postępowaniu upadłościowym sygn. akt. XIX GUp 817/21 oraz w postępowaniu upadłościowym sygn. akt. XIX GUp 802/21 |
Cena wywoławcza:656 000 zł5 710 zł/m²115 m² Termin: 2022-10-05 Organizator licytacji: KOMORNIK |
Licytacja komornicza domu
Warszawa, Białołęka, Ostródzka |
|||
Cena wywoławcza:656 000 zł5 710 zł/m²115 m² |
|||
|
|||
|
Termin: 2022-10-05
Organizator licytacji: KOMORNIK |
|||
Licytacja komornicza domu
Warszawa, Rembertów, Licealna
...druga licytacja |
Cena wywoławcza:538 066,67 zł2 391 zł/m²225 m² Termin: 2022-10-05 Organizator licytacji: KOMORNIK |
Licytacja komornicza domu
Warszawa, Rembertów, Licealna |
|||
Cena wywoławcza:538 066,67 zł2 391 zł/m²225 m² |
|||
|
...druga licytacja |
|||
|
Termin: 2022-10-05
Organizator licytacji: KOMORNIK |
|||
Licytacja komornicza domu
Warszawa, Wawer, Przyleśna
...pierwsza licytacja |
Cena wywoławcza:883 500 zł3 841 zł/m²230 m² Termin: 2022-10-04 Organizator licytacji: KOMORNIK |
Licytacja komornicza domu
Warszawa, Wawer, Przyleśna |
|||
Cena wywoławcza:883 500 zł3 841 zł/m²230 m² |
|||
|
...pierwsza licytacja |
|||
|
Termin: 2022-10-04
Organizator licytacji: KOMORNIK |
|||
Licytacja komornicza domu