Przetargi: grunty gm. Dobra Szczecińska

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

policki, gm. Dobra Szczecińska, Dobra (Szczecińska)

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA ODDZIAŁ TERENOWY W Szczecinie

ogłasza
przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości wchodzącej w skład Zasobu Własności Rolnej Skarbu
Państwa, położonej na terenie gminy Dobra powiat policki, pochodzącej z byłego Przedsiębiorstwa RolnoHandlowego w Dobrej Szcz.
Przedmiotem sprzedaży będzie nieruchomość nierolna, niezabudowana, określona w wykazie z dnia
04.02.2026 r. nr SZC.WKUZ.GZ.4240.w.13.2026.AŁ, oznaczona w ewidencji gruntów jako działka nr 1540/...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

249 270 zł

226 zł/m²

1 103 m²

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

policki, gm. Dobra Szczecińska, Dobra (Szczecińska)

Cena wywoławcza:

249 270 zł

226 zł/m²

1 103 m²

ogłasza
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

policki, gm. Dobra Szczecińska, Dobra (Szczecińska)

ogłasza
Państwa, położonej na terenie gminy Dobra powiat policki, pochodzącej z byłego Przedsiębiorstwa Rolno-
Handlowego w Dobrej Szcz.
04.02.2026 r. nr SZC.WKUZ.GZ.4240.w.14.2026.AŁ, oznaczona w ewidencji gruntów jako działka
nr 154...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

248 770 zł

226 zł/m²

1 101 m²

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

policki, gm. Dobra Szczecińska, Dobra (Szczecińska)

Cena wywoławcza:

248 770 zł

226 zł/m²

1 101 m²

ogłasza
Handlowego w Dobrej Szcz.
nr 154...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

policki, gm. Dobra Szczecińska, Dobra (Szczecińska)

ogłasza
Handlowego w Dobrej Szcz.
04.02.2026 r. nr SZC.WKUZ.GZ.4240.w.15.2026.AŁ, oznaczona w ewidencji gruntów jako działka nr
154...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

249 750 zł

227 zł/m²

1 101 m²

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

policki, gm. Dobra Szczecińska, Dobra (Szczecińska)

Cena wywoławcza:

249 750 zł

227 zł/m²

1 101 m²

ogłasza
Handlowego w Dobrej Szcz.
154...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

policki, gm. Dobra Szczecińska, Dołuje

...odbędzie się w dniu 29 października 2025 r. o godz. 10.00,

w siedzibie Starostwa Powiatowego w Policach przy ul. Tanowskiej 8,

w sali konferencyjnej nr 203 (II piętro).

Wadium w wysokości 144.400 zł należy wnieść w pieniądzu lub przelewem

najpóźniej w dniu 23 października 2025 r.

na rachunek bankowy Starostwa Powiatowego w Policach

w Banku PEKAO S.A. I O/Police numer 44124039431111000041356962

w tytule przelewu należy wpisać uczestników przetargu.

Ogłoszenie o przetargu zostało podan...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 444 000 zł

212 zł/m²

6 800 m²

Termin: 2025-10-29

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe w Policach
Przetarg na działkę

policki, gm. Dobra Szczecińska, Dołuje

Cena wywoławcza:

1 444 000 zł

212 zł/m²

6 800 m²

w sali konferencyjnej nr 203 (II piętro).

najpóźniej w dniu 23 października 2025 r.

na rachunek bankowy Starostwa Powiatowego w Policach

w tytule przelewu należy wpisać uczestników przetargu.

Ogłoszenie o przetargu zostało podan...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-10-29

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe w Policach
Przetarg na działkę

policki, gm. Dobra Szczecińska, Dołuje

...odbędzie się w dniu 8 lipca 2025 r. o godz. 10.00,

w sali konferencyjnej nr 203 (II piętro).

najpóźniej w dniu 2 lipca 2025 r.

na rachunek bankowy Starostwa Powiatowego w Policach

w Banku PEKAO S.A. I O/Police numer 44124039431111000041356962.

Ogłoszenie o przetargu zostało podane do publicznej wiadomości przez wywieszenie na tablicy ogłoszeń Staros...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 444 000 zł

212 zł/m²

6 800 m²

Termin: 2025-07-08

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe w Policach
Przetarg na działkę

policki, gm. Dobra Szczecińska, Dołuje

Cena wywoławcza:

1 444 000 zł

212 zł/m²

6 800 m²

...odbędzie się w dniu 8 lipca 2025 r. o godz. 10.00,

w sali konferencyjnej nr 203 (II piętro).

najpóźniej w dniu 2 lipca 2025 r.

na rachunek bankowy Starostwa Powiatowego w Policach

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-07-08

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe w Policach
Przetarg na działkę

policki, gm. Dobra Szczecińska, Rzędziny, Dobra Szczecińska

OT Szczecin,woj. Zachodniopomorskie,pow. policki, gmina Dobra, obr. Rzędziny, dz.nr 168/3,pow.0,1655 ha.

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

148 000 zł

89,43 zł/m²

1 655 m²

Termin: 2025-05-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

policki, gm. Dobra Szczecińska, Rzędziny, Dobra Szczecińska

Cena wywoławcza:

148 000 zł

89,43 zł/m²

1 655 m²

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-05-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

policki, gm. Dobra Szczecińska, Dołuje

...odbędzie się w dniu 27 lutego 2025 r. o godz. 10:00,
w sali konferencyjnej nr 203 (II piętro).
najpóźniej w dniu 24 lutego 2025 r.
na rachunek bankowy Starostwa Powiatowego w Policach
w Banku PEKAO S.A. I O/Police numer 44124039431111000041356962....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 444 000 zł

212 zł/m²

6 800 m²

Termin: 2025-02-27

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe w Policach
Przetarg na działkę

policki, gm. Dobra Szczecińska, Dołuje

Cena wywoławcza:

1 444 000 zł

212 zł/m²

6 800 m²

...odbędzie się w dniu 27 lutego 2025 r. o godz. 10:00,
w sali konferencyjnej nr 203 (II piętro).
najpóźniej w dniu 24 lutego 2025 r.
na rachunek bankowy Starostwa Powiatowego w Policach
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-02-27

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe w Policach
Przetarg na działkę

policki, gm. Dobra Szczecińska, Skarbimierzyce, Dobra Szczecińska

OT Szczecin,woj. Zachodniopomorskie,pow. policki, gmina Dobra, obr. Skarbimierzyce,dz. 1/22, cz. dz. 1/24 (A),pow.24,3299 ha.

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

- zł

243 299 m²

Termin: 2025-02-10

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Cena wywoławcza:

- zł

243 299 m²

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-02-10

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

policki, gm. Dobra Szczecińska, Rzędziny, Dobra Szczecińska

OT Szczecin,woj. Zachodniopomorskie,pow. policki, gmina Dobra, obr.Rzędziny, dz.nr 157/49,pow.0,3085 ha.

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

320 300 zł

104 zł/m²

3 085 m²

Termin: 2024-06-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

policki, gm. Dobra Szczecińska, Rzędziny, Dobra Szczecińska

Cena wywoławcza:

320 300 zł

104 zł/m²

3 085 m²

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-06-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

policki, gm. Dobra Szczecińska, Wołczkowo, Dobra Szczecińska

OT Szczecin,woj. Zachodniopomorskie,pow. policki, gmina Dobra, obr.Wołczkowo, dz.nr 342/14,pow.0,1046 ha.

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

254 240 zł

243 zł/m²

1 046 m²

Termin: 2024-06-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Cena wywoławcza:

254 240 zł

243 zł/m²

1 046 m²

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-06-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

policki, gm. Dobra Szczecińska, Mierzyn, Dobra Szczecińska

Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej *** w upadłości sprzeda z wolnej ręki w ramach pisemnego konkursu ofert udział 105/10000 w prawie własności nieruchomości gruntowej stanowiącej działkę ewidencyjną nr 49/12, obręb 0009, Mierzyn 2, gmina Dobra, o obszarze 0,6264 ha, symbol użytku B – tereny mieszkaniowe, dla której Sąd Rejonowy Szczecin – Prawobrzeże i Zachód w Szczecinie, XI Zamiejscowy Wydział Ksiąg Wieczystych z siedzibą w Policach prowadzi księgę w...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

2 000 zł

Termin: 2024-01-03

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

policki, gm. Dobra Szczecińska, Mierzyn, Dobra Szczecińska

Cena wywoławcza:

2 000 zł

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-01-03

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

policki, gm. Dobra Szczecińska, Mierzyn, Dobra Szczecińska

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

2 000 zł

0,32 zł/m²

6 264 m²

Termin: 2024-01-03

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

policki, gm. Dobra Szczecińska, Mierzyn, Dobra Szczecińska

Cena wywoławcza:

2 000 zł

0,32 zł/m²

6 264 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-01-03

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

policki, gm. Dobra Szczecińska, Mierzyn

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

2 000 zł

Termin: 2024-01-03

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

policki, gm. Dobra Szczecińska, Mierzyn

Cena wywoławcza:

2 000 zł

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-01-03

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

policki, gm. Dobra Szczecińska, Sławoszewo, Złota

Syndyk masy upadłości ***
osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej

zaprasza do składania pisemnych ofert na nabycie z wolnej ręki

*** udziału w wysokości 1/2 w prawie własności nieruchomości gruntowej położonej w Sławoszewie przy ul. Złotej, jednostka ewidencyjna Dobra, obręb ewidencyjny numer 321101_2.0014, Sławoszewo, działka ewidencyjna nr 40/49, o powierzchni 0,0905 ha, o symbolu użytku RVI - grunty orne, dla której Sąd Rejonowy Szczecin-Prawobrzeże i Zachód w Szczecinie, X...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

79 000 zł

87,29 zł/m²

905 m²

Termin: 2023-10-17

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

policki, gm. Dobra Szczecińska, Sławoszewo, Złota

Cena wywoławcza:

79 000 zł

87,29 zł/m²

905 m²

Syndyk masy upadłości ***
osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-10-17

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

policki, gm. Dobra Szczecińska, Lubieszyn

...odbędzie się w dniu 29 czerwca 2023 r. o godz. 10:00,

w sali konferencyjnej nr 203 (II piętro).

Wadium w wysokości 305.300,00 zł należy wnieść gotówką lub przelewem najpóźniej w dniu 26 czerwca 2023 r.

na rachunek bankowy Starostwa Powiatowego w Policach

Ogłoszenie o przetargu zostało podane do publicznej wiadomości przez wywieszenie na tablicy ogłoszeń St...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

3 053 000 zł

2 263 zł/m²

1 349 m²

Termin: 2023-06-29

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe w Policach
Przetarg na działkę

policki, gm. Dobra Szczecińska, Lubieszyn

Cena wywoławcza:

3 053 000 zł

2 263 zł/m²

1 349 m²

...odbędzie się w dniu 29 czerwca 2023 r. o godz. 10:00,

w sali konferencyjnej nr 203 (II piętro).

na rachunek bankowy Starostwa Powiatowego w Policach

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-06-29

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe w Policach
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 5001 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości