Przetargi: grunty gm. Dobra Szczecińska

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

policki, gm. Dobra Szczecińska, Wołczkowo, Łanowa

Syndyk masy upadłości *** (sygn. akt XII GUp 268/21) sprzeda z wolnej ręki, wchodzące w skład masy upadłości prawo własności nieruchomości gruntowej niezabudowanej o powierzchni 0,3700 ha położonej w miejscowości Wołczkowo przy ul. Łanowej, gmina Dobra, powiat policki, woj. zachodniopomorskie, składającej się z działek nr 317 i 318, dla której Sąd Rejonowy Szczecin – Prawobrzeże i Zachód w Szczecinie, XI Zamiejscowy Wydział Ksiąg Wieczystych z siedzibą w Policach prowadzi księgę wieczystą nr KW ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

138 768 zł

37,50 zł/m²

3 700 m²

Termin: 2023-04-28

Organizator przetargu:
Syndyk Bartosz Raczyński
Przetarg na działkę

policki, gm. Dobra Szczecińska, Wołczkowo, Łanowa

Cena wywoławcza:

138 768 zł

37,50 zł/m²

3 700 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-04-28

Organizator przetargu:
Syndyk Bartosz Raczyński
Przetarg na działkę

policki, gm. Dobra Szczecińska, Mierzyn

...odbędzie się na każdą nieruchomość oddzielnie.
3. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 11 marca 2004 r. o podatku od towarów i usług (Dz. U. z 2020r, poz. 106 ze zm.) czynność zwolniona
jest z podatku VAT.
4. Cena sprzedaży nieruchomości ustalona w wyniku przetargu płatna jest w całości przed zawarciem umowy w formie aktu notarialnego.
5. Warunkiem udziału w przetargu jest wniesienie przez uczestnika przetargu wadium w pieniądzu (PL) przelewem na rachunek bankowy: Bank PKO BP nr 46 1020 4795 0...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

116 860 zł

231 zł/m²

506 m²

Termin: 2023-04-06

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Dobra (Szczecińska), pow. policki, woj. zachodniopomorskie
Przetarg na działkę

policki, gm. Dobra Szczecińska, Mierzyn

Cena wywoławcza:

116 860 zł

231 zł/m²

506 m²

...odbędzie się na każdą nieruchomość oddzielnie.
jest z podatku VAT.
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-04-06

Organizator przetargu:
Przetarg na działkę

policki, gm. Dobra Szczecińska, Dobra (Szczecińska), Szczecińska

OT Szczecin,woj. Zachodniopomorskie,pow. policki, gmina Dobra, obr. Dobra, dz. nr 1539/32 (udział),pow.0,1383 ha.

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

273 193 zł

198 zł/m²

1 383 m²

Termin: 2023-03-29

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Cena wywoławcza:

273 193 zł

198 zł/m²

1 383 m²

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-03-29

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

OT Szczecin,woj. Zachodniopomorskie,pow. policki, gmina Dobra, obr. Dobra, dz. nr 1539/31 (udział),pow.0,1152 ha.

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

239 850 zł

208 zł/m²

1 152 m²

Termin: 2023-03-29

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Cena wywoławcza:

239 850 zł

208 zł/m²

1 152 m²

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-03-29

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

OT Szczecin,woj. Zachodniopomorskie,pow. policki, gmina Dobra, obr. Dobra, dz. nr 1539/30 (udział),pow.0,1146 ha.

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

238 743 zł

208 zł/m²

1 146 m²

Termin: 2023-03-29

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Cena wywoławcza:

238 743 zł

208 zł/m²

1 146 m²

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-03-29

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

OT Szczecin,woj. Zachodniopomorskie,pow. policki, gmina Dobra, obr. Dobra, dz. nr 1539/5 (udział),pow.0,1106 ha.

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

231 363 zł

209 zł/m²

1 106 m²

Termin: 2023-03-29

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Cena wywoławcza:

231 363 zł

209 zł/m²

1 106 m²

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-03-29

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

OT Szczecin,woj. Zachodniopomorskie,pow. policki, gmina Dobra, obr. Dobra, dz. nr 1539/3 (udział),pow.0,1107 ha.

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

224 116 zł

202 zł/m²

1 107 m²

Termin: 2023-03-29

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Cena wywoławcza:

224 116 zł

202 zł/m²

1 107 m²

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-03-29

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

OT Szczecin,woj. Zachodniopomorskie,pow. policki, gmina Dobra, obr. Dobra, dz. nr 1539/34 (udział),pow.0,1133 ha.

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

228 790 zł

202 zł/m²

1 133 m²

Termin: 2023-03-29

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Cena wywoławcza:

228 790 zł

202 zł/m²

1 133 m²

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-03-29

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

OT Szczecin,woj. Zachodniopomorskie,pow. policki, gmina Dobra, obr. Dobra, dz. nr 1539/29 (udział),pow.0,1141 ha.

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

237 759 zł

208 zł/m²

1 141 m²

Termin: 2023-03-29

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Cena wywoławcza:

237 759 zł

208 zł/m²

1 141 m²

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-03-29

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

OT Szczecin,woj. Zachodniopomorskie,pow. policki, gmina Dobra, obr. Dobra, dz. nr 1539/2 (udział),pow.0,1105 ha.

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

231 240 zł

209 zł/m²

1 105 m²

Termin: 2023-03-29

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Cena wywoławcza:

231 240 zł

209 zł/m²

1 105 m²

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-03-29

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

policki, gm. Dobra Szczecińska

...odbędzie się na każdą nieruchomość oddzielnie.
2. Do ceny nieruchomości netto ustalonej w przetargu zostanie doliczony podatek VAT w wysokości określonej przepisami obowiązującymi w dniu przetargu.
3. Cena sprzedaży nieruchomości ustalona w wyniku przetargu płatna jest w całości przed zawarciem umowy w formie aktu notarialnego.
4. Warunkiem udziału w przetargu jest wniesienie przez uczestnika przetargu wadium w pieniądzu (PL) przelewem na rachunek bankowy: Bank PKO BP nr 46 1020 4795 0000 93...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

276 710 zł

274 zł/m²

1 011 m²

Termin: 2023-03-16

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Dobra
Przetarg na działkę

policki, gm. Dobra Szczecińska

Cena wywoławcza:

276 710 zł

274 zł/m²

1 011 m²

...odbędzie się na każdą nieruchomość oddzielnie.
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-03-16

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Dobra
Przetarg na działkę

policki, gm. Dobra Szczecińska

...odbędzie się na każdą nieruchomość oddzielnie.
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

285 220 zł

288 zł/m²

990 m²

Termin: 2023-03-16

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Dobra
Przetarg na działkę

policki, gm. Dobra Szczecińska

Cena wywoławcza:

285 220 zł

288 zł/m²

990 m²

...odbędzie się na każdą nieruchomość oddzielnie.
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-03-16

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Dobra
Przetarg na działkę

policki, gm. Dobra Szczecińska

...odbędzie się na każdą nieruchomość oddzielnie.
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

307 110 zł

288 zł/m²

1 066 m²

Termin: 2023-03-16

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Dobra
Przetarg na działkę

policki, gm. Dobra Szczecińska

Cena wywoławcza:

307 110 zł

288 zł/m²

1 066 m²

...odbędzie się na każdą nieruchomość oddzielnie.
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-03-16

Cena wywoławcza:

238 743 zł

208 zł/m²

1 146 m²

Termin: 2023-02-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Cena wywoławcza:

238 743 zł

208 zł/m²

1 146 m²

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-02-23

Cena wywoławcza:

231 363 zł

209 zł/m²

1 106 m²

Termin: 2023-02-23

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Cena wywoławcza:

231 363 zł

209 zł/m²

1 106 m²

Szczegóły w pliku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-02-23

Organizator przetargu:
KOWR
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 5001 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości