Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
nieruchomości nierolnej niezabudowanej, wchodzącej w skład Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa, położonej
na terenie gminy Postomino powiat sławieński, pochodzącej z byłego PFZ Postomino.
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
Przedmiotem sprzedaży będzie nieruchomość określona w wykazie z dnia 07.11.2025 r.
nr KOS.WKUZ.SŁ.4240.W.107.2025.IS, opublikowanym w dniu 23.10.2025 r., w skład której wch...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

51 248 zł

9,90 zł/m²

5 175 m²

Termin: 2026-05-11

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Postomino

Cena wywoławcza:

51 248 zł

9,90 zł/m²

5 175 m²

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie

ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-11

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Postomino

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie
działając na podstawie art. 29 ust. 2 ustawy z dnia 19 października 1991 roku o gospodarowaniu
nieruchomościami rolnymi Skarbu Państwa (t. j.: Dz.U. z 2025 r., poz. 826) oraz rozporządzenia Ministra
Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 30.04.2012 r. w sprawie szczegółowego trybu sprzedaży nieruchomości Zasobu
Własności Rolnej Skarbu Państwa i ich części składowych, warunków obniżenia ceny sprzedaży nieruchomości
wpisanej do rejestru zaby...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

48 330 zł

9,94 zł/m²

4 861 m²

Termin: 2026-05-11

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Postomino

Cena wywoławcza:

48 330 zł

9,94 zł/m²

4 861 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-11

Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 30.04.2012 r. w sprawie szċzegółowego trybu sprzedaży nieruchomości Zasobu
Własności Rolnej Skarbu Państwa i ich części składowych, warunków obniżenia ceny sprzedaży nieruchomości wpisanej do rejestru zaby...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

133 713 zł

7,87 zł/m²

17 000 m²

Termin: 2026-05-11

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Dzierżęcin

Cena wywoławcza:

133 713 zł

7,87 zł/m²

17 000 m²

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
Oddział Terenowy w Koszalinie
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-11

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Złakowo

tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

40 620 zł

7,00 zł/m²

5 800 m²

Termin: 2026-05-06

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Złakowo

Cena wywoławcza:

40 620 zł

7,00 zł/m²

5 800 m²

tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-06

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Złakowo

tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

40 620 zł

7,00 zł/m²

5 800 m²

Termin: 2026-04-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Złakowo

Cena wywoławcza:

40 620 zł

7,00 zł/m²

5 800 m²

tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Postomino

tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

59 789 zł

11,55 zł/m²

5 175 m²

Termin: 2026-04-08

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Postomino

Cena wywoławcza:

59 789 zł

11,55 zł/m²

5 175 m²

tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-08

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Postomino

tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

56 385 zł

11,60 zł/m²

4 861 m²

Termin: 2026-04-08

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Postomino

Cena wywoławcza:

56 385 zł

11,60 zł/m²

4 861 m²

tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-08

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

...odbędzie się w Urzędzie Miasta Kalisza (62 - 800 Kalisz, Główny Rynek 20), pokój nr 36, I piętro, w dniu 18 marca 2026 r. o godz. 10.00.

Cena wywoławcza nieruchomości wynosi 677.000,00 zł (słownie złotych: sześćset siedemdziesiąt siedem tysięcy 00/100), w tym 23% podatku VAT.

Wadium w wysokości 68.000,00 zł (słownie złotych: sześćdziesiąt osiem tysięcy 00/100), należy wnieść w pieniądzu na konto Urzędu Miasta Kalisza w SANTANDER BANK S.A. 39 1090 1128 0000 0001 5108 9160, w terminie do dni...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

677 000 zł

358 zł/m²

1 891 m²

Termin: 2026-03-18

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Kalisz
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

Cena wywoławcza:

677 000 zł

358 zł/m²

1 891 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-18

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Kalisz
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Postomino

tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

64 440 zł

13,26 zł/m²

4 861 m²

Termin: 2026-03-12

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Postomino

Cena wywoławcza:

64 440 zł

13,26 zł/m²

4 861 m²

tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-12

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Postomino

tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

68 330 zł

13,20 zł/m²

5 175 m²

Termin: 2026-03-12

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Postomino

Cena wywoławcza:

68 330 zł

13,20 zł/m²

5 175 m²

tresc ogloszenia w zalaczniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-03-12

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Postomino

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

76 871 zł

16,47 zł/m²

4 667 m²

Termin: 2026-02-09

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Postomino

Cena wywoławcza:

76 871 zł

16,47 zł/m²

4 667 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-09

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Postomino

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

72 495 zł

16,65 zł/m²

4 353 m²

Termin: 2026-02-09

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Postomino

Cena wywoławcza:

72 495 zł

16,65 zł/m²

4 353 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-09

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Postomino

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

80 550 zł

16,57 zł/m²

4 861 m²

Termin: 2026-01-08

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Postomino

Cena wywoławcza:

80 550 zł

16,57 zł/m²

4 861 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-08

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Postomino

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

85 412 zł

16,50 zł/m²

5 175 m²

Termin: 2026-01-08

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Postomino

Cena wywoławcza:

85 412 zł

16,50 zł/m²

5 175 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-01-08

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Chudaczewo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

137 264 zł

14,30 zł/m²

9 600 m²

Termin: 2025-12-11

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Chudaczewo

Cena wywoławcza:

137 264 zł

14,30 zł/m²

9 600 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-11

Organizator przetargu:
KOWR
1                          28
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości