Cena wywoławcza:

104 914 zł

191 zł/m²

550 m²

Termin: 2022-10-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

Cena wywoławcza:

104 914 zł

191 zł/m²

550 m²

Treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-10-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

Treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

224 224 zł

203 zł/m²

1 103 m²

Termin: 2022-10-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

Cena wywoławcza:

224 224 zł

203 zł/m²

1 103 m²

Treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-10-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

Treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

224 843 zł

216 zł/m²

1 039 m²

Termin: 2022-10-11

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

Cena wywoławcza:

224 843 zł

216 zł/m²

1 039 m²

Treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-10-11

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

Treść ogłoszenia w złączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

297 536 zł

216 zł/m²

1 376 m²

Termin: 2022-10-11

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

Cena wywoławcza:

297 536 zł

216 zł/m²

1 376 m²

Treść ogłoszenia w złączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-10-11

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

Treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

209 960 zł

216 zł/m²

970 m²

Termin: 2022-10-11

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

Cena wywoławcza:

209 960 zł

216 zł/m²

970 m²

Treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-10-11

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

Treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

182 350 zł

217 zł/m²

842 m²

Termin: 2022-10-11

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

Cena wywoławcza:

182 350 zł

217 zł/m²

842 m²

Treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-10-11

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

Treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

415 790 zł

203 zł/m²

2 050 m²

Termin: 2022-10-11

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

Cena wywoławcza:

415 790 zł

203 zł/m²

2 050 m²

Treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-10-11

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

Treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

249 218 zł

216 zł/m²

1 152 m²

Termin: 2022-10-11

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

Cena wywoławcza:

249 218 zł

216 zł/m²

1 152 m²

Treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-10-11

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

Treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

223 766 zł

216 zł/m²

1 034 m²

Termin: 2022-10-11

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

Cena wywoławcza:

223 766 zł

216 zł/m²

1 034 m²

Treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-10-11

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

Treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

223 981 zł

216 zł/m²

1 035 m²

Termin: 2022-10-11

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

Cena wywoławcza:

223 981 zł

216 zł/m²

1 035 m²

Treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-10-11

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

Treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

331 953 zł

206 zł/m²

1 613 m²

Termin: 2022-10-11

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

Cena wywoławcza:

331 953 zł

206 zł/m²

1 613 m²

Treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-10-11

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

Treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

119 580 zł

217 zł/m²

551 m²

Termin: 2022-10-11

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

Cena wywoławcza:

119 580 zł

217 zł/m²

551 m²

Treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-10-11

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

Treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

269 495 zł

216 zł/m²

1 246 m²

Termin: 2022-10-11

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

Cena wywoławcza:

269 495 zł

216 zł/m²

1 246 m²

Treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-10-11

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

Treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

245 121 zł

216 zł/m²

1 133 m²

Termin: 2022-10-10

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

Cena wywoławcza:

245 121 zł

216 zł/m²

1 133 m²

Treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-10-10

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

Treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

223 334 zł

216 zł/m²

1 032 m²

Termin: 2022-10-10

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

Cena wywoławcza:

223 334 zł

216 zł/m²

1 032 m²

Treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2022-10-10

Organizator przetargu:
KOWR
       
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości