Cena wywoławcza:

208 012 zł

212 zł/m²

982 m²

Termin: 2024-05-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

Cena wywoławcza:

208 012 zł

212 zł/m²

982 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-05-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

164 190 zł

156 zł/m²

1 050 m²

Termin: 2024-05-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

Cena wywoławcza:

164 190 zł

156 zł/m²

1 050 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-05-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

179 934 zł

181 zł/m²

995 m²

Termin: 2024-05-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

Cena wywoławcza:

179 934 zł

181 zł/m²

995 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-05-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

161 533 zł

156 zł/m²

1 035 m²

Termin: 2024-05-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

Cena wywoławcza:

161 533 zł

156 zł/m²

1 035 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-05-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

194 981 zł

182 zł/m²

1 071 m²

Termin: 2024-05-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

Cena wywoławcza:

194 981 zł

182 zł/m²

1 071 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-05-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

274 334 zł

205 zł/m²

1 337 m²

Termin: 2024-05-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

Cena wywoławcza:

274 334 zł

205 zł/m²

1 337 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-05-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

192 923 zł

154 zł/m²

1 256 m²

Termin: 2024-05-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

Cena wywoławcza:

192 923 zł

154 zł/m²

1 256 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-05-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

167 044 zł

157 zł/m²

1 067 m²

Termin: 2024-05-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

Cena wywoławcza:

167 044 zł

157 zł/m²

1 067 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-05-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

228 480 zł

205 zł/m²

1 113 m²

Termin: 2024-05-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

Cena wywoławcza:

228 480 zł

205 zł/m²

1 113 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-05-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

191 973 zł

192 zł/m²

998 m²

Termin: 2024-05-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

Cena wywoławcza:

191 973 zł

192 zł/m²

998 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-05-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

190 202 zł

186 zł/m²

1 023 m²

Termin: 2024-05-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

Cena wywoławcza:

190 202 zł

186 zł/m²

1 023 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-05-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

202 425 zł

203 zł/m²

995 m²

Termin: 2024-03-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

Cena wywoławcza:

202 425 zł

203 zł/m²

995 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-03-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

234 014 zł

238 zł/m²

982 m²

Termin: 2024-03-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

Cena wywoławcza:

234 014 zł

238 zł/m²

982 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-03-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

219 252 zł

205 zł/m²

1 071 m²

Termin: 2024-03-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

Cena wywoławcza:

219 252 zł

205 zł/m²

1 071 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-03-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

187 924 zł

176 zł/m²

1 067 m²

Termin: 2024-03-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sławieński, gm. Postomino, Rusinowo

Cena wywoławcza:

187 924 zł

176 zł/m²

1 067 m²

treść ogłoszenia w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-03-14

Organizator przetargu:
KOWR
       
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości