Przetargi: grunty Zabrze, Centrum

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

Zabrze, Centrum, Wolności

...odbędzie się 1 października 2024 r. o godzinie 1000 w sali 207 Urzędu Miejskiego
w Zabrzu przy ul. Powstańców Śląskich 5-7.
Pierwszy przetarg odbył się 13 czerwca 2024 r.
Wadium:
Wadium w wysokości 39 200,00 zł należy wnieść w pieniądzu, dokonując przelewu na konto
depozytowe Miasta Zabrze w ING Banku Śląskim nr 25 1050 1230 1000 0023 5387 1185
do 24 września 2024 r.
Za termin wniesienia wadium uważa się dzień jego wpływu na wskazane wyżej konto.
UWAGA ! W tytule przelewu należy wpis...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

196 000 zł

339 zł/m²

579 m²

Termin: 2024-10-01

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Zabrzu
Przetarg na działkę

Zabrze, Centrum, Wolności

Cena wywoławcza:

196 000 zł

339 zł/m²

579 m²

w Zabrzu przy ul. Powstańców Śląskich 5-7.
Pierwszy przetarg odbył się 13 czerwca 2024 r.
Wadium:
do 24 września 2024 r.
UWAGA ! W tytule przelewu należy wpis...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-10-01

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Zabrzu
Przetarg na działkę

Zabrze, Centrum, Stefana Batorego

...odbędzie się 3 września 2024 r. o godzinie 9
30 w sali 207 Urzędu Miejskiego w Zabrzu
przy ul. Powstańców Śląskich 5-7.
Pierwszy przetarg odbył się 20 czerwca 2024 r.
Wadium:
Wadium w wysokości 40 000,00 zł należy wnieść w pieniądzu, dokonując przelewu na konto
do 27 sierpnia 2024 r.
UWAGA! W tytule przelewu należy wpisać o...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

200 000 zł

259 zł/m²

773 m²

Termin: 2024-09-03

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Zabrzu
Przetarg na działkę

Zabrze, Centrum, Stefana Batorego

Cena wywoławcza:

200 000 zł

259 zł/m²

773 m²

...odbędzie się 3 września 2024 r. o godzinie 9
30 w sali 207 Urzędu Miejskiego w Zabrzu
przy ul. Powstańców Śląskich 5-7.
Pierwszy przetarg odbył się 20 czerwca 2024 r.
Wadium:
do 27 sierpnia 2024 r.
UWAGA! W tytule przelewu należy wpisać o...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-09-03

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Zabrzu
Przetarg na działkę

Zabrze, Karczewskiego

Nieruchomość niezabudowana o regularnym kształcie, nieogrodzona, w niewielkiej części porośnięta trawą. Bezpośrednie otoczenie stanowi zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna. Po przeciwnej stronie ulicy Karczewskiego znajduje się szkoła podstawowa       i zabudowa jednorodzinna. Odległość od centrum administracyjnego miasta ok. 4,0 km. Informacja telefoniczna w sprawie oferty jest udzielana w godz. 7.00 - 15.00 od poniedziałku do piątku....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

146 000 zł

247 zł/m²

591 m²

Termin: 2024-07-15

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń
Przetarg na działkę

Zabrze, Karczewskiego

Cena wywoławcza:

146 000 zł

247 zł/m²

591 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-07-15

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń
Przetarg na działkę

Zabrze, Młyńska

Nieruchomość o kształcie prostokąta, porośnięta krzewami i zielenią nieurządzoną.     Nieruchomość położona jest w miejscowości Zabrze przy ul. Młyńskiej, obręb Biskupice. Bezpośrednie otoczenie przedmiotowej nieruchomości stanowi zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna. W bliskiej odległości znajdują się punkty handlowe, usługowe, linia tramwajowa. Nieruchomość posiada dostęp do drogi publicznej ul. Młyńskiej. Dojazd do działki ulicą Młyńską. W odległości ok. 3,0 km znajduje się centrum administrac...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

148 000 zł

148 zł/m²

1 000 m²

Termin: 2024-07-02

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń
Przetarg na działkę

Zabrze, Młyńska

Cena wywoławcza:

148 000 zł

148 zł/m²

1 000 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-07-02

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń
Przetarg na działkę

Zabrze, Centrum, Stefana Batorego

...odbędzie się 20 czerwca 2024 r. o godzinie 1030 w sali 207 Urzędu Miejskiego w Zabrzu
przy ul. Powstańców Śląskich 5-7.
Wadium:
Wadium w wysokości 48 000,00 zł należy wnieść w pieniądzu, dokonując przelewu na konto
do 13 czerwca 2024 r.
UWAGA! W tytule przelewu należy wpisać oznaczenie nieruchomości, której dotyczy wadium
or...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

240 000 zł

310 zł/m²

773 m²

Termin: 2024-06-20

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Zabrzu
Przetarg na działkę

Zabrze, Centrum, Stefana Batorego

Cena wywoławcza:

240 000 zł

310 zł/m²

773 m²

przy ul. Powstańców Śląskich 5-7.
Wadium:
do 13 czerwca 2024 r.
or...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-06-20

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Zabrzu
Przetarg na działkę

Zabrze, Centrum, Wolności

...odbędzie się 13 czerwca 2024 r. o godzinie 9
30 w sali 207 Urzędu Miejskiego w Zabrzu
przy ul. Powstańców Śląskich 5-7.
Wadium:
do 6 czerwca 2024 r.
UWAGA ! W tytule przelewu należy wpisać oznaczenie nieruchomości, której dotyczy
wadium o...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

196 000 zł

339 zł/m²

579 m²

Termin: 2024-06-13

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Zabrzu
Przetarg na działkę

Zabrze, Centrum, Wolności

Cena wywoławcza:

196 000 zł

339 zł/m²

579 m²

...odbędzie się 13 czerwca 2024 r. o godzinie 9
30 w sali 207 Urzędu Miejskiego w Zabrzu
przy ul. Powstańców Śląskich 5-7.
Wadium:
do 6 czerwca 2024 r.
wadium o...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-06-13

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Zabrzu
Przetarg na działkę

Zabrze, Centrum, Wolności

...odbędzie się 13 czerwca 2024 r. o godzinie 9
00 w sali 207 Urzędu Miejskiego w Zabrzu
przy ul. Powstańców Śląskich 5-7.
Pierwszy przetarg odbył się 14 grudnia 2023 r.
Wadium:
Wadium w wysokości 180 000,00 zł należy wnieść w pieniądzu, dokonując przelewu na konto
do 6 czerwca 2024 r.
UWAGA ! W tytule przelewu należy wpisać o...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

900 000 zł

231 zł/m²

3 890 m²

Termin: 2024-06-13

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Zabrzu
Przetarg na działkę

Zabrze, Centrum, Wolności

Cena wywoławcza:

900 000 zł

231 zł/m²

3 890 m²

...odbędzie się 13 czerwca 2024 r. o godzinie 9
00 w sali 207 Urzędu Miejskiego w Zabrzu
przy ul. Powstańców Śląskich 5-7.
Pierwszy przetarg odbył się 14 grudnia 2023 r.
Wadium:
do 6 czerwca 2024 r.
UWAGA ! W tytule przelewu należy wpisać o...
Szczegóły przetargu

Termin: 2024-06-13

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Zabrzu
Przetarg na działkę

Zabrze, Ziemska

Nieruchomość niezabudowana o nieregularnym kształcie, porośnięta krzewami i drzewami. Nieruchomość posiada bliski dostęp do sieci elektroenergetycznej, wodnej, kanalizacyjnej i ciepłowniczej. Najbliższe otoczenie nieruchomości stanowią tereny zabudowy przemysłowej, tereny zieleni nieurządzonej, zbiornik wodny, linia kolejowa. W dalszym otoczeniu tereny zabudowy mieszkaniowej. Działka posiada  dostępdo drogi publicznej ul. Ziemskiej. Odległość od centrum miasta ok. 6,0 km. Informacja telefoniczna...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 900 000 zł

12,29 zł/m²

154 656 m²

Termin: 2023-08-09

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń
Przetarg na działkę

Zabrze, Ziemska

Cena wywoławcza:

1 900 000 zł

12,29 zł/m²

154 656 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-08-09

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń
Przetarg na działkę

Zabrze, Młyńska/Mrozka

Działka o kształcie prostokąta, niezabudowana, częściowo porośnięta trawą. Na nieruchomości znajduje się urządzenie elektroenergetyczne będące własnością osób trzecich. Przy umowie przeniesienia prawa do przedmiotowej nieruchomości nabywca będzie zobowiązany oświadczyć, iż wie o powyższej okoliczności, stan ten akceptuje i nie będzie dochodzić z tego tytułu jakichkolwiek roszczeń wobec SRK S.A. Bezpośrednie otoczenie przedmiotowej nieruchomości stanowi zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna. W blis...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

217 000 zł

161 zł/m²

1 351 m²

Termin: 2023-06-19

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń
Przetarg na działkę

Zabrze, Młyńska/Mrozka

Cena wywoławcza:

217 000 zł

161 zł/m²

1 351 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2023-06-19

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń
Przetarg na działkę

Zabrze, Kopalniana

Nieruchomość o kształcie prostokąta, częściowo porośnięta drzewami i krzewami. W najbliższej okolicy tereny zielone, przemysłowe, usługowe, garaże. W dalszej odległości zabudowa wielorodzinna, ogródki działkowe. Odległość do centrum ok 5 km. Informacja telefoniczna w sprawie oferty jest udzielana w godz. 7.00 - 15.00 od poniedziałku do piątku....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

72 000 zł

21,00 zł/m²

3 411 m²

Termin: 2022-04-13

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń
Przetarg na działkę

Zabrze, Kopalniana

Cena wywoławcza:

72 000 zł

21,00 zł/m²

3 411 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-04-13

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń
Przetarg na działkę

Zabrze, Rodakowskiego/Chrobergo

Działki o nieregularnym kształcie stanowią teren podwórza i zieleni wokół budynku mieszkalnego wielorodzinnego, położonego przy ul. Rodakowskiego i Chrobrego. Dojazd do nieruchomości odbywa się ul. Bytomską, następnie ul. Chrobrego i nieutwardzoną żwirową drogą dojazdową. Odległość do centrum miasta 3,5 km....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

602 000 zł

117 zł/m²

5 133 m²

Termin: 2021-09-16

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń
Przetarg na działkę

Zabrze, Rodakowskiego/Chrobergo

Cena wywoławcza:

602 000 zł

117 zł/m²

5 133 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2021-09-16

Organizator przetargu:
Spółka Restrukturyzacji Kopalń
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z ponad 1000 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości