Przetargi: grunty gm. Wierzbica

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

chełmski, gm. Wierzbica, Helenów

Sprzedaż dz. nr 194 o pow. 0,3900 ha, obręb Helenów, gmina Wierzbica....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

12 000 zł

3,08 zł/m²

3 900 m²

Termin: 2026-05-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

chełmski, gm. Wierzbica, Helenów

Cena wywoławcza:

12 000 zł

3,08 zł/m²

3 900 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

chełmski, gm. Wierzbica, Helenów

Sprzedaż dz. nr 196 o pow. 0,76 ha, obręb Helenów, gmina Wierzbica....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

22 600 zł

2,97 zł/m²

7 600 m²

Termin: 2026-05-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

chełmski, gm. Wierzbica, Helenów

Cena wywoławcza:

22 600 zł

2,97 zł/m²

7 600 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

chełmski, gm. Wierzbica, Helenów

Sprzedaż dz. nr 207 o pow. 0,51 ha, obręb Helenów, gmina Wierzbica....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

15 500 zł

3,04 zł/m²

5 100 m²

Termin: 2026-05-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

chełmski, gm. Wierzbica, Helenów

Cena wywoławcza:

15 500 zł

3,04 zł/m²

5 100 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

chełmski, gm. Wierzbica, Chylin Wielki

Sprzedaż dz. nr 297 o pow. 1,4127 ha, obręb Chylin Wielki, gmina Wierzbica....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

38 800 zł

2,75 zł/m²

14 127 m²

Termin: 2026-05-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

chełmski, gm. Wierzbica, Chylin Wielki

Cena wywoławcza:

38 800 zł

2,75 zł/m²

14 127 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

chełmski, gm. Wierzbica, Chylin

Sprzedaż dz. nr 99/1, 99/2 o pow. 1,8274 ha, obręb Chylin, gmina Wierzbica....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

56 800 zł

3,11 zł/m²

18 274 m²

Termin: 2026-05-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

chełmski, gm. Wierzbica, Chylin

Cena wywoławcza:

56 800 zł

3,11 zł/m²

18 274 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

chełmski, gm. Wierzbica, Helenów

Sprzedaż dz. nr 212 o pow. 0,26 ha, obręb Helenów, gmina Wierzbica....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

8 400 zł

3,23 zł/m²

2 600 m²

Termin: 2026-05-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

chełmski, gm. Wierzbica, Helenów

Cena wywoławcza:

8 400 zł

3,23 zł/m²

2 600 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

chełmski, gm. Wierzbica, Werejce

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

17 800 zł

4,34 zł/m²

4 100 m²

Termin: 2026-04-30

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

chełmski, gm. Wierzbica, Werejce

Cena wywoławcza:

17 800 zł

4,34 zł/m²

4 100 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-30

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

chełmski, gm. Wierzbica, Chylin

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

56 800 zł

3,11 zł/m²

18 274 m²

Termin: 2026-04-30

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

chełmski, gm. Wierzbica, Chylin

Cena wywoławcza:

56 800 zł

3,11 zł/m²

18 274 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-30

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

chełmski, gm. Wierzbica, Chylin Wielki

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

48 500 zł

3,43 zł/m²

14 127 m²

Termin: 2026-04-29

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

chełmski, gm. Wierzbica, Chylin Wielki

Cena wywoławcza:

48 500 zł

3,43 zł/m²

14 127 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-29

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

chełmski, gm. Wierzbica, Werejce

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

17 800 zł

4,34 zł/m²

4 100 m²

Termin: 2026-04-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

chełmski, gm. Wierzbica, Werejce

Cena wywoławcza:

17 800 zł

4,34 zł/m²

4 100 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

chełmski, gm. Wierzbica, Helenów

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

15 500 zł

3,04 zł/m²

5 100 m²

Termin: 2026-04-10

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

chełmski, gm. Wierzbica, Helenów

Cena wywoławcza:

15 500 zł

3,04 zł/m²

5 100 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-10

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

chełmski, gm. Wierzbica, Helenów

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

22 600 zł

2,97 zł/m²

7 600 m²

Termin: 2026-04-10

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

chełmski, gm. Wierzbica, Helenów

Cena wywoławcza:

22 600 zł

2,97 zł/m²

7 600 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-10

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

chełmski, gm. Wierzbica, Helenów

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

8 400 zł

3,23 zł/m²

2 600 m²

Termin: 2026-04-10

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

chełmski, gm. Wierzbica, Helenów

Cena wywoławcza:

8 400 zł

3,23 zł/m²

2 600 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-10

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

chełmski, gm. Wierzbica, Helenów

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

12 000 zł

3,08 zł/m²

3 900 m²

Termin: 2026-04-10

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

chełmski, gm. Wierzbica, Helenów

Cena wywoławcza:

12 000 zł

3,08 zł/m²

3 900 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-10

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

chełmski, gm. Wierzbica, Chylin Wielki

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

48 500 zł

3,43 zł/m²

14 127 m²

Termin: 2026-04-08

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

chełmski, gm. Wierzbica, Chylin Wielki

Cena wywoławcza:

48 500 zł

3,43 zł/m²

14 127 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-08

Organizator przetargu:
KOWR
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 4999 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości