Cena wywoławcza:

28 413 zł

18,94 zł/m²

1 500 m²

Termin: 2023-07-06

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

chełmski, gm. Wierzbica, Święcica

Cena wywoławcza:

28 413 zł

18,94 zł/m²

1 500 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-07-06

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

chełmski, gm. Wierzbica, Ochoża

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

3 444 zł

8,61 zł/m²

400 m²

Termin: 2023-07-06

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

chełmski, gm. Wierzbica, Ochoża

Cena wywoławcza:

3 444 zł

8,61 zł/m²

400 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-07-06

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

chełmski, gm. Wierzbica, Werejce

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

13 000 zł

2,32 zł/m²

5 600 m²

Termin: 2023-07-06

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

chełmski, gm. Wierzbica, Werejce

Cena wywoławcza:

13 000 zł

2,32 zł/m²

5 600 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-07-06

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

chełmski, gm. Wierzbica, Święcica

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

19 434 zł

10,83 zł/m²

1 795 m²

Termin: 2023-07-06

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

chełmski, gm. Wierzbica, Święcica

Cena wywoławcza:

19 434 zł

10,83 zł/m²

1 795 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-07-06

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

chełmski, gm. Wierzbica, Werejce

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

8 100 zł

2,70 zł/m²

3 000 m²

Termin: 2023-07-06

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

chełmski, gm. Wierzbica, Werejce

Cena wywoławcza:

8 100 zł

2,70 zł/m²

3 000 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-07-06

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

chełmski, gm. Wierzbica, Ochoża

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

13 530 zł

11,28 zł/m²

1 200 m²

Termin: 2023-07-06

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

chełmski, gm. Wierzbica, Ochoża

Cena wywoławcza:

13 530 zł

11,28 zł/m²

1 200 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-07-06

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

chełmski, gm. Wierzbica, Syczyn

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

63 500 zł

17,40 zł/m²

3 650 m²

Termin: 2023-07-06

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

chełmski, gm. Wierzbica, Syczyn

Cena wywoławcza:

63 500 zł

17,40 zł/m²

3 650 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-07-06

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

chełmski, gm. Wierzbica, Werejce

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

25 800 zł

2,37 zł/m²

10 900 m²

Termin: 2023-06-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

chełmski, gm. Wierzbica, Werejce

Cena wywoławcza:

25 800 zł

2,37 zł/m²

10 900 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-06-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

chełmski, gm. Wierzbica, Werejce

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

8 100 zł

2,70 zł/m²

3 000 m²

Termin: 2023-06-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

chełmski, gm. Wierzbica, Werejce

Cena wywoławcza:

8 100 zł

2,70 zł/m²

3 000 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-06-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

chełmski, gm. Wierzbica, Werejce

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

13 000 zł

2,32 zł/m²

5 600 m²

Termin: 2023-06-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

chełmski, gm. Wierzbica, Werejce

Cena wywoławcza:

13 000 zł

2,32 zł/m²

5 600 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-06-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

chełmski, gm. Wierzbica, Ochoża

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

3 444 zł

8,61 zł/m²

400 m²

Termin: 2023-06-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

chełmski, gm. Wierzbica, Ochoża

Cena wywoławcza:

3 444 zł

8,61 zł/m²

400 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-06-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

chełmski, gm. Wierzbica, Święcica

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

19 434 zł

10,83 zł/m²

1 795 m²

Termin: 2023-06-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

chełmski, gm. Wierzbica, Święcica

Cena wywoławcza:

19 434 zł

10,83 zł/m²

1 795 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-06-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

chełmski, gm. Wierzbica, Święcica

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

28 413 zł

18,94 zł/m²

1 500 m²

Termin: 2023-06-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

chełmski, gm. Wierzbica, Święcica

Cena wywoławcza:

28 413 zł

18,94 zł/m²

1 500 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-06-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

chełmski, gm. Wierzbica, Werejce

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

25 800 zł

2,37 zł/m²

10 900 m²

Termin: 2023-06-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

chełmski, gm. Wierzbica, Werejce

Cena wywoławcza:

25 800 zł

2,37 zł/m²

10 900 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-06-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

chełmski, gm. Wierzbica, Ochoża

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

13 530 zł

11,28 zł/m²

1 200 m²

Termin: 2023-06-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

chełmski, gm. Wierzbica, Ochoża

Cena wywoławcza:

13 530 zł

11,28 zł/m²

1 200 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-06-20

Organizator przetargu:
KOWR
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 4999 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości