Cena wywoławcza:

63 500 zł

17,40 zł/m²

3 650 m²

Termin: 2023-06-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

chełmski, gm. Wierzbica, Syczyn

Cena wywoławcza:

63 500 zł

17,40 zł/m²

3 650 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-06-16

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

chełmski, gm. Wierzbica, Ochoża

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

13 530 zł

11,28 zł/m²

1 200 m²

Termin: 2023-05-11

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

chełmski, gm. Wierzbica, Ochoża

Cena wywoławcza:

13 530 zł

11,28 zł/m²

1 200 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-05-11

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

chełmski, gm. Wierzbica, Wierzbica

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

25 800 zł

2,37 zł/m²

10 900 m²

Termin: 2023-05-11

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

chełmski, gm. Wierzbica, Wierzbica

Cena wywoławcza:

25 800 zł

2,37 zł/m²

10 900 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-05-11

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

chełmski, gm. Wierzbica, Święcica

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

28 413 zł

18,94 zł/m²

1 500 m²

Termin: 2023-05-11

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

chełmski, gm. Wierzbica, Święcica

Cena wywoławcza:

28 413 zł

18,94 zł/m²

1 500 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-05-11

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

chełmski, gm. Wierzbica, Werejce

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

13 000 zł

2,32 zł/m²

5 600 m²

Termin: 2023-05-11

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

chełmski, gm. Wierzbica, Werejce

Cena wywoławcza:

13 000 zł

2,32 zł/m²

5 600 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-05-11

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

chełmski, gm. Wierzbica, Werejce

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

8 100 zł

2,70 zł/m²

3 000 m²

Termin: 2023-05-11

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

chełmski, gm. Wierzbica, Werejce

Cena wywoławcza:

8 100 zł

2,70 zł/m²

3 000 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-05-11

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

chełmski, gm. Wierzbica, Święcica

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

19 434 zł

10,83 zł/m²

1 795 m²

Termin: 2023-05-11

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

chełmski, gm. Wierzbica, Święcica

Cena wywoławcza:

19 434 zł

10,83 zł/m²

1 795 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-05-11

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

chełmski, gm. Wierzbica, Ochoża

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

3 444 zł

8,61 zł/m²

400 m²

Termin: 2023-05-11

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

chełmski, gm. Wierzbica, Ochoża

Cena wywoławcza:

3 444 zł

8,61 zł/m²

400 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-05-11

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

chełmski, gm. Wierzbica, Werejce

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

8 100 zł

2,70 zł/m²

3 000 m²

Termin: 2023-04-04

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

chełmski, gm. Wierzbica, Werejce

Cena wywoławcza:

8 100 zł

2,70 zł/m²

3 000 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-04-04

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

chełmski, gm. Wierzbica, Ochoża

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

13 530 zł

11,28 zł/m²

1 200 m²

Termin: 2023-04-04

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

chełmski, gm. Wierzbica, Ochoża

Cena wywoławcza:

13 530 zł

11,28 zł/m²

1 200 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-04-04

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

chełmski, gm. Wierzbica, Święcica

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

28 413 zł

18,94 zł/m²

1 500 m²

Termin: 2023-04-04

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

chełmski, gm. Wierzbica, Święcica

Cena wywoławcza:

28 413 zł

18,94 zł/m²

1 500 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-04-04

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

chełmski, gm. Wierzbica, Werejce

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

13 000 zł

2,32 zł/m²

5 600 m²

Termin: 2023-04-04

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

chełmski, gm. Wierzbica, Werejce

Cena wywoławcza:

13 000 zł

2,32 zł/m²

5 600 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-04-04

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

chełmski, gm. Wierzbica, Święcica

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

19 434 zł

10,83 zł/m²

1 795 m²

Termin: 2023-04-04

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

chełmski, gm. Wierzbica, Święcica

Cena wywoławcza:

19 434 zł

10,83 zł/m²

1 795 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-04-04

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

chełmski, gm. Wierzbica, Ochoża

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

3 444 zł

8,61 zł/m²

400 m²

Termin: 2023-04-04

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

chełmski, gm. Wierzbica, Ochoża

Cena wywoławcza:

3 444 zł

8,61 zł/m²

400 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2023-04-04

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

chełmski, gm. Wierzbica, Karczunek

Sprzedaż dz. nr 73 o pow. 0,50 ha, obręb Karczunek, gmina Wierzbica.

Sprzedaż dz. nr 73 o pow. 0,50 ha, obręb Karczunek, gmina Wierzbica. Tereny upraw polowych. Nr LU 1C/00081944/2....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

6 100 zł

1,00 zł/m²

5 000 m²

Termin: 2022-05-09

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

chełmski, gm. Wierzbica, Karczunek

Cena wywoławcza:

6 100 zł

1,00 zł/m²

5 000 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2022-05-09

Organizator przetargu:
KOWR
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 4999 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości