Przetargi: grunty tomaszowski

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

tomaszowski, gm. Tyszowce, Lipowiec

OFERTA SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI

Syndyk Masy Upadłości w postępowaniu upadłościowym o sygn. akt LU1S/GUp-s/544/2024 informuje o sprzedaży z wolnej ręki wchodzącego w skład masy upadłości:

prawo własności gruntu, tj. geodezyjnie wyodrębnionej działki gruntu nr ewidencyjny ***/2, o powierzchni 1,3999 ha, położonej w miejscowości Lipowiec, gmina Tyszowce, powiat tomaszowski, województwo lubelskie, dla której Sąd Rejonowy w Tomaszowie Lubelskim VI Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

15 500 zł

1,11 zł/m²

13 999 m²

Termin: 2025-08-20

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

tomaszowski, gm. Tyszowce, Lipowiec

Cena wywoławcza:

15 500 zł

1,11 zł/m²

13 999 m²

OFERTA SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-08-20

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

tomaszowski, gm. Tyszowce, Lipowiec

OFERTA SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI

prawo własności gruntu, tj. geodezyjnie wyodrębnionej działki gruntu nr. ewidencyjny ***/2, o powierzchni 1,3999 ha, położonej w miejscowości Lipowiec, gmina Tyszowce, powiat tomaszowski, województwo lubelskie, dla której Sąd Rejonowy w Tomaszowie Lubelskim VI Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

23 250 zł

1,66 zł/m²

13 999 m²

Termin: 2025-07-23

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

tomaszowski, gm. Tyszowce, Lipowiec

Cena wywoławcza:

23 250 zł

1,66 zł/m²

13 999 m²

OFERTA SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-07-23

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

tomaszowski, gm. Bełżec, Bełżec, Lipowa

...odbędzie się w Urzędzie Gminy Bełżec, ul. Lwowska 5, sala narad nr 2
dnia 11 lipca 2025 r. o godzina 10.00.

Aby przystąpić do przetargu należy wnieść wadium w pieniądzu w wysokości wskazanej w ogłoszeniu w terminie najpóżniej do dnia 07.07.2025 r. na
konto Gminy Bełżec nr 36 9617 0005 0000 1111 2000 0002 w Banku Spółdzielczym w Lubyczy Królewskiej (tytuł wpłaty wadium winien wskazywać
uczestnika przetargu (imię i nazwisko), nr ewidencyjny nieruchomości oraz dopisek wadium)...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

142 125,27 zł

64,66 zł/m²

2 198 m²

Termin: 2025-07-11

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Bełżec
Przetarg na działkę

tomaszowski, gm. Bełżec, Bełżec, Lipowa

Cena wywoławcza:

142 125,27 zł

64,66 zł/m²

2 198 m²

dnia 11 lipca 2025 r. o godzina 10.00.

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-07-11

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Bełżec
Przetarg na działkę

tomaszowski, gm. Tyszowce, Lipowiec

OPIS OFERTY

OFERTA SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI
1) prawo własności gruntu tj. geodezyjnie wyodrębnionej działki gruntu nr ewidencyjny ***/2, o powierzchni 1,3999 ha, położonej w miejscowości Lipowiec, gmina Tyszowce, powiat tomaszowski, województwo lubelskie, dla której Sąd Rejonowy w Tomaszowie Lubelskim VI Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

23 250 zł

1,66 zł/m²

13 999 m²

Termin: 2025-06-13

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

tomaszowski, gm. Tyszowce, Lipowiec

Cena wywoławcza:

23 250 zł

1,66 zł/m²

13 999 m²

OPIS OFERTY

OFERTA SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-06-13

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

tomaszowski, gm. Bełżec, Bełżec

OPIS OFERTY

Syndyk masy upadłości ***– osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej (sygn. akt: LU1S/GUp-s/684/2024) ogłasza konkurs ofert na nabycie z wolnej ręki:
- prawa własności nieruchomości niezabudowanej położonej we wsi Bełżec, powiat tomaszowski, gmina Bełżec, działka nr ***/11, obręb 0004 Święcie-Kolonia, dla której Sąd Rejonowy w Tomaszowie Lubelskim IV Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o nr ***;
- udziału w wysokości 1/8 w prawie własności nieruchomośc...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

134 000 zł

102 zł/m²

1 311 m²

Termin: 2025-05-23

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

tomaszowski, gm. Bełżec, Bełżec

Cena wywoławcza:

134 000 zł

102 zł/m²

1 311 m²

OPIS OFERTY

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-05-23

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

tomaszowski, gm. Tyszowce, Lipowiec

OPIS OFERTY

OFERTA SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI

1) prawo własności gruntu, tj. geodezyjnie wyodrębnionej działki gruntu nr ewidencyjny ***/2, o powierzchni 1,3999 ha, położonej w miejscowości Lipowiec, gmina Tyszowce, powiat tomaszowski, województwo lubelskie, dla której Sąd Rejonowy w Tomaszowie Lubelskim VI Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi k...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

31 000 zł

2,21 zł/m²

13 999 m²

Termin: 2025-05-19

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

tomaszowski, gm. Tyszowce, Lipowiec

Cena wywoławcza:

31 000 zł

2,21 zł/m²

13 999 m²

OPIS OFERTY

OFERTA SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-05-19

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

tomaszowski, gm. Lubycza Królewska, Machnów Nowy

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

298 500 zł

148 zł/m²

2 013 m²

Termin: 2025-04-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

tomaszowski, gm. Lubycza Królewska, Machnów Nowy

Cena wywoławcza:

298 500 zł

148 zł/m²

2 013 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-04-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

tomaszowski, gm. Ulhówek, Szczepiatyn-Osada

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

8 856 zł

29,52 zł/m²

300 m²

Termin: 2025-04-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

tomaszowski, gm. Ulhówek, Szczepiatyn-Osada

Cena wywoławcza:

8 856 zł

29,52 zł/m²

300 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-04-24

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

tomaszowski, gm. Tyszowce, Lipowiec

OFERTA SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI

1) prawo własności gruntu tj. geodezyjnie wyodrębnionej działki gruntu nr ewidencyjny ***/3, o powierzchni 2,3432 ha, położonej w miejscowości Lipowiec, gmina Tyszowce, powiat tomaszowski, województwo lubelskie, dla której Sąd Rejonowy w Tomaszowie Lubelskim VI Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczyst...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

98 000 zł

2,62 zł/m²

37 431 m²

Termin: 2025-04-23

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

tomaszowski, gm. Tyszowce, Lipowiec

Cena wywoławcza:

98 000 zł

2,62 zł/m²

37 431 m²

OFERTA SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-04-23

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

tomaszowski, gm. Susiec, Rybnica

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBELSKIE, powiat tomaszowski, gmina Susiec, obręb Rybnica działka nr: 424/1 o pow. ewid. 0.1100. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.1100 ha, w tym w użytkach (ŁIV/Ł - 0,1100 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr ZA1T/00073770/2. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

53 406 zł

48,55 zł/m²

1 100 m²

Termin: 2024-12-03

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

tomaszowski, gm. Susiec, Rybnica

Cena wywoławcza:

53 406 zł

48,55 zł/m²

1 100 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-12-03

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

tomaszowski, gm. Susiec, Ciotusza Nowa

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBELSKIE, powiat tomaszowski, gmina Susiec, obręb Ciotusza Nowa działka nr: 724/4 o pow. ewid. 0.8200. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.8200 ha, w tym w użytkach (RIVb/R - 0,2100 ha; RV/R - 0,6100 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr ZA1T/00074452/4. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

13 000 zł

1,59 zł/m²

8 200 m²

Termin: 2024-12-03

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

tomaszowski, gm. Susiec, Ciotusza Nowa

Cena wywoławcza:

13 000 zł

1,59 zł/m²

8 200 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-12-03

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

tomaszowski, gm. Susiec, Ciotusza Nowa

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBELSKIE, powiat tomaszowski, gmina Susiec, obręb Ciotusza Nowa działka nr: 289/3 o pow. ewid. 0.0800. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.0800 ha, w tym w użytkach (RVI/R - 0,0800 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr ZA1T/00074452/4. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

4 087 zł

5,11 zł/m²

800 m²

Termin: 2024-12-03

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

tomaszowski, gm. Susiec, Ciotusza Nowa

Cena wywoławcza:

4 087 zł

5,11 zł/m²

800 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-12-03

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

tomaszowski, gm. Susiec, Huta Szumy

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBELSKIE, powiat tomaszowski, gmina Susiec, obręb Huta Szumy działki nr: 446 o pow. ewid. 0.0400, nr: 422/2 o pow. ewid. 0.6400, nr: 401/3 o pow. ewid. 0.0500. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.7300 ha, w tym w użytkach (RIVa/R - 0,0100 ha; RIVb/R - 0,0500 ha; RV/R - 0,0900 ha; RVI/R - 0,5800 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr ZA1T/00023356/9, ZA1T/00072731/0, . Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączn...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

54 230 zł

7,43 zł/m²

7 300 m²

Termin: 2024-12-03

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

tomaszowski, gm. Susiec, Huta Szumy

Cena wywoławcza:

54 230 zł

7,43 zł/m²

7 300 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-12-03

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

tomaszowski, gm. Krynice, Dzierążnia

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBELSKIE, powiat tomaszowski, gmina Krynice, obręb Dzierążnia działki nr: 1225 o pow. ewid. 0.1500, nr: 1224 o pow. ewid. 0.0600, nr: 1227 o pow. ewid. 0.1800, nr: 1223 o pow. ewid. 0.1000. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.4900 ha, w tym w użytkach (RIIIb/R - 0,4200 ha; RIVa/R - 0,0700 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr ZA1T/00047767/7, ZA1T/00072078/4. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poni...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

12 700 zł

2,59 zł/m²

4 900 m²

Termin: 2024-11-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

tomaszowski, gm. Krynice, Dzierążnia

Cena wywoławcza:

12 700 zł

2,59 zł/m²

4 900 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-11-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

tomaszowski, gm. Krynice, Dzierążnia

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBELSKIE, powiat tomaszowski, gmina Krynice, obręb Dzierążnia działki nr: 1219 o pow. ewid. 0.1700, nr: 1757 o pow. ewid. 0.1200. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.2900 ha, w tym w użytkach (RIIIb/R - 0,1800 ha; RIVa/R - 0,0700 ha; PsV/Ps - 0,0400 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr ZA1T/00072078/4. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

7 200 zł

2,48 zł/m²

2 900 m²

Termin: 2024-11-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

tomaszowski, gm. Krynice, Dzierążnia

Cena wywoławcza:

7 200 zł

2,48 zł/m²

2 900 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2024-11-20

Organizator przetargu:
KOWR
       
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 5001 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości