Przetargi i licytacje: grunty lubuskie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

gorzowski, gm. Santok, Santok

WÓJT GMINY SANTOK
ogłasza III przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
nieruchomości niezabudowanej położonej
w miejscowości Santok
1 Adres nieruchomości Santok, gmina Santok
2 Nr działki i powierzchnia dz. nr 335, obr. Santok o powierzchni 1,3851 ha
3. Księga Wieczysta GW1G/00099642/6 Sąd Rejonowy Wydz. Ksiąg Wieczystych Gorzów
Wlkp.
4. Opis nieruchomości Działka gruntowa niezabudowana o nr ewid. 335 o pow.
1,3851 ha położona w Santoku, gm. Santok. Dostęp do działki z
drogi powiatowej – ul. Go...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 000 000 zł

72,20 zł/m²

13 851 m²

Termin: 2026-04-22

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Santok
Przetarg na działkę

gorzowski, gm. Santok, Santok

Cena wywoławcza:

1 000 000 zł

72,20 zł/m²

13 851 m²

WÓJT GMINY SANTOK
ogłasza III przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
nieruchomości niezabudowanej położonej
w miejscowości Santok
1 Adres nieruchomości Santok, gmina Santok
Wlkp.
drogi powiatowej – ul. Go...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-22

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Santok
Przetarg na działkę

międzyrzecki, gm. Pszczew, Pszczew

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat międzyrzecki, gmina Pszczew, obręb Pszczew działka nr: 1110 o pow. ewid. 0.3615. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.3615 ha, w tym w użytkach (RV/R - 0,2085 ha; ŁIV/Ł - 0,1530 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr GW1M/00048147/0. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

415 000 zł

115 zł/m²

3 615 m²

Termin: 2026-04-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

międzyrzecki, gm. Pszczew, Pszczew

Cena wywoławcza:

415 000 zł

115 zł/m²

3 615 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

międzyrzecki, gm. Międzyrzecz, Szumiąca

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat międzyrzecki, gmina Międzyrzecz, obręb Szumiąca działka nr: 204/2 o pow. ewid. 0.1151. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.1151 ha, w tym w użytkach (RV/R - 0,0714 ha; RVI/R - 0,0437 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr GW1M/00024674/9. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

40 300 zł

35,01 zł/m²

1 151 m²

Termin: 2026-04-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

międzyrzecki, gm. Międzyrzecz, Szumiąca

Cena wywoławcza:

40 300 zł

35,01 zł/m²

1 151 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

międzyrzecki, gm. Pszczew, Pszczew

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat międzyrzecki, gmina Pszczew, obręb Pszczew działki nr: 1112/4 o pow. ewid. 0.3674, nr: 1112/3 o pow. ewid. 0.0685. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.4359 ha, w tym w użytkach (RV/R - 0,1718 ha; ŁIV/Ł - 0,2641 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr GW1M/00048147/0. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

545 000 zł

125 zł/m²

4 359 m²

Termin: 2026-04-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

międzyrzecki, gm. Pszczew, Pszczew

Cena wywoławcza:

545 000 zł

125 zł/m²

4 359 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

międzyrzecki, gm. Pszczew, Rańsko

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat międzyrzecki, gmina Pszczew, obręb Rańsko działka nr: 2157/5 o pow. ewid. 0.8759. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.8759 ha, w tym w użytkach (RIVb/R - 0,1659 ha; RVI/R - 0,2900 ha; PsV/Ps - 0,4200 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr GW1M/00058013/5. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

44 100 zł

5,03 zł/m²

8 759 m²

Termin: 2026-04-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

międzyrzecki, gm. Pszczew, Rańsko

Cena wywoławcza:

44 100 zł

5,03 zł/m²

8 759 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

międzyrzecki, gm. Pszczew, Pszczew

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat międzyrzecki, gmina Pszczew, obręb Pszczew działka nr: 1112/1 o pow. ewid. 0.1066. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.1066 ha, w tym w użytkach (RV/R - 0,1066 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr GW1M/00048147/0. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

135 000 zł

127 zł/m²

1 066 m²

Termin: 2026-04-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

międzyrzecki, gm. Pszczew, Pszczew

Cena wywoławcza:

135 000 zł

127 zł/m²

1 066 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

międzyrzecki, gm. Trzciel, Brójce

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat międzyrzecki, gmina Trzciel, obręb Brójce działka nr: 99 o pow. ewid. 0.0192. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.0192 ha, w tym w użytkach (RVI/R - 0,0192 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr GW1M/00048060/6. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

7 000 zł

36,46 zł/m²

192 m²

Termin: 2026-04-22

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

międzyrzecki, gm. Trzciel, Brójce

Cena wywoławcza:

7 000 zł

36,46 zł/m²

192 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-22

Organizator przetargu:
KOWR
Licytacja komornicza działki

słubicki, gm. Słubice, Kunowice

...pierwsza licytacja nieruchomości:

NIERUCHOMOŚĆ ZABUDOWANA

Nieruchomość gruntowa o pow. 0,11645 ha, w księdze wieczystej *** nie została ujawniona zabudowa działki nr ***.

***Adres nieruchomości***
69-100 Kunowice, poczta Słubice

***Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości***
Teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej

***Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja***
księga wieczysta (NKW) o numerze ***, ***

***Dłużnik***
***

***Cena wywołania***
767 250,00 zł
(3/4 ceny sumy oszacow...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

767 250 zł

659 zł/m²

1 165 m²

Termin: 2026-04-22

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

słubicki, gm. Słubice, Kunowice

Cena wywoławcza:

767 250 zł

659 zł/m²

1 165 m²

...pierwsza licytacja nieruchomości:

NIERUCHOMOŚĆ ZABUDOWANA

***Adres nieruchomości***
69-100 Kunowice, poczta Słubice

***Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości***
Teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej

***Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja***
księga wieczysta (NKW) o numerze ***, ***

***Dłużnik***
***

***Cena wywołania***
767 250,00 zł
(3/4 ceny sumy oszacow...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-04-22

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

Nowa Sól

Prezydent Miasta Nowa Sól

ogłoszenie przetargu ustny nieograniczony na sprzedaż prawa własności nieruchomości gruntowych niezabudowanych umieszczonych w obrębie 4 miasta Nowa Sól, obejmujących własność gminy Nowa Sól – Miasto

Numer KW

ZG1N/00065728/7
ZG1N/00017795/6
ZG1N/00068993/6

Pow. w ha
0,1691
0,0275
0,0303
0,2958
łącznie:
0,5227

Oznaczenie nieruchomości
działka nr 850/16
działka nr 861/5
działka nr 862/5
działka nr 1140/80 obręb 4
miasta Nowa Sól

Cena wywoławcza brutto

826.000,00 zł...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

826 000 zł

158 zł/m²

5 227 m²

Termin: 2026-04-21

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Nowa Sól
Przetarg na działkę

Nowa Sól

Cena wywoławcza:

826 000 zł

158 zł/m²

5 227 m²

Prezydent Miasta Nowa Sól

Numer KW

ZG1N/00065728/7
ZG1N/00017795/6
ZG1N/00068993/6

Pow. w ha
0,1691
0,0275
0,0303
0,2958
łącznie:
0,5227

Oznaczenie nieruchomości
działka nr 850/16
działka nr 861/5
działka nr 862/5
działka nr 1140/80 obręb 4
miasta Nowa Sól

Cena wywoławcza brutto

826.000,00 zł...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-21

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Nowa Sól
Przetarg na działkę

Nowa Sól

Prezydent Miasta Nowa Sól

Numer KW

ZG1N/00065728/7
ZG1N/00017795/6
ZG1N/00068993/6

Pow. w ha
0,1280
0,0119
0,0346
0,0381
0,3531
łącznie: 0,5657

Oznaczenie nieruchomości
działka nr 850/14
działka nr 1140/86
działka nr 861/3
działka nr 862/3
działka nr 1140/76
obręb 4
miasta Nowa Sól

Cena wywoła...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

852 000 zł

151 zł/m²

5 657 m²

Termin: 2026-04-21

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Nowa Sól
Przetarg na działkę

Nowa Sól

Cena wywoławcza:

852 000 zł

151 zł/m²

5 657 m²

Prezydent Miasta Nowa Sól

Numer KW

ZG1N/00065728/7
ZG1N/00017795/6
ZG1N/00068993/6

Pow. w ha
0,1280
0,0119
0,0346
0,0381
0,3531
łącznie: 0,5657

Oznaczenie nieruchomości
działka nr 850/14
działka nr 1140/86
działka nr 861/3
działka nr 862/3
działka nr 1140/76
obręb 4
miasta Nowa Sól

Cena wywoła...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-21

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Nowa Sól
Licytacja komornicza działki

strzelecko-drezdenecki, gm. Drezdenko, Niegosław

...pierwsza licytacja nieruchomości:

NIERUCHOMOŚĆ ROLNA NIEZABUDOWANA

Przedmiotem licytacji jest nieruchomość rolna niezabudowana, w skład której wchodzą 3 graniczące ze sobą niezabudowane działki rolne:
- nr ***/*** o pow. 1,11 ha (w tym ŁIV -0,78 ha, ŁV-0,33 ha)
- nr *** o pow. 1,33 ha (w tym ŁIV-0,26 ha, RIVa-0,37 ha, RIVb-0,70 ha)
- nr ***/*** o pow. 1,06 ha (w tym RIVa-0,36 ha, RIVB-0,70 ha), wskaźnik bonitacji-0,74 (bonitacja średnia).

Działki położone są w obrębie Niegosławia, gm. Dre...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

66 000 zł

1,89 zł/m²

34 900 m²

Termin: 2026-04-21

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

strzelecko-drezdenecki, gm. Drezdenko, Niegosław

Cena wywoławcza:

66 000 zł

1,89 zł/m²

34 900 m²

...pierwsza licytacja nieruchomości:

NIERUCHOMOŚĆ ROLNA NIEZABUDOWANA

Działki położone są w obrębie Niegosławia, gm. Dre...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-04-21

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

żagański, gm. Niegosławice, Przecław

...odbędzie się w dniu 21.04.2026r. o godz. 1000
w Urzędzie Gminy w Niegosławicach w sali nr 8.

Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłacenie wadium w gotówce w Banku Spółdzielczym Żagań oddział Niegosławice lub na rachunek bankowy Urzędu Gminy Niegosławice nr 36 1020 5402 0000 0502 0433 0023, w takim terminie aby najpóźniej w dniu 13.04.2026r. wymagana kwota znajdowała się na rachunku Gminy Niegosławice, ze wskazaniem tytułu wpłaty wadium (położenia i nr działki, oraz uczestnika przetar...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

26 000 zł

21,61 zł/m²

1 203 m²

Termin: 2026-04-21

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Niegosławice
Przetarg na działkę

żagański, gm. Niegosławice, Przecław

Cena wywoławcza:

26 000 zł

21,61 zł/m²

1 203 m²

...odbędzie się w dniu 21.04.2026r. o godz. 1000
w Urzędzie Gminy w Niegosławicach w sali nr 8.

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-21

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Niegosławice
Przetarg na działkę

żagański, gm. Niegosławice, Przecław

...odbędzie się w dniu 21.04.2026r. o godz. 1030
w Urzędzie Gminy w Niegosławicach w sali nr 8.

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

25 000 zł

22,40 zł/m²

1 116 m²

Termin: 2026-04-21

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Niegosławice
Przetarg na działkę

żagański, gm. Niegosławice, Przecław

Cena wywoławcza:

25 000 zł

22,40 zł/m²

1 116 m²

...odbędzie się w dniu 21.04.2026r. o godz. 1030
w Urzędzie Gminy w Niegosławicach w sali nr 8.

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-21

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Niegosławice
Przetarg na działkę

żagański, gm. Niegosławice, Przecław

...odbędzie się w dniu 21.04.2026r. o godz. 1100
w Urzędzie Gminy w Niegosławicach w sali nr 8.

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

23 000 zł

20,52 zł/m²

1 121 m²

Termin: 2026-04-21

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Niegosławice
Przetarg na działkę

żagański, gm. Niegosławice, Przecław

Cena wywoławcza:

23 000 zł

20,52 zł/m²

1 121 m²

...odbędzie się w dniu 21.04.2026r. o godz. 1100
w Urzędzie Gminy w Niegosławicach w sali nr 8.

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-21

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Niegosławice
Przetarg na działkę

żagański, gm. Niegosławice, Przecław

...odbędzie się w dniu 21.04.2026r. o godz. 1130
w Urzędzie Gminy w Niegosławicach w sali nr 8.

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

23 000 zł

20,54 zł/m²

1 120 m²

Termin: 2026-04-21

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Niegosławice
Przetarg na działkę

żagański, gm. Niegosławice, Przecław

Cena wywoławcza:

23 000 zł

20,54 zł/m²

1 120 m²

...odbędzie się w dniu 21.04.2026r. o godz. 1130
w Urzędzie Gminy w Niegosławicach w sali nr 8.

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-21

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Niegosławice
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 5001 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości