Przetargi i licytacje: grunty lubuskie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

świebodziński, gm. Zbąszynek, Kosieczyn

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat świebodziński, gmina Zbąszynek, obręb Kosieczyn działki nr: 649/16 o pow. ewid. 0.9075, nr: 643/5 o pow. ewid. 0.0263. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.9338 ha, w tym w użytkach (RIIIa/R - 0,9075 ha; RIIIb/R - 0,0263 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr ZG1S/00030127/4. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 266 800 zł

136 zł/m²

9 338 m²

Termin: 2026-04-09

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świebodziński, gm. Zbąszynek, Kosieczyn

Cena wywoławcza:

1 266 800 zł

136 zł/m²

9 338 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-09

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świebodziński, gm. Zbąszynek, Kosieczyn

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat świebodziński, gmina Zbąszynek, obręb Kosieczyn działka nr: 36/7 o pow. ewid. 1.0300. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 1.0300 ha, w tym w użytkach (RIIIa/R - 0,6000 ha; RIIIb/R - 0,4100 ha; RIVa/R - 0,0200 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr ZG1S/00048522/2. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

624 700 zł

60,65 zł/m²

10 300 m²

Termin: 2026-04-09

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świebodziński, gm. Zbąszynek, Kosieczyn

Cena wywoławcza:

624 700 zł

60,65 zł/m²

10 300 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-09

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świebodzin, 3

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat świebodziński, gmina Świebodzin, obręb 3 działka nr: 965 o pow. ewid. 0.0935. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.0935 ha, w tym w użytkach (RIVa/R - 0,0518 ha; RV/R - 0,0417 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr ZG1S/00046628/1. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

211 900 zł

227 zł/m²

935 m²

Termin: 2026-04-09

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świebodzin, 3

Cena wywoławcza:

211 900 zł

227 zł/m²

935 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-09

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świebodzin, 3

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat świebodziński, gmina Świebodzin, obręb 3 działka nr: 968 o pow. ewid. 0.0936. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.0936 ha, w tym w użytkach (RIIIb/R - 0,0094 ha; RIVa/R - 0,0842 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr ZG1S/00046628/1. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

191 000 zł

204 zł/m²

936 m²

Termin: 2026-04-09

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świebodzin, 3

Cena wywoławcza:

191 000 zł

204 zł/m²

936 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-09

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świebodzin, 3

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat świebodziński, gmina Świebodzin, obręb 3 działka nr: 966 o pow. ewid. 0.0935. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.0935 ha, w tym w użytkach (RIVa/R - 0,0127 ha; RV/R - 0,0808 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr ZG1S/00046628/1. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

211 900 zł

227 zł/m²

935 m²

Termin: 2026-04-09

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świebodzin, 3

Cena wywoławcza:

211 900 zł

227 zł/m²

935 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-09

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świebodzin, 3

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat świebodziński, gmina Świebodzin, obręb 3 działka nr: 969 o pow. ewid. 0.0912. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.0912 ha, w tym w użytkach (RIIIb/R - 0,0291 ha; RIVa/R - 0,0621 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr ZG1S/00046628/1. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

210 600 zł

231 zł/m²

912 m²

Termin: 2026-04-09

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świebodzin, 3

Cena wywoławcza:

210 600 zł

231 zł/m²

912 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-09

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świebodzin, 3

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat świebodziński, gmina Świebodzin, obręb 3 działka nr: 967 o pow. ewid. 0.0935. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.0935 ha, w tym w użytkach (RIVa/R - 0,0924 ha; RV/R - 0,0011 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr ZG1S/00046628/1. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

211 900 zł

227 zł/m²

935 m²

Termin: 2026-04-09

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świebodzin, 3

Cena wywoławcza:

211 900 zł

227 zł/m²

935 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-09

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

strzelecko-drezdenecki, gm. Strzelce Krajeńskie, Bronowice

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat strzelecko-drezdenecki, gmina Strzelce Krajeńskie, obręb Bronowice działka nr: 192/16 o pow. ewid. 0.6177. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.6177 ha, w tym w użytkach (RIVb/R - 0,0445 ha; RIVb/Lz - 0,0532 ha; N/N - 0,5200 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr GW1K/00028128/3. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

32 400 zł

5,25 zł/m²

6 177 m²

Termin: 2026-04-09

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

strzelecko-drezdenecki, gm. Strzelce Krajeńskie, Bronowice

Cena wywoławcza:

32 400 zł

5,25 zł/m²

6 177 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-09

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Wschowa, Jodłowa

...odbędzie się dnia 08 kwietnia 2026 r. o godzinie 10:00 w siedzibie
Urzędu Miasta i Gminy we Wschowie, przy ul. Rynek 1, w Sali Posiedzeń,
I piętro.
Oznaczenie przedmiotu przetargu wg danych z ewidencji gruntów i KW

1) Nieruchomość niezabudowana położona w obrębie
Wschowa, przy ul. Jodłowej, oznaczona w ewidencji
gruntów i budynków numerem działki 139/3 o
powierzchni 0,0866 ha, objęta księgą wieczystą nr
ZG1W/00000427/1.
Cena wywoławcza nieruchomości: 138.000,00
zł brutto (112.195,12 zł nett...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

138 000 zł

159 zł/m²

866 m²

Termin: 2026-04-08

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Wschowa
Przetarg na działkę

Wschowa, Jodłowa

Cena wywoławcza:

138 000 zł

159 zł/m²

866 m²

I piętro.

1) Nieruchomość niezabudowana położona w obrębie
Wschowa, przy ul. Jodłowej, oznaczona w ewidencji
gruntów i budynków numerem działki 139/3 o
powierzchni 0,0866 ha, objęta księgą wieczystą nr
ZG1W/00000427/1.
Cena wywoławcza nieruchomości: 138.000,00
zł brutto (112.195,12 zł nett...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-08

2) Nieruchomość niezabudowana położona w obrębie
Wschowa, przy ul. Jodłowej, oznaczona w ewidencji
gruntów i budynków numerem działki 139/2 o
powierzchni 0,0864 ha, objętej księgą wieczystą
nr ZG1W/00000427/1.
Cena wywoławcza nieruchomości: 138.000,00
zł brutto (112.195,12 zł net...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

138 000 zł

160 zł/m²

864 m²

Termin: 2026-04-08

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Wschowa
Przetarg na działkę

Wschowa, Jodłowa

Cena wywoławcza:

138 000 zł

160 zł/m²

864 m²

I piętro.

2) Nieruchomość niezabudowana położona w obrębie
Wschowa, przy ul. Jodłowej, oznaczona w ewidencji
gruntów i budynków numerem działki 139/2 o
powierzchni 0,0864 ha, objętej księgą wieczystą
nr ZG1W/00000427/1.
Cena wywoławcza nieruchomości: 138.000,00
zł brutto (112.195,12 zł net...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-08

3) Nieruchomość niezabudowana położona w obrębie
Wschowa, przy ul. Jodłowej, oznaczona w ewidencji
gruntów i budynków numerem działki 139/1 o
powierzchni 0,0864 ha, objętej księgą wieczystą nr
ZG1W/00000427/1.
Cena wywoławcza nieruchomości: 138.000,00 zł
brutto (112.195,12 zł net...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

138 000 zł

160 zł/m²

864 m²

Termin: 2026-04-08

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Wschowa
Przetarg na działkę

Wschowa, Jodłowa

Cena wywoławcza:

138 000 zł

160 zł/m²

864 m²

I piętro.

3) Nieruchomość niezabudowana położona w obrębie
Wschowa, przy ul. Jodłowej, oznaczona w ewidencji
gruntów i budynków numerem działki 139/1 o
powierzchni 0,0864 ha, objętej księgą wieczystą nr
ZG1W/00000427/1.
Cena wywoławcza nieruchomości: 138.000,00 zł
brutto (112.195,12 zł net...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-08

4) Nieruchomość niezabudowana położona w
obrębie Wschowa, przy ul. Cisowej-Czereśniowej,
oznaczona w ewidencji gruntów i budynków
numerem działki 50/4 o powierzchni 0,1015 ha,
objętej księgą wieczystą nr ZG1W/00000427/1.
Cena wywoławcza nieruchomości: 162.000,00
zł brutto (131.70...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

162 000 zł

160 zł/m²

1 015 m²

Termin: 2026-04-08

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Wschowa
Przetarg na działkę

Wschowa

Cena wywoławcza:

162 000 zł

160 zł/m²

1 015 m²

I piętro.

4) Nieruchomość niezabudowana położona w
obrębie Wschowa, przy ul. Cisowej-Czereśniowej,
oznaczona w ewidencji gruntów i budynków
numerem działki 50/4 o powierzchni 0,1015 ha,
objętej księgą wieczystą nr ZG1W/00000427/1.
Cena wywoławcza nieruchomości: 162.000,00
zł brutto (131.70...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-08

5) Nieruchomość niezabudowana położona w
obrębie Wschowa, przy ul. Jodłowej-Cisowej,
oznaczona w ewidencji gruntów i budynków
numerem działki 50/3 o powierzchni 0,1005
ha, objętej księgą wieczystą nr ZG1W/00000427/1.
Cena wywoławcza nieruchomości: 161.000,00
zł brutto (130.894,31...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

161 000 zł

160 zł/m²

1 005 m²

Termin: 2026-04-08

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Wschowa
Przetarg na działkę

Wschowa

Cena wywoławcza:

161 000 zł

160 zł/m²

1 005 m²

I piętro.

5) Nieruchomość niezabudowana położona w
obrębie Wschowa, przy ul. Jodłowej-Cisowej,
oznaczona w ewidencji gruntów i budynków
numerem działki 50/3 o powierzchni 0,1005
ha, objętej księgą wieczystą nr ZG1W/00000427/1.
Cena wywoławcza nieruchomości: 161.000,00
zł brutto (130.894,31...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-08

6) Nieruchomość niezabudowana położona w
obrębie Wschowa, przy ul. Cisowej-JodłowejCzereśniowej, oznaczona w ewidencji gruntów i
budynków numerem działki 49/6 o powierzchni
0,1036 ha, objętej księgą wieczystą nr
ZG1W/00000427/1.
Cena wywoławcza nieruchomości: 166.000,00
zł brutto...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

166 000 zł

160 zł/m²

1 036 m²

Termin: 2026-04-08

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Wschowa
Przetarg na działkę

Wschowa

Cena wywoławcza:

166 000 zł

160 zł/m²

1 036 m²

I piętro.

6) Nieruchomość niezabudowana położona w
budynków numerem działki 49/6 o powierzchni
0,1036 ha, objętej księgą wieczystą nr
ZG1W/00000427/1.
Cena wywoławcza nieruchomości: 166.000,00
zł brutto...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-08

7) Nieruchomość niezabudowana położona w
obrębie Wschowa, przy ul. Jodłowej-Cisowej,
oznaczona w ewidencji gruntów i budynków
numerem działki 49/4 o powierzchni 0,0987
ha, objętej księgą wieczystą nr
ZG1W/00000427/1.
Cena wywoławcza nieruchomości: 157.000,00
zł brutto (127.642,28...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

157 000 zł

159 zł/m²

987 m²

Termin: 2026-04-08

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Wschowa
Przetarg na działkę

Wschowa

Cena wywoławcza:

157 000 zł

159 zł/m²

987 m²

I piętro.

7) Nieruchomość niezabudowana położona w
obrębie Wschowa, przy ul. Jodłowej-Cisowej,
oznaczona w ewidencji gruntów i budynków
numerem działki 49/4 o powierzchni 0,0987
ha, objętej księgą wieczystą nr
ZG1W/00000427/1.
Cena wywoławcza nieruchomości: 157.000,00
zł brutto (127.642,28...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-08

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Wschowa
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 5001 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości