Przetargi i licytacje: grunty lubuskie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

Żagań, Rudawica

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat żagański, gmina Żagań, obręb Rudawica działka nr: 201/2 o pow. ewid. 0.3400. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.3400 ha, w tym w użytkach (RVI/R - 0,3400 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr ZG1G/00052362/2. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

218 300 zł

64,21 zł/m²

3 400 m²

Termin: 2026-04-08

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Żagań, Rudawica

Cena wywoławcza:

218 300 zł

64,21 zł/m²

3 400 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-08

Cena wywoławcza:

6 400 zł

64,00 zł/m²

100 m²

Termin: 2026-04-08

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Żagań, Dzietrzychowice

Cena wywoławcza:

6 400 zł

64,00 zł/m²

100 m²

ogłoszenie w załączniku

ogłoszenie w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-08

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

żarski, gm. Lipinki Łużyckie, Lipinki Łużyckie

ogłoszenie w załączniku

ogłoszenie w załączniku...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

4 100 zł

30,15 zł/m²

136 m²

Termin: 2026-04-08

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

żarski, gm. Lipinki Łużyckie, Lipinki Łużyckie

Cena wywoławcza:

4 100 zł

30,15 zł/m²

136 m²

ogłoszenie w załączniku

ogłoszenie w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-08

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Żagań, Dzietrzychowice

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat żagański, gmina Żagań, obręb Dzietrzychowice działka nr: 533/2 o pow. ewid. 0.0100. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.0100 ha, w tym w użytkach (PsIV/Ps - 0,0100 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr ZG1G/00050315/4. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

6 400 zł

64,00 zł/m²

100 m²

Termin: 2026-04-08

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Żagań, Dzietrzychowice

Cena wywoławcza:

6 400 zł

64,00 zł/m²

100 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-08

Cena wywoławcza:

20 500 zł

18,64 zł/m²

1 100 m²

Termin: 2026-04-08

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

żagański, gm. Wymiarki, Lutynka

Cena wywoławcza:

20 500 zł

18,64 zł/m²

1 100 m²

ogłoszenie w załączniku

ogłoszenie w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-08

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

żarski, gm. Przewóz, Piotrów

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat żarski, gmina Przewóz, obręb Piotrów działka nr: 115/43 o pow. ewid. 0.3025. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.3025 ha, w tym w użytkach (RV/R - 0,0870 ha; PsIV/Ps - 0,1057 ha; Bp/Bp - 0,1098 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr ZG1R/00048452/9. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

83 000 zł

27,44 zł/m²

3 025 m²

Termin: 2026-04-08

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

żarski, gm. Przewóz, Piotrów

Cena wywoławcza:

83 000 zł

27,44 zł/m²

3 025 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-08

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

żarski, gm. Lipinki Łużyckie, Lipinki Łużyckie

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat żarski, gmina Lipinki Łużyckie, obręb Lipinki Łużyckie działka nr: 336/5 o pow. ewid. 0.0136. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.0136 ha, w tym w użytkach (PsIV/Ps - 0,0136 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr ZG1R/00048450/5. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

4 100 zł

30,15 zł/m²

136 m²

Termin: 2026-04-08

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

żarski, gm. Lipinki Łużyckie, Lipinki Łużyckie

Cena wywoławcza:

4 100 zł

30,15 zł/m²

136 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-08

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

żagański, gm. Wymiarki, Lutynka

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat żagański, gmina Wymiarki, obręb Lutynka działka nr: 50/11 o pow. ewid. 0.1100. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.1100 ha, w tym w użytkach (RIVa/R - 0,0100 ha; ŁIII/Ł - 0,1000 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr ZG1G/00050735/4. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

20 500 zł

18,64 zł/m²

1 100 m²

Termin: 2026-04-08

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

żagański, gm. Wymiarki, Lutynka

Cena wywoławcza:

20 500 zł

18,64 zł/m²

1 100 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-08

Cena wywoławcza:

83 000 zł

27,44 zł/m²

3 025 m²

Termin: 2026-04-08

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

żarski, gm. Przewóz, Piotrów

Cena wywoławcza:

83 000 zł

27,44 zł/m²

3 025 m²

ogłoszenie w załączniku

ogłoszenie w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-08

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Jasień, 1

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat żarski, gmina Jasień, obręb 1 działka nr: 677/45 o pow. ewid. 0.1322. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.1322 ha, w tym w użytkach (RV/Br - 0,1322 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr ZG1R/00048256/5. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

117 600 zł

88,96 zł/m²

1 322 m²

Termin: 2026-04-08

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Jasień, 1

Cena wywoławcza:

117 600 zł

88,96 zł/m²

1 322 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-08

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Kargowa

...odbędzie się dnia 8 kwietnia 2026 roku o godz. 9:00 w sali posiedzeń Urzędu Miejskiego

w Kargowej.

Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłacenie wadium na rachunek bankowy: Gmina Kargowa,

ul. Rynek 33, 66-120 Kargowa nr 65XXXXX020XXXXX014 najpóźniej do dnia 1 kwietnia 2026 roku. Datą wniesienia wadium jest data zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym Gminy Kargowa. Osoba uczestnicząca w przetargu musi okazać Komisji przetargowej przed otwarciem przetargu dowód tożsamości.

Wadium ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

130 000 zł

126 zł/m²

1 033 m²

Termin: 2026-04-08

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Kargowej
Przetarg na działkę

Kargowa

Cena wywoławcza:

130 000 zł

126 zł/m²

1 033 m²

w Kargowej.

Wadium ...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-08

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Kargowej
Przetarg na działkę

Iłowa

Termin składania ofert: 07.04.2026 r.

Wadium w wysokości 3 000,00 zł należy uiścić na rachunek bankowy.

W postępowaniu o sygn. ZG1E/GUp-s/20/2025 syndyk zaprasza do składania ofert na zakup prawa własności nieruchomości gruntowej rolnej położonej w miejscowości Iłowa, dla której Sąd Rejonowy w Żaganiu prowadzi księgę wieczystą o nr KW *** za cenę nie niższą niż 13.370,00 zł brutto.

Oferty należy składać do dnia 07.04.2026 r. do godz. 16.00 (włącznie) na adres: Kancelaria Syndyka, ul. Gen. Józ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

13 370 zł

7,68 zł/m²

1 741 m²

Termin: 2026-04-07

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

Iłowa

Cena wywoławcza:

13 370 zł

7,68 zł/m²

1 741 m²

Termin składania ofert: 07.04.2026 r.

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-07

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

zielonogórski, gm. Świdnica, Grabowiec

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat zielonogórski, gmina Świdnica, obręb Grabowiec działka nr: 44/1 o pow. ewid. 0.4154. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.4154 ha, w tym w użytkach (RV/R - 0,1227 ha; RVI/R - 0,2927 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr ZG1E/00097706/1. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

355 200 zł

85,51 zł/m²

4 154 m²

Termin: 2026-04-07

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

zielonogórski, gm. Świdnica, Grabowiec

Cena wywoławcza:

355 200 zł

85,51 zł/m²

4 154 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-07

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

zielonogórski, gm. Świdnica, Buchałów

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat zielonogórski, gmina Świdnica, obręb Buchałów działka nr: 130/4 o pow. ewid. 0.0500. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.0500 ha, w tym w użytkach (RIVb/R - 0,0100 ha; RV/R - 0,0200 ha; RVI/R - 0,0200 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr ZG1E/00093815/0. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

44 500 zł

89,00 zł/m²

500 m²

Termin: 2026-04-07

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

zielonogórski, gm. Świdnica, Buchałów

Cena wywoławcza:

44 500 zł

89,00 zł/m²

500 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-07

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

zielonogórski, gm. Trzebiechów, Swarzynice

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat zielonogórski, gmina Trzebiechów, obręb Swarzynice działka nr: 171/5 o pow. ewid. 0.1664. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.1664 ha, w tym w użytkach (RV/R - 0,1664 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr ZG2S/00028195/1. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

107 600 zł

64,66 zł/m²

1 664 m²

Termin: 2026-04-07

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

zielonogórski, gm. Trzebiechów, Swarzynice

Cena wywoławcza:

107 600 zł

64,66 zł/m²

1 664 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-07

Organizator przetargu:
KOWR
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 5001 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości