Przetargi i licytacje: grunty lubuskie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

strzelecko-drezdenecki, gm. Drezdenko, Gościm

Oferta aktualna - możliwość umówienia bezpiecznej prezentacji. Zapraszamy!

B U R M I S T R Z D R E Z D E N K A
ogłasza pierwszy przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż prawa własności
niżej wymienionych nieruchomości niezabudowanych stanowiących własność Gminy Drezdenko

Cena wywoławcza:

100 000 zł

0,01 zł/m²

9 140 000 m²

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Drezdenku
Przetarg na działkę

strzelecko-drezdenecki, gm. Drezdenko, Gościm

Cena wywoławcza:

100 000 zł

0,01 zł/m²

9 140 000 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Drezdenku
Przetarg na działkę

gorzowski, gm. Santok, Wawrów

WÓJT GMINY SANTOK
ogłasza II przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
nieruchomości niezabudowanej położonej
w miejscowości Wawrów
1 Adres nieruchomości Wawrów, gmina Santok
2 Nr działki i powierzchnia dz. nr 135/228, obr. Wawrów, powierzchnia 0,0456 ha
3. Księga Wieczysta GW1G/00058512/7 Sąd Rejonowy Wydz. Ksiąg Wieczystych
Gorzów Wlkp.
4. Opis nieruchomości Nieruchomość gruntowa niezabudowana oznaczona nr działki
135/228 o pow. 0,0456 ha położona w Wawrowie.
Nieruchomość położona w sąsiedztwi...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

19 000 zł

41,67 zł/m²

456 m²

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Santok
Przetarg na działkę

gorzowski, gm. Santok, Wawrów

Cena wywoławcza:

19 000 zł

41,67 zł/m²

456 m²

WÓJT GMINY SANTOK
ogłasza II przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
nieruchomości niezabudowanej położonej
w miejscowości Wawrów
1 Adres nieruchomości Wawrów, gmina Santok
Gorzów Wlkp.
135/228 o pow. 0,0456 ha położona w Wawrowie.
Nieruchomość położona w sąsiedztwi...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Santok
Przetarg na działkę

międzyrzecki, gm. Przytoczna, Strychy

Syndyk Masy Upadłości*** ustanowiony postanowieniem Sądu Rejonowego w Gorzowie Wielkopolskim, V Wydział Gospodarczy z dnia 24.02.2026 r. (GW1G/GU/17/2026) sygn. sprawy: GW1G/GUp/11/2026, zaprasza do udziału w pisemnym przetargu publicznym nieograniczonym dotyczącym sprzedaży nieruchomości.

Poniżej przedstawiam szczegóły:

1. Przedmiot przetargu

Prawo własności nieruchomości gruntowej, obejmującej działki gruntu nr*** o łącznej powierzchni 1,1800 ha, położonej w Strychach, obręb Strychy, gmina ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

184 520 zł

15,64 zł/m²

11 800 m²

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

międzyrzecki, gm. Przytoczna, Strychy

Cena wywoławcza:

184 520 zł

15,64 zł/m²

11 800 m²

Poniżej przedstawiam szczegóły:

1. Przedmiot przetargu

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
Syndyk
Licytacja komornicza działki

strzelecko-drezdenecki, gm. Dobiegniew, Mierzęcin

...pierwsza licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA NIEZABUDOWANA

Przedmiotem licytacji jest nieruchomość gruntowa niezabudowana o pow. 2,3919 ha, w skład której wchodzą działki: nr ***/*** o pow. 0,53 ha (w tym: RIIIb -2300 m2, RIVb -3000 m2), nr ***/*** o pow. 0,3001 ha (w tym: RIIIb-574 m2, RIVa- 2415 m2, RV-12 m2), nr ***/*** o pow. 0,3007 ha (w tym: N- 432 m2, PsVI - 838 m2, RIVa -1737 m2), nr ***/*** o pow. 0,3059 ha (w tym: N-1682 m2, PsVI-1004 m2, RIIIb-...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

134 100 zł

5,61 zł/m²

23 919 m²

Termin: 2026-05-20

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

strzelecko-drezdenecki, gm. Dobiegniew, Mierzęcin

Cena wywoławcza:

134 100 zł

5,61 zł/m²

23 919 m²

NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA NIEZABUDOWANA

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-05-20

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

Międzyrzecz

Działając jako Prezes zarządu spółki Restrukta Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu, będącej Syndykiem masy upadłości***oznaczonych na spisie inwentarza 4, 6, 8, 14.

Informacje i dokumenty poniżej wskazane są dostępne do wglądu w Kancelarii Syndyka: ul. Adama Mickiewicza 5/3, 60-833 Poznań, oraz w aktach postępowania upadłościowego w sprawie o sygnaturze akt XI GUp 306/19. Syndyk na wyraźnie zgłoszone żądanie interesariusza na skrzynkę elektroniczną Syndyka: wyślij wiad...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

2 487 400 zł

16,10 zł/m²

154 484 m²

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

Międzyrzecz

Cena wywoławcza:

2 487 400 zł

16,10 zł/m²

154 484 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

zielonogórski, gm. Nowogród Bobrzański, Kamionka

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat zielonogórski, gmina Nowogród Bobrzański, obręb Kamionka działki nr: 137/32 o pow. ewid. 0.2614, nr: 137/33 o pow. ewid. 0.1336. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.3950 ha, w tym w użytkach (RVI/R - 0,3150 ha; LsVI/Ls - 0,0800 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr ZG1E/00097139/5. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

465 200 zł

118 zł/m²

3 950 m²

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

zielonogórski, gm. Nowogród Bobrzański, Kamionka

Cena wywoławcza:

465 200 zł

118 zł/m²

3 950 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

zielonogórski, gm. Świdnica, Buchałów

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat zielonogórski, gmina Świdnica, obręb Buchałów działka nr: 114/1 o pow. ewid. 0.1500. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.1500 ha, w tym w użytkach (RIVa/R - 0,0900 ha; PsIV/S - 0,0600 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr ZG1E/00093815/0. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

140 100 zł

93,40 zł/m²

1 500 m²

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

zielonogórski, gm. Świdnica, Buchałów

Cena wywoławcza:

140 100 zł

93,40 zł/m²

1 500 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

zielonogórski, gm. Świdnica, Buchałów

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat zielonogórski, gmina Świdnica, obręb Buchałów działka nr: 130/4 o pow. ewid. 0.0500. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.0500 ha, w tym w użytkach (RIVb/R - 0,0100 ha; RV/R - 0,0200 ha; RVI/R - 0,0200 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr ZG1E/00093815/0. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

44 500 zł

89,00 zł/m²

500 m²

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

zielonogórski, gm. Świdnica, Buchałów

Cena wywoławcza:

44 500 zł

89,00 zł/m²

500 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

zielonogórski, gm. Bojadła, Bojadła

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat zielonogórski, gmina Bojadła, obręb Bojadła działka nr: 1459 o pow. ewid. 0.7409. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.7409 ha, w tym w użytkach (RV/R - 0,3586 ha; RVI/R - 0,3823 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr ZG2S/00021613/9. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

450 200 zł

60,76 zł/m²

7 409 m²

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

zielonogórski, gm. Bojadła, Bojadła

Cena wywoławcza:

450 200 zł

60,76 zł/m²

7 409 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

krośnieński, gm. Krosno Odrzańskie, Bielów

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat krośnieński, gmina Krosno Odrzańskie, obręb Bielów działki nr: 112/6 o pow. ewid. 0.0400, nr: 113/3 o pow. ewid. 0.7337, nr: 112/4 o pow. ewid. 0.0300. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.8037 ha, w tym w użytkach (RIVb/R - 0,4193 ha; PsV/Ps - 0,3524 ha; W/W - 0,0320 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr ZG1K/00032428/1, ZG1K/00032590/7. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

341 971 zł

42,55 zł/m²

8 037 m²

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

krośnieński, gm. Krosno Odrzańskie, Bielów

Cena wywoławcza:

341 971 zł

42,55 zł/m²

8 037 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

zielonogórski, gm. Świdnica, Grabowiec

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat zielonogórski, gmina Świdnica, obręb Grabowiec działka nr: 44/1 o pow. ewid. 0.4154. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.4154 ha, w tym w użytkach (RV/R - 0,1227 ha; RVI/R - 0,2927 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr ZG1E/00097706/1. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

319 700 zł

76,96 zł/m²

4 154 m²

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

zielonogórski, gm. Świdnica, Grabowiec

Cena wywoławcza:

319 700 zł

76,96 zł/m²

4 154 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

zielonogórski, gm. Trzebiechów, Swarzynice

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat zielonogórski, gmina Trzebiechów, obręb Swarzynice działka nr: 171/5 o pow. ewid. 0.1664. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.1664 ha, w tym w użytkach (RV/R - 0,1664 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr ZG2S/00028195/1. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

107 600 zł

64,66 zł/m²

1 664 m²

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

zielonogórski, gm. Trzebiechów, Swarzynice

Cena wywoławcza:

107 600 zł

64,66 zł/m²

1 664 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

krośnieński, gm. Krosno Odrzańskie, Bielów

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat krośnieński, gmina Krosno Odrzańskie, obręb Bielów działka nr: 133/1 o pow. ewid. 0.4800. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.4800 ha, w tym w użytkach (ŁIV/Ł - 0,4800 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr ZG1K/00020482/0. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

123 500 zł

25,73 zł/m²

4 800 m²

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

krośnieński, gm. Krosno Odrzańskie, Bielów

Cena wywoławcza:

123 500 zł

25,73 zł/m²

4 800 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
KOWR
Licytacja komornicza działki

zielonogórski, gm. Czerwieńsk, Płoty

...druga licytacja nieruchomości:

***NIERUCHOMOŚĆ NIEZABUDOWANA***

Nieruchomość gruntowa niezabudowana na którą składają się działki o numerach ***/*** (łąki i pastwiska), ***/*** (teren drogi publicznej), ***/*** (łąki i pastwiska) o łącznej powierzchni 0,2833 ha.

***Adres nieruchomości***
66-016 Płoty, poczta Czerwieńsk

***Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości***
Grunty zadrzewione i zakrzewione na użytkach rolnych

***Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja***
księga wieczysta (...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

25 046,67 zł

8,84 zł/m²

2 833 m²

Termin: 2026-05-15

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

zielonogórski, gm. Czerwieńsk, Płoty

Cena wywoławcza:

25 046,67 zł

8,84 zł/m²

2 833 m²

...druga licytacja nieruchomości:

***NIERUCHOMOŚĆ NIEZABUDOWANA***

***Adres nieruchomości***
66-016 Płoty, poczta Czerwieńsk

***Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości***
Grunty zadrzewione i zakrzewione na użytkach rolnych

***Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja***
księga wieczysta (...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-05-15

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

żagański, gm. Żagań, Bożnów

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat żagański, gmina Żagań, obręb Bożnów działka nr: 1140 o pow. ewid. 0.1400. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.1400 ha, w tym w użytkach (PsIV/Ps - 0,0163 ha; PsV/Ps - 0,1237 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr ZG1G/00052698/6. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

119 600 zł

85,43 zł/m²

1 400 m²

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

żagański, gm. Żagań, Bożnów

Cena wywoławcza:

119 600 zł

85,43 zł/m²

1 400 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
KOWR
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 5001 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości