Przetargi i licytacje: grunty lubuskie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

gorzowski, gm. Santok, Gralewo

WÓJT GMINY SANTOK
ogłasza III przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
nieruchomości niezabudowanej położonej
w miejscowości Gralewo
1 Adres nieruchomości Gralewo, gmina Santok
2 Nr działki i powierzchnia dz. nr 823, obr. Gralewo, powierzchnia 4,0966 ha
3. Księga Wieczysta GW1G/00066750/6 Sąd Rejonowy Wydz. Ksiąg Wieczystych Gorzów
Wlkp.
4. Opis nieruchomości Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa
niezabudowana oznaczona numerem ewidencyjnym działki 823,
obręb Gralewo, gm. Santok o po...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

2 700 000 zł

65,91 zł/m²

40 966 m²

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Santok
Przetarg na działkę

gorzowski, gm. Santok, Gralewo

Cena wywoławcza:

2 700 000 zł

65,91 zł/m²

40 966 m²

WÓJT GMINY SANTOK
ogłasza III przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
nieruchomości niezabudowanej położonej
w miejscowości Gralewo
1 Adres nieruchomości Gralewo, gmina Santok
Wlkp.
niezabudowana oznaczona numerem ewidencyjnym działki 823,
obręb Gralewo, gm. Santok o po...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Santok
Przetarg na działkę

wschowski, gm. Sława, Kuźnica Głogowska

...odbędzie się w dniu 21 maja 2026 r.o godz. 11.00

Wadium należy wnieśćw pieniądzu do dnia 15 maja 2026r. (w kwocie określonej w powyższej tabeli),
które należy wpłacić na rachunek Urzędu Miejskiego w Sławie, prowadzonym przez Bank Spółdzielczy Wschowa
o/Sława nr: 65 8669 0001 2009 0004 9269 0003 w takim terminie, aby najpóźniej w dniu 15 maja 2026 r.
wymagana kwota znajdowała się na ww. koncie,...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 700 000 zł

142 zł/m²

11 981 m²

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
Urząd Miejski Sława
Przetarg na działkę

wschowski, gm. Sława, Kuźnica Głogowska

Cena wywoławcza:

1 700 000 zł

142 zł/m²

11 981 m²

...odbędzie się w dniu 21 maja 2026 r.o godz. 11.00

wymagana kwota znajdowała się na ww. koncie,...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
Urząd Miejski Sława
Przetarg na działkę

Zielona Góra, Jędrzychowska

...odbędzie się w dniu 21 maja 2026 r. o godz. 1000
w siedzibie Urzędu Miasta Zielona Góra przy ul. Podgórnej 22
sala konferencyjna - pokój nr 810, piętro VIII
Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wniesienie wadium w pieniądzu, w wysokości określonej
w powyższej tabeli. Wadium należy wpłacić na rachunek Urzędu Miasta Zielona Góra prowadzony przez PKO BP S.A.,
I Oddział w Zielonej Górze, nr: 48 1020 5402 0000 0402 0297 8161, w takim terminie, aby najpóźniej w dniu
15 maja 2026 r. wymagana k...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

390 000 zł

571 zł/m²

683 m²

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Zielona Góra
Przetarg na działkę

Zielona Góra, Jędrzychowska

Cena wywoławcza:

390 000 zł

571 zł/m²

683 m²

...odbędzie się w dniu 21 maja 2026 r. o godz. 1000
sala konferencyjna - pokój nr 810, piętro VIII
15 maja 2026 r. wymagana k...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Zielona Góra
Przetarg na działkę

sulęciński, gm. Torzym, Garbicz

BURMISTRZ MIASTA I GMINY TORZYM

ogłasza publiczny przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości stanowiących własność Gminy Torzym. Przedmiot przetargu stanowi:

L.p.

LOKALIZACJA,

obręb

geodezyjny

Położenie

DZIAŁKA

POW. BUDYNKU LUB LOKALU

W M2

Cena wywoławcza:

124 770 zł

144 zł/m²

868 m²

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
Urząd Miejski Torzym
Przetarg na działkę

sulęciński, gm. Torzym, Garbicz

Cena wywoławcza:

124 770 zł

144 zł/m²

868 m²

POW. BUDYNKU LUB LOKALU

W M2

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
Urząd Miejski Torzym
Licytacja komornicza działki

Nowa Sól, 8 Maja

...druga licytacja nieruchomości:

PRAWO UŻYTKOWANIA WIECZYSTEGO

prawo użytkowania wieczystego

***Adres nieruchomości***
8 Maja ***, 67-100 Nowa Sól, poczta Nowa Sól

***Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości***
Inne tereny zabudowane

***Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja***
księga wieczysta (NKW) o numerze ***, Sąd Rejonowy w Nowej Soli V Wydział Ksiąg Wieczystych

***Dłużnik***
***

***Cena wywołania***
308 000,00 zł
(2/3 ceny sumy oszacowania)

***Najniższe postąpienie***
3 0...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

308 000 zł

286 zł/m²

1 078 m²

Termin: 2026-05-21

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Nowa Sól, 8 Maja

Cena wywoławcza:

308 000 zł

286 zł/m²

1 078 m²

...druga licytacja nieruchomości:

PRAWO UŻYTKOWANIA WIECZYSTEGO

prawo użytkowania wieczystego

***Adres nieruchomości***
8 Maja ***, 67-100 Nowa Sól, poczta Nowa Sól

***Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości***
Inne tereny zabudowane

***Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja***

***Dłużnik***
***

***Cena wywołania***
308 000,00 zł
(2/3 ceny sumy oszacowania)

***Najniższe postąpienie***
3 0...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-05-21

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

gorzowski, gm. Deszczno, Glinik, Lipowa

...pierwsza licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA ZABUDOWANA POŁOŻONA W MIEJSCOWOŚCI GLINIK

Nieruchomość gruntowa zabudowana obejmująca działkę gruntu nr *** o powierzchni 0,1204 ha, położona w miejscowości 66-446 Glinik ul. Lipowa ***, gmina Deszczno. Zabudowę nieruchomości stanowi budynek gospodarczy o powierzchni zabudowy 65 m2, użytkowany na cele warsztatowe oraz garaż blaszany o powierzchni 15,21 m2.

Adres nieruchomości
Lipowa ***, 66-446 Glinik, poczta ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

125 250 zł

104 zł/m²

1 204 m²

Termin: 2026-05-21

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

gorzowski, gm. Deszczno, Glinik, Lipowa

Cena wywoławcza:

125 250 zł

104 zł/m²

1 204 m²

Adres nieruchomości
Lipowa ***, 66-446 Glinik, poczta ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-05-21

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

Świebodzin, 1

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat świebodziński, gmina Świebodzin, obręb 1 działki nr: 26/8 o pow. ewid. 0.0909, nr: 26/7 o pow. ewid. 0.0242. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.1030 ha, w tym w użytkach (RIIIa/R - 0,0017 ha; RIIIb/R - 0,1013 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr ZG1S/00046629/8. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

217 300 zł

211 zł/m²

1 030 m²

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świebodzin, 1

Cena wywoławcza:

217 300 zł

211 zł/m²

1 030 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świebodziński, gm. Lubrza, Mostki

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat świebodziński, gmina Lubrza, obręb Mostki działka nr: 168/2 o pow. ewid. 0.2600. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.2600 ha, w tym w użytkach (RVI/R - 0,2600 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr ZG1S/00046697/5. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

177 800 zł

68,38 zł/m²

2 600 m²

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świebodziński, gm. Lubrza, Mostki

Cena wywoławcza:

177 800 zł

68,38 zł/m²

2 600 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świebodzin, 1

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat świebodziński, gmina Świebodzin, obręb 1 działki nr: 26/11 o pow. ewid. 0.0912, nr: 26/10 o pow. ewid. 0.0243. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.1034 ha, w tym w użytkach (RIIIb/R - 0,1034 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr ZG1S/00046629/8, ZG1S/00061111/5. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

218 100 zł

211 zł/m²

1 034 m²

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świebodzin, 1

Cena wywoławcza:

218 100 zł

211 zł/m²

1 034 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świebodzin, 1

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat świebodziński, gmina Świebodzin, obręb 1 działki nr: 26/6 o pow. ewid. 0.0971, nr: 26/7 o pow. ewid. 0.0242. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.1092 ha, w tym w użytkach (RIIIa/R - 0,0969 ha; RIIIb/R - 0,0123 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr ZG1S/00046629/8. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

230 600 zł

211 zł/m²

1 092 m²

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świebodzin, 1

Cena wywoławcza:

230 600 zł

211 zł/m²

1 092 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świebodzin, 1

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat świebodziński, gmina Świebodzin, obręb 1 działka nr: 26/4 o pow. ewid. 0.0799. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.0799 ha, w tym w użytkach (RIIIa/R - 0,0413 ha; RIVa/R - 0,0386 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr ZG1S/00046629/8. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

171 800 zł

215 zł/m²

799 m²

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świebodzin, 1

Cena wywoławcza:

171 800 zł

215 zł/m²

799 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świebodzin, 1

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat świebodziński, gmina Świebodzin, obręb 1 działki nr: 26/10 o pow. ewid. 0.0243, nr: 26/9 o pow. ewid. 0.0899. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.1021 ha, w tym w użytkach (RIIIb/R - 0,1021 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr ZG1S/00046629/8, ZG1S/00061111/5. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

215 300 zł

211 zł/m²

1 021 m²

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świebodzin, 1

Cena wywoławcza:

215 300 zł

211 zł/m²

1 021 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świebodziński, gm. Szczaniec, Myszęcin

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat świebodziński, gmina Szczaniec, obręb Myszęcin działki nr: 71/2 o pow. ewid. 0.0858, nr: 71/3 o pow. ewid. 0.4000. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.4858 ha, w tym w użytkach (RIIIb/R - 0,0112 ha; RIVa/R - 0,3900 ha; RV/R - 0,0846 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr ZG1S/00046692/0. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

112 200 zł

23,10 zł/m²

4 858 m²

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

świebodziński, gm. Szczaniec, Myszęcin

Cena wywoławcza:

112 200 zł

23,10 zł/m²

4 858 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świebodzin, 1

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat świebodziński, gmina Świebodzin, obręb 1 działka nr: 26/5 o pow. ewid. 0.0946. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.0946 ha, w tym w użytkach (RIIIa/R - 0,0775 ha; RIVb/R - 0,0171 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr ZG1S/00046629/8. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

203 300 zł

215 zł/m²

946 m²

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świebodzin, 1

Cena wywoławcza:

203 300 zł

215 zł/m²

946 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świebodzin, 1

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat świebodziński, gmina Świebodzin, obręb 1 działka nr: 26/12 o pow. ewid. 0.0884. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.0884 ha, w tym w użytkach (RIIIb/R - 0,0884 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr ZG1S/00046629/8. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

190 000 zł

215 zł/m²

884 m²

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Świebodzin, 1

Cena wywoławcza:

190 000 zł

215 zł/m²

884 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-21

Organizator przetargu:
KOWR
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 5001 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości