Przetargi i licytacje: grunty lubuskie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

żagański, gm. Szprotawa, Witków

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat żagański, gmina Szprotawa, obręb Witków działka nr: 284/2 o pow. ewid. 1.4600. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 1.4600 ha, w tym w użytkach (RIVb/R - 0,4000 ha; ŁIV/Ł - 1,0000 ha; ŁIV/W - 0,0600 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr ZG1G/00053004/2. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

568 400 zł

38,93 zł/m²

14 600 m²

Termin: 2026-05-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

żagański, gm. Szprotawa, Witków

Cena wywoławcza:

568 400 zł

38,93 zł/m²

14 600 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

strzelecko-drezdenecki, gm. Drezdenko, Trzebicz

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat strzelecko-drezdenecki, gmina Drezdenko, obręb Trzebicz działka nr: 462 o pow. ewid. 0.1400. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.1400 ha, w tym w użytkach (RIVb/R - 0,1400 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr GW1K/00028893/6. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

7 400 zł

5,29 zł/m²

1 400 m²

Termin: 2026-05-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

strzelecko-drezdenecki, gm. Drezdenko, Trzebicz

Cena wywoławcza:

7 400 zł

5,29 zł/m²

1 400 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

strzelecko-drezdenecki, gm. Drezdenko, Niegosław

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat strzelecko-drezdenecki, gmina Drezdenko, obręb Niegosław działka nr: 333 o pow. ewid. 0.1700. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.1700 ha, w tym w użytkach (RIVb/R - 0,1200 ha; RV/R - 0,0300 ha; RV/Lzr - 0,0200 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr GW1K/00028887/1. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

70 900 zł

41,71 zł/m²

1 700 m²

Termin: 2026-05-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

strzelecko-drezdenecki, gm. Drezdenko, Niegosław

Cena wywoławcza:

70 900 zł

41,71 zł/m²

1 700 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

strzelecko-drezdenecki, gm. Drezdenko, Karwin

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat strzelecko-drezdenecki, gmina Drezdenko, obręb Karwin działka nr: 54 o pow. ewid. 0.7100. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.7100 ha, w tym w użytkach (RIVb/R - 0,2000 ha; RV/R - 0,5100 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr GW1K/00028898/1. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

207 700 zł

29,25 zł/m²

7 100 m²

Termin: 2026-05-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

strzelecko-drezdenecki, gm. Drezdenko, Karwin

Cena wywoławcza:

207 700 zł

29,25 zł/m²

7 100 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

strzelecko-drezdenecki, gm. Drezdenko, Czartowo

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat strzelecko-drezdenecki, gmina Drezdenko, obręb Czartowo działka nr: 46 o pow. ewid. 0.0900. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.0900 ha, w tym w użytkach (RIVb/R - 0,0900 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr GW1K/00028896/7. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

26 800 zł

29,78 zł/m²

900 m²

Termin: 2026-05-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

strzelecko-drezdenecki, gm. Drezdenko, Czartowo

Cena wywoławcza:

26 800 zł

29,78 zł/m²

900 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-14

Cena wywoławcza:

20 500 zł

18,64 zł/m²

1 100 m²

Termin: 2026-05-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

żagański, gm. Wymiarki, Lutynka

Cena wywoławcza:

20 500 zł

18,64 zł/m²

1 100 m²

ogłoszenie w załączniku

ogłoszenie w załączniku...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

żarski, gm. Przewóz, Piotrów

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa
Oddział Terenowy w Gorzowie Wielkopolskim
Ogłasza drugi przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
nieruchomości nierolnej, niezabudowanej wchodzącej w skład Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa,
położonej na terenie gminy Przewóz, powiat żarski, wojewodztwo lubuskle, pochodzącej z bylego
z Państwowego Funduszu Ziemi.
I. PRZEDMIOT SPRZEDAŻY
Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość, określona w wykazie nr GOR.WKUZ.ZG.4240.285.2025.SŚ.24
opublikowanym 05.01.2026 ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

83 000 zł

27,44 zł/m²

3 025 m²

Termin: 2026-05-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

żarski, gm. Przewóz, Piotrów

Cena wywoławcza:

83 000 zł

27,44 zł/m²

3 025 m²

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa
Oddział Terenowy w Gorzowie Wielkopolskim
Ogłasza drugi przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
z Państwowego Funduszu Ziemi.
I. PRZEDMIOT SPRZEDAŻY
opublikowanym 05.01.2026 ...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-14

Organizator przetargu:
KOWR
Licytacja komornicza działki

Ośno Lubuskie, Rzepińska

...pierwsza licytacja w trybie elektronicznym następujących nieruchomości:

- nieruchomości położonej przy ul. Rzepińska ***, 69-220 Ośno Lubuskie, dla której Sąd Rejonowy w Sulęcinie IV Wydział Ksiąg Wieczystych w Sulęcinie (adres: ul. Plac Kościelny 1, Sulęcin, 69-200 Sulęcin) prowadzi księgę wieczystą o numerze GW1U/***/8.

Opis nieruchomości:
Przedmiotem licytacji jest nieruchomość gruntowa z nakładami na rozpoczętą budowę, oznaczona w ewidencji gruntów numerami działek ***/2, ***/3, ***/4 ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

1 150 818,75 zł

298 zł/m²

3 865 m²

Termin: 2026-05-13

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Ośno Lubuskie, Rzepińska

Cena wywoławcza:

1 150 818,75 zł

298 zł/m²

3 865 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-05-13

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

Gorzów Wielkopolski

Syndyk masy upadłości Kamil Perlik (licencja nr 1793) postępowaniu upadłościowym prowadzonym przed Sądem Rejonowym w Gorzowie Wielkopolskim V Wydziałem Gospodarczym pod sygn. akt GW1G/GUp/28/2025 ogłasza przetarg, który będzie miał charakter pisemny, ofertowy, nieograniczony. Sprzedaż przeprowadzana zostanie w oparciu o przepisy ustawy z dnia 28 lutego 2003 r. – Prawo upadłościowe oraz odpowiednio stosowane przepisy ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r.– Kodeks cywilny.

Przedmiot sprzedaży – I prze...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

163 500 zł

139 zł/m²

1 173 m²

Termin: 2026-05-13

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

Gorzów Wielkopolski

Cena wywoławcza:

163 500 zł

139 zł/m²

1 173 m²

Przedmiot sprzedaży – I prze...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-13

Organizator przetargu:
Syndyk
Licytacja komornicza działki

gorzowski, gm. Deszczno, Łagodzin, Spokojna

...pierwsza licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA ZABUDOWANA - DZIAŁKA NR ***/***.

Nieruchomość gruntowa obejmująca działkę ewidencyjną nr ***/*** o powierzchni 0,9687 ha, położona w miejscowości Łagodzin przy ul. Spokojnej, gm. Deszczno. Na działce rozpoczęta jest budowa 8 budynków mieszkalnych jednorodzinnych dwulokalowych o łącznej powierzchni zabudowy 1 594,56 m2 oraz znajduje się stacja transformatorowa sieci 15 kV o powierzchni zabudowy 21,78 m2.

Adres ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

2 372 301 zł

245 zł/m²

9 687 m²

Termin: 2026-05-13

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

gorzowski, gm. Deszczno, Łagodzin, Spokojna

Cena wywoławcza:

2 372 301 zł

245 zł/m²

9 687 m²

NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA ZABUDOWANA - DZIAŁKA NR ***/***.

Adres ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-05-13

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

gorzowski, gm. Deszczno, Łagodzin, Spokojna

NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA ZABUDOWANA - DZIAŁKA NR ***/***.

Adres ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

2 372 301 zł

245 zł/m²

9 687 m²

Termin: 2026-05-13

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

gorzowski, gm. Deszczno, Łagodzin, Spokojna

Cena wywoławcza:

2 372 301 zł

245 zł/m²

9 687 m²

NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA ZABUDOWANA - DZIAŁKA NR ***/***.

Adres ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-05-13

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

Dobiegniew

...odbędzie się w dniu 12 maja 2026 r. o godz. 10:00 w sali konferencyjnej pokój nr 115A, Urzędu Miejskiego w Dobiegniewie ul. Obrońców Pokoju 24.

Do przetargu mogą przystąpić osoby fizyczne i prawne oraz cudzoziemcy na zasadach określonych w ustawie z dnia 24 marca 1920 r. o nabywaniu nieruchomości przez cudzoziemców (tekst jednolity Dz. U. z 2017 r. poz. 2278).

Warunkiem udziału w przetargu jest wniesienie wadium oraz okazanie:
· dowodu wniesienia wadium,
· w przypadku osób fizycznych – oso...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

150 000 zł

247 zł/m²

607 m²

Termin: 2026-05-12

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Dobiegniewie
Przetarg na działkę

Dobiegniew

Cena wywoławcza:

150 000 zł

247 zł/m²

607 m²

· dowodu wniesienia wadium,
· w przypadku osób fizycznych – oso...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-12

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Dobiegniewie
Przetarg na działkę

strzelecko-drezdenecki, gm. Dobiegniew, Grąsy

...odbędzie się w dniu 12 maja 2026 r. o godz. 11:00 w sali konferencyjnej pokój nr 115A, Urzędu Miejskiego w Dobiegniewie ul. Obrońców Pokoju 24.

· dowodu wniesienia wadium,
· w przypadku osób fizycznych – osob...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

200 000 zł

49,76 zł/m²

4 019 m²

Termin: 2026-05-12

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Dobiegniewie
Przetarg na działkę

strzelecko-drezdenecki, gm. Dobiegniew, Grąsy

Cena wywoławcza:

200 000 zł

49,76 zł/m²

4 019 m²

· dowodu wniesienia wadium,
· w przypadku osób fizycznych – osob...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-12

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Dobiegniewie
Przetarg na działkę

strzelecko-drezdenecki, gm. Dobiegniew, Ostrowiec

...odbędzie się w dniu 12 maja 2026 r. o godz. 1200 w sali konferencyjnej pokój nr 115A, Urzędu Miejskiego w Dobiegniewie ul. Obrońców Pokoju 24.

· dowodu wniesienia wadium,
· w przypadku osób fizycznych – osobi...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

75 200 zł

8,02 zł/m²

9 376 m²

Termin: 2026-05-12

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Dobiegniewie
Przetarg na działkę

strzelecko-drezdenecki, gm. Dobiegniew, Ostrowiec

Cena wywoławcza:

75 200 zł

8,02 zł/m²

9 376 m²

· dowodu wniesienia wadium,
· w przypadku osób fizycznych – osobi...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-12

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Dobiegniewie
Przetarg na działkę

strzelecko-drezdenecki, gm. Dobiegniew, Słonów

...odbędzie się w dniu 12 maja 2026 r. o godz. 13 00 w Sali konferencyjnej /I piętro pokój nr 204/, Urzędu Miejskiego w Dobiegniewie ul. Obrońców Pokoju 24.

· dowodu wniesienia wadium,
· w przypadku osób fizycz...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

12 000 zł

4,89 zł/m²

2 453 m²

Termin: 2026-05-12

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Dobiegniewie
Przetarg na działkę

strzelecko-drezdenecki, gm. Dobiegniew, Słonów

Cena wywoławcza:

12 000 zł

4,89 zł/m²

2 453 m²

· dowodu wniesienia wadium,
· w przypadku osób fizycz...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-12

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Dobiegniewie
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 5001 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości