Przetargi i licytacje: grunty lubuskie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

Strzelce Krajeńskie, Strzelce Kraj. Miasto

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat strzelecko-drezdenecki, gmina Strzelce Krajeńskie, obręb Strzelce Kraj. (Miasto) działki nr: 487/7 o pow. ewid. 0.0193, nr: 487/16 o pow. ewid. 0.0056, nr: 487/9 o pow. ewid. 0.0197, nr: 487/10 o pow. ewid. 0.0191, nr: 487/8 o pow. ewid. 0.0196. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.0833 ha, w tym w użytkach (RIVa/R - 0,0833 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr GW1K/00028670/7. Pełna treść ogło...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

66 980 zł

80,41 zł/m²

833 m²

Termin: 2025-11-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Strzelce Krajeńskie, Strzelce Kraj. Miasto

Cena wywoławcza:

66 980 zł

80,41 zł/m²

833 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-27

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

międzyrzecki, gm. Pszczew, Pszczew, Kuligowska

...odbędzie się w dniu 27 listopada 2025 r. o godz. 1000
w Urzędzie Gminy
w Pszczewie (sala posiedzeń).
Wadium należy wpłacić do dnia 21 listopada 2025 r. na konto: Urząd Gminy w Pszczewie Nr
37 8367 0000 0023 1925 6000 0003 GBS Międzyrzecz wpisując w tytule numer działki. Za
dzień uiszczenia wadium uznaje się dzień uznania środków finansowych na rachunku Urzędu
Gminy....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

113 327 zł

113 zł/m²

999 m²

Termin: 2025-11-27

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Pszczew
Przetarg na działkę

międzyrzecki, gm. Pszczew, Pszczew, Kuligowska

Cena wywoławcza:

113 327 zł

113 zł/m²

999 m²

...odbędzie się w dniu 27 listopada 2025 r. o godz. 1000
w Urzędzie Gminy
w Pszczewie (sala posiedzeń).
Gminy....
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-27

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Pszczew
Licytacja komornicza działki

zielonogórski, gm. Nowogród Bobrzański, Kotowice

...pierwsza licytacja w trybie elektronicznym następujących nieruchomości:

- nieruchomości położonej przy KOTOWICE ***, 65-007 Nowogród Bobrzański, dla której Sąd Rejonowy w Zielonej Górze Wydział VI Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Plac Słowiański 2, Zielona Góra, 65-069 Zielona Góra) prowadzi księgę wieczystą o numerze ZG1E/***/8.

Opis nieruchomości:
LOKALIZACJA, stan otoczenia Przedmiotowa nieruchomość położona jest obrębie Kotowice, w gminie Nowogród Bobrzański. Nieruchomość zlokalizowana je...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

123 750 zł

1,98 zł/m²

62 421 m²

Termin: 2025-11-26

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

zielonogórski, gm. Nowogród Bobrzański, Kotowice

Cena wywoławcza:

123 750 zł

1,98 zł/m²

62 421 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-11-26

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

Nowa Sól, Brzozowa

OGŁOSZENIE Syndyk***. w upadłości z siedzibą w Nowej Soli w postępowaniu upadłościowym prowadzonym przed Sądem Rejonowym w Zielonej Górze, Wydział V Gospodarczy sygn. akt V GUp 43/16 ogłasza nieograniczony konkurs na sprzedaż z wolnej ręki następującej nieruchomości: 1. Nieruchomość gruntowa, dla której Sąd Rejonowy w Nowej Soli prowadzi księgę wieczystą nr KW ZG1N/__000pokaż telefon, prawo wieczystego użytkowania działki gruntu nr ***/99 o powierzchni 0,3785 ha, położona w Nowej Soli, ul. Brzoz...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

522 750 zł

138 zł/m²

3 785 m²

Termin: 2025-11-26

Organizator przetargu:
Syndyk Ewa Poźniak
Przetarg na działkę

Nowa Sól, Brzozowa

Cena wywoławcza:

522 750 zł

138 zł/m²

3 785 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-26

Organizator przetargu:
Syndyk Ewa Poźniak
Przetarg na działkę

nowosolski, gm. Otyń, Bobrowniki

Ogłoszenie

Syndyk*** w upadłości z siedzibą w Nowej Soli w postępowaniu upadłościowym prowadzonym przed Sądem Rejonowym w Zielonej Górze, Wydział V Gospodarczy sygn. akt V GUp 43/16 ogłasza nieograniczony konkurs na sprzedaż z wolnej ręki następującej nieruchomości:

Nieruchomość gruntowa, dla której Sąd Rejonowy w Nowej Soli prowadzi księgę wieczystą nr KW ***, prawo wieczystego użytkowania działki gruntu nr 874/3 o powierzchni 24,0500 ha, położona w Bobrownikach, Lubuskie, powiat nowosolski, ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

407 376 zł

16,94 zł/m²

24 050 m²

Termin: 2025-11-26

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

nowosolski, gm. Otyń, Bobrowniki

Cena wywoławcza:

407 376 zł

16,94 zł/m²

24 050 m²

Ogłoszenie

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-26

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

słubicki, gm. Rzepin, Gajec

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat słubicki, gmina Rzepin, obręb Gajec działka nr: 54/19 o pow. ewid. 0.0119. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.0119 ha, w tym w użytkach (N/N - 0,0119 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr GW1S/00028190/5. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

6 100 zł

51,26 zł/m²

119 m²

Termin: 2025-11-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

słubicki, gm. Rzepin, Gajec

Cena wywoławcza:

6 100 zł

51,26 zł/m²

119 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

słubicki, gm. Górzyca, Żabice

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat słubicki, gmina Górzyca, obręb Żabice działka nr: 54/8 o pow. ewid. 0.3300. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.3300 ha, w tym w użytkach (RIVa/R - 0,1700 ha; RIVb/R - 0,1600 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr GW1S/00028252/8. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

248 500 zł

75,30 zł/m²

3 300 m²

Termin: 2025-11-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

słubicki, gm. Górzyca, Żabice

Cena wywoławcza:

248 500 zł

75,30 zł/m²

3 300 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

słubicki, gm. Cybinka, Sądów

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat słubicki, gmina Cybinka, obręb Sądów działka nr: 145/2 o pow. ewid. 0.7800. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.7800 ha, w tym w użytkach (RV/R - 0,7800 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr ZG1K/00033925/2. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

282 000 zł

36,15 zł/m²

7 800 m²

Termin: 2025-11-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

słubicki, gm. Cybinka, Sądów

Cena wywoławcza:

282 000 zł

36,15 zł/m²

7 800 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

słubicki, gm. Górzyca, Górzyca, Laski

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat słubicki, gmina Górzyca, obręb Laski działka nr: 55/1 o pow. ewid. 0.4500. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.4500 ha, w tym w użytkach (RIVb/R - 0,3400 ha; RVI/R - 0,1100 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr GW1S/00028250/4. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

111 600 zł

24,80 zł/m²

4 500 m²

Termin: 2025-11-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

słubicki, gm. Górzyca, Górzyca, Laski

Cena wywoławcza:

111 600 zł

24,80 zł/m²

4 500 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

słubicki, gm. Górzyca, Żabice

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat słubicki, gmina Górzyca, obręb Żabice działka nr: 65/2 o pow. ewid. 0.3874. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.3874 ha, w tym w użytkach (RIIIb/R - 0,0841 ha; RIVa/R - 0,2521 ha; RV/R - 0,0512 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr GW1S/00028252/8. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

184 200 zł

47,55 zł/m²

3 874 m²

Termin: 2025-11-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

słubicki, gm. Górzyca, Żabice

Cena wywoławcza:

184 200 zł

47,55 zł/m²

3 874 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sulęciński, gm. Torzym, Boczów

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat sulęciński, gmina Torzym, obręb Boczów działka nr: 118/4 o pow. ewid. 0.1000. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.1000 ha, w tym w użytkach (RIIIb/R - 0,1000 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr GW1U/00023191/9. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

17 000 zł

17,00 zł/m²

1 000 m²

Termin: 2025-11-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sulęciński, gm. Torzym, Boczów

Cena wywoławcza:

17 000 zł

17,00 zł/m²

1 000 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-26

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

wschowski, gm. Sława, Kuźnica Głogowska

...odbędzie się w dniu 25 listopada 2025 r. godz. 10.00 w Urzędzie Miejskim w Sławie,
przy ul. Henryka Pobożnego 10
Wadium należy wnieść w pieniądzu do dnia 19 listopada 2025 r. (w kwocie określonej w powyższej tabeli),
które należy wpłacić na rachunek Urzędu Miejskiego w Sławie, prowadzonym przez Bank Spółdzielczy Wschowa
o/Sława nr: 65 8669 0001 2009 0004 9269 0003 w takim terminie, aby najpóźniej w dniu 19.11.2025 r.
wymagana kwota znajdowała się na ww. koncie, ze wskazaniem tytułu wpłaty wa...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

560 000 zł

175 zł/m²

3 193 m²

Termin: 2025-11-25

Organizator przetargu:
Urząd Miejski Sława
Przetarg na działkę

wschowski, gm. Sława, Kuźnica Głogowska

Cena wywoławcza:

560 000 zł

175 zł/m²

3 193 m²

przy ul. Henryka Pobożnego 10
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-25

Organizator przetargu:
Urząd Miejski Sława
Przetarg na działkę

Rzepin, Poznańska

...odbędzie się w dniu 25.11.2025 r. w sali
konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Rzepinie, zgodnie z poniższym
harmonogramem:

Cena wywoławcza
brutto
(zwolnione z VAT)
107 100,00 zł

Wadium
10 800,00 zł

W celu przystąpienia do przetargu należy wnieść wadium przelewem bankowym na
konto BS Rzepin 78 8371 0009 0001 8119 2000 00 80 w takim terminie, aby
najpóźniej w dniu 20 listopada 2025 r., wymagana kwota znajdowała się na koncie
Urzędu Miejskiego w Rzepinie. ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

107 100 zł

150 zł/m²

714 m²

Termin: 2025-11-25

Organizator przetargu:
Urząd Miejski Rzepin
Przetarg na działkę

Rzepin, Poznańska

Cena wywoławcza:

107 100 zł

150 zł/m²

714 m²

...odbędzie się w dniu 25.11.2025 r. w sali
harmonogramem:

Cena wywoławcza
brutto
(zwolnione z VAT)
107 100,00 zł

Wadium
10 800,00 zł

Urzędu Miejskiego w Rzepinie. ...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-25

Organizator przetargu:
Urząd Miejski Rzepin
Przetarg na działkę

Iłowa, Kolejowa

...odbędzie się 25.11.2025 w Starostwie Powiatowym w Żaganiu przy ul. Jana Pawła II 9, pokój nr 104.
Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłacenie wadium do dnia 20.11.2025 r. w wymaganej wysokości i do tego dnia winno znajdować się na koncie
Starostwa Powiatowego w Żaganiu - PKO Bank Polski S.A. 96 1020 5402 0000 0602 0336 8206. Wpłacone wadium przez uczestnika, który wygra przetarg zalicza
się na poczet ceny nabycia nieruchomości....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

91 839 zł

54,28 zł/m²

1 692 m²

Termin: 2025-11-25

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe w Żaganiu
Przetarg na działkę

Iłowa, Kolejowa

Cena wywoławcza:

91 839 zł

54,28 zł/m²

1 692 m²

się na poczet ceny nabycia nieruchomości....
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-25

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe w Żaganiu
Przetarg na działkę

Iłowa, Kolejowa

się na poczet ceny nabycia nieruchomości....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

79 105 zł

51,30 zł/m²

1 542 m²

Termin: 2025-11-25

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe w Żaganiu
Przetarg na działkę

Iłowa, Kolejowa

Cena wywoławcza:

79 105 zł

51,30 zł/m²

1 542 m²

się na poczet ceny nabycia nieruchomości....
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-25

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe w Żaganiu
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 5001 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości