Przetargi i licytacje: grunty lubuskie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

gorzowski, gm. Lubiszyn, Baczyna

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat gorzowski, gmina Lubiszyn, obręb Baczyna działki nr: 130/30 o pow. ewid. 0.2183, nr: 130/31 o pow. ewid. 0.0889. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.2405 ha, w tym w użytkach (RIVa/R - 0,2405 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr GW1G/00103907/4. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

338 850 zł

141 zł/m²

2 405 m²

Termin: 2025-11-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

gorzowski, gm. Lubiszyn, Baczyna

Cena wywoławcza:

338 850 zł

141 zł/m²

2 405 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-14

Organizator przetargu:
KOWR
Licytacja komornicza działki

zielonogórski, gm. Sulechów, Krężoły, Makowa

...pierwsza licytacja :

- nieruchomości położonej przy ul. Makowa ***, Krężoły, 66-100 Sulechów, dla której Sąd Rejonowy w Świebodzinie, VII Zamiejscowy Wydział Ksiąg Wieczystych w Sulechowie (adres: al. Niepodległości 9, Sulechów, 66-100 Sulechów) prowadzi księgę wieczystą o numerze ZG2S/***/8.

Opis nieruchomości:
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Świebodzinie Mateusz Dogoda, na podstawie przepisu art. 953 ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks postępowania cywilnego (dalej: kpc) pod...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

397 950 zł

43,11 zł/m²

9 230 m²

Termin: 2025-11-14

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

zielonogórski, gm. Sulechów, Krężoły, Makowa

Cena wywoławcza:

397 950 zł

43,11 zł/m²

9 230 m²

...pierwsza licytacja :

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2025-11-14

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

Świebodzin

BURMISTRZ ŚWIEBODZINA
ogłasza
VI pisemne przetargi nieograniczone na sprzedaż gminnej
nieruchomość gruntowej położonej w 3 obrębie Świebodzina
1. Przedmiotem sprzedaży w drodze pisemnego przetargu nieograniczonego jest nieruchomość gruntowa, oznaczona
ewidencyjnie działkami nr 988 o pow. 0,0603 ha, 1071 o pow. 0,0788 ha, 1072 o pow. 0,0788 ha, 1077 o pow. 0,0788 ha,
1078 o pow. 0,0788 ha położona w jednostce ewidencyjnej: Świebodzin - miasto, obręb ewidencyjny: 3 przy ul.
Szmaragdowej oraz Szafi...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

95 000 zł

158 zł/m²

603 m²

Termin: 2025-11-13

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Świebodzinie
Przetarg na działkę

Świebodzin

Cena wywoławcza:

95 000 zł

158 zł/m²

603 m²

BURMISTRZ ŚWIEBODZINA
ogłasza
VI pisemne przetargi nieograniczone na sprzedaż gminnej
nieruchomość gruntowej położonej w 3 obrębie Świebodzina
Szmaragdowej oraz Szafi...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-13

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Świebodzinie
Przetarg na działkę

Świebodzin

BURMISTRZ ŚWIEBODZINA
ogłasza
VI pisemne przetargi nieograniczone na sprzedaż gminnej
nieruchomość gruntowej położonej w 3 obrębie Świebodzina
Szmaragdowej oraz Szafi...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

125 000 zł

159 zł/m²

788 m²

Termin: 2025-11-13

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Świebodzinie
Przetarg na działkę

Świebodzin

Cena wywoławcza:

125 000 zł

159 zł/m²

788 m²

BURMISTRZ ŚWIEBODZINA
ogłasza
VI pisemne przetargi nieograniczone na sprzedaż gminnej
nieruchomość gruntowej położonej w 3 obrębie Świebodzina
Szmaragdowej oraz Szafi...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-13

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Świebodzinie
Przetarg na działkę

gorzowski, gm. Deszczno, Brzozowiec

...odbędzie się w dniu 13. 11.2025 roku o godz. 10,00 w Sali Urzędu Gminy
w Deszcznie.
3. Sprzedaż nieruchomości nie podlega opodatkowaniu podatkiem od towarów i usług. VAT
4.Udział w przetargu mogą brać osoby fizyczne oraz prawne. W celu wzięcia udziału w przetargu
należy zapłacić wadium w pieniądzu lub obligacjach Skarbu Państwa. do dnia 10.11.2025 r. Wadium
w w/w wysokości należy wpłacić na konto Urzędu Gminy Deszczno w Gospodarczym Banku
Spółdzielczym w Gorzowie Wlkp. nr 53 8363 0004 0035 6...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

45 000 zł

60,89 zł/m²

739 m²

Termin: 2025-11-13

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Deszczno
Przetarg na działkę

gorzowski, gm. Deszczno, Brzozowiec

Cena wywoławcza:

45 000 zł

60,89 zł/m²

739 m²

w Deszcznie.
Spółdzielczym w Gorzowie Wlkp. nr 53 8363 0004 0035 6...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-13

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Deszczno
Przetarg na działkę

gorzowski, gm. Deszczno, Deszczno

...odbędzie się w dniu 13. 11.2025 roku o godz. 09,00 w Sali Urzędu
Gminy w Deszcznie.

5.W celu wzięcia udziału w przetargu należy zapłacić wadium w pieniądzu do dnia 10.11.2025 r.
Wadium w w/w wysokości należy wpłacić na konto Urzędu Gminy Deszczno w Gospodarczym
Banku Spółdzielczym w Gorzowie Wlkp. nr 53 8363 0004 0035 6918 2000 0005. Wadium zwraca
się w ciągu 3 dni od dnia zamknięcia przetargu. Natomiast wadium wpłacone przez nabywcę zalicza
się na poczet wylicytowanej należności ceny nabyc...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

108 000 zł

100,00 zł/m²

1 080 m²

Termin: 2025-11-13

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Deszczno
Przetarg na działkę

gorzowski, gm. Deszczno, Deszczno

Cena wywoławcza:

108 000 zł

100,00 zł/m²

1 080 m²

Gminy w Deszcznie.

się na poczet wylicytowanej należności ceny nabyc...
Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-13

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Deszczno
Przetarg na działkę

Zielona Góra, m. 60

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat m. Zielona Góra, gmina M. Zielona Góra, obręb 60 działka nr: 93/2 o pow. ewid. 0.0465. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.0465 ha, w tym w użytkach (ŁIV/Ł - 0,0465 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr ZG1E/00095935/1. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

88 800 zł

191 zł/m²

465 m²

Termin: 2025-11-13

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Zielona Góra, m. 60

Cena wywoławcza:

88 800 zł

191 zł/m²

465 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-13

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Zielona Góra, m. 60

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat m. Zielona Góra, gmina M. Zielona Góra, obręb 60 działki nr: 879 o pow. ewid. 0.0159, nr: 875 o pow. ewid. 0.0079, nr: 878 o pow. ewid. 0.0953. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.1191 ha, w tym w użytkach (RV/R - 0,0334 ha; RVI/R - 0,0698 ha; dr/dr - 0,0159 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr ZG1E/00095935/1. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

497 400 zł

418 zł/m²

1 191 m²

Termin: 2025-11-13

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Zielona Góra, m. 60

Cena wywoławcza:

497 400 zł

418 zł/m²

1 191 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-13

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

zielonogórski, gm. Nowogród Bobrzański, Niwiska

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat zielonogórski, gmina Nowogród Bobrzański, obręb Niwiska działka nr: 42/8 o pow. ewid. 0.0970. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.0970 ha, w tym w użytkach (Bp/Bp - 0,0970 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr ZG1E/00104442/5. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

114 100 zł

118 zł/m²

970 m²

Termin: 2025-11-13

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

zielonogórski, gm. Nowogród Bobrzański, Niwiska

Cena wywoławcza:

114 100 zł

118 zł/m²

970 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-13

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sulęciński, gm. Torzym, Boczów

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat sulęciński, gmina Torzym, obręb Boczów działka nr: 140/6 o pow. ewid. 0.9900. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.9900 ha, w tym w użytkach (RIVa/R - 0,3000 ha; RIVb/R - 0,0600 ha; RV/R - 0,3000 ha; PsV/Ps - 0,3300 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr GW1U/00015698/4. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

53 300 zł

5,38 zł/m²

9 900 m²

Termin: 2025-11-13

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

sulęciński, gm. Torzym, Boczów

Cena wywoławcza:

53 300 zł

5,38 zł/m²

9 900 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-13

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

zielonogórski, gm. Trzebiechów, Borek

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat zielonogórski, gmina Trzebiechów, obręb Borek działka nr: 126/2 o pow. ewid. 0.5400. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.5400 ha, w tym w użytkach (RIVb/R - 0,4900 ha; RIVb/W - 0,0500 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr ZG2S/00028093/6. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

102 700 zł

19,02 zł/m²

5 400 m²

Termin: 2025-11-13

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

zielonogórski, gm. Trzebiechów, Borek

Cena wywoławcza:

102 700 zł

19,02 zł/m²

5 400 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-13

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Zielona Góra, m. 60

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat m. Zielona Góra, gmina M. Zielona Góra, obręb 60 działki nr: 873 o pow. ewid. 0.0061, nr: 876 o pow. ewid. 0.0965. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.1026 ha, w tym w użytkach (RVI/R - 0,1026 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr ZG1E/00095935/1. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

425 500 zł

415 zł/m²

1 026 m²

Termin: 2025-11-13

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Zielona Góra, m. 60

Cena wywoławcza:

425 500 zł

415 zł/m²

1 026 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-13

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Zielona Góra, m. 60

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat m. Zielona Góra, gmina M. Zielona Góra, obręb 60 działki nr: 874 o pow. ewid. 0.0072, nr: 877 o pow. ewid. 0.0959. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.1031 ha, w tym w użytkach (RVI/R - 0,1031 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr ZG1E/00095935/1. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

428 000 zł

415 zł/m²

1 031 m²

Termin: 2025-11-13

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Zielona Góra, m. 60

Cena wywoławcza:

428 000 zł

415 zł/m²

1 031 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-13

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

zielonogórski, gm. Nowogród Bobrzański, Niwiska

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat zielonogórski, gmina Nowogród Bobrzański, obręb Niwiska działka nr: 42/10 o pow. ewid. 0.1056. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.1056 ha, w tym w użytkach (Bp/Bp - 0,1056 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr ZG1E/00104442/5. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

121 600 zł

115 zł/m²

1 056 m²

Termin: 2025-11-13

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

zielonogórski, gm. Nowogród Bobrzański, Niwiska

Cena wywoławcza:

121 600 zł

115 zł/m²

1 056 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-13

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

zielonogórski, gm. Nowogród Bobrzański, Niwiska

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo LUBUSKIE, powiat zielonogórski, gmina Nowogród Bobrzański, obręb Niwiska działka nr: 42/9 o pow. ewid. 0.0970. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.0970 ha, w tym w użytkach (Bp/Bp - 0,0970 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr ZG1E/00104442/5. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

105 900 zł

109 zł/m²

970 m²

Termin: 2025-11-13

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

zielonogórski, gm. Nowogród Bobrzański, Niwiska

Cena wywoławcza:

105 900 zł

109 zł/m²

970 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-13

Organizator przetargu:
KOWR
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 5001 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości