Przetargi i licytacje: grunty gm. Polkowice

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Licytacja komornicza działki

polkowicki, gm. Polkowice, Guzice

...pierwsza licytacja nieruchomości:

## NIERUCHOMOŚĆ

Nieruchomość stanowiąca prawo własności działek gruntu nr ***, ***, ***, ***, ***/*** o łącznej pow. 1,5988 ha, położona w obrębie Guzice nr 10, gminie Polkowice, powiecie polkowickim, województwie dolnośląskim, dla której Sąd Rejonowy w Lubinie Wydział V Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą nr ***. W skład nieruchomości wchodzi:
1. prawo własności niezabudowanej działki gruntu rolnego nr *** obszaru 0,26 ha,
2. prawo własności nieza...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

203 250 zł

12,71 zł/m²

15 988 m²

Termin: 2026-07-28

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

polkowicki, gm. Polkowice, Guzice

Cena wywoławcza:

203 250 zł

12,71 zł/m²

15 988 m²

...pierwsza licytacja nieruchomości:

## NIERUCHOMOŚĆ

2. prawo własności nieza...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-07-28

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

polkowicki, gm. Polkowice, Sobin

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo DOLNOŚLĄSKIE, powiat polkowicki, gmina Polkowice, obręb Sobin działka nr: 384/19 o pow. ewid. 0.4103. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.4103 ha, w tym w użytkach (RVI/R - 0,3000 ha; W/W - 0,1103 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr LE1U/00062167/4. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

363 900 zł

88,69 zł/m²

4 103 m²

Termin: 2026-04-30

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

polkowicki, gm. Polkowice, Sobin

Cena wywoławcza:

363 900 zł

88,69 zł/m²

4 103 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-30

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Polkowice

Oferta aktualna - możliwość umówienia bezpiecznej prezentacji. Zapraszamy!

SYNDYK MASY UPADŁOŚCI***. W UPADŁOŚCI Z/S W WARSZAWIE SPRZEDA Z WOLNEJ RĘKI NIEZABUDOWANA NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWĄ W MIEJSCOWOŚCI POLKOWICE

Syndyk masy upadłości ***. w upadłości z siedzibą w Warszawie sprzeda z wolnej ręki w trybie konkursu ofert prawo własności nieruchomości gruntowej niezabudowanej, położonej w Polkowicach, powiat polkowicki, województwo dolnośląskie, działka nr***, AM-15, obręb nr 2, o powierzchni 4,00...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

3 520 080 zł

88,00 zł/m²

40 000 m²

Termin: 2026-04-30

Organizator przetargu:
Syndyk Katarzyna Piórkowska-Frątczak
Przetarg na działkę

Polkowice

Cena wywoławcza:

3 520 080 zł

88,00 zł/m²

40 000 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-30

Organizator przetargu:
Syndyk Katarzyna Piórkowska-Frątczak
Przetarg na działkę

Polkowice

Wyciąg z ogłoszenia o przetargu

Burmistrz Polkowic ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości

stanowiących własność Gminy Polkowice

I. Pierwszy przetarg na sprzedaż nieruchomości położonej w granicach działki nr 233/2 w obrębie 4 miasta Polkowice

Oznaczenie nieruchomości

Powierzchnia m2

Cena wywoławcza netto

Wadium

Nieruchomość w granicach działki nr 233/2

obręb 4 miasta Polkowice

LE1U/00030018/2

5851 m2

645.000,00 zł

(słownie: sześćset czterdzieści pięć

tysięc...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

645 000 zł

110 zł/m²

5 851 m²

Termin: 2026-04-22

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Polkowice
Przetarg na działkę

Polkowice

Cena wywoławcza:

645 000 zł

110 zł/m²

5 851 m²

Wyciąg z ogłoszenia o przetargu

stanowiących własność Gminy Polkowice

Oznaczenie nieruchomości

Powierzchnia m2

Cena wywoławcza netto

Wadium

Nieruchomość w granicach działki nr 233/2

obręb 4 miasta Polkowice

LE1U/00030018/2

5851 m2

645.000,00 zł

(słownie: sześćset czterdzieści pięć

tysięc...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-22

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Polkowice
Licytacja komornicza działki

Polkowice

...druga licytacja użytkowania wieczystego nieruchomości należącej do dłużnika: ***, położonej przy Polkowice, 59-100 Polkowice, dla której Sąd Rejonowy w Lubinie prowadzi księgę wieczystą o numerze ***.

Opis nieruchomości:
Przedmiotem licytacji jest użytkowanie wieczyste nieruchomości położonej pod adresem: 59-100 Polkowice, POLKOWICE, dla której Sąd Rejonowy w Lubinie Wydział V Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze ***. Suma oszacowania użytkowania wieczystego nieruchomości K...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

541 856 zł

84,10 zł/m²

6 443 m²

Termin: 2026-03-20

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Polkowice

Cena wywoławcza:

541 856 zł

84,10 zł/m²

6 443 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-03-20

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

polkowicki, gm. Polkowice, Nowa Wieś Lubińska

...pierwsza licytacja w trybie elektronicznym następujących nieruchomości:

- nieruchomości położonej przy Nowa Wies Lubinska ***, Nowa Wies Lubiniska, 59-100 Polkowice, dla której Sąd Rejonowy w Lubinie V Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Wrocławska 3, Lubin, 59-300 Lubin) prowadzi księgę wieczystą o numerze LE1U/***/6.

Opis nieruchomości:
nieruchomość niezabudowana położona w granicach działek gruntu nr ***/4 i ***/7 łącznego obszaru 0,500 ha, (1. niezabudowana działka gruntu r ***/4 o p...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

17 250 zł

34,50 zł/m²

500 m²

Termin: 2026-03-02

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

polkowicki, gm. Polkowice, Nowa Wieś Lubińska

Cena wywoławcza:

17 250 zł

34,50 zł/m²

500 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-03-02

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

polkowicki, gm. Polkowice, Trzebcz

Lokal mieszkalny nr 9 położony w miejscowości Trzebcz 46, województwo DOLNOŚLĄSKIE, powiat polkowicki, gmina Polkowice, obręb Trzebcz działka nr: 187/23 o pow. ewid. 0.0852. Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr LE1U/00037260/2. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

68 100 zł

884 zł/m²

77 m²

Termin: 2026-02-10

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

polkowicki, gm. Polkowice, Trzebcz

Cena wywoławcza:

68 100 zł

884 zł/m²

77 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-10

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

polkowicki, gm. Polkowice, Trzebcz

Lokal mieszkalny nr 5 położony w miejscowości Trzebcz 46, województwo DOLNOŚLĄSKIE, powiat polkowicki, gmina Polkowice, obręb Trzebcz działka nr: 187/23 o pow. ewid. 0.0852. Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr LE1U/00037260/2. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

93 800 zł

670 zł/m²

140 m²

Termin: 2026-02-10

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

polkowicki, gm. Polkowice, Trzebcz

Cena wywoławcza:

93 800 zł

670 zł/m²

140 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-10

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Polkowice, Obręb 4

Lokal mieszkalny nr 2 położony w miejscowości Polkowice, ul. Konwaliowa 1, województwo DOLNOŚLĄSKIE, powiat polkowicki, gmina Polkowice, obręb Obręb 4 działka nr: 259 o pow. ewid. 0.3121. Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr 25446. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

152 300 zł

1 154 zł/m²

132 m²

Termin: 2026-02-05

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Polkowice, Obręb 4

Cena wywoławcza:

152 300 zł

1 154 zł/m²

132 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-02-05

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

polkowicki, gm. Polkowice, Tarnówek

Lokal mieszkalny nr 1 położony w miejscowości Tarnówek 42, gmina Polkowice, powiat polkowicki, województwo DOLNOŚLĄSKIE, działki nr: 273/15 o pow. ewid. 0.3134, nr: 273/14 o pow. ewid. 0.0030. Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr LE1U/00020291/6. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

108 500 zł

312 zł/m²

348 m²

Termin: 2025-12-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

polkowicki, gm. Polkowice, Tarnówek

Cena wywoławcza:

108 500 zł

312 zł/m²

348 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-18

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

polkowicki, gm. Polkowice, Trzebcz

Lokal mieszkalny nr 9 położony w miejscowości Trzebcz 46, województwo DOLNOŚLĄSKIE, powiat polkowicki, gmina Polkowice, obręb Trzebcz. Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr LE1U/00037260/2. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

82 500 zł

1 071 zł/m²

77 m²

Termin: 2025-12-03

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

polkowicki, gm. Polkowice, Trzebcz

Cena wywoławcza:

82 500 zł

1 071 zł/m²

77 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-03

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

polkowicki, gm. Polkowice, Trzebcz

Lokal mieszkalny nr 5 położony w miejscowości Trzebcz 46, województwo DOLNOŚLĄSKIE, powiat polkowicki, gmina Polkowice, obręb Trzebcz. Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr LE1U/00037260/2. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

114 600 zł

819 zł/m²

140 m²

Termin: 2025-12-03

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

polkowicki, gm. Polkowice, Trzebcz

Cena wywoławcza:

114 600 zł

819 zł/m²

140 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-03

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Polkowice, Obręb 4

Lokal mieszkalny nr 2 położony w Polkowicach, ul. Konwaliowa 1, województwo DOLNOŚLĄSKIE, powiat polkowicki, gmina Polkowice, obręb Obręb 4. Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr 25446. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

187 500 zł

1 420 zł/m²

132 m²

Termin: 2025-12-02

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Polkowice, Obręb 4

Cena wywoławcza:

187 500 zł

1 420 zł/m²

132 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-02

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

polkowicki, gm. Polkowice, Kaźmierzów

Lokal mieszkalny nr 1 położony w miejscowości Kaźmierzów 18, województwo DOLNOŚLĄSKIE, powiat polkowicki, gmina Polkowice, obręb Kaźmierzów. Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr 20810. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

83 200 zł

1 410 zł/m²

59 m²

Termin: 2025-12-02

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

polkowicki, gm. Polkowice, Kaźmierzów

Cena wywoławcza:

83 200 zł

1 410 zł/m²

59 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-12-02

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

polkowicki, gm. Polkowice, Pieszkowice

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo DOLNOŚLĄSKIE, powiat polkowicki, gmina Polkowice, obręb Pieszkowice działki nr: 22/1 o pow. ewid. 0.3386, nr: 59/1 o pow. ewid. 0.4988. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.8374 ha, w tym w użytkach (RIIIb/R - 0,0902 ha; RIVa/R - 0,0521 ha; RV/R - 0,6946 ha; PsV/Ps - 0,0005 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr LE1U/00060397/1. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

73 480 zł

8,77 zł/m²

8 374 m²

Termin: 2025-11-05

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

polkowicki, gm. Polkowice, Pieszkowice

Cena wywoławcza:

73 480 zł

8,77 zł/m²

8 374 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2025-11-05

Organizator przetargu:
KOWR
       
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 5001 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości