Licytacja komornicza działki: polkowicki, gm. Polkowice, Guzice

Cena wywoławcza:

203 250 zł

12,71 zł/m²
15 988 m²
Organizator licytacji:
KOMORNIK
Termin: 2026-07-28

NIERUCHOMOŚĆ

Komornik Sądowy

przy Sądzie Rejonowym w Lubinie Maciej Kowalczyk

Kancelaria Komornicza nr IV w Lubinie

ul. Odrodzenia ***/**

59-300 Lubin

Sygnatura: Km 2874/24

**OBWIESZCZENIE O PIERWSZEJ LICYTACJI NIERUCHOMOŚCI**

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Lubinie Maciej Kowalczyk Kancelaria Komornicza nr IV w Lubinie podaje do publicznej wiadomości, że w trybie ustalonym w art. 953 ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks postępowania cywilnego (dalej: kpc) w dniu 28.07.2026 r. o godz. 09:00 w Sądzie Rejonowym w Lubinie, pod adresem ul. Wrocławska 3, 59-300...
Kod publikacji Adradar: AWK17 266 370
Pełna treść ogłoszenia dostępna jest dla użytkowników PLUS przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar

Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz ponad 1000 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.

Aukcja to doskonała okazja do nabycia działki poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze zwiększonym ryzykiem.