Przetargi i licytacje: grunty dolnośląskie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

Chocianów

OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJI
Syndyk ***. z siedzibą w Głogowie
ogłasza konkurs ofert na sprzedaż z wolnej ręki
działek gruntu położonych w Chocianowie (dolnośląskie)
Syndyk oferuje do sprzedaży prawo własności nieruchomości stanowiących dwie działki (zakup łączny):
- działkę nr ***, obręb ewid. nr 3, o pow. 0,5918 ha, zabudowanej budynkiem gospodarczym o pow. zabudowy ok. 80 m2, położonej w Chocianowie, powiat polkowicki, woj. dolnośląskie o nr KW ***.
- działkę nr ***/6, obręb ewid. n...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 329 000 zł

58,54 zł/m²

22 704 m²

Termin: 2026-05-18

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

Chocianów

Cena wywoławcza:

1 329 000 zł

58,54 zł/m²

22 704 m²

OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJI
Syndyk ***. z siedzibą w Głogowie
ogłasza konkurs ofert na sprzedaż z wolnej ręki
działek gruntu położonych w Chocianowie (dolnośląskie)
- działkę nr ***/6, obręb ewid. n...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-18

Organizator przetargu:
Syndyk
Licytacja komornicza działki

oleśnicki, gm. Oleśnica, Wyszogród

...pierwsza licytacja nieruchomości:

DZIAŁKI O NR: ***/*** I ***/*** O POWIERZCHNI 0,6400 HA

Nieruchomość znajduje sie w północnej części miejscowości Wyszogród w bezpośrednim sąsiedztwie granicy administracyjnej z miejscowością Cieśle. Otoczenie nieruchomości stanowi zabudowa komercyjna, tereny kolejowe, tereny niezabudowane. Na dzień oględzin dostęp do nieruchomości z drogi publicznej utwardzonej asfaltem, stanowiącej częściowo działkę ***. Zgodnie z wypisem z rejestru gruntów, działka nr *...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

246 135 zł

38,46 zł/m²

6 400 m²

Termin: 2026-05-18

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

oleśnicki, gm. Oleśnica, Wyszogród

Cena wywoławcza:

246 135 zł

38,46 zł/m²

6 400 m²

...pierwsza licytacja nieruchomości:

DZIAŁKI O NR: ***/*** I ***/*** O POWIERZCHNI 0,6400 HA

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-05-18

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

średzki, gm. Miękinia, Wilkszyn, Parkowa

Syndyk masy upadłości w ramach postępowania upadłościowego prowadzonego na podstawie postanowienia Sądu Rejonowego dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie, VIII Wydział Gospodarczy dla spraw upadłościowych i restrukturyzacyjnych, z dnia 27 sierpnia 2024 o ogłoszeniu upadłości *** sprzeda z wolnej ręki nieruchomości gruntowe położone na terenie Osiedla Parkowa przy ul. Parkowej w Wilkszynie, gmina Miękinia, powiat średzki, województwo dolnośląskie, stanowiące składnik majątku upadłej Spółki:

- praw...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

360 900 zł

172 zł/m²

2 093 m²

Termin: 2026-05-18

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

średzki, gm. Miękinia, Wilkszyn, Parkowa

Cena wywoławcza:

360 900 zł

172 zł/m²

2 093 m²

- praw...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-18

Organizator przetargu:
Syndyk
Przetarg na działkę

Mirsk

...odbędzie się w dniu 15.05.2026 r. w Urzędzie Miasta i Gminy Mirsk - pl. Wolności nr 39 w sali nr 12 (sala posiedzeń) o godz. 12.00.
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

95 000 zł

82,25 zł/m²

1 155 m²

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Mirsk
Przetarg na działkę

Mirsk

Cena wywoławcza:

95 000 zł

82,25 zł/m²

1 155 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Mirsk
Przetarg na działkę

Pieńsk

...odbędzie się w dniu 15 maja 2026r. o godz. 1200 (piątek) w Urzędzie Miasta i Gminy w Pieńsku, w sali nr 20.

Wadium w pieniądzu w wysokości 10% wartości wywoławczej netto danej nieruchomości należy wpłacić najpóźniej do dnia 12 maja 2026r. (wtorek) na konto w Banku Spółdzielczym w Pieńsku (nr konta: 52 8382 0001 0000 0202 2000 0010) w terminie gwarantującym potwierdzenie dokonania wpłaty wadium na podanym koncie do dnia 12 maja 2026r. W tytule wpłaty wadium należy podać numer działki, położe...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

105 100 zł

109 zł/m²

960 m²

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy w Pieńsku
Przetarg na działkę

Pieńsk

Cena wywoławcza:

105 100 zł

109 zł/m²

960 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy w Pieńsku
Przetarg na działkę

Lwówek Śląski

...odbędzie się dnia 15.05.2026 r. o godz. 09
15 w pokoju nr 3 tut. Urzędu (parter) brama „A”.
Do uzyskanej ceny w wyniku przetargu zostanie doliczony podatek VAT w wysokości 23%.
Warunkiem przystąpienia do przetargu, będzie wpłacenie wadium w wysokości 10 ceny
wywoławczej tj. kwoty: 18.700,00 zł w terminie do dnia 11.05.2026 r. (włącznie), które należy wpłacić
na konto Gminy Lwówek Śląski Nr 84 1020 2137 0000 9902 0134 9554.
Wadium winno być wpłacone odpowiednio wcześniej, tak aby w wyznaczon...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

187 000 zł

116 zł/m²

1 609 m²

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
Urząd Gminy i Miasta Lwówek Śląski
Przetarg na działkę

Lwówek Śląski

Cena wywoławcza:

187 000 zł

116 zł/m²

1 609 m²

...odbędzie się dnia 15.05.2026 r. o godz. 09
15 w pokoju nr 3 tut. Urzędu (parter) brama „A”.
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
Urząd Gminy i Miasta Lwówek Śląski
Przetarg na działkę

Lwówek Śląski

...odbędzie się dnia 15.05.2026 r. o godz. 09
30 w pokoju nr 3 tut. Urzędu (parter) brama „A”.
wywoławczej tj. kwoty: 9.600,00 zł w terminie do dnia 11.05.2026 r. (włącznie), które należy wpłacić
Wadium winno być wpłacone odpowiednio wcześniej, tak aby w wyznaczony...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

96 000 zł

111 zł/m²

867 m²

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
Urząd Gminy i Miasta Lwówek Śląski
Przetarg na działkę

Lwówek Śląski

Cena wywoławcza:

96 000 zł

111 zł/m²

867 m²

...odbędzie się dnia 15.05.2026 r. o godz. 09
30 w pokoju nr 3 tut. Urzędu (parter) brama „A”.
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
Urząd Gminy i Miasta Lwówek Śląski
Przetarg na działkę

Lwówek Śląski

...odbędzie się dnia 15.05.2026 r. o godz. 0945 w pokoju nr 3 tut. Urzędu (parter) brama „A”.
Do ceny uzyskanej w przetargu zostanie doliczony podatek VAT w wysokości 23%
wywoławczej tj. kwoty: 24.000,00 zł w terminie do dnia 11.05.2026 r. (włącznie), które należy wpłacić
na konto Gminy Lwówek Śląski Nr 84 1020 2137 0000 9902 0134 9554....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

240 000 zł

66,35 zł/m²

3 617 m²

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
Urząd Gminy i Miasta Lwówek Śląski
Przetarg na działkę

Lwówek Śląski

Cena wywoławcza:

240 000 zł

66,35 zł/m²

3 617 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
Urząd Gminy i Miasta Lwówek Śląski
Przetarg na działkę

Lwówek Śląski

...odbędzie się dnia 15.05.2026 r. o godz. 10
00 w pokoju nr 3 tut. Urzędu (parter) brama „A”.
wywoławczej tj. kwoty: 31.000,00 zł w terminie do dnia 11.05.2026 r. (włącznie), które należy wpłacić
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

310 000 zł

73,15 zł/m²

4 238 m²

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
Urząd Gminy i Miasta Lwówek Śląski
Przetarg na działkę

Lwówek Śląski

Cena wywoławcza:

310 000 zł

73,15 zł/m²

4 238 m²

...odbędzie się dnia 15.05.2026 r. o godz. 10
00 w pokoju nr 3 tut. Urzędu (parter) brama „A”.
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
Urząd Gminy i Miasta Lwówek Śląski
Przetarg na działkę

Lwówek Śląski

...odbędzie się dnia 15.05.2026 r. o godz. 09
00 w pokoju nr 3 tut. Urzędu (parter) brama „A”.
wywoławczej tj. kwoty: 15.600,00 zł w terminie do dnia 11.05.2026 r. (włącznie), które należy wpłacić
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

156 000 zł

118 zł/m²

1 323 m²

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
Urząd Gminy i Miasta Lwówek Śląski
Przetarg na działkę

Lwówek Śląski

Cena wywoławcza:

156 000 zł

118 zł/m²

1 323 m²

...odbędzie się dnia 15.05.2026 r. o godz. 09
00 w pokoju nr 3 tut. Urzędu (parter) brama „A”.
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
Urząd Gminy i Miasta Lwówek Śląski
Przetarg na działkę

trzebnicki, gm. Trzebnica, Kobylice

Burmistrz Gminy Trzebnica,
ogłasza I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż prawa własności nieruchomości stanowiącej własność
Gminy Trzebnica położonej w obrębie wsi Kobylice, przedstawionej w tabeli poniżej. Nieruchomość objęta wykazem: GGN/5/2026 opublikowanym w
terminie: 06 lutego 2026 r. – 20 marca 2026 r.

Położenie
Kobylice
Nr
działki
1/2
AM-1
Nr księgi
wieczystej
WR1W/00015820/2
Pow.
gruntu
(ha)
0,3873

Opis nieruchomości
Nieruchomość niezabudowana położona w południowej
części obrębu...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

215 700 zł

55,69 zł/m²

3 873 m²

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Trzebnica
Przetarg na działkę

trzebnicki, gm. Trzebnica, Kobylice

Cena wywoławcza:

215 700 zł

55,69 zł/m²

3 873 m²

Burmistrz Gminy Trzebnica,
terminie: 06 lutego 2026 r. – 20 marca 2026 r.

Położenie
Kobylice
Nr
działki
1/2
AM-1
Nr księgi
wieczystej
WR1W/00015820/2
Pow.
gruntu
(ha)
0,3873

Opis nieruchomości
Nieruchomość niezabudowana położona w południowej
części obrębu...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Trzebnica
Przetarg na działkę

bolesławiecki, gm. Bolesławiec, Bożejowice

...odbędzie się w dniu 15 maja 2026 roku
o godz. 10.00 w Urzędzie Gminy w Bolesławcu
ul. Teatralna 1a (pok. nr 17)

Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłacenie wadium na rachunek Urzędu Gminy
prowadzony przez Łużycki Bank Spółdzielczy w Lubaniu Oddział Bolesławiec
nr konta 92 8392 0004 2600 2017 2000 0040 z dopiskiem „Przetarg na działkę nr 94/26”
w terminie do 11 maja 2026 roku (za datę wpłacenia wadium uważa się wpływ wymaganej
kwoty na rachunek Urzędu Gminy)

Dowód wpłaty należy okaz...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

130 000 zł

163 zł/m²

800 m²

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Bolesławiec, pow. bolesławiecki, woj. dolnośląskie
Przetarg na działkę

bolesławiecki, gm. Bolesławiec, Bożejowice

Cena wywoławcza:

130 000 zł

163 zł/m²

800 m²

...odbędzie się w dniu 15 maja 2026 roku
o godz. 10.00 w Urzędzie Gminy w Bolesławcu
ul. Teatralna 1a (pok. nr 17)

kwoty na rachunek Urzędu Gminy)

Dowód wpłaty należy okaz...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
Przetarg na działkę

Ścinawa

...odbędzie się w dniu 15 maja 2026r.o godzinie
1300 w lokalu nr 22 w Urzędzie Miasta i Gminy Ścinawa Rynek 17, 59-330 Ścinawa.
2. W przetargu mogą uczestniczyć osoby fizyczne i prawne, jeżeli wpłacą przelewem lub gotówką,
w pieniądzu, wadium w wysokości 5% ceny wywoławczej nieruchomości ustalone na kwotę
1.000,00 zł na konto Urzędu Miasta i Gminy Ścinawa w Banku Spółdzielczym we Wschowie
oddział w Ścinawie nr 52 8669 0001 2035 0351 9390 0005, z tym, że środki pieniężne winny
być na koncie Urzę...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

20 000 zł

196 zł/m²

102 m²

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy w Ścinawie
Przetarg na działkę

Ścinawa

Cena wywoławcza:

20 000 zł

196 zł/m²

102 m²

...odbędzie się w dniu 15 maja 2026r.o godzinie
być na koncie Urzę...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy w Ścinawie
Przetarg na działkę

Oleśnica, Diamentowa

...odbędzie się dnia 15 maja 2026 r. o godz. 1100 (w Sali Obrad - pokój nr 37 na II piętrze w części ratuszowej Urzędu Miasta Oleśnicy).

Najpóźniej do dnia 11 maja 2026r. na rachunek bankowy Gminy Miasta Oleśnicy nr 18 9584 0008 2001 0000 0055 0004 w Banku Spółdzielczym w Oleśnicy należy wpłacić wadium w pieniądzu.

Uwaga: Za termin wpłaty wadium za pośrednictwem banku uważa się datę wpływu środków na rachunek bankowy Gminy Miasto Oleśnica....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

339 000 zł

305 zł/m²

1 111 m²

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Oleśnicy
Przetarg na działkę

Oleśnica, Diamentowa

Cena wywoławcza:

339 000 zł

305 zł/m²

1 111 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Oleśnicy
Przetarg na działkę

Oleśnica, Diamentowa

...odbędzie się dnia 15 maja 2026 r. o godz. 1130 (w Sali Obrad - pokój nr 37 na II piętrze w części ratuszowej Urzędu Miasta Oleśnicy).

Uwaga: Za termin wpłaty wadium za pośrednictwem banku uważa się datę wpływu środków na rachunek bankowy Gminy Miasto Oleśnica.
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

349 000 zł

376 zł/m²

927 m²

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Oleśnicy
Przetarg na działkę

Oleśnica, Diamentowa

Cena wywoławcza:

349 000 zł

376 zł/m²

927 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-15

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Oleśnicy
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 5001 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości