Przetargi i licytacje: grunty dolnośląskie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Licytacja komornicza działki

złotoryjski, gm. Złotoryja, Nowa Ziemia

...pierwsza licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

GRUNT ODDANY W UŻYTKOWANIE WIECZYSTE I BUDYNEK STANOWIĄCY ODRĘBNĄ NIERUCHOMOŚĆ

prawo wieczystego użytkowania nieruchomości zabudowanej położonej pod adresem: 59-540 Nowa Ziemia *** (działki nr ***/***, ***/***, ***/***, ***/***) dla której Sąd Rejonowy w Złotoryi V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze ***. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego nieruchomość położona jest na obszarze zabu...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

2 029 023 zł

108 zł/m²

18 776 m²

Termin: 2026-05-20

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

złotoryjski, gm. Złotoryja, Nowa Ziemia

Cena wywoławcza:

2 029 023 zł

108 zł/m²

18 776 m²

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-05-20

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

Olszyna, Polna

...odbędzie się

DNIA 20 MAJA 2026 ROKU (ŚRODA)

W STAROSTWIE POWIATOWYM W LUBANIU, PRZY UL. MICKIEWICZA NR 2 , SALA NR 62

O GODZ. 10.00 - DOTYCZY DZIAŁKI NR 541/1, OBR. OLSZYNA

O GODZ. 11.00 - DOTYCZY DZIAŁKI NR 541/2, OBR. OLSZYNA

OSOBY ZAINTERESOWANE WINNY DOKONAĆ WPŁATY WADIUM NA KONTO SUM DEPOZYTOWYCH SKARBU PAŃSTWA – NR: 36 1020 5226 0000 6102 0801 5655 PKO BANK POLSKI S.A. W LUBANIU Z/S PRZY UL. PLAC 3 MAJA 8A, 59-800 LUBAŃ. (W TYTULE PODAĆ NAZWĘ ORAZ OZNACZENIE NIERUCHOMOŚCI). ZA TER...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

81 000 zł

62,89 zł/m²

1 288 m²

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe w Lubaniu
Przetarg na działkę

Olszyna, Polna

Cena wywoławcza:

81 000 zł

62,89 zł/m²

1 288 m²

...odbędzie się

DNIA 20 MAJA 2026 ROKU (ŚRODA)

O GODZ. 10.00 - DOTYCZY DZIAŁKI NR 541/1, OBR. OLSZYNA

O GODZ. 11.00 - DOTYCZY DZIAŁKI NR 541/2, OBR. OLSZYNA

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe w Lubaniu
Przetarg na działkę

lubiński, gm. Ścinawa, Przychowa

...odbędzie się w dniu 20 maja 2026r.o godzinie
1400 w lokalu nr 22 w Urzędzie Miasta i Gminy Ścinawa Rynek 17, 59-330 Ścinawa.
2.W przetargu mogą uczestniczyć osoby fizyczne i prawne, jeżeli wpłacą przelewem lub gotówką
w pieniądzu, wadium w wysokości 5% ceny wywoławczej nieruchomości ustalone na kwotę
1.750,00 zł na konto Urzędu Miasta i Gminy Ścinawa w Banku Spółdzielczym we Wschowie
oddział w Ścinawie nr 52 8669 0001 2035 0351 9390 0005, z tym, że środki pieniężne winny
być na koncie Urzędu...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

35 000 zł

79,73 zł/m²

439 m²

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy w Ścinawie
Przetarg na działkę

lubiński, gm. Ścinawa, Przychowa

Cena wywoławcza:

35 000 zł

79,73 zł/m²

439 m²

...odbędzie się w dniu 20 maja 2026r.o godzinie
być na koncie Urzędu...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy w Ścinawie
Przetarg na działkę

złotoryjski, gm. Zagrodno, Olszanica

Nieruchomość rolna niezabudowana, położenie - województwo DOLNOŚLĄSKIE, powiat złotoryjski, gmina Zagrodno, obręb Olszanica działki nr: 187 o pow. ewid. 0.2911, nr: 185 o pow. ewid. 0.2920. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.5831 ha, w tym w użytkach (RIVa/R - 0,5831 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr LE1Z/00039867/4. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

18 400 zł

3,16 zł/m²

5 831 m²

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

złotoryjski, gm. Zagrodno, Olszanica

Cena wywoławcza:

18 400 zł

3,16 zł/m²

5 831 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-20

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Bolesławiec

WYCIĄG Z OGŁOSZENIA PREZYDENTA MIASTA BOLESŁAWIEC
Z DNIA 11 marca 2026 R.

w sprawie III przetargu ustnego nieograniczonego

na sprzedaż nieruchomości niezabudowanej, oznaczonej jako działki o numerach 41 i 54/4, stanowiącej własność Gminy Miejskiej Bolesławiec, położonej w Bolesławcu w obrębie 0007 miasta Bolesławiec.

Przedmiotem sprzedaży jest następująca nieruchomość składająca się z dwóch działek gruntu:

Oznaczenie nieruchomości
wg katastru nieruchomości

Nr działki

41

54/4

Powierzchnia...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 080 000 zł

193 zł/m²

5 590 m²

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Bolesławiec
Przetarg na działkę

Bolesławiec

Cena wywoławcza:

1 080 000 zł

193 zł/m²

5 590 m²

WYCIĄG Z OGŁOSZENIA PREZYDENTA MIASTA BOLESŁAWIEC
Z DNIA 11 marca 2026 R.

w sprawie III przetargu ustnego nieograniczonego

Oznaczenie nieruchomości
wg katastru nieruchomości

Nr działki

41

54/4

Powierzchnia...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Bolesławiec
Przetarg na działkę

Szklarska Poręba, Mikołaja Kopernika

...odbędzie się w dniu 19 maja 2026 r. w siedzibie Starostwa Powiatowego w Wydziale Geodezji, Kartografii i Gospodarki Nieruchomościami w Jeleniej Górze przy ul. Podchorążych nr 15 pokój nr 229.
Wadium należy wnieść w pieniądzu w terminie do dnia 14 maja 2026 r.
Ogłoszenie o I przetargu podaje się do publicznej wiadomości poprzez wywieszenie w siedzibie Starostwa Powiatowego w Jeleniej Górze przy ul. Kochanowskiego 10 i przy ul. Podchorążych 15 oraz na stronie internetowej pod adresem www.powia...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 400 000 zł

453 zł/m²

3 088 m²

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe w Jeleniej Górze
Przetarg na działkę

Szklarska Poręba, Mikołaja Kopernika

Cena wywoławcza:

1 400 000 zł

453 zł/m²

3 088 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe w Jeleniej Górze
Przetarg na działkę

Bolesławiec

WYCIĄG Z OGŁOSZENIA PREZYDENTA MIASTA BOLESŁAWIEC
Z DNIA 26 marca 2026 R.

w sprawie przetargów ustnych nieograniczonych

na sprzedaż nieruchomości niezabudowanych, oznaczonych jako działki o numerach 43/4, 1212/7 oraz 1212/11 stanowiących własność Gminy Miejskiej Bolesławiec, położone w Bolesławcu w obrębie 0007 miasta Bolesławiec:

( brutto )

Wadium wniesione w pieniądzu stanowiące do 20% ceny wywoławczej

1.

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

256 500 zł

235 zł/m²

1 091 m²

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Bolesławiec
Przetarg na działkę

Bolesławiec

Cena wywoławcza:

256 500 zł

235 zł/m²

1 091 m²

WYCIĄG Z OGŁOSZENIA PREZYDENTA MIASTA BOLESŁAWIEC
Z DNIA 26 marca 2026 R.

w sprawie przetargów ustnych nieograniczonych

1.

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Bolesławiec
Przetarg na działkę

Chocianów

...odbędzie się w dniu 19 maja 2026 r. o godz. 9:15 w Sali Nr 4a w Urzędzie Miasta
i Gminy w Chocianowie.
WADIUM - w przetargu mogą uczestniczyć wszystkie osoby fizyczne i prawne, jeżeli wpłacą w PLN
na rachunek bankowy Gminy Chocianów nr 73 1020 5226 0000 6702 0706 0603 w PKO BP Oddział
1 we Wrocławiu do dnia 13 maja 2026 r. (włącznie) wadium w kwocie 11 000,00 PLN (słownie:
jedenaście tysięcy złotych). Za termin wpłaty wadium w formie przelewu uznaje się dzień wpływu na
konto Gminy jak wyżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

203 000 zł

68,91 zł/m²

2 946 m²

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
URZĄD MIASTA i GMINY CHOCIANÓW
Przetarg na działkę

Chocianów

Cena wywoławcza:

203 000 zł

68,91 zł/m²

2 946 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
URZĄD MIASTA i GMINY CHOCIANÓW
Przetarg na działkę

świdnicki, gm. Żarów, Łażany

...odbędzie się w dniu 19 maja 2026 r. w siedzibie Urzędu Miejskiego w Żarowie, ul. Zamkowa 2,
pokój nr 19.

2. Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłacenie wadium w pieniądzu w wysokości 10 % ceny
wywoławczej podanej w tabeli na konto: Santander 97 1090 2369 0000 0001 4749 3760 najpóźniej
do dnia 15 maja 2026r włącznie. Za datę wniesienia wadium uważa się datę wpływu środków pieniężnych
na rachunek Urzędu Miejskiego w Żarowie....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

100 000 zł

26,80 zł/m²

3 731 m²

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Żarowie
Przetarg na działkę

świdnicki, gm. Żarów, Łażany

Cena wywoławcza:

100 000 zł

26,80 zł/m²

3 731 m²

pokój nr 19.

na rachunek Urzędu Miejskiego w Żarowie....
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Żarowie
Przetarg na działkę

Wrocław, Osobowice, m.

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo DOLNOŚLĄSKIE, powiat m. Wrocław, gmina M. Wrocław, obręb Osobowice działki nr: 1/94 o pow. ewid. 0.3658, nr: 1/87 o pow. ewid. 0.0667. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.0833 ha, w tym w użytkach (PsI/Ps - 0,0831 ha; PsI/W - 0,0002 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr WR1K/00100931/6. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

908 200 zł

1 090 zł/m²

833 m²

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Wrocław, Osobowice, m.

Cena wywoławcza:

908 200 zł

1 090 zł/m²

833 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

średzki, gm. Miękinia, Gałów

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo DOLNOŚLĄSKIE, powiat średzki, gmina Miękinia, obręb Gałów działka nr: 29/4 o pow. ewid. 0.1677. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.1677 ha, w tym w użytkach (RIVa/R - 0,1677 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr 40301. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

304 080 zł

181 zł/m²

1 677 m²

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

średzki, gm. Miękinia, Gałów

Cena wywoławcza:

304 080 zł

181 zł/m²

1 677 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Wrocław, Osobowice, m.

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo DOLNOŚLĄSKIE, powiat m. Wrocław, gmina M. Wrocław, obręb Osobowice działki nr: 1/94 o pow. ewid. 0.3658, nr: 1/85 o pow. ewid. 0.0637. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.0803 ha, w tym w użytkach (PsI/Ps - 0,0801 ha; PsI/W - 0,0002 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr WR1K/00100931/6. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

868 400 zł

1 081 zł/m²

803 m²

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Wrocław, Osobowice, m.

Cena wywoławcza:

868 400 zł

1 081 zł/m²

803 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-19

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Wrocław, Złotniki, Kamiennogórska

...odbędzie się w siedzibie Urzędu Miejskiego Wrocławia, pl. Nowy Targ 1-8 w sali 215 o godz. 1000 dnia 18 maja 2026 r.

UWAGA TERAZ NIŻSZA CENA

Pełną informację dotyczącą nieruchomości oraz warunków uczestnictwa w przetargu zawiera ogłoszenie wywieszone na tablicy ogłoszeń w siedzibie Urzędu Miejskiego Wrocławia, pl. Nowy Targ 1-8. Ogłoszenie o przetargu dostępne jest również w Internecie, na stronach Urzędu Miejskiego Wrocławia: gn.um.wroc.pl oraz pod adresem www.bip.um.wroc.pl

Informacje o...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

3 680 000 zł

420 zł/m²

8 769 m²

Termin: 2026-05-18

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Wrocław
Przetarg na działkę

Wrocław, Złotniki, Kamiennogórska

Cena wywoławcza:

3 680 000 zł

420 zł/m²

8 769 m²

UWAGA TERAZ NIŻSZA CENA

Informacje o...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-18

Cena wywoławcza:

525 000 zł

829 zł/m²

633 m²

Termin: 2026-05-18

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Wrocław
Przetarg na działkę

Wrocław, Brochów, Malezyjska

Cena wywoławcza:

525 000 zł

829 zł/m²

633 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-18

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Wrocław
Licytacja komornicza działki

głogowski, gm. Pęcław, Białołęka

...druga licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA

Nieruchomość gruntowa niezabudowana, położona w województwie dolnośląskim, powiecie głogowskim, gminie Pęcław, obręb Białołęka stanowiąca działki nr ***/*** o powierzchni 0,1007 ha, ***/*** o powierzchni 0,1130 ha, ***/*** o powierzchni 0,1027 ha, ***/*** o powierzchni 0,0905 ha oraz ***/*** o powierzchni 0,1068 ha. Gmina Pęcław położona jest w powiecie głogowskim w północnej części województwa dolnośląskiego. Od ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

151 200 zł

29,43 zł/m²

5 137 m²

Termin: 2026-05-18

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

głogowski, gm. Pęcław, Białołęka

Cena wywoławcza:

151 200 zł

29,43 zł/m²

5 137 m²

...druga licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-05-18

Organizator licytacji:
KOMORNIK
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 5001 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości