Przetargi i licytacje: grunty dolnośląskie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

Zgorzelec

...odbędzie się w dniu 12.05.2026 r. o godz. 12.00 w siedzibie Urzędu Miasta Zgorzelec w sali nr 04, budynek przy ul. Domańskiego 6, parter, przejście przez budynek przy ul. Domańskiego 7. Pierwszy przetarg odbył się dnia 21.01.2026 r.

Przedmiotem przetargu jest nieruchomość niezabudowana.

Działka Nr 20/4, Obręb X, AM-2 o pow. 3933 m2

Cena wywoławcza: 270.850,00 zł***

Wadium: 27.100,00 zł

***Do ostatecznej ceny uzyskanej w przetargu doliczony zostanie należny podatek VAT.

Księga wieczysta...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

270 850 zł

68,87 zł/m²

3 933 m²

Termin: 2026-05-12

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Zgorzelec
Przetarg na działkę

Zgorzelec

Cena wywoławcza:

270 850 zł

68,87 zł/m²

3 933 m²

Przedmiotem przetargu jest nieruchomość niezabudowana.

Działka Nr 20/4, Obręb X, AM-2 o pow. 3933 m2

Cena wywoławcza: 270.850,00 zł***

Wadium: 27.100,00 zł

Księga wieczysta...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-12

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Zgorzelec
Przetarg na działkę

Oleśnica, Diamentowa

...odbędzie się dnia 12 maja 2026 r. o godz. 1100 (w Sali Obrad - pokój nr 37 na II piętrze w części ratuszowej Urzędu Miasta Oleśnicy).

Najpóźniej do dnia 07 maja 2026r. na rachunek bankowy Gminy Miasta Oleśnicy nr 18 9584 0008 2001 0000 0055 0004 w Banku Spółdzielczym w Oleśnicy należy wpłacić wadium w pieniądzu.

Uwaga: Za termin wpłaty wadium za pośrednictwem banku uważa się datę wpływu środków na rachunek bankowy Gminy Miasto Oleśnica.
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

279 000 zł

352 zł/m²

792 m²

Termin: 2026-05-12

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Oleśnicy
Przetarg na działkę

Oleśnica, Diamentowa

Cena wywoławcza:

279 000 zł

352 zł/m²

792 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-12

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Oleśnicy
Przetarg na działkę

Oleśnica, Diamentowa

...odbędzie się dnia 12 maja 2026 r. o godz. 1130 (w Sali Obrad - pokój nr 37 na II piętrze w części ratuszowej Urzędu Miasta Oleśnicy).

...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

279 000 zł

351 zł/m²

795 m²

Termin: 2026-05-12

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Oleśnicy
Przetarg na działkę

Oleśnica, Diamentowa

Cena wywoławcza:

279 000 zł

351 zł/m²

795 m²

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-12

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Oleśnicy
Przetarg na działkę

głogowski, gm. Głogów, Wilków, Głogowska

...odbędzie się w budynku Urzędu Gminy Głogów przy ul. Piaskowej 1, pokój nr 221 (II piętro)
dnia 12 maja 2026 r. o godz. 1000...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

175 000 zł

58,33 zł/m²

3 000 m²

Termin: 2026-05-12

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Głogów
Przetarg na działkę

głogowski, gm. Głogów, Wilków, Głogowska

Cena wywoławcza:

175 000 zł

58,33 zł/m²

3 000 m²

dnia 12 maja 2026 r. o godz. 1000...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-12

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Głogów
Przetarg na działkę

polkowicki, gm. Chocianów, Brunów

URMISTRZ MIASTA i GMINY CHOCIANÓWogłasza:
OS M E przetargi ustne nieograniczone na sprzedaż nieruchomości gruntowych położonych
w obrębie Brunów, oznaczonych nr geodezyjnymi:

369/3 o pow. 0,1100 ha (użytek RV – 0,0196 ha i RVI – 0,0904 ha), dla nieruchomości
w Sądzie Rejonowym w Lubinie w V Wydziale Ksiąg Wieczystych prowadzona jest księga wieczysta nr LE1U/00018052/2

Przedmiotowe działki położone są w miejscowości Brunów. Dojazd do dz. nr 343/2 - 343/4 poprzez działki gminne nr 344 oraz 343/1...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

66 000 zł

60,00 zł/m²

1 100 m²

Termin: 2026-05-12

Organizator przetargu:
URZĄD MIASTA i GMINY CHOCIANÓW
Przetarg na działkę

polkowicki, gm. Chocianów, Brunów

Cena wywoławcza:

66 000 zł

60,00 zł/m²

1 100 m²

URMISTRZ MIASTA i GMINY CHOCIANÓWogłasza:
w obrębie Brunów, oznaczonych nr geodezyjnymi:

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-12

Organizator przetargu:
URZĄD MIASTA i GMINY CHOCIANÓW
Przetarg na działkę

polkowicki, gm. Chocianów, Brunów

URMISTRZ MIASTA i GMINY CHOCIANÓWogłasza:
w obrębie Brunów, oznaczonych nr geodezyjnymi:

69/4 o pow. 0,1081 ha (użytek RV – 0,0461 ha i RVI – 0,0620 ha), dla nieruchomości

Przedmiotowe działki położone są w miejscowości Brunów. Dojazd do dz. nr 343/2 - 343/4 poprzez działki gminne nr 344 oraz 343/1,...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

64 000 zł

59,20 zł/m²

1 081 m²

Termin: 2026-05-12

Organizator przetargu:
URZĄD MIASTA i GMINY CHOCIANÓW
Przetarg na działkę

polkowicki, gm. Chocianów, Brunów

Cena wywoławcza:

64 000 zł

59,20 zł/m²

1 081 m²

URMISTRZ MIASTA i GMINY CHOCIANÓWogłasza:
w obrębie Brunów, oznaczonych nr geodezyjnymi:

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-12

Organizator przetargu:
URZĄD MIASTA i GMINY CHOCIANÓW
Przetarg na działkę

polkowicki, gm. Chocianów, Brunów

URMISTRZ MIASTA i GMINY CHOCIANÓWogłasza:
w obrębie Brunów, oznaczonych nr geodezyjnymi:

69/5 o pow. 0,1081 ha (użytek RV – 0,0738 ha i RVI - 0,0343 ha), dla nieruchomości

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

64 000 zł

59,20 zł/m²

1 081 m²

Termin: 2026-05-12

Organizator przetargu:
URZĄD MIASTA i GMINY CHOCIANÓW
Przetarg na działkę

polkowicki, gm. Chocianów, Brunów

Cena wywoławcza:

64 000 zł

59,20 zł/m²

1 081 m²

URMISTRZ MIASTA i GMINY CHOCIANÓWogłasza:
w obrębie Brunów, oznaczonych nr geodezyjnymi:

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-12

Organizator przetargu:
URZĄD MIASTA i GMINY CHOCIANÓW
Przetarg na działkę

polkowicki, gm. Chocianów, Brunów

URMISTRZ MIASTA i GMINY CHOCIANÓWogłasza:
w obrębie Brunów, oznaczonych nr geodezyjnymi:

343/2 o pow. 0,1183 ha (użytek RV – 0,1183 ha), dla nieruchomości w Sądzie Rejonowym
w Lubinie w V Wydziale Ksiąg Wieczystych prowadzona jest księga wieczysta nr LE1U/00018052/2,

Przedmiotowe działki położone są w miejscowości Brunów. Dojazd do dz. nr 343/2 - 343/4 poprzez działki gminne nr 344 oraz 343/1, które stanowić ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

69 000 zł

58,33 zł/m²

1 183 m²

Termin: 2026-05-12

Organizator przetargu:
URZĄD MIASTA i GMINY CHOCIANÓW
Przetarg na działkę

polkowicki, gm. Chocianów, Brunów

Cena wywoławcza:

69 000 zł

58,33 zł/m²

1 183 m²

URMISTRZ MIASTA i GMINY CHOCIANÓWogłasza:
w obrębie Brunów, oznaczonych nr geodezyjnymi:

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-12

Organizator przetargu:
URZĄD MIASTA i GMINY CHOCIANÓW
Przetarg na działkę

polkowicki, gm. Chocianów, Brunów

URMISTRZ MIASTA i GMINY CHOCIANÓWogłasza:
w obrębie Brunów, oznaczonych nr geodezyjnymi:

343/3 o pow. 0,1171 ha (użytek RV – 0,0661 ha, RVI – 0,0510 ha), dla nieruchomości

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

69 000 zł

58,92 zł/m²

1 171 m²

Termin: 2026-05-12

Organizator przetargu:
URZĄD MIASTA i GMINY CHOCIANÓW
Przetarg na działkę

polkowicki, gm. Chocianów, Brunów

Cena wywoławcza:

69 000 zł

58,92 zł/m²

1 171 m²

URMISTRZ MIASTA i GMINY CHOCIANÓWogłasza:
w obrębie Brunów, oznaczonych nr geodezyjnymi:

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-12

Organizator przetargu:
URZĄD MIASTA i GMINY CHOCIANÓW
Przetarg na działkę

polkowicki, gm. Chocianów, Brunów

URMISTRZ MIASTA i GMINY CHOCIANÓWogłasza:
w obrębie Brunów, oznaczonych nr geodezyjnymi:

343/4 o pow. 0,1192 ha (użytek RVI – 0,1192 ha), dla nieruchomości w Sądzie Rejonowym
w Lubinie w V Wydziale Ksiąg Wieczystych prowadzona jest księga wieczysta nr LE1U/00018052/2

Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

70 000 zł

58,72 zł/m²

1 192 m²

Termin: 2026-05-12

Organizator przetargu:
URZĄD MIASTA i GMINY CHOCIANÓW
Przetarg na działkę

polkowicki, gm. Chocianów, Brunów

Cena wywoławcza:

70 000 zł

58,72 zł/m²

1 192 m²

URMISTRZ MIASTA i GMINY CHOCIANÓWogłasza:
w obrębie Brunów, oznaczonych nr geodezyjnymi:

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-12

Organizator przetargu:
URZĄD MIASTA i GMINY CHOCIANÓW
Przetarg na działkę

Chocianów, Spacerowa

...odbędzie się w dniu 12 maja 2026 r. o godz. 11:00 w Sali Nr 4a w Urzędzie Miasta
i Gminy w Chocianowie.
WADIUM - w przetargu mogą uczestniczyć wszystkie osoby fizyczne i prawne, jeżeli wpłacą w PLN
na rachunek bankowy Gminy Chocianów nr 73 1020 5226 0000 6702 0706 0603 w PKO BP Oddział
1 we Wrocławiu do dnia 6 maja 2026 r. (włącznie) wadium w kwocie 5 000,00 PLN (słownie: pięć
tysięcy złotych). Za termin wpłaty wadium w formie przelewu uznaje się dzień wpływu na konto
Gminy jak wyżej. Przy w...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

90 000 zł

84,51 zł/m²

1 065 m²

Termin: 2026-05-12

Organizator przetargu:
URZĄD MIASTA i GMINY CHOCIANÓW
Przetarg na działkę

Chocianów, Spacerowa

Cena wywoławcza:

90 000 zł

84,51 zł/m²

1 065 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-12

Organizator przetargu:
URZĄD MIASTA i GMINY CHOCIANÓW
Przetarg na działkę

polkowicki, gm. Chocianów, Michałów

...odbędzie się dnia 12 maja 2026 r. o godzinie 9:00 w Sali Nr 4a w Urzędzie Miasta i Gminy w Chocianowie.
WADIUM -
w przetargu mogą uczestniczyć wszystkie osoby fizyczne i prawne, jeżeli wpłacą w PLN na rachunek bankowy Gminy Chocianów nr 73 1020 5226 0000 6702 0706 0603 w PKO BP Oddział 1 we Wrocławiu do dnia 6 maja 2026 r.
(włącznie) wadium w kwocie 10 000,00 zł (słownie: dziesięć tysięcy złotych). Za termin wpłaty wadium w formie przelewu uznaje się dzień wpływu na konto Gminy jak wyżej. Pr...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

120 000 zł

3,17 zł/m²

37 900 m²

Termin: 2026-05-12

Organizator przetargu:
URZĄD MIASTA i GMINY CHOCIANÓW
Przetarg na działkę

polkowicki, gm. Chocianów, Michałów

Cena wywoławcza:

120 000 zł

3,17 zł/m²

37 900 m²

WADIUM -
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-12

Organizator przetargu:
URZĄD MIASTA i GMINY CHOCIANÓW
Przetarg na działkę

lwówecki, gm. Lwówek Śląski, Gaszów

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo DOLNOŚLĄSKIE, powiat lwówecki, gmina Lwówek Śląski, obręb Gaszów działka nr: 35/7 o pow. ewid. 0.2500. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.2500 ha, w tym w użytkach (PsIII/Ps - 0,2500 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr JG1S/00029999/4. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

110 800 zł

44,32 zł/m²

2 500 m²

Termin: 2026-05-12

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

lwówecki, gm. Lwówek Śląski, Gaszów

Cena wywoławcza:

110 800 zł

44,32 zł/m²

2 500 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-12

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

lwówecki, gm. Lwówek Śląski, Gradówek

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo DOLNOŚLĄSKIE, powiat lwówecki, gmina Lwówek Śląski, obręb Gradówek działka nr: 77/12 o pow. ewid. 0.1200. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.1200 ha, w tym w użytkach (RIVa/R - 0,0500 ha; PsIV/Ps - 0,0700 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr JG1S/00030026/3. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

71 300 zł

59,42 zł/m²

1 200 m²

Termin: 2026-05-12

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

lwówecki, gm. Lwówek Śląski, Gradówek

Cena wywoławcza:

71 300 zł

59,42 zł/m²

1 200 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-12

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

lwówecki, gm. Lwówek Śląski, Niwnice

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo DOLNOŚLĄSKIE, powiat lwówecki, gmina Lwówek Śląski, obręb Niwnice działka nr: 1001/2 o pow. ewid. 0.2000. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.2000 ha, w tym w użytkach (RIIIb/R - 0,0100 ha; PsIII/Ps - 0,1900 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr JG1S/00030020/1. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

107 000 zł

53,50 zł/m²

2 000 m²

Termin: 2026-05-12

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

lwówecki, gm. Lwówek Śląski, Niwnice

Cena wywoławcza:

107 000 zł

53,50 zł/m²

2 000 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-05-12

Organizator przetargu:
KOWR
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 5001 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości