Przetarg na działkę: lwówecki, gm. Lwówek Śląski, Gaszów

Cena wywoławcza:

110 800 zł

44,32 zł/m²
2 500 m²
Organizator przetargu:
KOWR
Termin: 2026-05-12

Nieruchomość nierolna niezabudowana, położenie - województwo DOLNOŚLĄSKIE, powiat lwówecki, gmina Lwówek Śląski, obręb Gaszów działka nr: 35/7 o pow. ewid. 0.2500. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.2500 ha, w tym w użytkach (PsIII/Ps - 0,2500 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr JG1S/00029999/4. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej.
Kod publikacji Adradar: AWK17 161 798
Pełna treść ogłoszenia dostępna jest dla użytkowników PLUS przeszukiwarki
portali nieruchomości Adradar

Adradar monitoruje 52 portale nieruchomości oraz ponad 1000 stron z licytacjami komorniczymi i przetargami.
Wysyłamy powiadomienia o niepublikowanych wcześniej nowościach w ciągu 8 minut.

Przetarg to doskonała okazja do nabycia działki poniżej wartości rynkowej. Pamiętaj jednak, że inwestycja w taką nieruchomość może się wiązać ze zwiększonym ryzykiem.