Przetargi i licytacje: grunty dolnośląskie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

Mieroszów

...odbędzie się w dniu 14 kwietnia 2026 r. o godzinie 9:00 w budynku Urzędu Miejskiego
w Mieroszowie - sala nr 16, I piętro, wejście po prawej stronie budynku.
Warunkiem udziału w przetargu jest:
1. Wniesienie kwoty wadium na konto: Gmina Mieroszów - Bank Spółdzielczy w Kamiennej Górze nr 07 8395
0001 0021 8115 2000 0008 do dnia 07 kwietnia 2026 r.
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

75 700 zł

68,88 zł/m²

1 099 m²

Termin: 2026-04-14

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Mieroszów
Przetarg na działkę

Mieroszów

Cena wywoławcza:

75 700 zł

68,88 zł/m²

1 099 m²

Warunkiem udziału w przetargu jest:
0001 0021 8115 2000 0008 do dnia 07 kwietnia 2026 r.
...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-14

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy Mieroszów
Przetarg na działkę

Leśna

...odbędzie się w dniu 14 kwietnia 2026 r. o godz. 09.00
w Sali Narad Urzędu Miejskiego w Leśnej przy ul. Elizy Orzeszkowej 11b

Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłacenie wadium w wysokości 450,00 zł w terminie do dnia 07 kwietnia 2026 r na konto Urzędu Miejskiego w Leśnej- ŁBS w Lubaniu O/Leśna nr:
__69 8392 00pokaż telefon.

UWAGA: Na dowodzie wpłaty należy wpisać numer ewidencyjny nieruchomości.

O wysokości postąpienia decydują uczestnicy przetargu, z tym, że postąpienie nie może ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

4 500 zł

188 zł/m²

24 m²

Termin: 2026-04-14

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Leśna
Przetarg na działkę

Leśna

Cena wywoławcza:

4 500 zł

188 zł/m²

24 m²

...odbędzie się w dniu 14 kwietnia 2026 r. o godz. 09.00

__69 8392 00pokaż telefon.

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-14

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Leśna
Przetarg na działkę

Lubin, Czerniec

Nieruchomość nierolna zabudowana, położenie - województwo DOLNOŚLĄSKIE, powiat lubiński, gmina Lubin, obręb Czerniec działka nr: 396/15 o pow. ewid. 0.3011. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 0.3011 ha, w tym w użytkach (PsIV/Br - 0,1174 ha; PsV/Br - 0,1837 ha). Nieruchomość ujawniona jest w księdze wieczystej nr LE1U/00063792/1. Pełna treść ogłoszenia znajduje się w załączniku poniżej....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

149 760 zł

49,74 zł/m²

3 011 m²

Termin: 2026-04-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

Lubin, Czerniec

Cena wywoławcza:

149 760 zł

49,74 zł/m²

3 011 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-14

Organizator przetargu:
KOWR
Przetarg na działkę

trzebnicki, gm. Trzebnica, Biedaszków Wielki

Burmistrz Gminy Trzebnica, ogłasza III przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż prawa własności nieruchomości stanowiącej
własność Gminy Trzebnica w obrębie wsi Biedaszków Wielki, przedstawionej w tabeli poniżej. Nieruchomość objęta wykazem: GGN/20/2025
opublikowanym w terminie: 11 czerwca 2025 r. – 23 lipca 2025 r.

Położenie
Biedaszków
Wielki

Nr
działki
283/1
AM-1

Nr księgi
wieczystej
WR1W/00015800/6

Pow.
gruntu
(ha)
18,77

Opis nieruchomości

Nieruchomość rolna położona w północnej części...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

750 000 zł

4,00 zł/m²

187 700 m²

Termin: 2026-04-13

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Trzebnica
Przetarg na działkę

trzebnicki, gm. Trzebnica, Biedaszków Wielki

Cena wywoławcza:

750 000 zł

4,00 zł/m²

187 700 m²

działki
283/1
AM-1

Nr księgi
wieczystej
WR1W/00015800/6

Pow.
gruntu
(ha)
18,77

Opis nieruchomości

Nieruchomość rolna położona w północnej części...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-13

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Trzebnica
Przetarg na działkę

Szczawno-Zdrój

BURMISTRZ SZCZAWNA-ZDROJU

na podstawie art. 39 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997r o gospodarce nieruchomościami (t. j. Dz. U.

z 2024 r. poz. 1145 ze zm.), Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 14 września 2004 r. w sprawie sposobu i trybu przeprowadzania przetargów oraz rokowań na zbycie nieruchomości (t.j. Dz. U. z 2021 r., poz. 2213 ze zm.), oraz Zarządzenia nr 197/2025 Burmistrza Szczawna – Zdroju z dnia 12 grudnia 2025 r.

OGŁASZA

rokowania na sprzedaż nieruchomości gruntowej niezabudowanej p...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

115 000 zł

145 zł/m²

794 m²

Termin: 2026-04-13

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Szczawno-Zdrój
Przetarg na działkę

Szczawno-Zdrój

Cena wywoławcza:

115 000 zł

145 zł/m²

794 m²

BURMISTRZ SZCZAWNA-ZDROJU

OGŁASZA

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-13

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Szczawno-Zdrój
Licytacja komornicza działki

oleśnicki, gm. Oleśnica, Bogusławice

...pierwsza licytacja nieruchomości:

DZIAŁKA NR *** O POWIERZCHNI 2,2200 HA

Działka posiada kształt trapezu. Położona jest przy drodze o nawierzchni gruntowej dochodzącej do drogi utwardzonej położonej w odległości około 620 m, odległość od głównej drogi dojazdowej we wsi około 1,6 km. Nieruchomość położona w bezpośrednim sąsiedztwie torów kolejowych. Teren działki na dzień oględzin znajdował się w trakcie częściowego utwardzania płytami betonowymi, przygotowywany jako plac składowy. Ta część...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

744 000 zł

33,51 zł/m²

22 200 m²

Termin: 2026-04-13

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

oleśnicki, gm. Oleśnica, Bogusławice

Cena wywoławcza:

744 000 zł

33,51 zł/m²

22 200 m²

...pierwsza licytacja nieruchomości:

DZIAŁKA NR *** O POWIERZCHNI 2,2200 HA

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-04-13

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

trzebnicki, gm. Wisznia Mała, Krzyżanowice, Polna

Dyrektor Oddziału Regionalnego Agencji Mienia Wojskowego we Wrocławiu

ogłasza trzeci przetarg ustny nieograniczony
na sprzedaż nieruchomości będących w zasobie Agencji Mienia Wojskowego
Przedmiot sprzedaży stanowią niezabudowane nieruchomości ujęte w wykazie nr 26/2025 wywieszonym
w siedzibie Oddziału Regionalnego AMW we Wrocławiu – ul. Sztabowa 32 oraz w budynku OReg AMW we
Wrocławiu przy ul. Zwycięskiej 39 w dniach od 30.04.2025 r. do 21.05.2025 r. oraz na stronie internetowej Agencji Mienia ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

3 600 000 zł

122 zł/m²

29 531 m²

Termin: 2026-04-10

Organizator przetargu:
Agencja Mienia Wojskowego AMW
Przetarg na działkę

trzebnicki, gm. Wisznia Mała, Krzyżanowice, Polna

Cena wywoławcza:

3 600 000 zł

122 zł/m²

29 531 m²

ogłasza trzeci przetarg ustny nieograniczony
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-10

Organizator przetargu:
Agencja Mienia Wojskowego AMW
Przetarg na działkę

trzebnicki, gm. Wisznia Mała, Krzyżanowice, Polna

ogłasza trzeci przetarg ustny nieograniczony
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

2 300 000 zł

141 zł/m²

16 281 m²

Termin: 2026-04-10

Organizator przetargu:
Agencja Mienia Wojskowego AMW
Przetarg na działkę

trzebnicki, gm. Wisznia Mała, Krzyżanowice, Polna

Cena wywoławcza:

2 300 000 zł

141 zł/m²

16 281 m²

ogłasza trzeci przetarg ustny nieograniczony
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-10

Organizator przetargu:
Agencja Mienia Wojskowego AMW
Przetarg na działkę

Wrocław, Stare Miasto, Strzegomska

...odbędzie się w siedzibie Urzędu Miejskiego Wrocławia, pl. Nowy Targ 1-8 w sali 215 o godz. 1000 dnia 10 kwietnia 2026 r.

UWAGA: NIŻSZA CENA

Pełną informację dotyczącą nieruchomości oraz warunków uczestnictwa w przetargu zawiera ogłoszenie wywieszone na tablicy ogłoszeń w siedzibie Urzędu Miejskiego Wrocławia, pl. Nowy Targ 1-8. Ogłoszenie o przetargu dostępne jest również w Internecie, na stronach Urzędu Miejskiego Wrocławia: gn.um.wroc.pl oraz pod adresem www.bip.um.wroc.pl

Informacje o ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

20 250 000 zł

4 938 zł/m²

4 101 m²

Termin: 2026-04-10

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Wrocław
Przetarg na działkę

Wrocław, Stare Miasto, Strzegomska

Cena wywoławcza:

20 250 000 zł

4 938 zł/m²

4 101 m²

UWAGA: NIŻSZA CENA

Informacje o ...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-10

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Wrocław
Licytacja komornicza działki

Lubin

...druga licytacja nieruchomości położonej przy Gorzelin, Gm. Lubin, 59-307 Lubin, dla której Sąd Rejonowy w Lubinie V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze LE1U/***.

Opis nieruchomości:
nieruchomość gruntowa stanowiąca działki oznaczone ewidencyjnie nr ***, ***/1, ***/1 o łącznej powierzchni 1,2501 ha, w tym:
*** wartość działki nr *** o powierzchni 6758 m2 wynosi: ........ 38 900,00zł
*** wartość działki nr ***/1 o powierzchni 4251 m2 wynosi: ........ 24 500,00zł
*** ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

49 266,67 zł

3,94 zł/m²

12 501 m²

Termin: 2026-04-10

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Lubin

Cena wywoławcza:

49 266,67 zł

3,94 zł/m²

12 501 m²

Opis nieruchomości:
*** ...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-04-10

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

lwówecki, gm. Lwówek Śląski, Niwnice

...odbędzie się dnia 10.04.2026 r. o godz. 0830 w pokoju nr 3 tut. Urzędu (parter) brama „A”.
Warunkiem przystąpienia do przetargu, będzie wpłacenie wadium w wysokości 10 ceny wywoławczej tj.
kwoty: 16.300,00 zł w terminie do dnia 07.04.2026 r. (włącznie), które należy wpłacić na konto Gminy Lwówek
Śląski Nr 84 1020 2137 0000 9902 0134 9554.
Wadium winno być wpłacone odpowiednio wcześniej, tak aby w wyznaczonym dniu środki pieniężne
znajdowały się na rachunku organizatora przetargu.
Zastrzega ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

163 000 zł

201 zł/m²

812 m²

Termin: 2026-04-10

Organizator przetargu:
Urząd Gminy i Miasta Lwówek Śląski
Przetarg na działkę

lwówecki, gm. Lwówek Śląski, Niwnice

Cena wywoławcza:

163 000 zł

201 zł/m²

812 m²

Śląski Nr 84 1020 2137 0000 9902 0134 9554.
znajdowały się na rachunku organizatora przetargu.
Zastrzega ...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-10

Organizator przetargu:
Urząd Gminy i Miasta Lwówek Śląski
Przetarg na działkę

zgorzelecki, gm. Bogatynia, Wigancice Żytawskie

...odbędzie się w dniu 10 kwietnia 2026 r. o godzinie 11:30 w siedzibie Starostwa
Powiatowego w Zgorzelcu - budynek nr 8, II piętro, sala nr 304A.
6. Wysokość wadium, forma, termin i miejsce jego wniesienia.
Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wniesienie wadium w wysokości 3.500,00
(słownie: trzy tysiące pięćset złotych 00/100) najpóźniej do dnia 2 kwietnia 2026 r.

Wadium należy wnieść w pieniądzu na konto Starostwa Powiatowego w Zgorzelcu prowadzone
przez Bank PKO BP SA 69 1020 5226 0...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

35 000 zł

15,22 zł/m²

2 300 m²

Termin: 2026-04-10

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe w Zgorzelcu
Przetarg na działkę

zgorzelecki, gm. Bogatynia, Wigancice Żytawskie

Cena wywoławcza:

35 000 zł

15,22 zł/m²

2 300 m²

przez Bank PKO BP SA 69 1020 5226 0...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-10

Organizator przetargu:
Starostwo Powiatowe w Zgorzelcu
Przetarg na działkę

Legnica, Wielogórska

...odbędzie się 10.04.2026 r. o godz. 10.30 w Wydziale Aktywności Lokalnej i
Promocji Miasta Legnica ul. Rynek 19.
Zainteresowani winni wpłacać wadium do 07.04.2026 r. na konto: PEKAO S.A. I
O/Legnica 20124014731111000025212109....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

190 000 zł

188 zł/m²

1 008 m²

Termin: 2026-04-10

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na działkę

Legnica, Wielogórska

Cena wywoławcza:

190 000 zł

188 zł/m²

1 008 m²

Promocji Miasta Legnica ul. Rynek 19.
O/Legnica 20124014731111000025212109....
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-10

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na działkę

Legnica

...odbędzie się 10.04.2026 r. o godz.10.00 w lokalu Wydziału Aktywności
Lokalnej i Promocji Miasta Legnica, Rynek 19.
Zainteresowani winni wpłacić wadium w wysokości 50.000,00 zł do 07.04.2026 r. na
konto: Bank PKO -S.A. I Oddział w Legnicy nr 20124014731111000025212109....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

250 000 zł

216 zł/m²

1 155 m²

Termin: 2026-04-10

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na działkę

Legnica

Cena wywoławcza:

250 000 zł

216 zł/m²

1 155 m²

Lokalnej i Promocji Miasta Legnica, Rynek 19.
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-10

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na działkę

Legnica, Fiołkowa

...odbędzie się 10.04.2026 r. o godz. 11.30 w lokalu Wydziału Aktywności
Lokalnej i Promocji Miasta, ul. Rynek 19.
Zainteresowani winni wpłacać wadium w wysokości 56.000,00 zł do 07.04.2026 r. na
konto: PEKAO S.A.I O/Legnica 20124014731111000025212109....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

280 000 zł

253 zł/m²

1 107 m²

Termin: 2026-04-10

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na działkę

Legnica, Fiołkowa

Cena wywoławcza:

280 000 zł

253 zł/m²

1 107 m²

Lokalnej i Promocji Miasta, ul. Rynek 19.
konto: PEKAO S.A.I O/Legnica 20124014731111000025212109....
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-10

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 5001 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości