Przetargi i licytacje: grunty dolnośląskie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

Legnica, Żółkiewskiego

...odbędzie się 10.04.2026 r. o godz. 11.00 w lokalu Wydziału Aktywności
Lokalnej i Promocji Miasta, Rynek 19
Zainteresowani winni wpłacać wadium do 07.04.2026 r. na konto: PEKAO S.A.I
O/Legnica 20124014731111000025212109....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

410 000 zł

686 zł/m²

598 m²

Termin: 2026-04-10

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na działkę

Legnica, Żółkiewskiego

Cena wywoławcza:

410 000 zł

686 zł/m²

598 m²

Lokalnej i Promocji Miasta, Rynek 19
O/Legnica 20124014731111000025212109....
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-10

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na działkę

Kudowa-Zdrój

...odbędzie się 10.04.2026 r. o godz. 9:00 w pok. nr 13, w Urzędzie Miejskim w Kudowie-Zdroju. Warunkiem
przystąpienia do przetargu jest wpłata wadium w wysokości 20% ceny wywoławczej (tj. 27 000,00 zł) wyłącznie przelewem
na konto Nr 82 9523 1011 0312 5325 2003 0020 Bank Spółdzielczy Kłodzko, Filia Kudowa-Zdrój najpóźniej do
03.04.2026 r. Za terminową wpłatę uznaje się datę wpływu na konto gminy....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

135 000 zł

80,74 zł/m²

1 672 m²

Termin: 2026-04-10

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Kudowa-Zdrój
Przetarg na działkę

Kudowa-Zdrój

Cena wywoławcza:

135 000 zł

80,74 zł/m²

1 672 m²

Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-10

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Kudowa-Zdrój
Licytacja komornicza działki

kłodzki, gm. Bystrzyca Kłodzka, Gorzanów, ul. Podzamcze

...pierwsza licytacja nieruchomości:

***ZESPÓŁ PAŁACOWY W GORZANOWIE***

Nieruchomość gruntowa położona w miejscowości Gorzanów ul. Podzamcze ***, pow. kłodzki, woj. dolnośląskie, obręb Gorzanów. Działki oznaczone ewidencyjne numerami: ***/***, ***/*** o łącznej powierzchni: 6,6704 HA. Nieruchomość zabudowana zespołem pałacowo-parkowym, który w granicach murów obwodowych został wpisany do rejestru zabytków województwa dolnośląskiego, pod nr. A/5837 jako dobro kultury.

***Adres nieruchomości**...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

3 843 000 zł

57,61 zł/m²

66 704 m²

Termin: 2026-04-10

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

kłodzki, gm. Bystrzyca Kłodzka, Gorzanów, ul. Podzamcze

Cena wywoławcza:

3 843 000 zł

57,61 zł/m²

66 704 m²

...pierwsza licytacja nieruchomości:

***ZESPÓŁ PAŁACOWY W GORZANOWIE***

***Adres nieruchomości**...
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-04-10

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

Jedlina-Zdrój, Piastowska

...odbędzie się

w dniu 10 kwietnia 2026 r. o godz. 1100

w siedzibie Urzędu Miasta w Jedlinie-Zdroju przy ulicy Poznańskiej nr 2

6. Wysokość wadium, forma, termin i miejsce jego wniesienia:

Wadium należy wnieść w pieniądzu w wysokości 2 000 zł (słownie: dwa tysiące złotych) na rachunek Gminy Jedlina-Zdrój nr 13 1020 5095 0000 5602 0011 4280 PKO BP S.A. I Oddział
w Wałbrzychu, nie później niż 3 kwietnia 2026 r., z napisem na dowodzie wpłaty (przelewie): „wadium – działka nr 149/3”.
...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

12 800 zł

582 zł/m²

22 m²

Termin: 2026-04-10

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Jedlina-Zdrój
Przetarg na działkę

Jedlina-Zdrój, Piastowska

Cena wywoławcza:

12 800 zł

582 zł/m²

22 m²

...odbędzie się

w dniu 10 kwietnia 2026 r. o godz. 1100

...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-10

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Jedlina-Zdrój
Przetarg na działkę

złotoryjski, gm. Zagrodno, Zagrodno

PKP S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję sprzedaży w drodze przetargu nieruchomości gruntowej oznaczonej ewidencyjnie jako działka nr 766/3 o pow. 0,5374 ha obręb Zagrodno.

Działka położone jest wzdłuż drogi wojewódzkiej nr 363, która prowadzi w kierunku Złotoryi i Bolesławca. Sąsiaduje z zabudową wielorodzinną oraz handlową.

Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji.

Wydział Sprzedaży
PKP S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomoś...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

189 000 zł

35,17 zł/m²

5 374 m²

Termin: 2026-04-10

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na działkę

złotoryjski, gm. Zagrodno, Zagrodno

Cena wywoławcza:

189 000 zł

35,17 zł/m²

5 374 m²

Wydział Sprzedaży
PKP S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomoś...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-10

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na działkę

złotoryjski, gm. Zagrodno, Zagrodno

PKP S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję sprzedaży w drodze przetargu nieruchomości gruntowej oznaczonej ewidencyjnie jako działka nr 766/4 o pow.0,2090 ha obręb Zagrodno.

Wydział Sprzedaży
PKP S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomośc...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

140 000 zł

66,99 zł/m²

2 090 m²

Termin: 2026-04-10

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na działkę

złotoryjski, gm. Zagrodno, Zagrodno

Cena wywoławcza:

140 000 zł

66,99 zł/m²

2 090 m²

Wydział Sprzedaży
PKP S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomośc...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-10

Organizator przetargu:
PKP
Przetarg na działkę

oleśnicki, gm. Dobroszyce, Dobroszyce

...odbędzie się w dniu 09 kwietnia 2026 r.
o godz. 10:00 w Urzędzie Gminy Dobroszyce, Rynek 16, pokój nr 14 (sala
narad), I p....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

999 500 zł

104 zł/m²

9 637 m²

Termin: 2026-04-09

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Dobroszyce
Przetarg na działkę

oleśnicki, gm. Dobroszyce, Dobroszyce

Cena wywoławcza:

999 500 zł

104 zł/m²

9 637 m²

...odbędzie się w dniu 09 kwietnia 2026 r.
narad), I p....
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-09

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Dobroszyce
Licytacja komornicza działki

Twardogóra, Partyzantów

...pierwsza licytacja w trybie elektronicznym następujących nieruchomości:

- użytkowania wieczystego położonego przy Partyzantów -/56-416, 56-416 Twardogóra, dla której Sąd Rejonowy w Oleśnicy V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze WR1E/***/1.

Opis nieruchomości:
grunt oddany w użytkowanie wieczyste położony przy ulicy Partyzantów w Twardogórze, powiat Oleśnica, województwo dolnośląskie, obejmujący: działkę nr ***/6 o pow. 0,0379ha, zabudowana budynkiem transformatora...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

842 906,25 zł

6,15 zł/m²

137 030 m²

Termin: 2026-04-09

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

Twardogóra, Partyzantów

Cena wywoławcza:

842 906,25 zł

6,15 zł/m²

137 030 m²

Opis nieruchomości:
Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-04-09

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

Wołów, Morelowa

...odbędzie się 09.04.2026 r. o godz. 10.00 w siedzibie Urzędu
Miejskiego w Wołowie (Rynek 34, sala sesyjna).
Wadium musi zostać wniesione do 02.04.2026 r. w pieniądzu gotówką lub przelewem na konto Gminy
Wołów: Bank Spółdzielczy w Żmigrodzie nr 98 9598 0007 0200 2013 2002 0004 tak, aby środki pieniężne
znalazły się na ww. koncie w tym dniu.
W tytule wpłaty wadium powinien być wskazany również numer działki, której wadium dotyczy.
Oferenci winni przed przystąpieniem do przetargu przedłożyć dowó...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

106 000 zł

104 zł/m²

1 020 m²

Termin: 2026-04-09

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Wołowie
Przetarg na działkę

Wołów, Morelowa

Cena wywoławcza:

106 000 zł

104 zł/m²

1 020 m²

Miejskiego w Wołowie (Rynek 34, sala sesyjna).
znalazły się na ww. koncie w tym dniu.
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-09

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Wołowie
Przetarg na działkę

trzebnicki, gm. Żmigród, Ruda Żmigrodzka

...odbędzie się w dniu 09 kwietnia 2026 r. o godz. 9.00 w siedzibie Urzędu Miejskiego
w Zmigrodzie, plac Wojska Polskiego 2-3, 55-140 Zmigród.
W przetargu mogą wziąć udział osoby fizyczne i prawne, które wpłacą wadium w podanej wyżej
wysokości w formie pieniądza na konto Gminy Zmigród nr 16959800070000036120000004
w Banku Spółdzielczym w Zmigrodzie najpóźniej w dniu 03 kwietnia 2026 r. Za datę wniesienia
wadium uważa się datę wpływu środków pieniężnych na wskazane konto Gminy Žmigród.
Wnosząc w...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

99 000 zł

91,08 zł/m²

1 087 m²

Termin: 2026-04-09

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Żmigrodzie
Przetarg na działkę

trzebnicki, gm. Żmigród, Ruda Żmigrodzka

Cena wywoławcza:

99 000 zł

91,08 zł/m²

1 087 m²

w Zmigrodzie, plac Wojska Polskiego 2-3, 55-140 Zmigród.
Wnosząc w...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-09

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Żmigrodzie
Przetarg na działkę

Świebodzice

...odbędzie się w dniu 9 kwietnia 2026 r. od godz. 9:00
w odstępach co 30 minut w siedzibie Urzędu Miejskiego w Świebodzicach, ul. Stefana
Żeromskiego nr 27 (pokój na II piętrze)
Warunkiem uczestnictwa w przetargu jest wpłacenie wadium. Wadium winno być wniesione w pieniądzu,
należy je wpłacić przelewem na konto Urzędu Miejskiego w Świebodzicach w banku BNP Paribas Bank
Polska S.A. nr 15 2030 0045 1110 0000 0229 7280, w nieprzekraczalnym terminie do dnia 03.04.2026 r.
(włącznie). W tytule przel...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

248 214 zł

109 zł/m²

2 271 m²

Termin: 2026-04-09

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Świebodzicach
Przetarg na działkę

Świebodzice

Cena wywoławcza:

248 214 zł

109 zł/m²

2 271 m²

...odbędzie się w dniu 9 kwietnia 2026 r. od godz. 9:00
Żeromskiego nr 27 (pokój na II piętrze)
(włącznie). W tytule przel...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-09

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Świebodzicach
Przetarg na działkę

Świebodzice

...odbędzie się w dniu 9 kwietnia 2026 r. od godz. 9:00
Żeromskiego nr 27 (pokój na II piętrze)
(włącznie). W tytule przel...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

121 524 zł

120 zł/m²

1 013 m²

Termin: 2026-04-09

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Świebodzicach
Przetarg na działkę

Świebodzice

Cena wywoławcza:

121 524 zł

120 zł/m²

1 013 m²

...odbędzie się w dniu 9 kwietnia 2026 r. od godz. 9:00
Żeromskiego nr 27 (pokój na II piętrze)
(włącznie). W tytule przel...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-09

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Świebodzicach
Przetarg na działkę

Świebodzice

...odbędzie się w dniu 9 kwietnia 2026 r. od godz. 9:00
Żeromskiego nr 27 (pokój na II piętrze)
(włącznie). W tytule przel...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

185 730 zł

109 zł/m²

1 699 m²

Termin: 2026-04-09

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Świebodzicach
Przetarg na działkę

Świebodzice

Cena wywoławcza:

185 730 zł

109 zł/m²

1 699 m²

...odbędzie się w dniu 9 kwietnia 2026 r. od godz. 9:00
Żeromskiego nr 27 (pokój na II piętrze)
(włącznie). W tytule przel...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-09

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Świebodzicach
Przetarg na działkę

Świebodzice

...odbędzie się w dniu 9 kwietnia 2026 r. od godz. 9:00
Żeromskiego nr 27 (pokój na II piętrze)
(włącznie). W tytule przel...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

130 257 zł

120 zł/m²

1 086 m²

Termin: 2026-04-09

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Świebodzicach
Przetarg na działkę

Świebodzice

Cena wywoławcza:

130 257 zł

120 zł/m²

1 086 m²

...odbędzie się w dniu 9 kwietnia 2026 r. od godz. 9:00
Żeromskiego nr 27 (pokój na II piętrze)
(włącznie). W tytule przel...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-09

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Świebodzicach
Przetarg na działkę

Świebodzice

...odbędzie się w dniu 9 kwietnia 2026 r. od godz. 9:00
Żeromskiego nr 27 (pokój na II piętrze)
(włącznie). W tytule przel...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

128 658 zł

120 zł/m²

1 073 m²

Termin: 2026-04-09

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Świebodzicach
Przetarg na działkę

Świebodzice

Cena wywoławcza:

128 658 zł

120 zł/m²

1 073 m²

...odbędzie się w dniu 9 kwietnia 2026 r. od godz. 9:00
Żeromskiego nr 27 (pokój na II piętrze)
(włącznie). W tytule przel...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-09

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Świebodzicach
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 5001 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości