Przetargi i licytacje: grunty dolnośląskie

Lokalizacja

Organizator przetargu

Typ nieruchomości

Przetarg na działkę

wołowski, gm. Wołów, Gliniany

...odbędzie się 08.04.2026r. o godz. 11.00 w siedzibie Urzędu
Miejskiego w Wołowie (Rynek 34, sala sesyjna).
Wadium musi zostać wniesione do 01.04.2026r. w pieniądzu, gotówką lub przelewem, na konto Gminy Wołów:
Bank Spółdzielczy w Żmigrodzie nr 98 9598 0007 0200 2013 2002 0004. Za datę wpłaty wadium uznaje się
dzień obciążenia rachunku bankowego Gminy Wołów wpłaconą kwotą. W tytule wpłaty wadium powinien być
wskazany numer działki, której wadium dotyczy oraz imię i nazwisko oferenta....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

13 000 zł

8,67 zł/m²

1 500 m²

Termin: 2026-04-08

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Wołowie
Przetarg na działkę

wołowski, gm. Wołów, Gliniany

Cena wywoławcza:

13 000 zł

8,67 zł/m²

1 500 m²

Miejskiego w Wołowie (Rynek 34, sala sesyjna).
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-08

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Wołowie
Przetarg na działkę

jaworski, gm. Męcinka, Męcinka

...odbędzie się 08 kwietnia 2026r. w Urzędzie Gminy
Męcinka o godz. 10:00.
Warunkiem uczestnictwa w przetargu jest wpłacenie wadium w wysokości 9 000,00 zł na konto
Gminy Męcinka - Bank Spółdzielczy Oddział w Męcince nr: 77 8647 1017 0105 0018 2001 0006 z
odpowiednim wyprzedzeniem tak, aby środki pieniężne znalazły się na koncie Gminy Męcinka,
najpóźniej do dnia 02 kwietnia 2026r. Na dowodzie wpłaty wadium należy wpisać: „wadium do
przetargu na nabycie działki nr 42/18 w Męcince"....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

162 360 zł

111 zł/m²

1 465 m²

Termin: 2026-04-08

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Męcinka
Przetarg na działkę

jaworski, gm. Męcinka, Męcinka

Cena wywoławcza:

162 360 zł

111 zł/m²

1 465 m²

...odbędzie się 08 kwietnia 2026r. w Urzędzie Gminy
Męcinka o godz. 10:00.
przetargu na nabycie działki nr 42/18 w Męcince"....
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-08

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Męcinka
Przetarg na działkę

średzki, gm. Udanin, Udanin

Gmina Udanin posiada na sprzedaż bardzo atrakcyjne działki z przeznaczeniem pod budowę mieszkaniową jednorodzinną ( i nie tylko ) w miejscowości Udanin.

Działka nr 110/5 o pow. 0,1466 ha. z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną (II.MN/12.) z dostępem do drogi publicznej. Przez działkę przechodzą sieci kanalizacji deszczowej, sanitarnej i wodociągowej. Działka obecnie użytkowana rolniczo - objęta umową dzierżawy do 15.09.2026 r. Cena wywoławcza 123 000,00 zł. + 23 %VAT.

Wszystk...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

123 000 zł

83,90 zł/m²

1 466 m²

Termin: 2026-04-08

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Udanin
Przetarg na działkę

średzki, gm. Udanin, Udanin

Cena wywoławcza:

123 000 zł

83,90 zł/m²

1 466 m²

Wszystk...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-08

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Udanin
Przetarg na działkę

lubiński, gm. Lubin, Chróstnik

...odbędzie się w dniu 8 kwietnia 2026 r. w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Lubinie
przy ul. Księcia Ludwika I nr 3.
➢ Warunkiem wzięcia udziału w przetargu jest wpłacenie wadium do dnia 2 kwietnia 2026 r.
Wadium należy wpłacić na konto Urzędu Gminy w Lubinie nr 87 8669 0001 0311 6863 2000 0003 Bank
Spółdzielczy we Wschowie Oddział w Lubinie. Za datę wniesienia wadium uważa się datę wpływu
środków pieniężnych na ww. konto....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

123 500 zł

91,55 zł/m²

1 349 m²

Termin: 2026-04-08

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Lubin
Przetarg na działkę

lubiński, gm. Lubin, Chróstnik

Cena wywoławcza:

123 500 zł

91,55 zł/m²

1 349 m²

przy ul. Księcia Ludwika I nr 3.
środków pieniężnych na ww. konto....
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-08

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Lubin
Przetarg na działkę

lubiński, gm. Lubin, Chróstnik

przy ul. Księcia Ludwika I nr 3.
środków pieniężnych na ww. konto....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

114 000 zł

88,30 zł/m²

1 291 m²

Termin: 2026-04-08

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Lubin
Przetarg na działkę

lubiński, gm. Lubin, Chróstnik

Cena wywoławcza:

114 000 zł

88,30 zł/m²

1 291 m²

przy ul. Księcia Ludwika I nr 3.
środków pieniężnych na ww. konto....
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-08

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Lubin
Przetarg na działkę

lubiński, gm. Lubin, Chróstnik

przy ul. Księcia Ludwika I nr 3.
środków pieniężnych na ww. konto....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

99 750 zł

99,75 zł/m²

1 000 m²

Termin: 2026-04-08

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Lubin
Przetarg na działkę

lubiński, gm. Lubin, Chróstnik

Cena wywoławcza:

99 750 zł

99,75 zł/m²

1 000 m²

przy ul. Księcia Ludwika I nr 3.
środków pieniężnych na ww. konto....
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-08

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Lubin
Przetarg na działkę

Lubań, Królowej Jadwigi

...odbędzie się
w dniu 08 kwietnia 2026 roku (środa) o godzinie 11:00 w Urzędzie Miasta Lubań
ul. 7 Dywizji 14, I piętro, sala Nr 11.
Zgodnie z §14 pkt.3 Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 14 września 2004 roku
w sprawie sposobu i trybu przeprowadzenia przetargów oraz rokowań na zbycie
nieruchomości (Dz.U. z 2021 roku, poz. 2213 z późn. zm.), postąpienie ustalone zostanie
z uczestnikami przetargu i nie może wynosić mniej niż 1% ceny wywoławczej,
z zaokrągleniem w górę do pełnych dziesiątek zł...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

25 000 zł

833 zł/m²

30 m²

Termin: 2026-04-08

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Lubań
Przetarg na działkę

Lubań, Królowej Jadwigi

Cena wywoławcza:

25 000 zł

833 zł/m²

30 m²

...odbędzie się
ul. 7 Dywizji 14, I piętro, sala Nr 11.
z zaokrągleniem w górę do pełnych dziesiątek zł...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-08

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Lubań
Licytacja komornicza działki

wałbrzyski, gm. Stare Bogaczowice, Lubomin

...druga licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

GRUNTY ORNE

działka gruntu nr ***/*** (identyfikator działki ***), powiat wałbrzyskim gmina Stare Bogaczowice, miejscowość Lubomin, o obszarze 3,7470 HA. Nieruchomość położona jest na terenie, dla którego brak jest obowiązującego miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. Zgodnie z zapisami zmiany Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Stare Bogaczowice przyjętego Uchwałą nr XVII/165/2020 z dnia 1...
Szczegóły licytacji komorniczej

Cena wywoławcza:

102 733,33 zł

2,74 zł/m²

37 470 m²

Termin: 2026-04-08

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Licytacja komornicza działki

wałbrzyski, gm. Stare Bogaczowice, Lubomin

Cena wywoławcza:

102 733,33 zł

2,74 zł/m²

37 470 m²

...druga licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

GRUNTY ORNE

Szczegóły licytacji komorniczej

Termin: 2026-04-08

Organizator licytacji:
KOMORNIK
Przetarg na działkę

Wrocław, Żerniki, Kosmonautów

...odbędzie się w siedzibie Urzędu Miejskiego Wrocławia, pl. Nowy Targ 1-8 w sali 215

o godz. 1000 dnia 7 kwietnia 2026 r.

UWAGA! NIŻSZA CENA

Pełną informację dotyczącą nieruchomości oraz warunków uczestnictwa w przetargu zawiera ogłoszenie wywieszone na tablicy ogłoszeń w siedzibie Urzędu Miejskiego Wrocławia, pl. Nowy Targ 1-8. Ogłoszenie o przetargu dostępne jest również w Internecie, na stronach Urzędu Miejskiego Wrocławia: gn.um.wroc.pl oraz pod adresem www.bip.um.wroc.pl

Informacje o ...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 600 000 zł

561 zł/m²

2 851 m²

Termin: 2026-04-07

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Wrocław
Przetarg na działkę

Wrocław, Żerniki, Kosmonautów

Cena wywoławcza:

1 600 000 zł

561 zł/m²

2 851 m²

o godz. 1000 dnia 7 kwietnia 2026 r.

UWAGA! NIŻSZA CENA

Informacje o ...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-07

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Wrocław
Przetarg na działkę

Legnica, Giełdowa

...odbędzie się 07.04.2026 r. o godz. 12.00 w lokalu Wydziały Aktywności Lokalnej i
Promocji Miasta Legnica, ul. Rynek 19....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

5 000 000 zł

350 zł/m²

14 271 m²

Termin: 2026-04-07

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na działkę

Legnica, Giełdowa

Cena wywoławcza:

5 000 000 zł

350 zł/m²

14 271 m²

Promocji Miasta Legnica, ul. Rynek 19....
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-07

Organizator przetargu:
Urząd Miasta Legnica
Przetarg na działkę

Pieńsk, Zgorzelecka

...odbędzie się w dniu 03 kwietnia 2026r. o godz. 1200 (piątek)
w Urzędzie Miasta i Gminy w Pieńsku, w sali nr 20.
Wadium w pieniądzu w wysokości 10% wartości wywoławczej netto danej nieruchomości
należy wpłacić najpóźniej do dnia 31 marca 2026r. (wtorek) na konto w Banku
Spółdzielczym w Pieńsku (nr konta: 52 8382 0001 0000 0202 2000 0010) w terminie
gwarantującym potwierdzenie dokonania wpłaty wadium na podanym koncie do dnia 31
marca 2026r....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

97 900 zł

110 zł/m²

887 m²

Termin: 2026-04-03

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy w Pieńsku
Przetarg na działkę

Pieńsk, Zgorzelecka

Cena wywoławcza:

97 900 zł

110 zł/m²

887 m²

w Urzędzie Miasta i Gminy w Pieńsku, w sali nr 20.
marca 2026r....
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-03

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy w Pieńsku
Przetarg na działkę

Pieńsk, Zgorzelecka

w Urzędzie Miasta i Gminy w Pieńsku, w sali nr 20.
marca 2026r....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

99 400 zł

110 zł/m²

900 m²

Termin: 2026-04-03

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy w Pieńsku
Przetarg na działkę

Pieńsk, Zgorzelecka

Cena wywoławcza:

99 400 zł

110 zł/m²

900 m²

w Urzędzie Miasta i Gminy w Pieńsku, w sali nr 20.
marca 2026r....
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-03

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy w Pieńsku
Przetarg na działkę

Pieńsk, Zgorzelecka

w Urzędzie Miasta i Gminy w Pieńsku, w sali nr 20.
marca 2026r....
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

91 200 zł

106 zł/m²

864 m²

Termin: 2026-04-03

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy w Pieńsku
Przetarg na działkę

Pieńsk, Zgorzelecka

Cena wywoławcza:

91 200 zł

106 zł/m²

864 m²

w Urzędzie Miasta i Gminy w Pieńsku, w sali nr 20.
marca 2026r....
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-03

Organizator przetargu:
Urząd Miasta i Gminy w Pieńsku
Przetarg na działkę

ząbkowicki, gm. Ziębice, Niedźwiedź

Burmistrz Ziębic

organizuje w dniu 03.04.2026 roku o godz. 10:00 w Ziębickim Inkubatorze
Przedsiębiorczości w Ziębicach przy ul. Tadeusza Kościuszki 15A – pok. Nr 201, piętro 1.
I PUBLICZNY PRZETARG USTNY NIEOGRANICZONY NA:
Sprzedaż nieruchomości gruntowej niezabudowanej położonej w gminie Ziębice, obręb Niedźwiedź
stanowiącej działkę oznaczoną nr 363/3, obręb 0015 Niedźwiedź /AM1/ jednostka rejestrowa G229 o pow.
0,6577 ha – KW SW1Z/00044100/2. Zgodnie z danymi z rejestru gruntów i budynków pr...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

62 000 zł

9,43 zł/m²

6 577 m²

Termin: 2026-04-03

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Ziębicach
Przetarg na działkę

ząbkowicki, gm. Ziębice, Niedźwiedź

Cena wywoławcza:

62 000 zł

9,43 zł/m²

6 577 m²

Burmistrz Ziębic

I PUBLICZNY PRZETARG USTNY NIEOGRANICZONY NA:
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-03

Organizator przetargu:
Urząd Miejski w Ziębicach
Przetarg na działkę

Bolesławiec

WYCIĄG Z OGŁOSZENIA PREZYDENTA MIASTA BOLESŁAWIEC
Z DNIA 22 stycznia 2026 r.

w sprawie VI przetargu ustnego nieograniczonego

na sprzedaż nieruchomości gruntowej niezabudowanej, oznaczonej jako działki o numerach: 1216/22, 1216/23, 1216/24, 1216/25 oraz 1216/26, stanowiącej własność Gminy Miejskiej Bolesławiec, położonej w Bolesławcu w obrębie 0007 miasta Bolesławiec.

Przedmiotem sprzedaży jest następująca nieruchomość składająca się z pięciu działek gruntu:

Oznaczenie nieruchomości wg katast...
Szczegóły przetargu

Cena wywoławcza:

1 100 000 zł

262 zł/m²

4 206 m²

Termin: 2026-04-02

Organizator przetargu:
Urząd Gminy Bolesławiec, pow. bolesławiecki, woj. dolnośląskie
Przetarg na działkę

Bolesławiec

Cena wywoławcza:

1 100 000 zł

262 zł/m²

4 206 m²

WYCIĄG Z OGŁOSZENIA PREZYDENTA MIASTA BOLESŁAWIEC
Z DNIA 22 stycznia 2026 r.

w sprawie VI przetargu ustnego nieograniczonego

Oznaczenie nieruchomości wg katast...
Szczegóły przetargu

Termin: 2026-04-02

Organizator przetargu:
1                         100
- Najnowsze obwieszczenia o przetargach i licytacjach nieruchomości z 5001 źródeł
- Ogłoszenia bezpośrednie i agencyjne z 52 portali nieruchomości